Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Päikest!
 
pubekatele 25. märts 2005, kl 07.54
Siin on küll vist kõik pubekad, nii rumalad! Ei saa millestki aru. Aga las nad rahus olla, küll elu oma korrektiivid teeb .
 
põllumees 25. märts 2005, kl 09.36
Pidev päike võib väga palju halba teha,põllumehena ka ei taha et mulle päikest soovitakse.
 
kik 25. märts 2005, kl 10.34
see on lihtsalt odav ja labane suusoojaks öeldud sõna, mis ei tähenda mitte muhvigi. mille jaoks seda siis kirjutada? pealegi on see juba nii levinud, lausa klišee....mina julgen siinkohal küll üldistada, et päikest-sooviva inimese näol on tegemist munakoore-inimesega: väljast ilus sile, seest tühi. tahad olla hea sõber, tahad mulle midagi erilist kirja lõppu lisada? aga tee siis seda, soovi midagi erilist, aga mitte ülilevinud, üliokseleajavat päikest.

rõõmu!
 
ämblik Pfõhh 25. märts 2005, kl 12.53
Võeh, õige mul sinu rõõmu vaja. Ma olen paadunud traagik äkki, ma jälestan rõõmu niivõrd, et selline soov äratab minus suitsidaalsed kalduvused...


Mina, mina, mina! Mina ees ja mina taga. Soovitakse teile head, siis pole see piisavalt hea. Soovitakse teile halba, on see ülekohtune. Te ei ole väärt seda, et teile head soovitaks, va vingardid.

Jummala eest, kui teaks, et kirjutan teinekord mõnele teie hulgast, siis paneks kirja alla lugupidamisega ja jutumärkides. Opakad, ausalt... issanda kirju loomaaed.
 
je 25. märts 2005, kl 13.19
õnn, et minul ühtki sellist sõpra-tuttavat ei ole, kes päikest, suve ja rõõmu kardab.
Muidu peakski ehk hakkama kirja alla panema laku pe..t, nagu siin teema autor näib soovivat.
 
päikest 25. märts 2005, kl 13.42
Mina,kui poolearuline,soovin teada, mida normaalsed inimesed alla kirjutavad.Ei taha saada normaalseks,kuid lihtsalt huvitab.
Päike on minu jaoks ülima soojuse ja tähelepanu märk ja tõesti armastan sinist taevast ja sooja päikest siin külmal põhjamaal.
Ka lõunamaades käin tavaliselt sügiseti just päikest otsimas.
Nii et Teie ettepanekud päikese asendamiseks.
Seniks ikka PÄIKEST.
 
vanake 25. märts 2005, kl 16.44
kunagi oli ütlus - ole mõnus! Kas peaks selle ellu äratama, eriti tobe ju
 
Hui v nos 25. märts 2005, kl 17.44
Kas see päike mitte öömeheklubi publiku kohustuslik sõnavara polnud?
 
sobilikum 25. märts 2005, kl 18.03
Ärge siis õelge ja ütelge oma tuttavatele ka, et teile ei tohi päikest sovida. aga ära keelata, see küll teie võimuses ei ole.
Saatke siis üksteist pikalt, kui see meeldib.
 
hakklihamasin 25. märts 2005, kl 19.56
see vaene teemaalgataja on stressis vaevlev inimene, kardab päikest, valgustja rõõmsaid inimesi. Kössitab pimedas hurtsikunurgas arvuti taga. Sügav kaastunne talle!
Teistele päikselist kevadet!
 
tean 25. märts 2005, kl 21.34
Tean inimest,kes ise kusAGIL Kirjutas, et soovib päikest oli Vigala Sass. Mõelge edasi.
 
viimasele 25. märts 2005, kl 21.58
Kas sa eelnevaid komme ka lugesid, ma juba kirjutasin sellest, et:

See on maausuliste soov, mille algupära soovijad ei tea ja mis jobude poolt ära lörtsitud. :(
 
maausulisele 26. märts 2005, kl 17.22
Kas Te täpselt teate,mis usku keegi on?Teie tundub olevat maausuline,et teate,kuidas sõna päikest on ära "lörtsitud", ah jaa ja veel JOBUDE poolt.Mis tõug see selline on?
Kas Te arvate, et ka mitte-maausuline,mille algupära tänased soovijad ei tea, on südamest tulnud?Kas te ülejäänud soovide algupära hästi tunnete?Sel juhul,palun tõlkida:lugupidamisega,ole mõnus,edu,õnne jne. algupära samuti ära. Ette tänades(kas võiksite tõlkida ka selle algupära)ei tea isegi, mis usuline.Endasse uskuv usuline. Ametlikult kristlane ja maausulistega tihedalt seotud,igavene segadus nende uskudega.
 
Ali 27. märts 2005, kl 23.04
meeldiva ja rahuliku töönädala algust soovides....
 
Midagi veel 05. mai 2023, kl 19.32
-30C soovides
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!