Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
mimm55@hot.ee,modek@hot.ee,ruttsulx@hot.ee
 
:( 17. veebruar 2005, kl 12.14
Väga halb kogemus nendega!
esimene petab,
teine ei ilmu kunagi välja
kolmas valetab,lubab ja ussitab
 
M.O.T.T. 17. veebruar 2005, kl 12.30
...ja loll saab kirikuski peksa.
 
rutt 17. veebruar 2005, kl 12.59
Kule KAIJA lõpeta ära....tõesti. Kas sa ise aru ei saa,et sa peksad täiega segast???
 
rutt 17. veebruar 2005, kl 13.01
tead..tee mis tahad..mina pole valetanud,nii et südametunnistus on viiesajaga puhas:))) Ja ussitamisest on asi kaugel. Ja lubanud ma ka pole MITTE MIDAGI.
 
aaarc 17. veebruar 2005, kl 13.01
Loomulikult see Kaija siin idiooditsemas jälle! Iga lollgi saab aru, et ainult sina tõmbled siin sedasi. Tõesti, pane ennast põlema palun......
 
erapooletu 17. veebruar 2005, kl 13.10
iga loll saab aru ka et viimased 3 teemat on ruti kirjutatud :D :D
 
rutt 17. veebruar 2005, kl 13.15
??? milles mina süüdi olen? Seal kus on minu nimi, sinna olen ka kirjutanud. Mis sa üritad inimesi lihtsalt närvi ajada ve? Unusta ära parem. Kõik teavad niikuinii milline sa oled.

PUNKT.
 
maahsa 17. veebruar 2005, kl 13.56
mis värk on:O
 
K 17. veebruar 2005, kl 14.03
Oi,kas jutt käib minust? :D
Mind ei saa Sinuga sugugi võrrelda!
Mina pole õel inimene,Sina aga hävitaksid oma õeluse vallapääsemisel terve planeedi.
Ma loodan et Sul lapsi ei tule ja kui ka juhtub et tulevad siis võiks keegi teine neid kasvatada-ega nad ise ka vast ei tahaks pärida NIII halbu iseloomujooni nagu Sinul.
 
anna minna 17. veebruar 2005, kl 14.10
mis toimub?? Kyya, sa ikke veel vabaduses??
 
nimetu 17. veebruar 2005, kl 14.14
kle kyya sa pane ennast koos tambetiga põlema
 
k 17. veebruar 2005, kl 14.24
nimetu-Sul pole nime?
Oled EIKEEGI?
ma tean seda ju! Miks üldse seletad siin ja kellele üldse seletad??
Argpüksid olete,meili ei julge panna v??
 
Linda-Linda 17. veebruar 2005, kl 14.40
Aga mulle siiski ükstaskõik on see-ee..ei mu rõõmsat südant miski kurvaks tee-ee...nanaanaaa
 
uurija 17. veebruar 2005, kl 15.21
Kaijat laimavad vaid 2 inimest kel üks ja seesama IP adre ;)
enam küll tõsiselt ei võta
 
äpu 17. veebruar 2005, kl 20.18
tundub, et rutt siiski paha ja ussitab. :P
 
to äpu from äpu 17. veebruar 2005, kl 21.18
krdi äpu miks sa mu nime ära röövisid
 
mimm55 18. veebruar 2005, kl 10.18
Ma ei saa aru kellele ma liiga olen teinud,palun kirjuta mulle meilile ja seleta.Tegelikult ma vist aiman kellega tegu,sest ainult ühe inimesega on olnud ebameeldiv kogemus ja see ebameeldivus on nimelt minupoolne ,aga pole tulnud küll mõttesse hakata siin kedagi laimama.Minu meelest näitab see et ma oma meili üles panin seda et usaldan inimesi ja sellepärast pidin kannatama hoopis mina,mitte see teemaalgataja kes tundub on paras uss ise.
Tänan tähelepanu eest!
 
mimm55 18. veebruar 2005, kl 10.30
vaatasin oma vanad meilid järgi ja tõesti on see inimene Kaija.Võiks ju siinkohal panna uue teema halva kogemuse alla aga milleks oma närve kulutada mingi inimese peale kes mind ei tunne tegelikult ja lihtsalt lahmib.
 
K 18. veebruar 2005, kl 11.04
lihtsalt lahmin? nalja teete?
Kõigiga kellega halvad kogemused olnud on minust ca 10-15 aastat vanemad ja niiiiiii ülbed et ego ei mahu seeliku vehele ära.
Kujutate ette et olete "vanad" ja "arukad" ning võite minusugusele "nolgile" ja "tattninale" (Teie väljendid) kõike öelda ja kirjutada jah? Et kõik on lubatud?
Teate mis? Ma julgen kanda Teie hea sõimuoskuse vähese hariduse arvele..ega muidu Te vist tänavalt ei ostaks ka,mis?
Olen müünud asju 2 väga hea kuupalga eest ja kohtunud umbes saja inimesega,teie saavutasite top-ebameeldivate hulgas 1 koha.
 
k 18. veebruar 2005, kl 11.05
" mida ma liiga olen teinud"...armas inimene,Te olete liiga vana ülimaks naiivsuseks ja lollimängimiseks.
 
mimm55 18. veebruar 2005, kl 11.46
no sa ikka paned Kaija!Olen ka kohtunud paljude ostjatega ja kõik on minu asjadega rahule jäänud ning pärast veel eraldi tänanud et olen nii hea hinnaga ja hea asja müünud.Ise olen ostnud olen vaid paar korda ja ainuke nendest müüjatest ebameeldiv oled sina.
Tuleta nüüd Kaija meelde ,et petsid ikka sina mind,mitte vastupidi.
Ja nii vana ma nüüd ka ei ole et aru saada mis inimene sa tegelikult oled.
 
mimm55 18. veebruar 2005, kl 11.47
ja mine nüüd Kaija ilusti kooli,eksole.
 
ptui 18. veebruar 2005, kl 12.13
"...pärast veel eraldi tänanud"
Andke andeks, aga see on lausa rõvetsemine.

Miks inimesed ei talu kriitikat?

Kurat, siin foorumis on juba mitmendat kuud Kaijat sitaga üle valatud. No kaua võib?
Tema ju talub seda.

Hellitage parem oma mehi rohkem, äkki saate siis rahulddatud?

Ja Kaija, Sul on õigus. Kõik need kriitikud on vananevad tädid juba ja on kadedad sinu nooruse peale. Võibolla on mõni isegi välimuse peale, kes muidugi näinud on.

Seda kõike, mis siin toimub juba pikemat aega nimetatakse "vituviha'ks".

P.S. Olen samuti Kaijast vanem oma 8-9 aastat :)

Tunned ära äkki? Viimati oli Naf- Naf' i tehing meil :)
 
K 18. veebruar 2005, kl 12.21
Tänan väga,ma käingi,just sellepärast et ei taha manduda ja laskuda sellisele tasemele nagu Teie :)
kas asi oli katki? Või oli sel midagi viga?
Sorry aga kui ikka 2 nädalat on möödas ja Te ütlete nii pika aja järel et ei sobi ega polnud mahti varem proovida siis..sorry!
Naised pole sellised et ostavad midagi ja ei proovi,vabanduseks ütlesite et polnud varem aega?? Minge rääkige neid muinasjutte kellelegi teisele.Mina pole ka nii harimatu et Teie juttu usuksin.
(säästke mind palun nüüd sellest et hakkate päevi vähemaks taguma,eksole :)
 
mimm55 18. veebruar 2005, kl 12.23
Käin siin foorumis üsna harva ja sellepärast ei tea eriti mida keegi kuskil kellegi kohta on kirjutanud.Talun väga hästi kriitikat ,aga kui üks tuttav kirjutas mulle ,et minu nimeline meiliaadress on siin üleval,siis võttis küll ausaltöeldes jalust nõrgaks.
Eks iga inimese elus on nii halbu kui häid aegu ,aga elusees poleks uskunud et mind niimoodi maha tehakse.
Elan üle ja muide olen ma oma vanuse üle ainult uhke,ei tahaks enam olla 20a.Elu läheb aastatega ainult paremaks.Veel arvan ma ,et kui teda on siin varemgi ja juba mitmendat kuud kirutud nagu sa kirjutad,siis on ikka kuskil tõepõhi all.Polegi nagu rohkem midagi sellepeale ütelda.
 
mimm55 18. veebruar 2005, kl 12.25
selles asi ongi et polnud 2 nädalat möödas ja ma olin sellega arvestanud.Rohkem ei viitsi tõesti seda arutada ja minu meelest näitab see just sinu harimatust et siia teisi mustama tuled.
No tõesti poleks elusees arvanud et mingi delfikaga siin vaidlen.
 
K 18. veebruar 2005, kl 12.30
jah,tunnen küll :)
Tänan toetuse eest aga need siin niikuinii arvavad et kirjutan ise endale positiivseid kommentaare :D

* Ja selles on Sul õigus ka et mina talun kriitikat.Paraku on nii et et siinsed vingujad ei oska ( loe: suuda )isegi mind natukenegi närvi ajada ja see teeb neid tusaseks.Siis ega jäägi ju muud üle kui sinisilmselt teeselda et "mida mina olen halvasti teinud?" ja sõimata petiseks kuigi ma seda ometi pole.
Mul on igatahes väga lõbus ja kohtuksin nende inimestega meelsasti veel üks kord.Olen kindel et silmast-silma rääkides on nii mimmil kui Rutil "suu m**** täis". (vabandan et Teie tasemele hetkeks langesin :)
 
K 18. veebruar 2005, kl 12.34
Mimm,elu on teile niipalju jah õpetanud et kaval on näiliselt kirjutatust üle olla ja äärmiselt täiskasvanulik näida; kahju ainult ,et Teie sõimumeilid sellised ei olnud,muidu oleksin Teid praegu isegi uskuma jäänud :)
 
mimm55 18. veebruar 2005, kl 12.39
ausõna,sa lausa sunnid teemat jätkama,ka mul on üsna lõbus kuigi alguses olin ikka üsna nördinud.Iga korraga läheb paremaks tuju,see on ka minu tänase päeva hea kogemus.No ei ole ma kunagi sulle inetusi ütelnud,väljendan ennast alati viisakalt.
Ka mina pole petis ja olin selle ostu üle alguses õnnelik,paraku see tõesti ei sobinud nagu ka kirjutasin sulle,mis teha et ämbrisse astusin,seisab nüüd kasutult kapis,leidsin probleemile teise lahenduse.
 
rutt 18. veebruar 2005, kl 12.42
Näita siis ette, kuidas täiskasvanu olla:))) Sa väike arenematu nähvits...mine arene ise kuskil...ja suu on sul endal M***i täis.
Ma ei viitsi rohkem seda mõttetud iba kuulata.
Ja ei tea, kes keda siin laimab? Mängi edasi süütukest, aga teisi ära siin sõima.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!