Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Teeme jälle lennu teema!
 
bridgette 17. september 2004, kl 12.01
Milline on olnud Teie kõige halvem ja kõige parem lennukogemus?
 
lola 17. september 2004, kl 12.06
Kõik on head kogemused olnud...ma lauasa jumaldan lendamist...mmm..saaks veel...eriti õhuauke ja tõusmist/maandumist....meeletu kiirendus... mmmmmmmmm
 
agatha 17. september 2004, kl 12.08
Minu parim lennukogemus on parasailiga lendamine :-)
 
* 17. september 2004, kl 12.11
sama siin - saaks vaid rohkem lennata. eriti lahe on maast lahtivõtt - kaif kuubis. super lennukogemus on aastatetagune lend minskist tallinna, oli suvi, tohutu palavus ja õhus vaheldumisi tohutud õhuaugud ja tohutud rünkpilved. ja piloodid olid mingid tumedad mehed (aeroflot oli siis ju). ja siis oligi nii, et nagu dzhigittidega oleks galoppinud, fantastilised auku kukkumised, see mõnus tunne kõhus jne.
 
p 17. september 2004, kl 12.32
no halb kogemus oli see, kui mu eks ükskord klaasi lennutas (loe: mind viskas) ja õnneks jõudsin pea eest tõmmata!
 
go 17. september 2004, kl 13.26
kiilasjääl jalgrattaga sõites, allalend maa poole oli nii aeglane, et ma jõudsin rahulikult selleks valmistuda, imelik, justkui keegi oleks mind kuskilt kinni hoidnud ja ei tahtnud, et ma haiget saaks.. Kukkusingi väga kergelt
 
Larua 17. september 2004, kl 13.33
Atlanta- Frankfurt, sest sattusin suures lennukis keskmise rea keskele istuma ja kahel pool kõrval mingid araabia kutid, keda mu blondid pikad juuksed väga elevile ajasid ning kes siis üksteise võidu lolli juttu ajasid.
Keskel isegi nõme istuda, eks kuula siis seda jama 8h, krt...
 
rudolf 17. september 2004, kl 15.06
kõik kogemused halvad, täielik hirm lendamise ees. alati kui raputama või maanduma hakkab, lähevad mul käed märjaks ja süda taob mis hirmus, paanika osakond. alati vaatan kadedusega inimesi enda ümber, kes kõik on nii rahulike nägudega. kõige jubedam on siis kui lendad üksi, kaaslasega on nats parem.
 
Emi 17. september 2004, kl 20.41
ei meeldi lennata. eriti väikese lennukiga. mees jälle lendab nii kord kuus vähemalt ja võiks vahel kaasa minna, aga no ei kannata...
 
eneL 18. september 2004, kl 10.29
Parim on kindlasti purilend. Halb.. midagi halba lendamises polegi. Väljaarvatud vahest toidud, mis lennukis pakutakse :-)
Kõige halvem oli mul ükskord Hollandist tagasi lennates, kui kurk oli haige ja palavik. Hea kogemus oli aga see, et baar oli varustatud ja ma iga kord, kui nad möödusid, võtsin järgmise pudeli brändit. Maale jõudes ei tulnud mulle haigus enam meeldegi :D
 
nesterovaklavdia4 20. mai 2019, kl 11.37
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!