Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
lasteaia halvad kogemused
 
N 14. juuli 2005, kl 11.29
minu vanemad teadsid ja seetõttu viibisin lasteaias võimalikult vähe, kõige parema meelega oleksin üldse kodus olnud.
 
ella 14. juuli 2005, kl 15.24
totutajale: aitäh kommentaari eest, sain suutäie naerda. Nagu Ali juba ütles - millest need silmad siis päeval puhkama peaksid? Ning ega sullegi paha teeks, kui rohkem raamatuid loeksid, õpiksid sel moel ka ehk õigesti kirjutama.
Ja lasteaiaõpetajatele - mille pagana pärast peab neid lapsi, kes magada ei taha, üldse voodisse sundima, kui seal pime on ja lugeda ei näe? Teises toas on ju valge. On lasteaedu, kus kedagi magama ei sunnita, võib selle asemel lugeda, joonistada või mingit vaikset mängu mängida.
 
lasteaiaõpetaja 14. juuli 2005, kl 16.40
to ella: on lasteaedu, kus on ühesainsas ruumis 22-24 last korraga koos ja magavad kahjuks samas. nii polegi kahjuks lihtsalt ruumi üleval olijate jaoks.peale selle, kui anda lastele vaba voli, siis kasvab sosistamine üpris pea üle häälekaks vestluseks ning magadasoovijad ei saa seda rahulikult teha.
kooliminevaid suuri lapsi pole kevadeti alati magama sundinud, vahel oleme selleks ajaks uuesti õue läinud. samas ruumis siiski olla ei saa, sest kui kõrval ruumis magavad väiksemad, kes tõesti ikka peavad magama, siis on see üpris raskendatud.
lapsevanemana on ka minul olnud õpetajate töö osas küsimusi, kuid mõned kuud paarikümne lapse keskel võtaks ka teil idealistidel ja oma lapsele kõiki mugavusi pakkuda soovivatel vanematel maailmavaate pisut laiemaks ;)
kogemused on need, mis inimest kasvatavad ;) arvan, et kodudeski ei tehta alati seda, mida lapsed soovivad, või kui tehakse, siis on see nende vanemate südametunnistusel. mõni laps ei lähekski magama, oleks kella kolmeni öösel üleval, tõstke nüüd palun käed ja ma hakkan kohe lugema neid armsaid lapsevanemaid, kes on nõus iga öö lapsega kella kolmeni üleval olema ja näiteks siis mängima.
alles kuulsin sõbrannalt emast, kes rääkis, et tema kahene laps läheb kell kuus õhtul magama, st ema paneb lapse oma tuppa voodisse telekat vaatama ja hommikuni lapsest rahu majas :P
 
kristi 14. juuli 2005, kl 17.55
minule ei maitsenud lasteaias toidud, kus peal oli moos. sellepärast toppisingi selle moosi omale aluspükste vahele ja viisin koju. kui kala oli siis kala läks ka püksi. vahel juhtusid kala ja moos ühel päeval olema siis oli küll emal imestamist..
 
ka lasteaiast 14. juuli 2005, kl 20.26
Imestama paneb, et tänastel lapsevanemate endil nii halvad kogemused lasteaiast, Mille pärast te siis omi lapsi sinna unustate!!!!
 
näuks 15. juuli 2005, kl 10.35
mul ka kehvad kogemused. olin ka endavanustest veidi arenenum lugemisoskuse jne poolest, aga jälle natuke kehvem suhtleja ja õrnahingeline. üldse sain lasteaias ainult 3-4 päeva vist käia :D nii et suurt ei mäletagi. aga üks tüdruk oli minu vastu vastik, pani mulle raamatu tagurpidi ette, kui lugesin ja kiusas muudmoodi. söögid ei meeldinud, ma ei söögi paljusid asju, mida normaalsed inimesed söövad, see pole siiani muutunud. arvatavasti oli sellega ka jama. ja kõige hullem oli see, kui väljas joostes kogemata ühele pisikesele kuusele peale astusin, kasvataja näägutas minuga teiste ees ja see oli minu jaoks ikka jube kogemus. kodus pugesin voodi alla ja nutsin nii kaua, kuni ema lubas, et ma lasteaeda enam minema ei pea. kuigi lasteaed on siinsamas maja juures ja see oleks mugav olnud. mind hakkas hoidma vanaema ja olin niiviisi palju õnnelikum. mõni laps lihtsalt ei sobi lärmakasse sundustega kollektiivi. ma ei ole ka praegu väga avatud suhtleja ja õrnake olen endistviisi, aga saan omadega siiski hakkama ja ülikoolis läheb hästi.
 
tsikk 15. juuli 2005, kl 12.03
kord lõunauinaku ajal oli mul tekk tekikoti seest välja tulnud- teised hakkasid õhtust sööma, aga kasvataja Virve mind lauda ei lubanud enne, kui ma teki ise korralikult kotti tagasi panen... söögist jäin ilma, lõpuks aitas söögitädi mul voodi korda teha.
 
tik 16. juuli 2005, kl 10.51
kuule tsikk, kus lateaias sa käisid? mu ema rääkis kasvataja virvest, kes oli mootorratta avarii teinud oma peikaga ja siis kõik lapsed olid õue peal rõõmsalt ringi keksinud, et hurraa, kasvataja virve sureb ära, kasvataja virve ei tule enam lasteada :))
 
Yoda 23. juuni 2021, kl 16.28
Tean, et vana teema aga postitan siia ikkagi. Minu halvad mälestused on siis sellised, mind sunniti sööma piima juurviljasuppi mille ma kohe välja oksendasin. Meil oli lasteaias üks noor süsimustade juustega kasvataja kellele ma miskipärast ei meeldinud, ta kiusas mind niimoodi, et ütles, et ma olen üks rumal vastik laps.
 
Jube kogemus 03. juuli 2021, kl 11.16
https://www.google.ee/maps/@58.8995359,24.4192232,3a,75y,323.57h,83.74t/data=!3m6!1e1!3m4!1ss9iH29umN3x6HZ8k0vzAYw!2e0!7i13312!8i6656

Pidin terve nädala seal olema
 
Ka kogenud 03. juuli 2021, kl 14.15
Halba aega lasteaias. Mingil hetkel tehti minust patuoinas lasteaias. Mis iganes katki juhtus minema mänguasjadest, see aeti minu kaela! Kasvatajad ei uskunud mind ja teised lapsed kasutasid seda ilmselt ära ja kaebasid mu peale, isegi kui ma tegelikult polnud süüdi. Olin ka arg, kartsin vastu hakata. Ja nii siis jasvatahad kasutasid seda ära, et olin nõrk ja arglik, said ennast välja elada minu peal. Ja kodus ei julgenud ma ka midagi rääkida, sest siis oleks ju mind ka ema-isa silmis nii maha tehtud ja oleksin nendelt peksa saanud omakorda. Ema ju uskus kogu oma eluajal vaid teisi, mitte mind. Mina olin alati valetaja tema meelest. Alles uue.s lasteaias selline olukord lõppes, seal ei tulnud kellegil pähe mind igas asjas süüdi lavastada ja siis oli hästi kõik.
 
Har 28. juuli 2022, kl 12.07
Jagage palun Teie kogemus veebilehel https://haridus.info
Saate oma kogemustega aidata inimestele valida parema lasteaia, huvikooli võik kooli oma laste jaoks.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!