Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
koledad eesti nimed
 
epp 02. september 2005, kl 09.58
minu arvates on meeste nimedest koledad Kalmer,Vahur,Viljar ja Märt.ning naiste nimedest on Signe,Siiri,Marge.mida teie arvate.
 
koledik 02. september 2005, kl 09.59
minu meelest on epp kole nimi
 
Anniki 02. september 2005, kl 10.01
Siiri on väga ilus nimi, kui ma tütre kunagi saan, penen talle nimeks Siiri-Mai. Vahur on mu õemehe nimi, väga sümpaatne onkel. Ka kõige ilusama nime võib inimene ära rikkuda aga tõesti, nimi inimest ei riku. Suhtusin eelarvamusega oma kolleegi, kelle nimi on /usu või ära usu/ Christyna, kusjuures perekonnanimi on selline ülieestlaslik. Pole aga hullu midagi, täiesti normaalne tüüp, ise muidugi õnnetu oma nime kirjakuju pärast, just selle y pärast.
 
* 02. september 2005, kl 10.03
ma olen juba varasest lapsepõlvest alates arvanud, et kõige-kõige koledam nimi on epp. ausalt ka. pole kunagi suutunud aru saada inimestest, kes oma lapsele sellise jubeda nime panevad.
 
epp 02. september 2005, kl 10.05
on jah epp kole nimi,olen täitsa nõus,aga õnneks pole see minu päris nimi.
 
triin 02. september 2005, kl 10.06
mulle taheti Epp nimeks panna-tänu taevale,et vanemad ümber mõtlesid!:)
 
cocci to Anniki 02. september 2005, kl 10.07
Kui inimene on täisealine, siis võib ta ju iga kell oma võõrapärasekujuga nime eestistada ja kõik oma c ja y asendada k ja i-ga.
Ka minu arvates on Siiri väga ilus nimi, sellise õrna-malbe tütarlapseliku varjundiga. Mulle ei meeldi ühesilbilised (ann, epp) ja sellise kadakasakslust (Marie, Josefiine, Rosalie) meenutavad nimed.
 
Rülbert 02. september 2005, kl 10.08
Kõige jubedam naisenimi on Epp. (Miskipärast assotsieerub lehma perssega). Kas seda ei saaks kuidagi seadusega piirata?

Pardon, kõik Epud, teie pole süüdi!
 
Mammi 02. september 2005, kl 10.09
Kusjuures, ma olen ka lapsest saati vihanud nime Epp :) Ja Ly. Endale pandi nimeks Evelin ja ma ei saa aru, miks kõik ja ALATI tahavad mu nime y-ga kirjutada?!?
 
mumm 02. september 2005, kl 10.11
a vot mulle ei meeldi nimi Kätlin ning kõik selle erinevad variandid, eriti Cathlyn ... kuivõrd sellenimelisi ajudeta blondiine on Eestis ikka sadades, siis lihtsalt kohe vägisi tekitab see nimi eelarvamuse inimese IQ suhtes ...
 
Esimesena meenuvad 02. september 2005, kl 10.14
Koledad nimed:
Kristi, Kristiina, Kristjan, Kristo jne kõikvõimalikud "krist"-ga algavad kloonnimed.

Riina, Tiina, Liina, Miina jne kõikvõimalikud "iina"-ga lõppevad kloonnimed.

Karin - kõlab nagu kõhukorin.

Meelis - nilbe mehe nimi
 
Olivia 02. september 2005, kl 10.15
Mulle meeldib nimedest Pille, Helen, Heleri, Annika.
 
täpselt 02. september 2005, kl 10.15
on jah Kätlin jube nimi,litsakad ajudeta tibid.ja meeste nimedest on meelis ,täitsa nagu seelik.
 
hahaa 02. september 2005, kl 10.16
Epp, Maarika, Jaanika, Veroonika
 
Tiia 02. september 2005, kl 10.21
Minu nimi on Tiia. Üks vanamutt ütles, et see on kana nimi. Ja Mare pidi olema lehma nimi jne. jne.
Arvan, et igaüks võiks ise oma nimest NIME teha aga mitte nii, et panen lapsele kellegi kuulsuse nime ja siis arvan, et ta on automaatselt osa saanud sellest kuulsusest. Nimi ei riku meest kui mees ise seda ei riku öeldakse.
 
* 02. september 2005, kl 10.24
tiia on armas nimi
 
hell 02. september 2005, kl 10.24
Signe, Siiri ja Marge tunduvad kõik täitsa ok. samas ei meeldi Ruuta (no mida nimi?). sellised minu ema põlvkonna nimed nagu Sirje ja Tiiu ka ei meeldi. Meeste nimedest ei meeldi Tõnu ja Tõru ja Tõnis :)
 
Siiri 02. september 2005, kl 10.28
mis saab siis,lähen nüüd trammi alla?!
 
murjam 02. september 2005, kl 10.28
Terje ja Mirjam on rõvedad nimed.
 
rõõmurull 02. september 2005, kl 10.28
Naistest: Epp, Kärt, Tiina, Miina, Maria

Meestest: Vello, Urmas, Ülo, Valdur, Valdek jne...
 
piret 02. september 2005, kl 10.31
aga mulle kohe urmas väga meeldib.
 
ilusnimi 02. september 2005, kl 10.31
signe ja marge on küll normaalsed. Ei meeldi epp, tiina, ave, siis igasugused vanaaja-nimed nagu leida, vilma, maie. Meestenimedest on tobedad villu, ants, vello, jüri, ülo jne.
 
Mina 02. september 2005, kl 10.33
Krõõt, Moonika, Maarika, Kätlin, Kätrin, Piret, Laine, Kristi, Annika, Annike, Anneli, Andres, Jüri, Märt jne

Ei meeldi liiga lühikesed nimed (3-tähelised näiteks) ja ei meeldi väga pikad nimed (üle 7 tähe näiteks).
 
mulle ei meeldi 02. september 2005, kl 10.35
naisenimedest Krõõt, siis liiga lühikesed nimed (Eve jms).
meestenimedest: Ülo, Sass jne
 
s 02. september 2005, kl 10.37
Mehis ja Vello mehenimedest ja Saima, Valve,Maimu naisenimedest ei meeldi
 
ÄÖÜÕ 02. september 2005, kl 10.38
täpitähti sisaldavad nimed
kÄrt, mÄrt, tÕnis, jÜri, Ülo, krÕÕt, kÄtlin...

kõik täpitähtedega nimed kõlavad äärmiselt rõvedalt.
 
ehhee 02. september 2005, kl 10.38
aga mulle meeldib nimi Jaan.
 
. 02. september 2005, kl 10.39
Mulle ei meeldi Ebe ja Epp.Aga kuna tunnen ühte väga toredat Eppu siis seda nime tähelke ei panegi.
 
................... 02. september 2005, kl 10.40
Aina kordan sinu nime, aina kordan.
Ehk paneks oma nime ka kirja.
 
hell 02. september 2005, kl 10.44
ma ei teagi kedagi, kelle nime Ebe on, tõsiselt naljakas nimi :)siis võiks Kübe ka olla.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!