Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Korjake oma koerajunnid ära!
 
veera 31. märts 2005, kl 07.26
Lume sulades muud ei näegi enam. Jaksad koera võtta- jaksad ka junne koristada!
 
lea 31. märts 2005, kl 08.03
nõus veeraga
 
potik 31. märts 2005, kl 08.40
2 koera. ja koristan mõlema junne. aga tore oleks kui riik/linn ka midagi teeks, ses suhtes, et kuhu ma need kottides junnid viskan?? viin koju??? sest kui olen julgenud visata mõnda kortermaja prügikasti kargab ikka mõni mutike juurde aegajalt ja kukub sõimama...
 
veera 31. märts 2005, kl 08.45
aga mitme meetri taha neid junnikogujaid siis panna? Arvan, et see ei oleks hea mõte. Parem võiks olla igas linnajaos paar koerte jalutamise kohta(aiaga piiratud).
 
.... 31. märts 2005, kl 09.06
Ei mõtlegi, ise tean, mida teen ja mille eest vastutan.
Sina väike veera koli Venemaale.
 
ke 31. märts 2005, kl 09.17
nõus veeraga, vastik on tänavatel käia. pean veel ise koristama oma majaesist tänavat- õudne :(( ja minu meelest on nõme suhtumine see, kui öeldakse, et keegi ei korista oma koera tagant, miks siis mina pean.. TRAHVIDA oleks vaja selliseid koeraomanikke!
 
* 31. märts 2005, kl 09.24
need matsid, kes ei korja, siin vaevalt lugemaski käivad.
 
inna 31. märts 2005, kl 09.29
Aga veneajal teil selliseid probleeme ei olnud, eks!
Nüüd, siis on muututud nii pravuurikaks, et anna aga olla.
 
* 31. märts 2005, kl 09.36
veneajal polnud sellist koeramajandust ka.
 
midaiganes 31. märts 2005, kl 09.36
to inna: mälu sul vist na viletsavõitu. Ma vene ajast muud ei mäletagi kui maja ümbritseval mururibal oma karvanässe situtavaid vanamutte. Oli ikka samasugune miiniväli küll kevadeti. Aga siis olid ka kojamehed enamikel majadel, kes heakorra eest hea pidid seisma. Lisaks korraldati kohustuslikke laupäevakuid meie majas, kus igast korterist vähemalt üks inimene pidi käima. Kuna meie majas oli 144 korterit, siis reeglina pooled käisid kohal. Esimees siis vedas linnukesi ja järgmine kord peksis kohale need, kes ei käinud.
Nüüd on tõesti nii, et lippa nagu nõder põder mööda tänavaid ja otsi kohta, kuhu see soe s..t poetada. :( Pane või taskusse.
 
kat 31. märts 2005, kl 09.56
ma vihkan ka neid koeraomanike ,kes oma koera si##a ära ei korista , eriti tore on oma väikse lapse jalanõude alt iga päev si##a rookida!!
 
koer 31. märts 2005, kl 09.57
Aga miks teid ,inimesed,klaasikillud ,tatilärakad ja muu praht ei häiri ,mille peal mina oma käpakestega pean kõndima ?
 
roheline 31. märts 2005, kl 10.20
Vot minul tekkis hoopis sedalaadi mõtteseos kogu seda koerakaka temaatikat lugedes, et kui nüüd idealistlikult ette kujutada, et iga viimane koerajunn kilekotti pakitakse siis oleme selle tegevusega loodusele teinud küll ületamatu kuriteo. Kilekoti lagunemine looduses ilma inimese vahelesegamiseta kestab meeletu aja. Seega "pakime" muidu looduses kenasti laguneva aine täiesti mittelagunevasse pakendisse ja oleme rõõmsad, et vaat kui tubli. Seega tuleks kasutada spetsiaalseid looduses lagunevaid kilekotte (Soomes näiteks olemas spetsiaalsed Bioska koerakaka kotid) ja alles siis võiksime oma tegevusega igati rahule jääda - õu puhas ja loodus ka säästetud!
 
koeraomanik 31. märts 2005, kl 10.24
Just, pole kuhugi seda kakat pakkida ja visata! Aga mul õnneks pisikene koer, junnid ka väikesed :)
 
Koiott 31. märts 2005, kl 10.28
Ja jah Soomes on, Soomes on...Ja mis siis?! SIIN ei ole ju!
Ma näeksin parema meelega koerajunne kilekottides, kui mööda maapinda laiali pillutatuna. Vedelegu need sõnnikukotikesed ükskõik, kus. Eks koristajal ole parem neid kotte üles korjata.
 
koera omanik 31. märts 2005, kl 10.31
Vaata, koer.... kuna nemad "kõrgemast soost" koerteta inimolendid on ise need klaasikillud ja tatilärakad sinna tekitanud, siis on se loomulikult lubatud. :):)

Ja muideks minul nagu polegi kuhugile oma ära korjatud koerajunne panna. Ja seda selle pärast, et meie elamuühistu esimees hr. Jõhvik Õismäe teelt, laskis maja juurest prügikastid ära vedada. Nii, et pane prügi kuhu tahad. Küll on nõme, kui võimu juurde saavad lollid. Niisis, peab neid junne korjama kojanaine. Ja koeri siin korterites jagub! Jõudu kojanaisele!
 
nujah 31. märts 2005, kl 10.39
soomes spets kotid aga...viimati kui käisime oli ikka tegu soome kutsude junnidest üle ja ümbersaamisega. laps lausa hakkas kokku lugema:((( no siin eestis ma küll nii s##ast pilti pole näinud.tegu oli kõnniteega,mitte muruplatsiga kusjuures.
 
lollakad 31. märts 2005, kl 10.42
Korjad kotiga üles, paned koti kinni ning viskad kuhu tahes! Kasvõi oma prügikasti.
Kui on nii armas ja nunnu koer, siis koristad tema armsa sita ka ära.
Kui ei taha koristada, siis õpeta liivakastis käima. Sinu koer, sinu vastutus, teised ei pea sinu vastutustundetuse ja mugavuse pärast kannatama.
 
eah 31. märts 2005, kl 10.45
õudselt raske on maad katva paksu junnikihi seast just oma koera junne üles leida!
 
to midaiganes 31. märts 2005, kl 10.48
Oled lausa nii loll iniseja, et ei saa isegi irooniast aru, rääkimata, siis võrdsustamisest või üldistamisest.
 
midaiganes 31. märts 2005, kl 11.03
eelmisele: kui sa ise idioot oled, ära siis teisi selles süüdista.
 
to väike veera 31. märts 2005, kl 11.12
Mitu sõna on koera junn?
 
keegi teine 31. märts 2005, kl 11.21
Kas kaks või üks. Koerale kuuluv junn ning junni liik:
vastavalt koera junn ja koerajunn.

Mitu sõna on alla kirjutama?
Kas kaks või üks.
 
kui ei korja, siis teeme nii 31. märts 2005, kl 11.23
Kallame kõik selle sita sularasvaga üle ning vadake siis, kuidas teie lemmikud enda ja teiste sitta suure isuga söövad.

Kui kõik oma koerte junnid ära korjaksid, siis ei olekski midagi maas. Kõik te pisikesed inimesed arvate, et ahh, minu kutsa teeb ainult 1 hunniku ning nii kogunebki neid paar tuhat.
 
appi 31. märts 2005, kl 11.31
kui sitad inimesed te olete
 
sinisilm 31. märts 2005, kl 11.32
teen oma igaõhust jalutuskäiku Õismäe ringil kõnniteel ning ümbrus on ikka jube räpane ning üks kõnniteepool on paksult junne täis.Lastakse koer pika rihma otsas kaugemale ning sel ajal kui koer oma igapäevast toimingut teeb vahib omanik mujale, et mitte näha, et tema koer midagi parajasti sinna poetab.Need samad koera omanikud võiksid käija teepoolel kus on see `miiniväli` aga ei nemad käivad just seal puhtama poole peal ning mina olen sunnitud siis seal s...ta poole peal liikuma.
 
ise oled @!#$ 31. märts 2005, kl 11.33
Sinusugused sitaarmastajad tuleks tegelikult trahvimise asemel panna koerajunniplatse koristama.
 
to sinisilm 31. märts 2005, kl 12.41
Kas sul oli eesti keel koolis 1 või?
kõnniteepool - kõnnitee pool
koera omanikud - koeraomanikud
käija - käia
 
kat 31. märts 2005, kl 13.02
mina olen 100% selle poolt ,et kui võtad koera siis õpi hoolitsema ka looma eest ja korja see ######### maast ära ja ,kes seda ei tee maksab trahvi!!!
 
ei 31. märts 2005, kl 13.35
ei mõtlegi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!