Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
stringid
 
Ave 03. märts 2004, kl 16.21
:)))))))))))) ma tahaks ka seda konkreetset juhtumit näha!
Tavaliselt ongi selle legendiga niimoodi, et keegi teab kedagi, kes on jäänud ja keegi on ise jäänud. Aga keegi ei viitsi seda mainida, et ta 7 päeva tagasi unustas tableti võtmata, või et ta oksendas või et tal oli kõht lahti jne jne jne.
 
string 03. märts 2004, kl 16.50
Stringid on jalas mugavamad kui aluspüksid. Võite ju mõelda, et võib rõwe tunne olla, kui mingi riidetükk on tagumiku vahel, kuid antud riideriba on nii pisike, et ei häiri. Hoopis häirivam on, kui aluspüksid kannikate vahele nusarasse lähevad.
 
Päikesehiir 03. märts 2004, kl 16.55
:D ja tavalised aluspüksid on siis kuidagi üleloomulikult kehast eemal, et just stringid need seenhaiguste põhjustajad on :D:D:D

kui aus olla, siis mina eelistan stringe just seetõttu, et tagumiku kujust tulenevalt lõpetavad ka kõiksuguste teistsuguste lõigetega püksid seal tagumiku vahel-- ja kui sinna ikka hullem riidelahmakas sisse poeb, siis on tõesti ebamugav,
ühesõnaga mugavam on.

eks igalühel oma maitse, ja mina seda kritiseerima ei hakka :)

aga need, kes seda seenhaiguste juttu siin edastavad... neil soovitaks ma küll oma günekoloogiga üks pikem jutuajamine maha pidada :)

pelgulinna sünnitusmaja peaarsti sõnul põhjustavad seeenhaigust kümneid kordi enam just pesukaitsed (need pidada tõelsed paharetid olema, millest kõrge kaarega tasuks mööda käia) kui mistahes püksikud,

nii et mõtlemisainet Teile !
 
sam 03. märts 2004, kl 17.18
Kas te(AVE) siis ei tea, et rasestumisvastased tabletid ei anna 100% garantiid, mis siin üldse rääkidagi. Vägagi võimalik on neid kasutades rasedaks jääda.
Stringide koha pealt nii palju, et müügil on ka eriti madalad stringid, mis isegi puusapükste alt välja ei paista ning mugavad on nad ka. See, kes millist aluspesu kannab on harjumise asi. Las igaüks kannab seda, mis talle meeldib.
 
sam 03. märts 2004, kl 17.23
Raske on naistel selle kehakaaluga. Olen ise 172/52 ning pole samuti sellega rahul. Olen püüdnud nii mitu korda juurde võtta(ka praegu on see käsil), aga ei õnnestu. Võite nüüd öelda küll, et söö vahukoort: ma sööngi ja mitte ainult seda, võin magustoite lõpmatuseni alla kugistada, aga ei midagi. Ainevahetus on lihtsalt nii kiire ning alati ei taha ennast rõvedalt täis ka nuumata, sest see liiga ebatervislik. Meie inimesed on veel nii õelad ka, et vahivad sind igatpidi: oled sa paks, peenike või normaalne, ikka on midagi häda.
 
paras aluspesu 03. märts 2004, kl 17.40
kui stringid hõõruvad siis on järelikult ennast tiba väiksemaks ´peetud ja vale suurus ostetud.parajad stringid ei hõõru.
 
daisy 03. märts 2004, kl 19.31
muides, sama reegel kehtib ka tavalise aluspesu puhul. kui ikka 40 suuruse juures vägistatakse jalga 36 suurused püksikud siis need vajuvad jalgevahele ja kohe kindlasti löövad mõlemad tagumikupõsed kahet lehte ehk siis pesujoon paistab selgelt läbi.


ise eelistan stringi ja ei kurda teiste stringi- ja sangakandjate üle.
sest seni kuni nemad oskavad number väiksemaid jalga toppida, mitte enda sangade eest hoolitseda, labaselt riietuda... paistan sellevõrra mina nende kõrval palju ilusam oma ilusa pepuga stringides ;) seda paljud meeskodanikud mulle maininud ka a´la ewww! milline too tibi välja näeb, sina oled ikka kõige ilusam!
 
E4 04. märts 2004, kl 09.40
to sam: Oli sama probleem- 173 ja 53kg, pulmade ajal lausa 52 kg. Proovisin igasugu trikke, et juurde võtta- sõin nagu loom ja ikka rasvasemat, üritasin trennis lihasesse ajada ja kodus kommikoti otsas magada... Neli aastat tagasi hakkas õlu meeldima. Iga päev pudel õlut (ei pea kange olema) ja hakkas kaal tiba kasvama. Mitte palju, aga parasjagu- praegu 57-58kg
 
mag 04. märts 2004, kl 13.10
No on mure teemaalgatajal. Mis sa vahid siis loengus eesistuvate inimeste pe-sid. Kuidas iga inimene välja näeb, see peaks ikka olema ta enda asi. Igaüks elab oma elu ja käib niiviisi riides nagu talle mugav on. Mai saa aru nendest kritiseerijatest igal pool, nagu oma elu polegi...koguaeg vaja kedagi ja midagi maha teha.
 
sang 04. märts 2004, kl 13.16
ära vahi sangasi ja stringe kui ei meeldi,minu mees on sillas kui ma stringe kannan.ja see on mulle tähtis,teiste meeste arvamusest suht savi.
 
maali 04. märts 2004, kl 19.22
mis on stringid ja mis on sangad?
 
Liisi 04. märts 2004, kl 21.46
Haige teema ja haiged kommentaarid(enamus)...Kuidas saab üldse nende tavaliste aluspükstega käia tänapäeval? Väga rõve minuarust! Ja seda nüüd küll ei ütleks, et stringid kuidagi eriliselt @!#$ vahel oleksid...kel ebamugavad need jalas olnud siis järelikult olid kolm numbrit väiksemad kui peaks.:P Ega ikka väikseid asju selga, jalga toppides ise väiksem ei paista.
 
Liisu 05. märts 2004, kl 13.31
No ei taha stringidega käia - ei meeldi. Teised on mugavamad. Ja kui on kvaliteetne pesu, siis ei roni ka mittestringid pepu vahele. Naerma ajab see stringide kiitus - tundub, et enne nende leiutamist ei kantudki midagi. Olgu lisatud, et olen ilma sangadeta. Irw.
 
+ 07. märts 2004, kl 15.18
kuidas mõjutab püksikute kogunemist pepuvahesse nende hinnaklass?
 
Char 08. märts 2004, kl 16.17
eriti rõve kui kuskil sõõgikohas oled..ja ninaall on miski suure kanniga eit..kellel lausa persevahe paistab püksivahelt.. proovi sa syya nii.,öäkk
 
Uisa-Päisa 16. märts 2004, kl 17.45
Nõus Char`ga. Kui loengus veel üritad süveneda õppejõu juttu või hoiad nina materjalides, siis söögikohas kellegagi einestades ei vahi ju ainult taldrikusse. Endal üks eriti rõve kogemus, kus istusin sellise koha peal, et nii kui taldrikust pilgu tõstsin, pidin vahtima kahe neiu tagumikke. Need olid ilusti urvi aetud, püksivärvel ulatus vaevalt istmiku alt välja ning stringid koos sangade ja p....vahega kõigile näha. No ikka väga vastik oli seal pooltuttava noormehega einestada.
 
Ainuke variant... 20. märts 2023, kl 15.51
Ikka pepuvahepüksid!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!