Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
stringid
 
juula 24. märts 2004, kl 14.06
kah stringisõber, aga seda ei tahtnud õelda.
palju rohkem riivab silma, kui pesu pole puhas ja pitsid kandmisest narmendavad. vot nii...
 
* 24. märts 2004, kl 14.09
to ilma trussadeta: a sa kanna rohkem igasugu pesukaitseid, siis on kindel, et voolustki tuleb aina juurde. pidev sidemete-pesukaitsete kandmine just soodustab seda voolusevärki. kõike pole vaja järgi teha, mida teleka reklaamidest näidatakse. vähem igasugu sünteetikat ja rohkem tavalist hügieeni (puhas vesi tutipesuks) ja tuleb välja - ka värsket õhku. pole pükse - pole voolust!
 
tohhoo pele 24. märts 2004, kl 14.17
tuleb välja, et mõned käivadki ilma aluspüksteta ringi, uskumatu! Ja mina muudkui narrin oma meest, kes unistab, et ma ilma käiksin, et seda ei tee niikuinii mitte keegi, va unistaja sihuke... Olen alati arvanud (mõeldes günekoloogide jutule, et kõigil naistel on voolusega probleeme), et just vooluse tõttu ei olegi lihtsalt võimalik ilma aluspüksteta käia.
Kirjutajale kell 14.02 ütlen aga omast kogemusest, et pesukaitsete igapäevase kandmise lõpetamisel jäi voolus ikka kõvasti vähemaks.
 
kiiz 24. märts 2004, kl 14.20
to hey ya
no kui sulle ei meeldi kanda,siis ära kanna:)
see,kes harjund ning kellele sobivad,need kannavadki.
ega keegi neid sulle ju vägisi peale ei sunni:)
ise kannan neid siis kui tuju tuleb.suvel rohkem,talvel vähem.
 
PEKI VÄRISTAJA 24. märts 2004, kl 14.23
Ei meelsinud mulle sringid siis kui piitspeenike olin ja nüüd kui paksem olen ka mitte.
Ikka kaunis vastik kui miski pepuvaos nühib.

Rannas ka ei kanna, mida ma seal exponeerin.

Aga rannast tuli meelde üks lugu.
Võtan mina kõhuli päikest. Kuulen küll kui paar eesti keelt rääkivat tibinat end minu peapoolel sisse sätivad. Nende jutt on minuni hästi kuulda. Vahivad inimesi ja kommenteerivad.

Mingi aeg saabus vaikus.Kergitan ma siis oma pead , et vaadata, et kas ära läksid aga mida näen:)
Tibinad on endiselt kohal aga võtavad selili päikest. üks on minu ees otse ja lamab reied laiali.
Oh seda ilu ja võlu mis sealt vastu vaatab:)))

Sringi pael on kenasti turi vahel ja karvased mokad mõlemal pool paela .

Yes! Vat ei suutnud tõsise näoga vaadata. Tibinad olid ise nii tähtsad ja teised juttude järgi nii rõvedad aga mnjaaah...need mokad olid ausaltöeldes minu arust rõvedamad.
 
Peki väristaja parandab 24. märts 2004, kl 14.26
Paha näpukas mitte turi vahel pold pael vaid ikka tuti
 
:))))) 24. märts 2004, kl 14.29
Selline luul, et kõigil naistel on voolusega probleeme, unusta küll ära. Ega ikka ole küll. Loomulikult on terve tupe keskkond niiske, aga mitte tingimata voolust tekitav. Ise võiksin käia (vooluse mõttes) nädalaid ühtede ja samade alukatega. Ma ka harrastan muuseas palja tagumikuga käia!
 
mitte keegi 24. märts 2004, kl 14.53
Kui minu meelest on miski ebamugav,siis ma ei kanna neid ja unustan asja ära kah.Ja pekine ollakse nii stringideta,stringidega,kui palja tagumikuga-kui ollaks.
Kõige ebamugavamad on bikiinid,mis kannika vahele lähevad,selles mõttes on kvalit. stringid mugavad.
 
hellbell 24. märts 2004, kl 15.22
kui kannan, siis vaid stringe.
reeglina ei kanna pesu.
 
69 24. märts 2004, kl 16.36
ma kannan tavalisi alukaid, aga oh imet - läbi teksade või seelikute ei paista mingeid rante. Pole siis vaja endale selliseid asju ülle vedada, mis tekitavad kiles viineri tunde.
 
maia 24. märts 2004, kl 17.07
isiklikust mugavusest lähtudes on just stringidele üle läinud. tavalised püksid kippusid ikka aeg-ajalt nö tavagumiku vahele minema... stringidega seda muret pole - on kohe seal ja palju väiksemas koguses :-)'
hõõruvad vähem ning ei paista pükste ja seeliku alt välja .... :-))))
aga rannas kannan ikka tavalisi
 
stringikandja 24. märts 2004, kl 17.22
Mina kanna ka juba aastaid stringe - väga mugavad. Ei saa aru inimestest, kes ise pole stringe kunagi kandnud, aga teevad neid nii maha nagu oleks tegu ikka täieliku roppusega (mul on endal üks selline tuttav, kes kunagi pole stringi jalga pannud, aga teab rääkida, et need on ikka väga ebamugavad- tagumiku vahel ja puha).
Ja vabandage väga, aga ükski nöör ei hõõru pepu vahel (siin eespool keegi kurtis seda). Kui õige suurus, siis pole neid jalas tundagi.
Öeldakse ju, et kellele ema, kellele tütar - siin pole midagi vaielda.
 
mingi 24. märts 2004, kl 18.13
Mingi tibi istub palja tagumikuga kuskil üldkasutataval toolil ja mina peaks ka seal püksata istuma? Ei iial!! Kannan õnneks pükse, aga ikka on vastik mõelda, et istud suvel pingi peale, kus keegi enne on palja tagumikuga istunud.
 
mjäu 24. märts 2004, kl 18.19
ma ei suuda otsustada kas ma tahan naerda või oksendada selle teema arenduse peale...
 
mingile 24. märts 2004, kl 18.34
kui sa nudistide rannas pingil istud, siis küll. aga sa ära sinna istuma mine, kastead.

btw kas sina kisud alati seeliku üle pea, enne kui istud? ära sa nii tee. nii võib pinnu saada ;)
 
:) 24. märts 2004, kl 19.28
 
elts 24. märts 2004, kl 19.48
"Mingi tibi istub palja tagumikuga kuskil üldkasutataval toolil ja mina peaks ka seal püksata istuma? Ei iial!!"

________
Eino sa "mingi" peksad ju täiega segast!!!! Tead, mine pesupoodi (ilmselt sul riidekapis peale "vanaemade" muud ei ole), võta riiulilt stringid ja lihtsalt mine proovikabiini ja proovi neid jalga. Siis proovi nendega istuda ja vaata kui mustaks jäi pink. Nii. Ja siis pane jalga oma trussad, istu jälle ja võrdle pingi puhtust.
 
hähä 24. märts 2004, kl 21.25
hähähäää
irwwww
mu elu probleem.jeee.
 
* 25. märts 2004, kl 09.28
to mingi: miks palja tagumikuga toolil peab istuma???? see, et mul kleidi all pükse pole, ei pane mind veel kuskil palja tagumikuga istuma. ikka kleit või seelik katab tagumiku ära. no on ikka mõni loll ja primitiivne oma järelduste tegemises. ja kui sina ei taha pükstegagi istuda, miks mina peaksin siis illma püksteta seda teha tahtma??? et tõmban aga sabad üle pea ja istun. loll inimene oled.
 
uss 25. märts 2004, kl 10.58
Omades prinki treenitud päevitunud kehaosa mida nimetatakse ilusasti "pepuks"....kannan ma ainult ja ainult stringe.
 
ahaa 25. märts 2004, kl 12.03
tädid läksid närvi.
 
maali 25. märts 2004, kl 15.22
no mul pole prinki peput, solarisse pole ka veel saand (plaanis küll), trennis käin, aga mitte pringimure pärast ja kujutate ette KANNAN KA VAHETEVAHEL STRINGE, eriti suvel muidugist, talvel pepu külmetab (no jah siis aegajalt kannan vist neid vanaemasi, kuigi ei tea misksed need on). tervis ikka tähtsam kui prinksus või mis iganes muu epukas asi. ahsoo et kui ei meeldi mu veidi suuremat stringis peput vaadata, pööra pilk ära. meeldibki mulle kui mehed vahivad, soovitavalt vanemad, sest ise ka juba üle 40-ne.
 
piuks 26. märts 2004, kl 12.13
TUTTI TULEB PESTA MITTE TUULUTADA:
 
* 26. märts 2004, kl 12.16
ega tuulutaminegi puhtaks pestud tutile liiga tee. see vana tõde, et ihu tahab ka õhku saada, mitte igasuguste sünteetiliste pesukaitsetega kinni polsterdamist.
 
mitte keegi 26. märts 2004, kl 17.18
Aga teie kõik- vaadake,et te magate vähemalt palja pepuga ja pesukaise võiks vahel asendada millegi õhkuläbilaskvamaga,näit. puuvillaste alukatega vahelduseks - on hea teie sisekliimale...!
 
just 28. märts 2004, kl 20.47
Tegelikult oli jutt stringidest nüüd juba pesukaitsetest,pepuhaudumisest ja voolusest kuhu me niiiimoooodi jõuame.
VARSTI PEAVAD TLUSSIKUD JUST "TLUSSIKUS" VASTAMA EURONÕUETELE.MUIDU VÕIB KOPSAKA TRAHVI SAADA. SEDA HAKKAB KONTROLLIMA MÄRULIPOLITSEI TALLINNA TÄNAVATEL. MAANTEEDEL LIIKLUSPOLITSEI.
TERETULEMAST EUROOPALIITU!!!
 
Ainuke variant... 20. märts 2023, kl 15.51
Ikka pepuvahepüksid!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!