Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Ühistanspordi abi!
 
äpu 20. veebruar 2005, kl 19.14
Mis bussi või trolliga saab kesklinnast Õismäe polikliiniku juurde? Kus maha tulla ja kuhu edasi? Kaua ma linnast sinna minekuks pean arvestama? Ma ei tunne Tallinnat ega saa netis leiduvate linnaplaanide järgi midagi aru, eksin ikka ära, sest linn on hoopis teine kui kastikeesed plaanil.
 
e 20. veebruar 2005, kl 19.26
Troll nr 6 , väljub Kaubamaja juurest.
Vaata http://soiduplaan.tallinn.ee/m.asp?M=1&diena=&k=3
 
kats 20. veebruar 2005, kl 19.31
kaubamaja kõrvalt istud nr.6 trolli, see sõidab otse õismäele, karikakra peatuses tuled maha ja lähed üle tee ja kõnnid nats tagasi, polikliinik on tumepunane maja, silt on ka peal-õismäe polilkiinik- vms. või estonia teatri juures istud nr 16 bussi ja see toob sind peaaegu polikliiniku ette, ikka karikakra peatus. arvestama pead u. pooletunnise sõiduga.
loodan et olin abiks
edu
 
bam 20. veebruar 2005, kl 21.59
aiman, et sellest saab üks rämedalt halb kogemus
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!