Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Venelased tänaval, kätest kinni
 
kriips 27. mai 2004, kl 14.26
ma ei saa aru, miks vene naised peavad käima üksteise käevangus? kõnnitee jumala kitsas, nad käivad kolmekesi, kõik hoiavad üksteist käevangus. keegi mööda ei pääse. kui selja taga köhatasin, siis vaadati, umbes et hüppa tee pealt mööda- aga seal on ju palju autosid, surma ka nagu ei tahaks saada mingite plikade pärast.

enne ka tähele pannud, et neil vaja üksteise külge klammerduda.
 
punkt 27. mai 2004, kl 14.45
see juba neil rahvuse omapära. vanast ajast teada nn."narodnoje guljanije"- käidi mööda külatänavat pikas rivis. eks see kandub neil alateadlikult põlvest põlve!
 
v. 27. mai 2004, kl 14.54
ja nagu eesti tüdrukud ei käiks kätest kinni või kolme-nelja-viiekesi rivis nii et mööda ei pääse... võiks lõpetada selle ohkimise venelaste koha pealt, hakkab juba närvidele käima
 
häh 27. mai 2004, kl 14.58
v.,
kas sa pole siis märganud, et venelased käivad palju sagedamini käevangus ja suures pundis? Tõsi ta on, nii et ära ohi siin.
 
sõbralik 27. mai 2004, kl 15.31
ja vene mehed ei häbene kanda oma naise käekotti, mis on minu arust väga tähelepanelik neist.
 
;)) 27. mai 2004, kl 15.31
kena ju, et inimesed ei häbene sellist kehalist kontakti.
minu mees näit hoidub käevangus käimisest, talle on see kui piinapink.
mu venelannast sõbrannaga pole aga käevangus kõikumine mingi probleem.
tea, peaks vist mehe asemel mõne venelanna endale vaatama? nad ilmselt voodis ka etemad ja kompleksivabamad ;))
 
- 27. mai 2004, kl 15.31
Jah, kui tramm on täiesti tühi, ainult sina üksi oled, siis eestlane valib kõige kaugema pingi, aga venelane istub sinu kõrvale.
 
hmm 27. mai 2004, kl 15.35
irwwwwwww
 
eestlased nii tigedad?! 27. mai 2004, kl 15.38
Kui olin noor plika, siiberdasime sõbrannaga alati mööda tänavaid üksteise käevangus:) Nüüd vanas easki vahel haarame teineteist käevangu, milles asi?! Kellelegi ei meeldi või? Sul suu peas, eks teinekord küsi mööda, selmet siin rahvusküsimust arendada:D
 
to sõbralik 27. mai 2004, kl 15.39
Kui mees võtab naise käekoti, näitab see lihtsalt kas mehe või naise halba etiketi tundmist. Mees ei kanna kunagi naise käekotti! Oma mehel ma ei luba seda iialgi kanda, sest oma käekotti kannab ainult naine ise.
Aga see möödasaamise probleem eksisteerib täiega. Veel pikem teema on jalgratastega kõrvuti sõitmine.Keegi ei suvatse mööda lasta, aga see on lihtsalt kultuuri küsimus ja erinevad arusaamad asjadest. Pole mõtet vihastada, sest sellega teeb ainult endale halba.
 
mimmi 27. mai 2004, kl 16.06
Ja see koti kandmine on kah paras vaatepilt. Tüübil on dressipüksid, tossud, nahktagi ja siis peen ridikül näpuotsas. Tibi seal kõrval muidugi tikk kontsadega..
 
Kadri 27. mai 2004, kl 16.11
Täpselt, mina tean ka nii, et üks daam ei anna oma ridiküli (noh, käekotti) käest ära, kannab seda väärikalt ise.
Iseasi, kui "üks korralik daam" on end varustanud korraliku kandekotiga, mida käekotiks nimetab ja mees tal seda kanda aitab (sest seal raske toidukraam sees), siis on küll tähelepanelik mees :)
 
Külli 27. mai 2004, kl 16.19
Käealt kinni käimisest saan veel aru, aga kui käiakse käest kinni mõtlen alati, et need on , kas venelased või lesbid.See trammi jutt on ka tuttav. Tühjas trammis tuleb ja seisab keegi sulle külje alla. 100 % on see vene rahvusest.
 
k 27. mai 2004, kl 16.29
Oh teid irisejaid... Ei olnud ju asi selles, et tänaval olid venelased või selles, et nad käevangus jalutasid, vaid SELLES, et inimene neist mööda ei pääsenud.

Kui keegi sulle ikka ette jääb, siis ajab tigedaks küll, seda enam, et see ettejäänu ei kavatsegi sind mööda lubada.

Kui need venelased oleks jalutanud käevangus kuskil laiemal tänaval või heinamaal, ei häiriks kedagi. Aga siin foorumis on kohe, et mis sul venelaste vastu on ja miks ei tohi käevangus käia...
 
dd 27. mai 2004, kl 16.43
guljaanije, nagu vanasti mööda ridaküla kesktänavat käidi, on rahvuslik eripära... nagu ka vene meeste omavaheline kätesurumine kohtudes ja lahku minnes. võib ju iriseda, aga ega nad kao.

aga endast lugupidav naisisik ei tohiks käekotti käest ära anda.
 
eesti tibi 27. mai 2004, kl 16.49
kuule nømedik kriips ole normaalne/sallivam rohkem!!!
minu teada saab alati kysida et lubage møøda aga kui sul endal on kompleksid siis on see sinu probla.
pealegi teada tuntud fakt on et venelased on temperamentsemad seega ei karda ka låhedast kehakontakti.ma ei nåe yldse millest see virin siin nyyd siis??
krt tyypiline eestlane
 
timbu 27. mai 2004, kl 16.50
1. Et naine ei tohi käekotti ära anda ja pigem las venitab oma käed ja õlad paigast (kott paksult raamatuid jms täis)? Minu mees küll kannab minu kotti ilma kobisemata, kui mu enda õlad ja käed valutama hakkavad. No Problem. (tilluke ridikül on iseasi, aga sellisega käin pigem peol või teatris, tänaval ikka lahmakas käekott kuhu raamatud ja söök sisse mahub)
2. olen eesti rahvusest ja käin sõbrannaga tänaval käest kinni, pole venelane ega lesbi! Kui kitsas koht ja küsitakse saab ikka mööda, köhatamise peale ei lase, suu peas, oska siis ka viisakalt pöörduda (sama kehtib ka bussis).
 
mari 27. mai 2004, kl 16.57
timbu, kas sa ei tee vahet käekoti ja portfeli vahel?
 
timbu 27. mai 2004, kl 17.00
Pakun, et portfelli ei saa riputada sangasidpidi õlale?! :)
 
daah 27. mai 2004, kl 17.00
segan vahele.. a äkki siis on hoopis õlakott?
 
timbu 27. mai 2004, kl 17.05
Teema kipun juba teiseks, aga jah, pean oma seisukohast taganema, ilmselt kannan siis õlakotti (kuigi sel on piisavalt lühikesed sangad!? Ah, ei tea, igatahes ei probleemi pole
 
kriips 27. mai 2004, kl 18.09
Autor: k
Aeg: 05-27-04 16:29

õnneks 10st 1 inimene si ikkagi aru, millest ma tegelikult kirjutasin. normaalne.

ja sina- Autor: eesti tibi
Aeg: 05-27-04 16:49

millest sa aru ei saanud- ma ju siplesin nende kolme beibe taga- köhatasin, et ometigi märkama tehtaks. nad said väga hästi aru, et ma mööda tahan, aga kui mölaklus on nii suur, siis ei viitsi ju kaasinimeste peale mõelda, või seda, et kõnnitee on ka teistele mõeldud.

sa ise kõlad oma jutuga kah nagu veidi matslik, kui aus olla. kui sinu moodi selja taga karjuma ei hakka, ei tähenda see veel, et kompleksides inimene on, võibolla lihtsalt delikaatne, kes ka teistelt kaasinimestelt tähelepanelikkust ootab?
 
kriips 27. mai 2004, kl 18.11
PS. muide mingit vahet pole, olid need vene või eesti plikad. kui oleks eestlased olnud, siis oleks neist samamoodi kirjutanud.

aga olid venelased : P
 
punkt 27. mai 2004, kl 18.16
vaevalt, et teema nimi oleks siis olnud - eestlased tänaval, kätest kinni...
ära valeta.
 
ffs 27. mai 2004, kl 20.23
punkt, tabasid just naelapea pihta ;)
 
eesti tibi 27. mai 2004, kl 20.28
to kriips:


ei tea kumb matslikum on mina vøi sina????kes meist søimab inimesi taga siin??? oleks vøinud suu lahti teha siis kui selleks vøimalus oli nyyd on juba hilja ............
ja kommisin sind selle pårast et sind veidikenegi møistusele tuua.see on yks køige jubedamaid isiksusejooni kui inimene ei tegutse vaid plåkutab ainult kui juba lootusetult hilja.
igaljuhul loodan et said nyyd targemaks!
 
qq 27. mai 2004, kl 20.33
Huvitav, ma pole märganudki. Ju siis ei häiri.
 
Kadri 28. mai 2004, kl 09.27
Novot, timbul ongi kandekott (mida käekotiks nimetab ja mida saab õlale panna), muidugi on mehest armas ja tähelepanelik seda kanda.
Aga teisalt "Kui kitsas koht ja küsitakse saab ikka mööda, köhatamise peale ei lase, suu peas, oska siis ka viisakalt pöörduda (sama kehtib ka bussis)."
Inimestel on ikka mõistus ja silmad peas, võiks ise näha ja aru saada, et kui on kitsas tee, et siis ka teised mahuks seal käima, siis lihtsalt ei laiuta keset teed. Eriti "viisakas" on mitte reageerida köhatusele ja kiuslikult ootama jääda suusõnalist palvet möödapääsemiseks.
 
janiiongi 28. mai 2004, kl 10.22
ausalt ka käige put*i oma kuradi etiketiga, lähete lolliks selle täitmisega.
 
v. 28. mai 2004, kl 14.00
Huvitav on see, et eestlastel on ikka selline tobe komme, et nad kannatavad midagi ära ja siis hiljem hakkavad kaagutama... kui on juba liiga hilja.
Bussis oli ükskord selline koomiline juhtum, et bussijuht mängis küllaltki kõvasti raadiot (ütlen nendele ära, kellele rahu ei anna, et eestlane oli) ning üks mammi (ka eestlane) tuli bussi peale. Sõitis vaikides bussijuhi kabiini kõrval seistes oma viis peatust ära ning maha minnes osatas, et raadio ikka nii kõvasti mängib, et võib kurdiks jääda... Bussijuht siis vastaski talle, et aga mis sa siis varem ei öelnud, oleksin vaiksemalt pannud... maha minnes on hilja juba midagi seletama hakata :)
Vot see on tüüpiliselt eestlaslik.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!