Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
marko kaljuveer
 
mannuke 29. august 2004, kl 22.47
...muutus minu silmis eile õhtul absoluutseks tropiks.
kohutavalt piinlik oli vaadata õhtust intervjuud andrus värnikuga.
miks ei lasknud ta inimesel oma pettumust vaikselt välja elada, kui sportlane ometi näitas selgelt välja, et ta ei soovi seda hetke kogu eesti rahvaga jagada?
väga nõme oli kogu see situatsioon, piinlik vaadata. häbi peaks olema etv-l, et sellised lollpead saadeti ateenasse OM-i kajastama.
 
jah 29. august 2004, kl 22.55
 
simpel 29. august 2004, kl 23.09
jube jah... ma tundsin ennast ka nii pahasti.. ja pisar tuli silma, nii kahju hakkas temast :((( ja krdi kaameramehele ja kaljuveer´ile paneks küll jalaga !
 
* 29. august 2004, kl 23.35
mannukesega 100% nõus!
absoluutselt ebainimlik käitumine kaljuveeri poolt.
 
100% 30. august 2004, kl 00.28
nõus eelkõnelejatega.
 
kats 30. august 2004, kl 00.52
täna nad veel kordasid ka seda lõiku-tundes ennast superstaaridena.Õnneks pani Pertelson nad väga viisakalt ja üheselt paika.Müts maha Pertelsoni ees-nii normaalse jutu ja ellusuhtumisega sportlast polegi ammu kohanud!
PS.Tänane küsimus Loskutovilt( peale kuumamaratoni)-kas te olete väsinud???????No pane ennast põlema reporter!
 
spordipõlg 30. august 2004, kl 09.20
ma küll seda intervjuud värnikuga ei näinud aga samas ma ei kahtle, et eesti spordireporterid on küündimatud. kuid ikkagi olen ma seisukohal, et sportlased, kes on alati valmis vastu võtma maksumaksjate raha peaksid olema alati valmis ka oma "saavutustest" aru andma. käiksid nad seal olümpial edvistamas oma kulu ja kirjadega, siis tehku mis tahavad.
 
777 30. august 2004, kl 09.27
ääretult ebainimlik värniku suhtes
 
blondiin neiu 30. august 2004, kl 10.12
Ega see Värnik Kaljuverist palju ei erine ka, Värnik on ise suur ülbik ja lubaja.Kekutajaid pole eesti sporti vaja.
 
Õie Tolm 30. august 2004, kl 11.37
Nojah, kui nii mõelda, et enne võistlust lubas, et läheb kõvaks andmiseks, siis on ju peale võistlust ka õigus küsida, mis juhtus.
Ei kritiseeri nüüd Värnikut, tegelikult oli ta igati tubli oma haige jalaga. Sportlasel peabki suur ego olema, nii jõuab veel kaugele.
 
Si 30. august 2004, kl 12.24
Lugesin praegu kommentaare Sääritsa kohta.Arvamused siin kahesed, et pole viga midagi ja hirmus, hirmus.
Säärits on meie raha eest läinud sporti kommenteerima ja kas siis tõesti on palju palutud, et ei putedaks ja puterdaks.
Mingi naiste jooks oli.Kord oli jooksja Keeniast, hetke pärast Portugalist ja lõpetas Marokolane.No oli õudne küll!
Kaljuveer on ka minu arvates kõige hullem! Kuidas saab sellise tasemega mees olla sellisel töökohal?Kui oli kümnevõistlus, siis Kaljuveer teatas vähemalt kaks korda:siis tuleb Noole kord, kes sai teivashüppes nulli!!!!Kas spordikommentaator ei peaks oma sõnade eest vastutama? Antud juhul Osila lõpuks ütles, et Erki ei saanud nulli, vaid tal lihtsalt võistlus ebaõnnestus.Tuleb meelde taliolümpia kus me kõik ekraanil nägime, et Mael suusakepp purunes.Kajuveer aga seletab aina edasi mingit mula.Siis mees lubas teha järeldused.
Nad teevad ju tööd.Kui nad ei tea kas Erki sai nulli või mitte, no kuidas saan ma sellist kommentaatorit usaldada?Miks sina ja mina oma töös peame olema korrektsed ja kui on viga,siis vabandame?
 
Kainem 30. august 2004, kl 13.17
Täiesti nõus: Kaljuveeri käitumine Värnikuga oli kohutav. Säärits küsis aga Budõlinilt kohe peale tema kaotust: 'miks sul täna maadlus välja ei tulnud??' - no ka jätab suhtumine soovida. Vikerraadios olid sõbralikud kommentaatorid, inimlikud.
 
m 30. august 2004, kl 14.32
Mismoodi see Pertelson nad paika pani?
 
Monks 30. august 2004, kl 14.48
Meeste maraton oli just lõppenud, kui nagu ikka reporter kohe platsis.Me kõik teame, mis palavus seal oli ja joosta kuuma asfaldi peal 42,... km ja Kaljuveer ütles :Pavel, sa tundud üsna väsinud olevat...
Selle peale Pertelson ikka mõnuga irvitas, nii et Kuusk pidi oma kolleegi kaitsma asuma.
No mida?
 
kelli 30. august 2004, kl 16.00
:))))
no "vaene" Kaljuveer saab nüüd küll mõne koha peal ilma asjata... :)) See, kes eile õhtul Loskutovi küsitles, oli Jurtšenko ja seda ütles ka Pertelson ("tubli reporter Jurtšenko") ja Kaljuveer mu teada suusatamist ei kommenteeri enamasti. Seda teevad Kuuse Lemps ja Osila. Arvan, et kumbki neist oli see, keda Si silmas pidas.

No minu eriline "favoriit" ikka ülekaalukalt Säärits
 
nats nalja 30. august 2004, kl 16.46
lembitu kuuse killud
korvpalli finaali ajal, kui argentiinlane korvi alla murdis :"mees läheb nagu rukkist läbi"
jahilaskmise finaal: "ega see taldrik pole seal niisama näksimiseks"
 
mõmm-mm 30. august 2004, kl 19.27
kuuse oli see, kes mae kepijama maha magas :))
 
jupski 30. august 2004, kl 21.49
AS: "Ja staadion tõusis püsti nagu üks mees ja naine." :)
 
nojah 30. august 2004, kl 22.27
Ilmselt nõutakse etv-s kommentaatoritelt pidevat jutustamist. Sellepärast nad ajavadki igasugust pada, et aeg millegagi täita. Ja muidugi magavad samal ajal maha olulised momendid ja ajavad fakte sassi.
Sportlasi ei lastud hingatagi peale sooritusi, kohe rünnati taktitute küsimustega. Nagu oleks reporteritele ora peesse surutud, et minge nüüd siva ja hankige värsket inffi!
 
:( 30. august 2004, kl 23.24
Minu meelest oli kõige hullem see blond tibin stuudios ... muudkui puterdas & küsis stuudiokülalistelt nõmedaid/mõteteuid küsimusi ...
 
potik 31. august 2004, kl 10.30
kaljuveerist pole kunagi midagi arvanud. ta kõik kommentaarid on nii labased sisutühjad ja pahatihti nii nii jubedalt teemast mööda, et kohe jube hakkab. kuidas küll selline inimene sai sellisele kohale?!?! kui kaljuveer komib kuskil midagi siis ma lihtsalt keeran selle hääle maha ja vaatan parem tumma pilti! nii oli see ja Em, ajal jalgpallis...no jubedad kommentaarid!!!
mis puutub värnikusse siis normaalne ajakirjanik kel on vähekenegi austust sportlase vastu seda linti poleks eetrisse lasknud... ja ülejäänud...:S

kuuse ja osila on toredad:)
 
Maarika 31. august 2004, kl 12.10
Ma vaatasin Soome kanalitelt olümpiat ..Väga hea ja rahulik :!
 
Mark Oh 27. märts 2020, kl 21.47
https://sport.delfi.ee/news/varia/muu/ootamatult-toota-jaanud-marko-kaljuveer-keevalisust-on-vahem-kuid-kirglikkus-ja-temperament-on-sailinud?id=89366413
Oma ala suurmeister, raskekahur, nagu ta ise ennast mitmeid kordi nimetanud.
Nii pikki, keerukaid ja arusaamatuid lauseid kui MK ei osanud keegi teine eetrisse paisata.
Nii palju parasiitväljendeid ei osanud kasutada ükski teine spordireporter.
Nii palju kehaga vänderdada ja kätega vehkida intervjuude ajal ei suutnud ka mitte keegi teine.
Juuste aastate jooksul pesemata ja kammimata jätnine oli omaette fenomen.
Lausete kasutamine, mis mitte midagi ei õelnud, nagu nt ' jah, aga tõepoolest ' oli suurmeistri leivanumber.
Jalgpalli kommenteerides elementaarsete asjade mittenägemise absoluutne maailmameister.
Jaa, Marko, spordirahvas jääb sind igavesti taga igatsema ...
Kas Kaljuveer ei sobiks Kaljulaidi aknal vilgutamise ja lehvitamise nõunikuks? Ikkagi sportlik tegevus käsivarre musklite arendamiseks. Lisaks paigaljooks lindistatud ovatsioonide saatel
Kaljuveer 80 ndatel töötas Paide rajooni Oktoobri kolhoosis autojuhina. Töö põllumajanduses lõppes tal sellega ,et läks veoautoga Tallinna ja enam tagasi ei tulnudki.
Marko hakka koroona haigete kohta spordireportaazi tegema.
Ja nüüd rebis USA Itaaliast mööda.
Teisel kohal jätkab Itaali, Prantsusmaa ja Hispaani tihedalt tema kannul.
Algul pikalt ees olnud Hiina, aga väsis ja on nüüd peagrupis tagasi.
Eesti oma ühe surmaga on nagu suusatamisele omane viimaste seas
Teada ju et tegelik kutsumus mehikesel on hoopis piimaautoga Vasalemmas tänakut teha
 
Narko Valjuneer Kaljupeer 08. aprill 2020, kl 23.11
Kaljuveer ei tee vahet suluseisul ja küljeaudil, muudest jalgpalli elementidest on ta valgusaasta kaugusel aga rääkima kukub neist süüdimatult. Nii et pange ta jalgpalli kommenteerima saame ennast ribadeks naerda Tööandja maksab koondise raha, kaljuveer teeb kodukontoris tööd edasi. Riik maksab ka, kaljuveer ikka kodukntoris. Tuleb õige aeg ja kaljuveer saab tööle tagasi. Kui Kaljuveer oleks indiaanlane siis ta nimi oleks Laselahtipaljutahadminavarstitagasi
 
Karguga narkoneer 29. august 2023, kl 22.36
Nää hakkas koolipapapaks Köstrit küll välja ei anna aga asi seegi
 
oi ei marko kaljuväär on edukas 30. august 2023, kl 06.27
ja miskit saavutamas oma elus. seega vaimuhaiged siin foorumis teevad teda maha. nagu kõiki teisi kes miskit on saavutand.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!