Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Väikese palga eest ei pea tööd tegema???
 
Juuli 28. september 2005, kl 19.18
See kunstlik naeratus mind tegelikult ei huvitagi, samuti nagu mehhaaniline "Tere", saaks oma kauba lihtsalt poest kätte.
 
krööösus 28. september 2005, kl 19.51
nii tüütud on need naeratavad ja teretavad poemüüjad, milleks see teesklus???Lausa meeldib säästukas, kiire, asjalik. Kahjuks kaubavalik väike.
Tahan ainult oma ostu sooritada ja see võlts suhtlus mind ei võlu.
 
cocci vaim 28. september 2005, kl 19.54
On vahe, kas sulle naeratab supermarketi müüja või väikse kodupoe müüja. Neil teredel ja naeratustel on vahe sees.
 
irma 29. september 2005, kl 09.53
No vaadake, arvake minust mida tahate, kuid minu sõnavõtt on siiski nii tolerantsem kui ka eetilisem, kui see mina-nõuan, mina-tahan ja mina-teen-nii-miks-tema-oma-miinumumpalga-juures-samamoodi-ei tee jutt.

Ma tegelikult ei usu, et kõik need iga hinna eest naeratuse nõudjad siin ise teenivad suurt rohkem kui 2 miinimumpalka, sest kui te oleks mingid tõeliselt enanst leidnud inimesed, siis kullakesed, uskuge mind, te ei paneks tähelegi, kas müüjad teile naeratavad või mitte, sest te oleks nii oma mõtteid ja tundeid täis.

Aga soovitan veelkord endalt küsida, kas ma ikka ise suudaks samas olukorras olla särav ja naeratav, siis hakata nõudmisi esitama kellelgi.

Ja selles suhtes ma olen cocci vaimuga nõus, et ega kui seda naeratust n.-ö. ne dano, siis seda pressida ei ole mõtet inimeselt välja. Las igaüks jääb ikka iseendaks eelkõige, jube tõsiasi on see, et ka siinsed vinguvad mutid jäävad siis vinguvateks mutteks edasi, a mis teha - laske käia. Ehk siis tunnete end pärast paremini, et näe mis ma ikka ütlesin ja lähete edasi oma 2-kordset min. palka teenima rõõmsalt, :)).
 
irma 29. september 2005, kl 09.58
Liaks juurde, et mul peaaegu puuduvad problad ebameeldiva teeninusega - isegi naeratatakse pea 7-l juhul 10-st, mis on nii kena, :))). A mingile vinguvale mutile ise ka ei naerataks, vaid viskaks ülemise korruse aknast salatijäägid kaela. Päriselt ka.
 
Oi Irma... 29. september 2005, kl 10.20
Juba hommikul vara adrenaliin veres! Loe rahulikult üle,millest on jutt(näiteks nädalavahetusel puhanud peaga).Ma usun, et Sa saad aru ja see toob ka naeratuse näkku.
 
irma 29. september 2005, kl 10.22
Aa...millest siis jutt käis. Ehk seletad paari lausega mulle, :)).

Ole nii kena, sviiti!

*naeratab
 
to Irma 29. september 2005, kl 11.00
Ei vaevu.Kuraasi on Sul palju.Pinguta ise ajusid.
 
irma 29. september 2005, kl 11.12
Vaevu ikka, pliiiz-pliiiz, :)).
 
:) 29. september 2005, kl 11.50
Mina suhtun kah töösse nii, nagu "pole nõus" kirjeldas. Sageli lõunat ei söö (hommikusööki pole ka aega süüa) ning kella järgi minema ei jookse, teen asjad rahulikult lõpuni. Samas on kolleege, kes jooksevad kella kukkudes või paar min varem kohe minema, lõunad venivad väga pikaks ning siis kurdavad, et midagi teha pole ja .. samal ajal võiks küsida, kas on abi vaja, kui teisel koormus ikka väga suur. Ise olen küll sedasi abi pakkunud, kui kunagi koormust vähem oli ja teisel rohkem.
Palk oli 5 k kätte, sellist summat küsisin katseajal tööle tulles (see oli miinimummäär, alates millest oleksin olnud nõus oma aega kulutama), ning olin selle palgaga 1.5 aastat. Selle aja sees sain ametikõrgendust vastutusrikkama ja keerukama töö peale, aga palk jäi samaks. Minu küsimusele palga osas lubati hiljem mõelda ja arutada.
Ühel päeval ma rohkem ei suutnud, marssisin ülemuse kabinetti ütlesin ukse peal kohe: mul on raha vaja. Tal oli kiire ning polenud aega selliseks jutuajamiseks, aga ma istusin ikkagi maha ja ei lahkunud. Siis natuke saime asjast rääkida ja ka lõpuks jõudsime kokkuleppele 8 k kätte.
 
Väikesepalgaline 27. märts 2024, kl 16.53
Jah eks need teenivad kes oskavad kaaskodanukku orjastavalt ekspluateeruda kui seda ei oska ja oled ise ekspluateeritav ori siis ongi nii et finantsid vedelevad vaSSisti vestitaskus ja sinul on ikka tühjad pihud nagu Gunnar Grapsi laulus
 
Palk 01. aprill 2024, kl 21.01
Palk saadakse, kui omatakse väärtust. Koolis käidud, kuhjaga väärtust, oskusi napip, tööd ikka ei ole. Lihttöölisele makstakse 3.80 tunnis, kes töötab 200 tundi kuus, Meie Ukrainalased.

Õnneks ma ei tee kuus palju tunde, töötan 15 tundi,15nes vahetuses 172 tunniga. Kahjuks ei ole kuhugile areneda, sest kuulun 70nesse protsenti. Kes palka ikka juurde tahab anda, kui päevad läbi ainult jalutad, istud.

Kui arvestada, et töötatakse firmas pikemalt aega, siis palgatõus igal aastal on loogiline, kelle käes on rahakott, dikteerib. Kui 3.80 eerost töötatakse kümme aastat ning palk ei tõuse, siis on midagi valesti. Artikliski kirjas, kus ettevõttejuht tõstis palka ning ei olnud nõus alla kahetuhande maksma.
Tuleb pikemalt ette näha. Ikkagi on töötajad, kes ettevõtte hammasrattaid keerutavad. Kahjuks on ka neid, kes tulevad ettevõttesse jalgu lohistma ning vastu voolu ujuma.

Kui presidentki ütles, et kõigile ei anta doktorikraadi.

Kui ei sobi saab alati uue töötaja, kellega sama loogikaga jätkata, kuniks tüdinud nii järgmine...järgmine

Ma leian, et ei ole kohustutst küsida palka, mis annab palga küsimine? Ma võin igasuguseid summasi küsida.

Naljavennad, kes võtavad töötajaid oma lõbustuseks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!