Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
"Kuidas meest erutada?"
 
Katherina 04. jaanuar 2005, kl 22.13
http://buduaar.ee/index_level3.php?page_id=523
Peaks pigem hea kogemuse veergu panema, aga...

Naine tirib mehe magamistuppa, siis lakub mehe kõrvatagust, siis hammustab kõrva, siis krabab munad pihku ja siis virutab vastu seina.

Selliseid juhtnööre ei tohi jagada, ma arvan, et paljud lõpetavad peale selliseid "õpetussõnu" traumapunktis. =)
 
Fellin 04. jaanuar 2005, kl 22.16
Kui keegi nii naisega teeks, siis öeldakse, et see on vägistamine =)
 
Triin 04. jaanuar 2005, kl 22.23
"- Kui käid tal külas, jäta peale kirglikku ööd endast midagi tema poole maha, nt oma püksikud. See erutab mehi alati ning naelutab mõtted ainult sinule!"

Tss, no ma ei tea kohe. Ma mõtlen, et kui ma MEES oleks ja peale kirglikku ööd naine unustab midagi nii olulist maha nagu aluspüksid, siis tekib rodu küsimusi, millest kõige olulisemad oleks ehk "Missugune inimene unustab aluspükse selga panemast?" ja "Milleks selline jama?".

Ühesõnaga käin välja teooria, et see erutab ehk mõnda pesufetišisti :P Mul oleks raskelt piinlik kui mees järgmisel kohtumisel mulle aluspüksid pihku suruks ja kohmaks, et "Maha unustasid". Ja kui ei anna tagasi, siis tekiks küsimus, et "Mida ta nendega teeb?"

:)
 
jansa 04. jaanuar 2005, kl 22.25
Oh issand jumal, kes küll sellise loo välja mõtles????
Mingi pubekate "harimiseks" mõeldud artikkel? Õppigem raamatust, kuidas meest erutata! Nõme
 
jansa 04. jaanuar 2005, kl 22.29
oi, vabandust, vaatasin uuesti - see ju võetud ajakirjast Cosmopolitan
kas tõesti saab midagi nii nõmedat kokku kirjutada ja lasta ajakirjas ära trükkida?
 
Triin 04. jaanuar 2005, kl 22.30
Jah, seal ajakirjas oli muide ka pikk õpetus kuidas mugavalt kraanikausis keppida.
 
jaanuar 04. jaanuar 2005, kl 22.42
kõige rohkem erutub mees, kui sosistad talle vaikselt kõrva : võitsin 30 miljonit !
Vaat siis alles tõuseb torm , proovi hiljem kustutada !
 
Mony 04. jaanuar 2005, kl 23.37
to jaanuar
See erutab pigem naisi:P
 
Kratiplika 05. jaanuar 2005, kl 10.42
Lõpus oli kirjas, et need on meeste endi erinevad nõuanded naistele ;)
Ei maksa lugeda kui pikka teksti. Vähemalt annab see aimu, kui erinevaid asju erinevad mehed tahavad
 
Kratiplika 05. jaanuar 2005, kl 10.49
Mõni mees erutub, kui aluspüksid maha jäetakse, mõnda meest erutab agressiivsus, mõnda kõrvatagant lakkumine. Aga oma meest peab iga naine vast ise tundma õppima :)
 
berit 05. jaanuar 2005, kl 12.59
Huvitav, kas on tõesti selliseid naisi, kes nüüd vastavalt nendele näpunäidetele tegutsema hakkavad? Minu jaoks rikuks see asja võlu ära ja hävitaks spontaansuse. Sellest saab ju aru, kui nii intiimses toimingus partner käitub võltsilt või püüab olla keegi teine. Aluspükste "unustamine" on muidugi väga rumal soovitus, ei usu, et selline trikk paneks meest naisest lugu pidama.
 
eruta 06. jaanuar 2005, kl 10.52
eruta aga eruta teda eluaeg.Kui ükskord erutada unustad,leidub teine erutaja.küsi parem,kas mees on küllalt hea, kas ta annab endast parima,et sind erutada.Kas ta ongi ainult erutamiseks kõlbulik või on ta mees ka väljaspool voodit, kui püksid jalas.Ükskord märkad,et see erutus,mida tekitasid oligi mehe ainus väärtus .
 
oeh 06. jaanuar 2005, kl 13.00
teema algataja on nähtavasti leidnud teisel ringil oleva vanakese,keda vaja ergutada.Selle ergutamisega peab olema ettevaatlik,kui liialt vana mees,võib aktsiooni käigus ära sureda.Võta ikka endavanune mees,siis ei ole vaja teda ergutada,vaata et ise vastu pead.Ja kui oled 40, mees üle 60,siis ei ole ilus vana meest ergutada,kui muidugi rahakott kompenseerib äravajumise.Siis aitab kähkukas naabrimehega,ilma ergutamata.
 
K ä t y 29. märts 2023, kl 21.47
Soovitan proovida sellist nippi. Mehi erutab tagumikuaugu vaatamine teatavasti nii 5 korda rohkem kui tupe. Tõmbad kannikad tagumikuaugu lähedalt eemale, et sinu kõige intiimsem koht hästi nähtav oleks ning lased mehel mõelda, kuidas ta varsti sind tagumikku panema hakkab ning kuidas su tihke tagumikuauk, kui ta lõpetab, pole enam nii tihke midagi. Kuidas pärast kannikad laiali tõmmates on silmaga näha, et see auk on kasutatud, pehme, avatud, läbi kepitud.

Anaal kuulub minu tavalisse repertuaari ning kui ma mõne mehega voodisse lähen, siis soovin temalt ka tagumikku saada.
 
thanks 11. aprill 2023, kl 07.46
see nipp töötas 200%!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!