Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Lühikesed ja lollid inimesed
 
Pikk ja tark 20. mai 2004, kl 20.43
Mõned teemad allpool lühikesed inimesed nimetavad pikki ebanormaalseteks. See kui 8-aastane on 155cm pikk pole veel midagi ebanormaalset. See näitab just, et lapsel pole mingit kasvupuuet nagu lühikestel inimestel on.
Lühikesed on lihtsalt kadedad, et nad nii masad on.
Ma ja paar mu klassiõde olid 8-aastasel umbes 150 cm. Keskkooli lõpuks olime kõik 174-178 cm vahemikus ja see on naise ideaalpikkus.
Kes tahab küll jääda kibestunud tagumik-vastu-maad kadedaks masajalaks.

Teine asi on, et 6-aastaselt kooli minekut peetakse ebanormaalseks. Kui sinu laps taandarenguga on, ei tähenda, et kõik teised lapsed seda on. Minu klassis läksid KÕIK kooli 6-aastaselt. Mitte keegi polnud 7-aastane. Osad said 7 alles suvel, olles terve 1. klass 6-aastased. Paar tükki tulid kooli isegi 5-aastaselt.
Kõik said ilusti hakkama. Kõigil hinneteks 5-d ja 4-d. Algklassid on nii lihtsad, et normaalse arenguga laps saab edukalt 6-aastaselt seal hakkama. Kui ta jõuab põhikooli kus juba raskem osa algab, siis on ta selleks ajaks piisavalt vana, mingu ta kooli 6-selt või 7-selt.
Aga kohelge pealegi oma last kui ajupuudega invaliidi, eks ta selleks varsti saab ka kui juba saanud pole teie mõjutuste tagajärjel.
 
masajalg 20. mai 2004, kl 20.44
oh issand! Saa asjast üle!
 
- 20. mai 2004, kl 20.49
Peab ikka loll kraana olema, et sellist teemat püstitada.
 
Pikk ja tark 20. mai 2004, kl 20.51
Tõde on valus kuulata?
Hah! Olen alati teadnud, et kui kasv on pooleldi arenenud, ega siis mõistus ka rohkem pole arenenud!
 
just 20. mai 2004, kl 20.52
oma nime sa küll ei vääri: pikk ja tark... mhm... pikkadel on pikad juhtmed ja nagu näha ka pikk viha. jutu põhjal saan aru et oled täiskasvanu, aga jutt on küll sellesama 8-aastase oma
 
keskmist kasvu 20. mai 2004, kl 21.00
Pikk või lühike, vahet pole. Mõistus areneb edasi ka siis, kui kasv kinni jääb (vähemalt enamikel juhtudel). Aga seda teemat lugedes tundub, et alati nii ei lähe.
 
lihasööja lilleke 20. mai 2004, kl 21.03
rikkusid tuju , pikk ja tark..
pagan, ma ei tea, kui pikk ma 8 aastaselt olin..:(((
kas ma olen nüüd automaatselt masamõistus??:)
 
to Pikk ja tark 20. mai 2004, kl 21.08
Väga igav on täna või?Ma ei viitsi küll sind siin teemas lõbustada,aga sinu vastuseid võin lugeda küll!No kindlasti sa oledki pikk ja tark.Jenny
 
h 20. mai 2004, kl 21.56
Nii naljakat asja pole ammu lugenud!!! :-D pikad ja lühikesed omavahel tülis...IRW liigitada inimesi rumalateks või tarkadeks pikkuse järgi on täielik tipp!!! Laske edasi samas vaimus...
 
offtopic 20. mai 2004, kl 22.01
irw. haruldane tarkus ja taiplikkus kumab teemaalgatajast ju.
lühemad inimesed on "kibestunud tagumik-vastu-maad kadedad masajalad" ja need, kes kuueselt kooli ei lähe "taandarenguga".
ei ole kibestumust teemaalgatajas, no ei ole ju?
 
mh the second 21. mai 2004, kl 08.17
Nii muuseas: minu lapsepõlves läksid ka lapsed kooli 7-aastaselt, sest esimene klass ehk eelkooli klass oli lasteaias. Seega ei pane mind karvavõrdki imestama, et teil I klassis 6-aastased olid - kool algas 20 aasta eest alles II klassist.

Aga tundub, et sinu ajudele mõjus see süsteem siiski kehvapoolselt.
 
* 21. mai 2004, kl 08.32
pikk ja tark - mingi aeg oligi selline kord, et lapsed pidid 6selt kooli minema. ju sina sinna perioodi kuulud, et kõik 6sed olid. aga see süsteem ei kestnud kuigi kaua, ju saadi aru, et ei ole kõige targem asi. mis ka sinu pealt hästi kumab.
ja ole pikk edasi, mina olen lühike ja pole omas elus kordagi selle üle kurbust tundnud või pikki kadestanud. sinu puhul mängib veel reegel, ei mõistus on pöördvõrdeline pikkusega.
 
Külli 21. mai 2004, kl 09.06
Olgu selle pikkusega kuidas on aga kuue aastaste koolimineku jutuga ajad küll jama. Tõesti vahepeal pandi ka Eestis lapsed 6 aastaselt kooli. Tulemuseks oli see, et kui need lapsed ükskord kooli lõpetasid olid nende õppimise tulemused tunduvalt kehvemad aasta vanematest lastest. Sellest ilmus kunagi pikk artikkel õpetajate lehes.Kooli panekuga on nii, et pigem oodata kui liiga vara panna.
 
mina 21. mai 2004, kl 09.25
Mina olen 164 cm ja olen lühikene. Pikk inimene on ilus. Pika seljas on iga riie ilus. Minusugused kämbud võivad end ehtida kuidas tahavad ikka ei paista see kena välja :(
 
-kk- 21. mai 2004, kl 09.47
mina olen cm :) ja ma olen jube rahul (kuni riideid lähen ostama). ei ole mind keegi lolliks pidanud ja mehed peavad mind ka pisikeseks ja armsaks.
 
Kate 21. mai 2004, kl 10.07
mulle meeldivad nii pikad kui ka lühikesed inimesed - kõik on ilusad! :p
 
roy 21. mai 2004, kl 11.05
...jah...haruldaselt halb kogemus...lugedes teemapüstitaja seisukohti...
 
naine39 21. mai 2004, kl 11.44
Olen 164 cm, sale, peene piha ja pikkade jalgadega. Pikki küll ei kadesta, kuigi millegipärast pikad naised rõhutavad tihti, et ei salli lühikesi (ehk kadedus, et lühematel naistel meestevalik suurem?).
Nõme on arvata, et enamus lühikesi on masajad, loevad ikka proportsioonid, mitte pikkus. Vaadake näiteks jaapanlannasid ja prantslannasid.
Paljud pikad on oma kasvu kohta suhteliselt lühikeste jalgade ja paksu tagumikuga, suure kondiga ja väga väikeste rindadega.
 
to roy 21. mai 2004, kl 11.58
Ise sa selle teema algatasidki ju.
 
roy 21. mai 2004, kl 12.04
to to roy:

...mul suva kui pikk keegi on...kui seest on tühi siis ilus pakend on seda mõtetum...
 
to roy 21. mai 2004, kl 12.28
loomulikult!Kõiges võib olla ilu ......või mitte olla.Ja mis sest ilust pealegi!Peamine,et inimene iseendaga ja oma eluga rahul on.
 
Feliks 21. mai 2004, kl 15.54
mnjah..irw


ei pikkus pole mõistus.....omast käest tean...
 
Triin 21. mai 2004, kl 15.57
Lühikestel meestevalik suurem? Khmmm! Enamus mehi on 185-195 pikad. Ei usu, et mees tahaks endale justkui tütre või pisikese õe suurust naist kõrvale. Enamasti on ikka nii, et mees on naisest maksimaalselt 15cm pikem. enamasti 5-10cm.

Niisiis on kõige suurem valik mehi just 170-180 pikkadel naistel.

Mugavam elu ka, ei pea ennast kikivarvule upitama ja mehe tähelepanu kerjama, kui musi saamise isu tuleb, pikk haarab kohe asjal sarvist :)

No kujutage nüüd ette paari, kus naine 155 ja mees 195. Phaalun.
 
* 21. mai 2004, kl 16.05
noh triinuke - ei tunded pole kunagi sentimeetritest küsinud ja suudlemata ega lapsed tegemata pole küll jäänud. :) ja muuseas, mina tean just nimelt sellist paari - eriti äge mu meelest.
 
Triin 21. mai 2004, kl 16.09
Mina ei tea, minul hakkab minust enam kui 10cm kutiga küll imelik, pideval vahi alt üles ja tõuse kikivarvule. Tean vaid üht paarikest, kus naisel on pea mehe alumiste ribideni, teised mahuvad küll ühele "korrusele". :)
 
* 21. mai 2004, kl 16.13
ei tea - mind küll ei häiri kui minust rohkem kui 20 cm pikem ollakse. miks ma peaksin kogu aeg alt üles vahtima ja kikivarvle tõusma?? olen 162 ja sõber 190 - no problemos.
 
reesi 21. mai 2004, kl 16.15
minu boyfriend on minus 29cm pikem (mina 155, tema 184). Tegelikult natuke häirib küll. Kuidagi pisikese lapse nõme tunne tuleb peale. Voodis kah sutsu ebameeldiv misjonäriasendis tema rinna all higipiisku näkku saada. :S Niisiis kahe otsaga asi.
 
. 21. mai 2004, kl 16.35
ma muutusin kurvaks
 
Jenny 21. mai 2004, kl 17.15
mul on ka mees 25 cm pikem.Ainus halb asi selle juures on see,et kuna olen natuke selline temperamentsem,siis tahaks vahetevahel kallale minna......aga vat ei saa!Pooleldi naljaga saab küll kakeldud vahel,selle ta on enamvähem selgeks õppinud,et mitte haiget teha.
 
... 21. mai 2004, kl 19.12
Pole oluline kas pikk või lühike peaasi et tore inimene =) Olen kah pikk 179 ja naine aga see ei tähenda et ma end targaks pean, kuigi rumal ma pole. ja lühikesed pole alaarenenud
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!