Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
paljalt päevitajad
 
tissid 12. juuli 2005, kl 10.53
Hmm, sulle ei meeldi paljad tissid? Kas probleemsed on sinu jaoks naiste tissid või meeste omad.

Päevitamisest üldjuhul need rinnahodijata päevitavad naised on palja rinnaga vaid päevitamise ajal, päevitustekil lamades. See aga, kas sul on perversne komme päikese käes pikutavaid inimesi vahtida, on juba sinu probleem.
(tegelikult ei pea ka vastutulevale inimesele rindadesse silmi punnitama, rindadest veidi kõrgemal on inimesel nägu, kuhu oleks veidi viisakam vaadata, kuivõrd üldse on oluline iga vastutulijat jõllitada.
 
nudist, emane 12. juuli 2005, kl 13.24
Käisin mehega laupäeval Laulasmaal nudistide rannas, ise olen juba üle 40-ne, välimus pole enam ammu see, mis 25-selt, mees on minust vanem, oleme 16 aasta jooksul võimaluse korral ikka Kloogal käinud, kui lapsed olid väiksemad, tulid nad alati kaasa, nüüd poiss saab 12 ja tänavu keeldus tulemast. Kuid ega ta sellepärast nende üle ei naera, kes seal käivad. Kummaline on ajada lolli juttu "lapsed näevad"; lapsed võivad igal ajal arvutist või ajakirjast vaadata mida iganes, lesbisid ja homosid ja seks koeraga jne, paar paljast inimest rannas on küll kukepea. Ma ei tea muidugi, milline on olukord "tavarannas", palju seal paljaid inimesi on, kuid vähemalt Pirita lõpuosas on see nüüd täiesti ametlikult lubatud.
 
quasimodo 12. juuli 2005, kl 13.54
Huvitav on see, et kui vanem härrasmees on rannas üksi, siis on ta tingimata pervert, aga kui härra on naisterahvaga koos, ei ole kellelgi midagi öelda. Ma tahan sellega seda öelda, et onudel on küll naispool kodus olemas, kuid väga paljud naised (pisut ülekaalulised ja vananevad) ei tahagi enam randa minna, las mees läheb üksinda, ongi parem, saab kodus segamatult toimetada. Ja ka priske kõhuga härra peab aeg-ajalt püsti tõusma, et ennast sirutada, muidu võib ju päikesepiste saada, aga siis arvatakse kohe, et onuke on pervert, kes tuli randa ainult preilisid vahtima ja siis peksavad põõsa taga pihku.
 
arvamus 12. juuli 2005, kl 13.57
Mind ka häirivad ilma rinnahoidjata avalikus rannas päevitajad.Oma koduaias päevitagu kuidas tahavad aga üldkasutatavas rannas võiks ikka päevitusriietes olla.Ja oleks siis veel ilusad rinnad,mida teistele näidata!ei,enamasti äravajunud plötsid sepikud.
 
kapsauss 12. juuli 2005, kl 14.15
No mis need teiste paljad rinnad teid torgivad? Kas jäävad päevitamisel või ujumisel ette või?
Kui ei meeldi, ära vaata, ja kui meeldivad, siis pole ka viisakas vaadata/jõllitada.
Ja see selgitus, et lapsed näevad ja itsitavad või misiganes mõtlevad on nagu ka jabur põhjendus. Rinnad on ju iga naise loomulik kehaosa, mis ei tohiks nüüd küll kellegis võõristust tekitada. Ja plju siis asi parem on kui rinnanibud on mõne paelaga kaetud, siis nagu OK või?
Koos lastega saunas käies näevad nad tahes tahtmata nii tissi kui ka muud, aga kui täiskasvanud ise sellest paanikat ei tekita, ei tundu ka lastele see sündusetu.
 
naine45+ 12. juuli 2005, kl 14.20
Mina olen vägagi rahul, kui mehega rannas käies satuvad palja tissiga tibid mehe silma alla, ehk saab sellest positiivse laengu, ja jõuab siis õhtul voodis ka nagu rohkem mehe eest olla
 
teate.. 12. juuli 2005, kl 15.20
..esimestel elupäevadel puutub laps kokku juba rinnaga... ja oi oi kui lähedalt.. ta imeb seda! nooh? mis siin siis nii jäkat on? ma saan aru kui probleem selles et keegi palja tutiga seal ringi tõmbab... seda ma usun et on häiriv... aga rinnad.. ei miagi hullu ju.
 
imestunud 12. juuli 2005, kl 16.17
kuulge, aga kas siis avalikus rannas võib tõesti palja nokuga onkleid kohata?
 
imestunud 12. juuli 2005, kl 16.20
kuulge, aga kas siis avalikus rannas võib tõesti palja nokuga onkleid kohata?
 
noormees 12. juuli 2005, kl 21.23
Minul pole paljalt päevitajate vastu midagi.

Noh kes tahab olgu alasti tema oma valik kuid ise plajlat avalikus kohas päevitama küll ei hakkaks
 
alasti rannas 13. juuli 2005, kl 22.20
Mind paljalt päevitajad ei häiri. Ise pole seda harrastanud, aga Pärnu rannas olles olen ikka naiste plaažil. Seal on see hea omadus, et on rahulikum ning vette võin minna paljalt. Pärast on hea kuivad riided jälle selga panna. Ei ole mul kellegi vastu midagi, olgu see inimene milline tahes, mind nad ei sega mitte üks põrm. Mis aga lastesse puutub, siis pole ju alasti inimene mingi rõvedus. Seda viimast on tänapäeval võimalik igalt poolt mujalt vaadata-lugeda.
 
võrdne 13. juuli 2005, kl 22.48
>Arvan,et naise rind pole küll see asi,mida häbeneda...
Muidugi pole, miks mehed võivad palja rinnaga käia ja naised mitte? Keegi kunagi mõtles ja ütles... Võib-olla mulle ka ei meeldi mõne mehe karvane rind. Mehed ja naised on ikka võrdsed ehk tehke mis tahate.
 
fr 13. juuli 2005, kl 23.01
mind häirivad palja ülakehaga mehed. laste moraalile nad hästi ei mõju minu arvates.

ja mis naistesse puutub, siis nemad võiksid ikka näokatteid ka kanda, muidu sellele hooramisele lõppu ei tule
 
JJJJJ 14. juuli 2005, kl 23.56
PAREM JUBA RIIDES,ET JUMALA PÄRAST PALJAST KEHA EI NÄE.
 
m25 15. juuli 2005, kl 10.37
Täiesti mõttetu diskussioon. Usun, et kui hetkel tekitavad poleemikat mõned paljad tissid/tillid rannas, siis mis saab tulevikus? Eestis ei ole eriti palju paiku, kus vabalt alasti päevitada ja kui neid juurde ei tehta, siis ennustan et tulevikus päevitavad vabalt nudistid ja riides inimesed ühes rannas ja kõik on õnnelikud :). Seadusega pole see ju enam keelatud. Ise küll enam ammu riietega päevitada ei viitsi. Paljalt on ikka palju mõnusam/erutavam ja keha saab tervenisti pruuniks - noor ilus keha, milleks häbeneda? Üldse võiks alasti randades rohkem noori olla. Hetkel selline tunne, et keskmised eestlased saavad alles keskeas oma kompleksidest üle. Noored! Ärge häbenege :) ! Ja riides inimesed ärge põdege nii palju, keegi ei käse teil ju end paljaks võtta, ärge sundige teisi riidesse panema! :P
 
tädike 15. juuli 2005, kl 22.35
Väga mõistlik jutt Sul, m25, tore kuulda noore mehe suust nii arukat juttu. Miks just keskealised söandavad paljalt päevitada, aga nooremad mitte. Vaata, need keskealised on ju needsamad, kes 20 (ja rohkem) aastat tagasi sellega algust tegid, kui nad olid noored ja ilusad, siis, kui oli see keelatud ja miilits mööda randa taga ajas. Nüüd on nad 40 ja rohkem, nad on pool elu harjutanud alasti olemist ega häbene ka "vana ja paksuna" rannas olla; aga praeguste noorte jaoks on see nähtus Eesti Vabariigis alles täiesti uus, kuidagi äkki ja ootamatult tuli see vabadus tänavu 15. juunil kätte, ja eks inimesed vajavad harjumise ja proovimise aega, tahtjaid on palju, aga kõik ei julge kohe esimeste hulgas olla. Kes korra on proovinud, see jääb tõenäoliselt kogu elu alasti ujuma-päevitama.
 
nooruk 02. veebruar 2019, kl 17.32
Kui vanalt tohib alastiranda/nuderanda minna?
 
siis 02. veebruar 2019, kl 20.48
Siis, kui lõpetad igivanade teemade väljakaevamise, võid kohe randa minna. Igasse randa. Lollikestele on alastirand lubatud.
 
taas kord 02. veebruar 2019, kl 22.48
Uskumatu, kui palju on lolle, kes ei adu alasti keha isiklikkust, privaatsust, ilu ja seksikust. Seksuaalpuudelised.
 
uskumatu jah 03. veebruar 2019, kl 12.43
Uskumatu, kui palju on lolle, kes ei oska isegi foorumisse teemat algatada, vaid kaevavad üles vanu. Ma küll ei oska öelda, mis puudelised need on.....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!