Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Õudne ämmamoor...
 
Minia. 18. november 2004, kl 19.55
Jagage kogemusi oma ämmadest.Ma arvan,et minu ämm on maailma vastikum.Ta on minu peale kade ,sest mul läheb elus hästi mehel ka,aga tema lollil tütrel ei lähe hästi ta ei viitsi tööl käia ja elab ämma kulul (tütar on 23 aastane).Täitsa jobu ämmamoor .Talle ei mahu pähe see ,et minija elab paremini kui ta tütar.Kaasavarast mehe poolt ei saa rääkida,sest seda polnud.Jagage arvamusi oma ämmadest.Kuidas on omavahelised suhted? Mis on Teie ämmas head ja mis halba? Aitäh vastajatele.
 
e 18. november 2004, kl 20.12
Väga tore ämm, Muud polegi öelda. Ja veel....MINIA on see sõna.
 
Prrr 18. november 2004, kl 20.14
Selline harju keskmine on. Vähe naiivne ehk. Ma olen rohkem relistlikuma maailmavaatega.
 
. 18. november 2004, kl 20.46
kõige jubedam
 
trallalllaaa 18. november 2004, kl 20.51
algul tundus, et täitsa tore teine...aga nüüd käib juba tõsiselt pinda, ta pidev kiljumine-karjumine...ta ei karju küll kellegi pihta, aga ilgelt kileda häälega räägib ja teeb "titehäält"....aaarggg
Ja tundub lammas mõne koha pealt...
Aga mulle isiklikult pole kunagi midagi halba öelnud...ja seega täitsa tore...vaadtes tuttavate ämmasid saan aru, kust need anektoodid tulevad...
 
ingel 18. november 2004, kl 21.07
jälk moor, ma ei suhtlegi temaga.
 
tigekala 18. november 2004, kl 21.11
minu ämmamoor on tavaline tore inimene. näeme harva, saame hästi läbi. minu mehega sama lugu - harva näeb oma ämma ja normaalselt saavad läbi.

me kõik oleme ainult inimesed, andke nüüd asu neile naisterahvastele, kes teile toredad mehed on kasvatanud.
 
procter ja camble 18. november 2004, kl 21.25
minu õnneks eelmise elukaaslanna mutt (parem ta polnud) oli nagu oli,kuni tal pähe lõi ja teadustas, et ma ei olevatki oma lapse isa. Mul sai sel hetkel selgeks, et kuna ta oma lapse ema ei ole, siis on kõige parem kõigil eemalduda. Ja ei kahetse siiamaani. Ainult lapsest kahju - sellist vanaeite endale küll ei sooviks.
 
2x 18. november 2004, kl 22.40
eelmine oli tüüpiline anekdootide kuri, õel ja halb ämm.
praegune on ok. liigagi sõbralik.
 
Miniale 18. november 2004, kl 22.57
Sa vist oled ise parasjagu kiuslik ja norija tüüp. Mina küll ei viitsi oma ämmas muudkui vigu otsida ja teda süüdistada mingis kadetsemises. Ma ei saa aru, mida su ämmal kadestada võikski olla, kui ta poeg nii eduka naise endale on saanud? Karta on, et ämmale vast ei meeldi see, kuidas sa oma edukusega ärpled või teisi halvustad (nagu nüüd ämma). Ja kust sa võtad üldse sellise arvamuse, et ämm peaks sind abiellumise puhul mingi kaasavaraga varustama? Meie suguvõsas on küll kombeks, et igaüks saab oma eluga ise hakkama ega oota mingeid armuande. Aidatakse neid, kes on mingil endast olenemata põhjusel õnnetusse sattunud. Muidu toetatakse üksteist lihtsalt sõbraliku ja positiivse suhtumisega. Ja mis kaasavara sa taga nutad, kui ise nii ütlemata edukas oled?
 
libarebane 18. november 2004, kl 23.00
Väga hea ämm...arusaaja, haritud, rõõmsameelne, teeb maailma parimaid toite ja toetab meid kuis oskab, kuigi saab talle räägitud, et pole vaja, proovime ise hakkama saada. Nagu teine ema:D
 
Phil 19. november 2004, kl 00.28
To Tralllaaa: Anekdoot ikka
 
Jazmine 19. november 2004, kl 01.59
Aga mina ei olegi oma ämma näinud;) Kuuldavasti pidi tore inimene olema, eks me näe.
Samas kuna elame ämmaga eri riikides, siis ei ole midagi imestda.
Kuigi siiski siiski. Mu exämm kui mind esimest korda nägi, siis vaatas sada korda peast jalatallaini ja lausus, et ei olegi väga viga;) Aga tema oli kohe ehtne ämm, lokirullidega ja proua, minust 50 a vanem.
 
katrin 19. november 2004, kl 08.51
õnneks ei ela koos,käib harva ja minule eriti pinda ei käi aga selle eest minu ema on tal koguaeg hammaste vahel,seda suviti kuna suvilad on kõrvuti,talvel on rahulik.
 
to minija 19. november 2004, kl 09.30
minu ämm vägagi sarnane Sinu loole, ta elab vaesuses kuskil kopa-kohilas, ja las ta poeg ostab oma õele talvejope ja temale auto ja mix meil peab üldse niii hästi minema. Seda aga ta ei näe, et tegelikult elab tema rikas poeg minu korteris ja minul on hoopis teda vaja. Ema aga mängib mehe elus ikka esimest viiulit, nii et kahjuks ei saa midagi erilist muuuta. Mina sinna maa põrgusse nagunii väga ei oodata, seega hoian ka eemale ja tunnen rõõmu nendest nädala vahetustest kus olen koos oma mehega!
Minu vanematega polnud ta nõus ka kohtuma, kuigi olen oma megeha koos olnud juba ca 6 aastat... Ju siis ei sobi teised talle, või põlgab linna inimesed vägagi ära. Aga kohutav kui peaks sellise inimesega koos elama, sest ta elaks täiega sinu elu ning käsu peale peaks tõusma ja tegema täpselt seda mida tema sel päeval on juba ära plaaninud!
 
k 19. november 2004, kl 09.37


Minu ämm on täielik õudukas, ma ka ei suhtle enam temaga. Poeb nende laste ees, kes rohkem teenivad. Raha lõhn on temale oluline.Lapselapsi hoida ei viitsi. Kümmne aasta jooksul hea kui 3-4 korda paar tundi on hoidnud. teiste ees küll räägib lastega nagu näeks iga päev. Vastik mutt.
 
- 19. november 2004, kl 09.44
Mul on äi jälle jube vastik, paras tinanina. Aga omaarust JUBE kõva tegija ikka...
 
juba keskeas 19. november 2004, kl 10.02
alguses on kõik ilusad armsad tüdrukud aga kust tulevad need õudsad ämmamoorid ?minu vanatädi õpetas ikka mind kui mõni lahkheli oli mehega ja ämm kippus õpetama-ära lase kedagi enda ja mehe vahele ja jumalast õige soovitus.
 
Jups 19. november 2004, kl 10.28
Minu ämm on igatahes algusest peale tõestanud, et on äärmiselt tore inimene. Muidugi oma pisikeste vigadega, nagu kõik inimesed, kuid see ei ole veel meie vahel arusaamatusi tekitanud.
Saame keskmisest paremini läbi, näeme iga nädal paar-kolm korda ja kõik sujub :)
 
Juuli 19. november 2004, kl 10.36
Siinsed kommentaarid on ehe näide naissoo õelusest.
 
imelik 19. november 2004, kl 10.41
Omast arust on kõik viimasepeal naised ei tea kust need vastikud ämmad küll tulevad.Kõik teised on vastikud ja õelad ainult kõlama jääb mina minu mind.
 
K 19. november 2004, kl 10.42
Minul on ka kole hea ämm. Toetab meid igati, hoiab mind, teeb samuti megahäid toite ja on muidu vahva. Hästi palju lugenud, huumorimeelega, näeb väga kena välja ja sõbralik. Ainuke, mida võib ette heita, on see, et räägib surnuks teinekord. Muidu aga viimase peal!
 
* 19. november 2004, kl 10.50
ma ei arva, et inimesed, kes niimoodi teisi kiruvad, ise väga toredad on. eks te igal juhul väärite taolisi mõrdu omale ämmadeks. ja kui ämmad sellised jobud on, siis karta on, et ega need mehedki suuremateks asjadeks pole kasvatatud.
 
rem 19. november 2004, kl 10.58
minul väga toredad ämm ja äi, nagu teised vanemad kohe. aga jah, näeme umbes kord kuus.
 
minija-tulija 19. november 2004, kl 11.11
Minu ämm oli minu elu üks toredamaid tuttavaid. Kahjuks pole ta enam elavate seas. Ja sulle, teemaalgataja ütlen, et suhted on vastavuses inimese intelligentsiga. Mina ei söendaks iial mehe õe kohta öelda loll. Loll on ikka seevaldis, või mis? Kas ikka analüüsid ka vahel oma käitumist? Seda mis annad, seda ka saad. Nii on ikka olnud ja jääb ka edaspidi! Arenguruumi paistab sul igatahes olevat päris piisavalt.
 
kata 19. november 2004, kl 11.37
unistan ka heast ämmast äiast...

ai on joodik, imeb iga päev paar õllet ära.

Ja seal perekonnas oli selline värk ,et kui poeg sai 18, siis enam perekonna poollt raha ei tule, kuigi ju vaja koolis käia.
nüüd ka kui mees ostab endale normaalseid riideid öeldakse oi kui kallis. Ise räägivad et neil raha pole, ise ostavad 12000 diivanikomplekti. Ise ka nii rahas kinni, räägivad et ei ole ,tegelt vabalt on. Ise pole seal peres juba pool aastat käind, sest eelmine kord kui sela käisin süüdistas ämm mu meest valetamises. aga kui küsida mida valetas, siis oli vastus ei saa öelda! nõme!
 
brünett 19. november 2004, kl 11.37
minijale,oled pesueht BLONDI,selle sõna halvimas mõttes
oma silmas palki sa ei näe,teise silmas otsid pisemadki pinnud üles
ka Sulle paistab päike
 
naisu 19. november 2004, kl 11.41
kes oled sina, et tuled oma ämma tütart sõimama lolliks. 23 aastane võib vabalt õppida ja ei ole võimalik tööl käia.Probleemid, probleemid. Leia nende siis sie lahendus. Mida saame meie teha.
 
x 19. november 2004, kl 13.28
minul oli algul hirmus tore ämm, nii poeti ja siis selgus et igavene salakaval mõrd....ta hoaib oma pojast kymne kyynega kinni, poeg varsti juba 30. ootab wtpoeg talle kõik ette ja taha ära teeb. Ise on ahrimata ja kommeteta.
 
Tujutu 19. november 2004, kl 15.02
Ohh kui koledaid miniaid on olemas. Ikka nätaki ämmale ära, vastik mutt selline...
Minu meele teeb kurvaks selline suhtumine. Mul kolm poega kasvamas ja kui mõni neist ükskord näiteks teie tütre naiseks võtab, siis, hirmus mõeladgi, millise sissekasvatatud ülbe suhtumisega mini ma saan. Eks lapsed pane varakult elu tähele...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!