Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Haapsalu
 
Ingvar 06. juuli 2005, kl 10.32
Paar päeva tagasi külastasin Haapsalus Metsa tänaval asuvat kauplust, ilm oli soe ja vaatasin ,et ostan pudeli limonaadi. Alkkkoholiletis olev naine lõi ka kohe arve, üle 12 krooni. Aga enne silmasin juhuslikult hinda, mis näitas 9.90, see ost jäi mul seekord ära ja ka seda poodi ma enam ei külasta. Summa ei olnud küll suur aga läksin vanalinna ja ostsin oma ostu sealt. Lihtsalt ebameeldiv kogemus.
 
juhtub 06. juuli 2005, kl 11.04
Tegemist Aardemaa kauplusega (kohalik ärimees), neil "juhtub" ikka, et hinnad arvutis ei vasta väljapandutele. Ei tea, kas lohakusest või sihilikult. Muidu üks soodsamaid poekette linnas.

Aga Haapsalu kui linn ei jätnud ju ebameeldivat kogemust?
 
welkam 06. juuli 2005, kl 11.21
seal poes sööb müüja lusikaga salatit otse sellest suurest kausist, kust klientidelegi karpi tõstetakse. Ilmselt sellsama kulbiga ka. Seda söömist nägin oma silmaga ja üks tuttav nägi, kuidas müüja peale kliendile salati tõstmist lusika suust läbi tõmbas.
Kassas üks lodevavõitu olemisega müüja loobib asju ühest korvist teise, endal looritatud pilk ees, ükskord virutas mul pulgajäätise sodiks.
 
Ingvarile 06. juuli 2005, kl 11.32
Aga miks sa siis ei näidanud müüjale tegelikku hinda. Ma oleks küll näpuga näidanud - siis oleks müüjal väga kehv hakanud!
 
haapsallane 06. juuli 2005, kl 12.13
See on nii mahakäiatud poekett. Lemmik , Metsa ja Kastani, mingi halvaks läinud ja realiseerimisaja ületanud kaupade kokkuostu-müügipunktid tegelikkuses. Ja räpased poekesed lisaks kõigele. Aardemaa peaks tõsiselt mõtlema, kuidas kaader välja vahetada, leidma asjatundjad köögi ja liha poole peale. Juhtimises ilmselt viga.Pea vales mõõdus. Igatahes linnas jutud,et solgipange poed need.
Loodan,et Haapsalu tervikuna meeldis sulle.
 
Appi! 06. juuli 2005, kl 12.15
Müüja sööb salatit...Ei mina sealt enam salatit ei osta!Lihtsalt jõle ju!
 
ka Haapsallane 06. juuli 2005, kl 12.20
Ei meeldi see poekett.Kaupade paigutus mu meelest pööraselt ebaloogiline, mitte midagi üles ei leia, liikumiseks ruumi ei ole, peaaegu igal külastusel tekib masendus.
 
jajah 06. juuli 2005, kl 12.52
Üsna keeruline on leida asjalikku müüjat, kui palk on nagu on, ametlikult minimaalne, ümbrikus nägude järgi rohkem.
Igal juhul probleem juhtkonnas/omanikus.
Näiteks Kastani poes peab alati!!! vaatama realiseerimiskuup., aga ega seegi alati päästa, suvisel ajal hoitakse kümikut vajavat kraami mõnda aega soojas, paljukest siis halvaks minemiseks vaja on?
Kaootiline kaubapaigutus on miinuseks ja ka see on ebameeldib, et harjunud ostma mingit teatud toodet, peab otsima seda paari päeva tagant erinevatest kohtadest, sest on vahepeal ümber tõstetud.
 
Ingvar 06. juuli 2005, kl 13.00
Muide jah ma ütlesin müüjale, et hind on Teil vale. Endal oli kuidagi ebameeldiv ja ma ei soovinud seal rohkem viibida, müügikohti ju linnas teisigi küll.
 
kohalik 06. juuli 2005, kl 13.22
nõmedad poed need Aardemaa omad; igas mõttes selline kokkuhoid, et vastik hakkab.
 
welkam 06. juuli 2005, kl 13.25
See on tõesti nii, et nendes poodides ei ole mingit stabiilsust, ei saa nii, et oled harjunud näiteks ühte sorti mineraalvett jooma ja seda sealt siis alati saad. Vahest on ja vahest ei ole. Ja tõesti tuleb seda otsida iga kord ise kohast. Eelmine nädalavahetus otsisin Kastanis harjunud kohast ühekordseid kahvleid, ei leidnud, jäi ostmata. Täna leidsin selle kasti 2 riiulit eemalt. Kohvi olen mööda poodi taga ajanud, üks riiulitäis siin, teine seal, sama lugu õlide ja muuga.
 
vaat 06. juuli 2005, kl 14.34
Ootame ära, kuni ise ära kukub vöi litsents ära võetakse. Kui ikka ei leidu asjatundjaid, kes suudaksid kapluse tööd orgunnida, siis pole rämpsu vaja.
 
welkam 06. juuli 2005, kl 14.51
ei ta kuku kusagile, kastani poes ju rahvast nagu muda.
Peab siiski lootma, et laienema ei hakka :)
 
ja veel 06. juuli 2005, kl 15.47
Kokku on hoitud (loe: koonerdatud) Kastani poes liigagi - ventilatsioon pea olematu, suvel kui väljas leitsak, on poes veelgi palavam.
Aga rahvas käib seal, eriti maarahvas. Ja imelik on tõesti palju kaugemalt kaubamaja Konsumist palju kallima hinna eest piima/leiba tassida, kui mõnisada meetrit kodust on pood...
Metsa tänava pood on kui nõuka aegne maakauplus, müüjad tõesti kuidagi lodevad seal.
Hehh, koolituse pealt on ka kokku hoitud, ega seda kulutust saagi teha - kaadrivoolavus on meeletu.
 
haapsal 06. juuli 2005, kl 22.58
ka viinerite ja sardellide üle pesemisest olen kuulnud endistelt müüjatelt. kas ka praegu seal nii tehakse??
 
haapsl. 07. juuli 2005, kl 00.39
vaata hoolega külmleti poole, köik on krimpsus,sest üle nühitud,osad tooted hallitavad ja ligaseid vorstitooteid saad kindlasti, külmikud ei tööta ja kraadiklaas on imelikult jäänud öige numbri peale.see kontrollijatele puru ajamine.liha on tumeda värvusega ja hakkliha on millegipärast maitsestatud.miks?eks ikka,et peita rääsunud vana liha maitset ja vesine see hakkliha ka neil...kaalu pärast.
ei külasta juba ammu neid poode, kuna kaup on väga kallis võrreldes kaubamaja kvaliteee kaubaga.
 
müüja(mitte haapsalus) 07. juuli 2005, kl 09.40
Kallid ostjad! Vorste pestakse igal pool üle ja sätitakse üldjuhul ka salatite kellaaegu ja lihatoodete kuupäevi :DD
Ise töötasi enne ka suures ja nö korralikus ketis. Sedasi tehakse igal pool, mitte ainult külapoekeses.
 
haapsl. 07. juuli 2005, kl 10.02
On õigus,et pestakse, kuid konkreetsel ettevõtjal napib seda kõige elementaarsemat arusaama,et tuleks ka mingeid investeeringuid(ventilatsioon,koristaja palkamine) teha.Nimetatud kauplused on tõepoolest räpased ja kaupade hinnad,on pea alati teised,kui kassast välja lüüakse.Ei tea, miks ei oska tervisekaitse seda üles leida, küllap kinni makstud.Tgelikult tuleks ikka päris pikka aega seal silma peal hoida,korda pole ollagi.
 
susibaki 08. jaanuar 2022, kl 22.44
Mina elan metsa poe juures, käin seal iga päev ja ostan süüa värdjad. See pole halb pood aga seda sama kulpi tahaks küll lakkuda mida too töötaja limpsis.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!