Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
nõrgim lüli
 
kahtleja 16. veebruar 2005, kl 11.11
tean,et saatejuht peab mängijaid provotseerima ja närvi ajama
halvustavate ütlemistega.Aga....kas mitte eile sündsuse piirist tuuli üle ei läinud,kritiseerides neiukese pilukavälimust.
Inimene ei saa ju oma pikka nina,suuri kõrvu jne.muuta ainult hirmust,et tuuli norib?
 
ma ka arvan 16. veebruar 2005, kl 11.25
jube saade oli jah-just selles tüdruku pilukavälimuse kritiseerimise mõttes :(
 
milla 16. veebruar 2005, kl 11.31
jah ma ka täpselt sama mõtlesin eile.
iga ringiga hakkab uuesti peale, et miks sa selline välja küll näed ja et oled omaarust eestlane vää?

vastik tsikk see tuuli seal
 
ah lõpetage ära 16. veebruar 2005, kl 11.43
mulle meeldib selle mängu tempo ja meeldib proovida, kui paljudele küsimustele ise suudan vastata. soovitan teile ka, selle asemel, et tuulile keskenduda - õpite üht-teist juurde.
 
mina 16. veebruar 2005, kl 11.54
mis siin lõpetada - muidu on jah normaalne tempokas saade ja proovin ka ise vastata küsimustele ja tavaliselt nokib tuuli päris vaimukalt aga kui hakkad inimese välimust niimoodi nokkima nagu eilses saates, siis see lihtsalt ületab piirid (rassism??)
 
Lohe 16. veebruar 2005, kl 12.42
Ma panin kah kahjuks poolepealt ära eile, sest hoolimata oma teadmiste proovile panekust ei suuda ma nii labast norimist kuulata ja päris piinlik oli ausalt öelda vaadata seda saade
 
mittetuuli 16. veebruar 2005, kl 13.18
aga ma kaebaks tuuli kohtusse, olgugi et saade peab olema karm ja saatejuht peab mõnitama, aga ikka nii kaugele ei tohix keegi minna. tahax tegelt tuulit näha sellises saates mängijana ja oi aga mõnitax teda.
 
alu 16. veebruar 2005, kl 13.39
Tuuli puhul on iseloomulik eriti karm ja terav "provotseerimine" omasooliste (võimalike konkurentide) puhul. muul puhul võib täheldada teatud flirti isegi.
seega norm. eesti naine igati:)
 
vaataja 16. veebruar 2005, kl 13.41
Saatejuht on täiesti sobimatu,ta punnitab küll kõigest väest,aga ikka on nõme ja küündimatu .Nagu mingi kiusakas laps ,sina oled loll ja nii lõpmatuseni.Kostüüm ja soeng on ka imelikud,selleks et halvasti öelda ei pea ennast ära kostümeerima.
 
lilli 16. veebruar 2005, kl 13.53
kes siis eile võitis?
 
irma 16. veebruar 2005, kl 13.56
Kui mul seda saadet vaadates millegipärast vahelhäbi on olnud, siis eestlase suhtelise! tühmuse pärast.

Ja vaadake ka Vene Nõrgemat lüli, jaa, selle kõrval on nii Tuuli kui ka saateosalised täitsa lambukesed meil.

Mulle meeldib see saade sellepärast, et Venemaal on ilmselt konkurents suurem ja helgemaid päid rohkem saada, seal on esinenud geeniusi, kes ei vasta mitte ühtegi küsimust kogu saate jooksul viltu.
 
vanka 16. veebruar 2005, kl 14.23
ei näinud seda tuuli norimist, aga see piluka moodi tüdruk küll meeldis. kahju, et ta finaalis kaotas.
 
to irma 16. veebruar 2005, kl 14.48
sina anoreksik ole ültse vait!
 
hell 16. veebruar 2005, kl 15.02
minu meelest ei kritiseerinud tuuli teda midagi, ütles just et ilus naine ja ainsana oskab vastata. tuuli on täiesti ok, ma ei saa aru misasja te norite ta kallal. saate formaat ju ongi selline.
 
öäkk 17. veebruar 2005, kl 13.07
tõesti, ära väsitab juba see irisemine - issand mis see tuuli mõnitab seal ja mis ja mis ja mis. Klge saagea aru, saateformaat ON SELLINE!!! ´vigisejad, vaadake kordki saadet MTV3-lt või BBC-lt, siis hoiate tuulit vaadates moka maas.
 
imelik 18. veebruar 2005, kl 00.16
Summad tehti suuremaks ja mulle tundub, et küsimused on ka palju kergemaks läinud. Aga leidub siiski jopskeid, kes vist pabistades ka oma nime ära unustada oskavad.
 
m 18. veebruar 2005, kl 17.49
ja Tuuli vabandab vaheaegadel, et kedagi solvas...rahunege maha juba. see saade kestab nii kaua ja ikka ei saa veel aru, et nii peabki olema. kes ei soovi sellist kohtlemist, siis pole vaja sinna ronida
 
BBC 19. veebruar 2005, kl 13.34
BBC saade on küll 10 korda karmim kui mingi Tuuli, sea võetakse mängija ikka täitsa läbi ja nokitakse nii et vähe ei ole.. Kuid BBC saates on see naljakas.. ei oska öelda kuidas Tuuli nokkimine on
 
vczxbvnmn 20. veebruar 2005, kl 19.14
natsi imelik muti kamandab ja õiendab palju
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!