Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
stringid
 
kass 23. märts 2004, kl 20.10
Kas siin on veel keegi kelle arust on stringid ebamugavad, ja samuti üldse mitte kenad eriti pekise tagumikuga?
 
wo:man 23. märts 2004, kl 20.15
A keegi hoiab revolvrit meelekohal ja sunnib kandma või?
 
mh 23. märts 2004, kl 20.34
Kindlasti on SELLISES esituses küsimusele sul siin poolehoidjaid (mõtlen teist lausepoolt).

Aga ma küsiks siis nii, et kas siin on veel keegi, kes arvab, et stringid on väga kenad treenitud ja trimmis taguotsaga noore ja muidu ahvatleva naisterahva esituses?
 
elts 23. märts 2004, kl 21.29
Kus sa neid stringides paljaid pekiseid tagumikke nii palju näed, et need sind närvi ajavad? Mind küll ei häiri, palju jubedam, kui see nn pekise tagumikuga (ehk siis vormikas) naine kannaks teksade all alt kummiga "vanaemasid".
 
salma 23. märts 2004, kl 21.38
Ausalt öeldes mul ka mu enda meelest suht kole tagumik, aga mehele jälle hirmsasti meeldib, kui mul stringid jalas ja tema meelest olen ilusa pepuga. Mul üks sõbrants ka, kellel minu meelest paks tagumik, olin teda vaid pikkades pükstes näinud ja kui ta suvel oli rannas stringidega, siis imestasin, et nii ilus suur pepu :) Nii et sobivad mõnele paksukesele ka.
 
* 23. märts 2004, kl 21.52
oma asi mida keegi kannab, pole minu asi küll mitte..
mõttetu teema..
 
deemonike 23. märts 2004, kl 22.29
oleneb stringidest ka ikka, kui on ikka korralikud püksid , mitte kuskilt turult viltuste õmblustega , siis on mugavad ja istuvad kõigile ästi
 
anu 23. märts 2004, kl 22.43
nõus kassi ja mh-ga. minu seljas pole ilusad, ja alati probleem pesu ostmisega - harva leian ilusaid ja seksikaid bikiinipükse nr 34/36, algavad tavaliselt 38-st, väiksemad on enamasati stringid. ei ole kade neile, kellele sobivad stringid!
 
Minni 24. märts 2004, kl 08.36
Keha on mul kena, aga stringe ei meeldi kanda.
 
kiiz 24. märts 2004, kl 08.43
no see on lihtsalt harjumuse asi.
sama mis,et mõnele meeldib seelik,mõnele püksid:)
 
tikujataku 24. märts 2004, kl 09.31
Hea teema! Loomulikult ei sobi stringid suuremale tagumikule kui number 38. Vaadake ainult õhtuti mõne spordiklubi naiste riietusruumis ringi. Ausalt, kui mina oleks mees, hakkaksin kohe gayks. Nii palju koledaid, vormis väljas ja rippuvaid tagumikke- ning 90 protsenti neist veab stringid jalga.
PS. Ise olen 38/40, aga stringe enne jalga ei pane, kui olen viis kilo alla saanud
 
hey ya 24. märts 2004, kl 09.35
no kuule kiiz ikka ei ole sama küll, kui sul ikka üks nöör p**** vahet hõõrub... Enamasti on stringid ikka üsna ebamugavad, oman ka ühtesid väga kalleid ja luksuslikke stringe, kuid sellegi poolest eriti neid ei kanna. Teinekord mehe rõõmuks ;) Ise suudan kanda, vaid ühtesid imeõhukesi, peamiselt võrgust tehtud stringe, kui ei kannata (rantide pärast) pükste all tavalisi alukaid kanda.
 
cannella 24. märts 2004, kl 09.36
stringid on jubedad...isegi kena pepuga naise puhul teeb see pepu palju suuremaks kui oleks tavaliste pükstega. ja jube ebamugavad kah, st mitte materjalist ega õmblustest ega kvaliteedist ei olene, aga lihtsalt ei meeldi mulle, kui mul mingi riba p...prao vahel asub....maitse erinev.

Ja ei ole jubedamat kombinatsiooni kui stringid mis pükstest ülevalt välja piiluvad, igaljuhul on tavaliste alukate triip tunduvalt sexy´m...
 
mutukas 24. märts 2004, kl 09.40
Aga missugused aluspüksid on pekise tagumikuga ilusad?
 
trussik 24. märts 2004, kl 10.04
Rõvedad igatpidi, olgu kannikad kui trimmis tahes, sest need on EBALOOMULIKUD.
 
eneL 24. märts 2004, kl 10.10
Ma ei oska öelda, kas nad kenad on, aga mõne riideeseme all on nad asendamatud.
 
Kährik 24. märts 2004, kl 10.28
Njah...mulle meeldivad tegelikult bokserid rohkem...hoiavad pepu soojas:)
Stringe kannan ka...aga rohkem suviti kui soe on
Aga tegelikult on üpriski inetu kui jäme püksikummirant näha on...pükste alt ma mõtlen
 
xyz 24. märts 2004, kl 11.05
Niipalju kui inimesi, on ka erinevaid maitseid...seega kandke seda, mis endale meeldib ja mugav! Kui oma pesus just avalikult esinema ei pea, siis peaks see ju üsna isiklik asi olema. Huvitav, kes seal trennisaali riietusruumis küll selliseid süvavaatlusi teeb, mis pesu kellegil seljas ja kas suhe kilodega paras on?
 
miilu 24. märts 2004, kl 11.13
No minumeelest on see ka tobe kui Täidlase pepuga "vanaemasid" kannab-Vaade selline nagu olex neli kannikat.Tegelikult on iga inimese enda asi mis ta jalga paneb,peaasi,et tal endal mugav olex.Teistel peax savi olema,meist keegi pole täiuslik.
 
mare 24. märts 2004, kl 11.13
Olgu kui pekine tahes - kui talle meeldib pükste all stringi kanda - siis kandku - mis see teiste asi on, kas on pekine või mitte. Lähtudes sellest, et kintsul on tsellut ja pepu pekine, et siis nagu ei saagi minna spordiklubi aeroobikasse, kuna mingi mimm nr.38 meelest on ta pekine? No aga äkki ta käibki selleks just, et saada ka nr,38-ks...
Ja pealegi on vähe-usutav, et see koleda pepuga tädi käib trennis stringidega selleks, et oma peput näidata... pigem ikka mugavusest on string.

Aru ma ei saa, mis vahet seal on, mida keegi trennis kannab ja kui ilus see on. Ise tegelenud aastaid pallimänguga ja trennis minu meelest just string parim - kui ikka rabeled, siis ebamugav, kui tavaline püks pepuvahele läheb.
Samuti kui kanda liibuvat-venivat riiet (seelik või püks), siis on inetu, kui püksikeste triip näha, aga leian, et see on ikka inimese enda asi, mida ta riiete all kannab.
 
ma 24. märts 2004, kl 11.23
Minule ei meeldi kanda, sest on tõeliselt ebamugav.
Aga kellele meeldib, andku minna. Mind teised ei häiri, isegi need mitte, kellel "vanaema püksid" on.
Kurb on aga see, et muid variante on tõesti raske leida. Kaupmehed arvavad, et kõik kannavad stringe???
 
* 24. märts 2004, kl 11.39
mugavaimad asjakesed. tavalisi alukaid ei pane enam jalgagi! ja minu tagumik, olgu pekine või mitte, on puhtalt minu eralõbu ja ka see, millise aluspesu ma sellele tagumikule ümber panen. arusaamatuks jääb probleemi teine pool - kus sa neid paljaid tagumikke nii hulgi näed. mina panen tavaliselt aluspesule veel migagi peale ja need inimesed, kellega lävin, kannavad ka lisaks aluspesule veel muid riideid. seega jätab mind sügavalt külmaks, millised aluspüksid on maril või peetril ja ka see milline on nende tagumik seal pükstes.
 
jep 24. märts 2004, kl 11.42
Mulle ka ei meeldinud, olen 40/42 suurus. Aga mehele meeldivad ja hakkasin kandma ja... harjusin ära. Nõustun, et p. tundub nendega suurem. Kuid esteetiline vaatepilt kõrvale jätta... mugavad on nad küll. Seda aga vihkan, et siin kommitakse arvustavalt. See, mida keegi kannab, on ikka igaühe oma asi. Ja keegi ei tule ju oma p-ga tänavale teiste ette. Mida kuskil riietusruumis nähakse ja siis mölisetakse kriitiliselt, on labane.
 
kollasedjuuksedrohekaskleidike 24. märts 2004, kl 12.17
kohe vaata ja imesta millised mured. millegi tõsisema peale pole mõelda? ise kannan ka stringe, seda just suvel kui riideid vähem ja õhemalt. julgen veel öelda, et suurus on 40 ja tunnen end stringidega eriti hästi, kui mitte seksikalt
 
Urrloom 24. märts 2004, kl 12.25
ja kui stringe kantakse sellepärast, et alukate randid pükste alt välja ei paistaks, siis ma küll hästi aru ei saa, miks on vaja muljet jätta, et alukaid jalas pole... :P
 
pirjo 24. märts 2004, kl 12.30
Stringid - kitsaste riiete alla panen hea meelega. Suvel ka jumala mõnus kanda. Külma ilmaga ikka korralikud puuvillased trussikud, kui mingit viskoosi-polüestrit kanda, siis riskin põletikuga.

Mind häirib hoopis see, et valik on vaid kas stringid või kõrge vööosaga trussikud. Minu figuurile on kõige ilusamad (moekate madala värvliga pükstel-seelikutega) sellised poole puusa peal püsivad, mis ka kannikad ilusti paigal hoiavad. Ei tea, miks selliseid ei toodeta. Ka lihtsaid "kolmnurga" bikiine ilma kaarte ja polstrita on vähe. Ning veel - rinnahoidjatel on kõigil ühesugune polstrite paigutus - puhv tuleb välisküljele. Ema pesust mäletan, et oli ka plastikkorviga rinnakad, mis ilusa kikkis Marylini stiilis rinnakuju annavad. Miks enam selliseid ei ole? Minu arust mõjuks palju seksikamalt.
 
heh 24. märts 2004, kl 12.31
ma ei kanna suvel kleidiga kunagi alukaid...
aint talvel pükstega.
kellegi meelest on see ka kindlasti rõve, aga mulle meeldib.
ja mida teised teevad, see on nende asi. huvitav on lugeda, kuda
kellelgi kombeks, aga arvustamast hoidun.
 
liis 24. märts 2004, kl 13.47
Nõus heh-ga, samad sõnad, suvel eelistan hoopis ilma trussikuteta, tegelikult on ebameeldivad ka sokid ja sukakad, neid kõike üritan vältida, kui vähegi võimalust.
Stringe kannan meelsasti, õudne on vaadata stringitajaid ujulates ja valgete- tsellukate-tagumikega rannas.
Aga sama ebameeldiv on kui kuskil kena neiul või daamil paistavad läbi pikkade pükste pressitud trussikute randid.
 
ilma trussadeta??? 24. märts 2004, kl 14.02
Ma ei saa aru, mina kanna just seetõttu, et mul on mingi voolus, panen pesukaitsed ka. Ilma oleks ju rõve. Arvasin, et kõigil naistel sama, selleks ju pesukaitsedki, aga ehk olengi hoopis mina haige???
 
* 24. märts 2004, kl 14.05
urrloom: sinul on küll vaga vale arusaam sellest stringivärgist. neid nimelt ei kanta selleks, et luua muljet pesu puudumisest vaid selleks, et läbi pükste-seeliku ei paistaks trussade triibud. mis muuseas on eriti koledad vaadata, igatahes palju koledamad kui pekine p. stringides.
ja kui ma tahan luua muljet, et mul aluspesu puudub, siis sellisel juhul ta ka puudub. heh-iga ühest parteist - pole midagi paremat kui paljas tagumik!!:)))
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!