Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Korjake oma koerajunnid ära!
 
Piret 31. märts 2005, kl 14.10
Käisin eile jalutamas, noh, vähemalt oli plaan jalutada. Tegelikult laveerisin poolkuivanud junnide vahel. Rõve! Teed ja teeäärsed kõik junne täis.
Olin paar kuud tagasi Soomes, Helsingist paarkümmend km, seal oli veel hullem olukord, üks kaka teise otsa. Samas ei näinud ma neid väljaheidete prügikaste. Pole ka Eestis näinud.

Aga kas teie, koeraomanikud, ise ei karda oma lemmiku (või kellegi teise) junnide sisse astuda? Või kus ja kuidas te ise jalutate?

Ja veel, mis see telefoninumber on, kuhu saab helistada ja teavitada naabrikoera pidevast ulgumisest? Ühes saates (vist oli "Sõber koer") kunagi ütles.
Mida teha aga koeraomanikuga, kes ei korista oma koera järelt tolle väljaheiteid? Jälitan?
 
vvvvvvvvvvvvv 31. märts 2005, kl 14.34
koera junn on lahku õppige ära,
eriti sina veeeeeeeeeeeera
 
to keegi teine 31. märts 2005, kl 14.36
said suhu:))
koera junn siiski kaks sõna
 
vot nii 31. märts 2005, kl 15.35
mis prügikastide puudumisest te halate, kodus ju prügikastid kõigil olemas (või ma eksin?) Koera viite ju nagunii koju tagasi, viige siis oma kora si** ka!!!
 
* 31. märts 2005, kl 15.42
tegelikul oleneb ju kokku-lahku kirjutamine antud sõna puhul sellest, mida parajasti oleda tahetakse.
koera junn on koera kaka. koerajunn on kaka lahtiseletatult, et millise kakaga parajasti tegemist on. ehk siis koerajunn=s i t t. koera junn on koera s i t t.
 
to * 31. märts 2005, kl 16.35
ei ole sellist sõna olemas
 
musiloom 31. märts 2005, kl 21.36
ok koera junn on rõve..on küll..võiks ikkagi olla koht kuhu need junnid visata -kaua sa käid junn kotiga näpus eksole..
samas on kõik kohad täis plasttaarat, suitsukonisid,sifkakoori,tati ja rögalärakaid , okseloike(mis sisaldavad võibolla ka tuberkuloosi jne tõbesid versus koerajunnid mis sisaldavad läbitöötatud chappit tavaliselt)
siis on paljudes kohtades inimese kusemisjälgi-ntx nägin ise ükskord kuidas õikal keset ööd üks tuntud korpulentne kõrgel kohal poliitik astus taksost välja ,võttis noxi pihku ja kuses maja ette asfaldile...
lisaks rõvedad prükkarid kes korjavad tühjaks prügikonteinerid ja lähevad siis neid puude alla sorteerima ja see mis ei sobi jäetaksegi sinna puude alla ja keegi neid ei korista, nende hügieenist ja enda kergendamistavadest pole mõtet siinkohal rääkidagi.
Kesklinn on iga jumala nädalavahetus täiskustud ja oksendatud inimeste poolt.Ükski asi ei haise nii rõvedalt kui inimese väljaheited eriti kui need on tänavatel.
 
* 01. aprill 2005, kl 09.06
kes ütleb, et pole olemas? kui kirjutada, siis ju on. ütle mulle üks reegel, mis keelab need kaks sõna kokku kirjutamast
 
jah, 02. aprill 2005, kl 01.56
kuhu ma helistan,kui tahan koerajunnide mittekorjamise pärast halistada,et kaevata?kes teab?kui heaga ei saa,siis...
 
kah koristan ära 02. aprill 2005, kl 11.17
Tartus FI linnaosas oli kunagi pandud parki üles postide otsas selline kastike, mille üleval osas oli väike sahtel, kust sai võtta kotte, kuhu junne sisse korjata ja allpool siis suurem kast, kuhu pärast see kott junnidega visata. Ok väga kena minu meelest ja need peaksidki igal pool olema, aga ... Paar päeva hiljem läbi pargi töölt tulles nägin, et keegi idoot oli kõik need kotid sealt välja tirinud, katki teinud ja mööda parki laiali pildunud ... No mis teha kui meie riigis ei saa veel selliseid asju üles panna parkidesse, kuna leidub selliseid idioote, kes kohe peavad lagastama ja lõhkuma ja kellel pargi puhtusest on tõsiselt savi ...
 
Sinu ema 03. aprill 2023, kl 12.58
Tere! ma olen sinu ema!
 
Sinu ema 12. aprill 2023, kl 10.45
ma tõesti olen sinu ema!

Vaadake:
 
Sinu isa 12. aprill 2023, kl 10.48
Sinu ema Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tegelikult ma olen tõesti olen sinu ema!

> Vaadake:
> Koera kakad on nii nunnud et ma ei korista neid äragi ELOELLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
 
Greyhound 12. aprill 2023, kl 11.38
Mingi järjekordne 21. sajandi lollus, koera tagant sita üles korjamine?? :o
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!