Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
taksosõit
 
sokkis 13. mai 2004, kl 15.04
lugu selline et tellisin eile kesklinna x takso,sõitsime mustamäele lastepolikliinikusse.tavaliselt arve 80-90vahel,eile aga 50.-ja milline sõit????läbi punase tule pidevalt,üle70km.tunnis jne.olin 2a.lapsega koos,ütlesin et lõpetagu ära see kihutamine aga ei miskit-lisati veel kiirust,astusin taksost välja ja värisesin ülekere(tegemist kella3paiku kus liiklus suht juba suur)hel,sinna firmasse ja lubati midagi ette võtta......aga kas siis takso teenus ei peaks meil olema turvaline ??takso isu kadunud-kas kellegil veel taksodega jama?????
+++

+++
 
kah taksosõitja 13. mai 2004, kl 15.09
Igasuguste jamade vältimiseks sõidan juba ammu vaid Tulika taksoga - siiani pole mingeid etteheiteid olnud.
 
riksha 13. mai 2004, kl 15.10
Mõtle positiivselt, said ju poole odavamalt ja poole kiiremini:)
 
sokkis 13. mai 2004, kl 15.32
to riksha:ma ei saa mõelda pos.kui taksost väljudes jalad ja käed värisevad ja poja vaatab mis lahti.asi oli selles pisipojas ....noh praeguseks olen maha rahunenud kuid rõve sõit oli ikkagi..
 
* 13. mai 2004, kl 15.36
no see 70 km tunnis pole ju küll mingi kiirus, mille peale väriseda. ma saan aru kui vana 170 oleks lasknud. :)

ise ka AINULT tulika kasutaja - pole kunagi olnud probleemi.
siit moraal, vali ikka firmat ka
 
njah 13. mai 2004, kl 15.41
tulikaga on tulnud 2 korda 30 krooni rohkem kui tavapäraselt sama marsruuti sõites.
tulikat ei kasuta põhimõtteliselt enam.
 
mõmmar 13. mai 2004, kl 15.44
njah:
tulika ongi kallim kui igasugu saastafirmad - ime siis, et kallim ei tule. kui ikka kallim tariif, ju siis ka arve suurem tuleb. või sinu loogika ei jõua sellise tulemuseni?
 
kiska 13. mai 2004, kl 15.54
Ah, Tulikas on samasuguseid taksojuhte. Üks alles mõni nädal tagasi oli nii "proff", et keeras ülimalt lühikese teekonna jooksul 2 korda valesti, siis tegi mingeid arusaamatuid ja riskantseid tagasipöördeid, litsus ennast kollase tulega foori alt läbi ja vahetas käike nii, et ma pidin sellest jõnksutamisest merehaigeks jääma. 100 piires arvutamine käis tal ka üle jõu. Lisaks on pidevad probleemid autode ja juhtide räpasusega. Tulikat küll kellelegi soovitada ei julge.
 
mõmmar 13. mai 2004, kl 15.57
kahjuks see, et juhid ja mõned autod on räpakad - on puhtalt firma poliitika. võetakse tööle valikuta ja autodele ei taheta istmepuhastust teha. asja tuum selles, et ükskõik mis vahenditega saaks aga rohkem pappi, firma siis.
 
njah 13. mai 2004, kl 16.16
mõmmar
sõitsin sama tulikaga ka eelnevad 30 krontsi odavamad otsad.
sul taksojuhi loogika?
 
sokkis 13. mai 2004, kl 16.17
to *:no tead linnavahel teiste autode vahelt laveerimas ja punasega hoogu juurde on minu jaoks kole pealegi lapsega koos
 
mõmmar 13. mai 2004, kl 16.18
ei pole mul mingit taksojuhi loogikat. su jutust ei tule ju välja et sama firma vaid ainult, et sama marsruut. väljendad end edaspidi ehk täpsemalt, mitte ei karga kintsu teisele?
 
* 13. mai 2004, kl 16.20
no minu arsust on iga suvaline trollijuht hullem kui kes iganes - ikka gaasi ja siis kähku pidurit enne valgusfoori. mul on alati selline tunne, et valgusfoorid muudavad oma kohta või kargavad ootamatult teele - nii üllatav on trollijuhile punane tuli.
 
haa 13. mai 2004, kl 16.37
:))) <nearan siin> lihtsalt lõbus on..
aga teemaautorile.. ma küll ei viriseks, kui odavamalt kohale saaks ja kiiremini kah veel..... ma saaks pahameelest aru juhul, kui asi oleks vastupidine olnud, et aeglasem ja kallim teenus....
 
Leila 13. mai 2004, kl 16.56
Minu arust on tulika väga kallis, eriti arvestades seda et elan väljaspool linna. Kasutan taksot mõnedel nädalavahetustel kui väljas käin. Alati tellin endale Viiking taksot ja olen ülirahul. Taksojuhid normaalsed, ei lobise üleliia (mina nt. ei viitsi suhelda kl 4 hommikul mingi tundmatu mehega). Ja hind on ka täitsa normaalne, ei tapa. Kui Tulikaga maksaksin 200 krooni ringis, siis Viikingule maksan natuke alla 100 kr.
 
k 13. mai 2004, kl 17.03
mõmmar on eriline närvihaige, palun ärge ärritage teda!
 
sokkis 13. mai 2004, kl 17.07
to haa:no kas tõesti ei saa aru et laps oli peal ja asi pole kiiremini ja odavamalt,vaid minu ja lapse ohutus taksos.tean ju küll et taksistid panevad ööd-päevad läbi ja nad ka väsinud.no ei ole ikka normaalne et punasega üle sõita ja laveerida teiste autode vahel nii et rappud koguaeg edasi-tagasi
 
Taksojuht 13. mai 2004, kl 19.02
Mis te alati üldistate, et nagu kõik taksojuhid oleks ühtemoodi mölakad. Igas firmas on häid ja halbu juhte. Leidke endale sobiv teenendaja ja helistage tulevikus ainult talle ning uskuge , et probleeme ei ole ja saate soodustusi kah.
 
Külli 13. mai 2004, kl 19.05
Mina olen pidevalt hädas sellega, et taksod liiga aeglaselt sõidavad, fooride taga liigselt jokutavad, kõiki rahulikult läbi lasevad ja lõpuks suht kopsaka arve kokku uimerdanud.
 
kiska 13. mai 2004, kl 21.12
Oi, Taksojuht, kas tõesti?! Ja kui mu "lemmik" on tööst vaba või asub ta parasjagu linna teises otsas vms. olukord juhtub olema, mis siis jätan sõitmata või? Hea teenEndaja-loogika sul.
 
pontsik 13. mai 2004, kl 21.35
ma olen nõus teema algatajaga. appikene, ega see raha ka nüüd kõik ei ole et riskida oma ja lapse eluga peaasi et 30kr odavamalt saaks!!!
 
M. 14. mai 2004, kl 08.30
oi neid kanaemasid, pidevalt on neil vaja hädaldada.
 
:) 14. mai 2004, kl 19.25
viiking jah normaalne, hea hind ka.
 
siizi 14. mai 2004, kl 19.55
M.-il vist endal lapsi pole!
 
haa 14. mai 2004, kl 21.14
mul endal kah laps ... aga teie tõmmake skafander üll ja kobige kahekesi koos keldrisse varju, et jummalapärast midagi juhtuda ei saaks.. ilusat päeva , teised nõrganärvilised kanaemad kah!
 
oimetu 15. mai 2004, kl 11.15
niiih...eile ma sõitsin ühe tutavaga 170 ga ja kui autost välja tulin siis oli mul süda paha ja ma olin oma pea mitu korda pööramise aja vastu autoklaasi ära löönud...tulika taksost nii palju et tellisime taks ja palusime ALGUSES ennast panga automaadi juurde viia ja siis edasi sealt,aga edasi meid ei viidud,üeldi et teine tellimus on juba peal ja tellige teine takso!!!
 
r 16. mai 2004, kl 21.48
ainuke vilets firma on reval ja viiking-önneks pole mina ju mu 280 kolleegi neid firmasid enam kasutanud-keelatud!s.t. neid tsekke ei maksta välja. Vöime sõita ainult Tulikaga.

Kunagi sõitsin üks kord viikingiga-mingi räpane volkswagen.
 
E AUTO 23. mai 2019, kl 13.26
MINEVIK

Pidin juhiload tegema maksa
Ostan auto maksa
Ehita garaaž maksa
Remont maksa
Ja varguse pärast muretse ka veel
Et punktist a punkti b saada kuram peab mul terve tööstuskompleks olema

TULEVIK

Võtan taskust nuti lähen netti näpin äppi ise olen seejuures happy et ei ole mingit lubade garaaži remondi jama. Auto tuleb teen sõidu ajavõidu õnnes kõigun. Peale selle on asi saasta müra ja juhivaba.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!