Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Millist rämpstoitu valida?
 
terejälle 02. september 2005, kl 23.11
tere kallid delfipärdikud.


Kuna Teie siin kõiketeadjad, siis rääkige mulle, millised valmismökerdised kõlbavad poelettidelt süüa(purgisupid, purgimakaronid jm "hõrgutised")?

PS süüa ei viitsi ja ei oska teha!
 
Pirtstükk Jones 02. september 2005, kl 23.21
No aga räägi enne, mida sa veel ei oska teha.
*kui sa tikku ei oska tõmmata või elektripliiti käsitleda, siis ega see supp purgi seest küll eriti maitsev pole. Väkk..see rasvakiht seal... prr
 
korrektor 02. september 2005, kl 23.26
Elektripliiti üldiselt ikka käsitsetakse, mitte ei käsitleta, vähemalt antud kontekstis küll. Käsitleda võib elektripliiti näiteks mõnes tehnikaõpetuse tunnis.

Teemaalgatajale vastuseks nii palju, et mu laisk mees on vahel ostnud mingit purgiplovi ja selle siis pannile visanud. Täitsa söödav on tulnud.
 
Jones 02. september 2005, kl 23.36
Novot...mul kajas kõrvus see elektripliidi käsitlemisõpetuse peatükk, kus öeldi, et vaadake, et kui te seda teise käest küsima lähete, et te siis ikka sõna käsitsema kasutate.
 
Jones 02. september 2005, kl 23.37
sa bibkorrektor lase reede õhta puhul ka lõdvemalt!
:)
 
delfipärdik 112 02. september 2005, kl 23.38
kui sul on näiteks Torino makarone, (maksavad 4.50), siis võid nad panna külma vette NB! kõik makaronid peavad olema veega kaetud, vesi ulatugu poti ääreni!

nüüd võid tegelda 2 tundi millegi muuga (vaadata/ saata meile, surfata internetis, juua ära kolm ale kokki, keera telekas lahti- pult on?; vaata natsa reklaame)

siis kurna vesi ära ja
voi la ongi söök valmis!´

ning ei mingit tikkudega jändamist!
 
delfipärdik 112 02. september 2005, kl 23.40
no kui tundub veidi mage, siis pane soola aga mitte üleliia...

to korrektor: laisk mees mängib sul purkidega?! õpeta talle mingi kabedam mäng!
 
eneL 02. september 2005, kl 23.41
Mulle meeldib Salvesti "Ühepajatoit" ja "Mehhiko pajaroog". Saleda "Kanawok". Hapukoor on minu puhul vältimatu.
Purgisuppidest eelistan Salvesti "Värskekapsa borši".
Ma olen eriliselt mugav ja laisk ning valan toidu lihtsalt kaussi ja siis mikrosse. Isegi tikku ei tõmba :-)

Süüa ma viitsin ;-)
 
Jones 02. september 2005, kl 23.41
nr 112, hurraa, ma tean, ma tean seda toitu! Mu lapsed on seda valmistanud........................................................ja siis prügikasti visanud..
 
delfipärdik 112 02. september 2005, kl 23.56
to Jones
no ju siis lapsed unustasid soola!!!!
 
Jones 03. september 2005, kl 00.04
ma neil teen soola...vale mark oli,Torinot põlnd.
*ja maksis veel 9 eeku millegagi
**ma ütlen, Torino peab olema
 
terejälle 03. september 2005, kl 00.05
okei, head inimesed, söödavad tunduvad eneL pakutud variandid, proovin nad ära ja kui ei maitse, siis tulen siia tagasi kriiskama.
 
Jones 03. september 2005, kl 00.11
oota nüüd oota, sa täpsusta, kas peab ikka purgis olema? Nämmad on igasugused lihapallikesed pliidile või ahju visata ju.
ja siis võib isegi puuvilju osta ja seejärel pesta ja mõned võib ka koorida. Kui viitsid. Ma ei viitsi. Pistan koos koorega banaane.
 
terejälle 03. september 2005, kl 00.19
purgis, ikka purgis, isegi kuseproovi tahetakse purgis
 
Jones 03. september 2005, kl 00.22
aaa...sul pole külmutuskappi. Selge värk.
Või saadetakse homme naise poolt asumisele..eheheee
 
delfipärdik 112 03. september 2005, kl 01.07
arumaisaa, kaua võib üks inimene süüa?!
tahaks võistluse tulemusi teada?!!!!!

ma usun, et magustoiduks on ikka Torinokad...
isegi kui ta seda meile ei ütle!
 
nuh 03. september 2005, kl 09.55
mis te narrite - teisel mure.. ise samas olukorras ja selveri köök abiks ikka! (ma isegi ei viitsi valmistoitu soojendama hakata - ostan soojalt ja söön ära:P)
 
Juuli 03. september 2005, kl 12.39
Minuarust need purgisupid ja vokiroad küll süüa ei kõlba. Ainuke mis on kuidagi sisse läinud on seljanka. Mulgi kapsad on ka päris söödavad. Kiirkartulipudru mis on topsi sees (hind ca.11.-) kõlbab ka süüa. Mõned kallimad topsikus ka. Ja kiirnuudlid (vähimaitselised) käivad suure näljaga ka.
 
wanamamma 03. september 2005, kl 13.45
kes toitu rämpsuks nimetab, saab elus nälga näha...
 
wee 03. september 2005, kl 14.55
ma söön koguaeg purgisuppe
pole neil häda midagi
täiesti normaalsed
 
kaa 03. september 2005, kl 15.16
täitsa head on salvesti itaalia pada, frikadellisupp (makaronidega),lõhesupp, risottod.
 
irw 03. september 2005, kl 20.43
Pärdiku torino retsept on tegija... eriti odav ju ... 4.50 plus vesi 5L kah mingi paar krooni ja voila....:)

aga poes täna imestasin , et krt inimesed ei viitsi enam kodus karutlasi kah koorida ja keeta või praadida.
Üks sepp ostis 4 suurt karpi ... aga noh samas see kes ei viitsi sel on rahakott :)
simpel reegel...
 
hell 03. september 2005, kl 21.04
saarioinen lasanje on ok.
 
kokk 04. september 2005, kl 00.58
salvesti borš ja seljanka on head, siis need väiksed salvesti hiina-, mehhiko- ja taipärased supid kah. teiste firmade suppides olen pettunud. salvest on ikka kõige parem. muud valmistoitu ei ostagi, kõige muuga saan ise kah hakkama. ainult seljankat ja boršši ei oska ise teha. ja kui veel purgiseljankale osta juurde seljankapõhja, siis tuleb veel eriti hea ja paks supp. head isu!
 
aga palun 04. september 2005, kl 01.01
Felixi purgihernesupp.
 
Eva 04. september 2005, kl 13.49
Ei pea nüüd neid asju rämpstoiduks, aga mulle maitsevad näiteks pajaroad purkides (mehhiko pada, itaalia pada, pasta bolognese jms). Väga maitsvad ja saavad ruttu valmis, ainult pannile, 5 minti soojendad, segad ka vahepeal ja valmis :PP
Felixi ja Salvesti tooted!
 
Rämpstoidutempel 27. detsember 2023, kl 18.28
Igasuguseid kiir ja valmistoite pole üldse vaja üks tervise rikkumine ja sõltuvuse tekitamine. Olla võiks ainult sool leib ainult rukkist sai ainult nisust käkk ainult kaerast ja sepik ainult odrast ja kui neid ei ole siis võib ka ainult jahu olla igaüks teeb kodus ise. Mitte konserveeritud ja moosistatud puu ja juurviljad mille hulka kuuluvad ka päevalilleseemned pähklid kinoa ja läätsed ning naturaalne liha kala aga ka täispiim. Ja sellest saab juustu jogurtit kohupiima võid kefiiri hapupiima igaüks ise teha kodus. Ka õlisi praadimiseks ning erinevaid jahusi millest pudru teha võiks ka olla. Magusast ainult mesi ja puuviljad sisaldavad magusat ka. Ja kui on liha siis igasugu süldid vorstid singid pasteedid hakklihad saab igaüks ise teha. Ja ei mingeid restorane pubisi baare kohvikuid ainult töölissööklad. Kui seda rämpstoidutööstust ei oleks kus siis vabaneks töökäsi mida võiks kas kosmose või sõjatööstuses kasutada sest vaata ega imperialist ka ei maga
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!