Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Valimisreklaamid...
 
...ajavad öökima 01. oktoober 2005, kl 20.54
Võta üks ja viska teist ja lase veega alla.

Eriti mannetu on see kus tartu vaim, vanemuine ja kalevipoeg saunas istuvad ja mingid poliitikut kiidavad. Piinlik!
 
Timo 01. oktoober 2005, kl 21.04
Minu arust jube naljakad. Ma ainult selle pärast TV-d vaatangi, et neid halenaljakaid reklaame vaadata.
Kreisiraadio ja Monty Phyton kahvatuvad eesti oma poliitestraadi ees.
 
. 01. oktoober 2005, kl 21.23
mina ei saa aru kuidas need poliitikud üldse julgevad rääkima tulla kui heaks nad elu teevad.Sittagi nad teevad.Ainult raha ajavad omale tasku ja mingeid nõmedusi mõtlevad välja.Mul alati vererõhk tõuseb kui neid reklaame näen.Kunagi oli jah naljakas aga enam mitte.Nüüd on ikka asi naljast kaugel.Maha tuleks nad võtta sealt toompealt!
 
saunatajad 01. oktoober 2005, kl 21.24
ainus kriteerium mehe tubliduse kohta on see, et võtab kibuga vett kaasa, no lubage naerda...
 
valimised on lahedad 01. oktoober 2005, kl 22.00
Aga meil käis täna Jüri Ratas Keskerakonnast mööda tänavat ja jagas kuuse-ja männiistikuid. Pani ilusti enda pildiga kilekotti ja andis veel valged kindad, kus peal tema kandidaadi number. Endal selline villane vestike seljas ja...no see oli ikka tõepoolest väga naljakas- lausa halenaljakas.
 
muska 01. oktoober 2005, kl 22.12
see saunaga valimisreklaam kus on vanemuine, tartu vaim ja kalevipoeg, tekitab küsimusi. sest öeldakse seal, et tõmba koomale, tartu vaim! aga tartu vaimu teemal on niipalju viimasel ajal sõna võetud, et kuidas kaubamaja uus hoone on tapnud tartu vaimu. kuidagi ülimalt kohatu reklaam. antireklaam pigem siis.

ülejäänud valimisreklaamid on tõesti halenaljakad. see sven mikseriga...ja keskerakonna oma ja...nagu koolis 7. klass oleks neid reklaame valmis treinud.

lauri laasi pildiga pisikesi meetopsikesi jagasid kaks näitsikut tondil...ma hakkas selle peale küll naerma ja saatsin nad kuu peale oma meepotikestega.
 
... 02. oktoober 2005, kl 01.17
Nendel peietel võiks küpsetada kana ja parti, teised linnud ei sobi. Esimene käik: part. Teine käik: tort.
 
irvar 02. oktoober 2005, kl 13.15
Aga meil seisis eile päeval korteriukse taga üks viks noormees, punt sinimustvalgeid laualippe käes, alusele kirjutatud: Austusega, Juhan Parts. Ja kaardikene Partsu moluga käis kah kaasa. Saime mehega hea lõuatäie naerda ja otsustasime, et see annetus saab meie uue kogu aluseks, hakkame valimisnänni korjama.
 
error 02. oktoober 2005, kl 13.18
StarFM reklaamib igal hommikul Lepiksoni - piinlik ja hale!
Ansip heietab oma lapsepõlve mälestustest TV3-s - veel piinlikum ja veel haledam! Jube, kuidas inimesed alandavad ennast, et saada ainult võimupaja juurde.
 
:D 02. oktoober 2005, kl 13.20
see ju nende töö.. aga naljakas on minu meelest küll.. eriti see tartu vaimuga - ma esimest korda ei saanud arugi, mis auruhunnik see seal nurgas on:P
võtke asja ärapanijalikult - ei ole mõtet ärrituda vaid irvitada:P
 
valimised on lahedad 02. oktoober 2005, kl 13.34
Ega ei ärritugi, lihtsalt väga naljakas on, kui mingi poliitikaonu käib ukselt uksele nagu kaubajuut, endal näol selline mesimagus naeratus:D
 
Liisa 02. oktoober 2005, kl 14.37
Meil Õismäel jagatakse intensiivselt õhupalle - iga päev ikka keegi jagab. Lastel lõbu laialt. Ma ei saa ainult aru, kas härrased parteide esindajad arvavad tõesti, et ma valin neid selle pärast, et nad mulle õhupalli annavad - või milles selle aktsiooni point on?
 
aa 02. oktoober 2005, kl 15.36
mina ei hakka sellest kunagi aru saama kuidas üks täie mõistusega (no ma arvan ikkagi nii)inimene langeb niii madalale kui nendest reklaamidest näha.ma ei tea mis see on???blondidest tibidest sellest misiganes lauda serjaalist saan veel aru ........
kuna staff on suht ühtlane minu jaoks siis mina ei oska küll keda eelistada....järelikult pole keda valida...järelikult jääb jälle valimata.
mulle tundub et mida energilisemalt ja pealetükkivamalt ennast reklaamitakse seda rohkem inimesi(siin ma mõtlen keskealisi) enda vastu pööratakse..........pensionäridele ja lastele üldjuhul jutumehed meeldivad.
 
pettunud kiusik 02. oktoober 2005, kl 16.21
teil siis veab,
Tartus ei kingi keegi midagi, aga häält tahavad.
Vot ei anna, kiusu pärast.
 
berta 02. oktoober 2005, kl 17.39
Aga mul oli postkastis kutse. Nokkisin põnevusega lahti, et kuhu kutsutakse. Selgus, et Reet Roos kutsub mind osalema mingis alimenditeemalises küsitluses. Ei maksa ma neid alimente kellelegi ja kellegi käest küsida ka ei oska. Seega ka tema küsitluses osaleda mitte. Kelle hääli sellega siis nüüd püüti? Vallasemad, ResPublicat valima? Kõige rohkem aga hämmastas mind see, et kogu pöördumine oli vene keeles. Issand, sa näed ja sa ei mürista.
 
minnu 02. oktoober 2005, kl 22.41
minu teada on see reet roos ju keskerakonnas?????
vot ma vöin valida keda tahes,kasvöi marju läniku aga seda roosi ei vali ma küll elu sees.tema vaeseke ei jaksa ju öösel kell 3 ise endale pitsat ka osta vaid kirjutab selle endale valijatega kohtumiseks. no anna kannatust.
 
jestas.. 02. oktoober 2005, kl 22.57
ma avastasin, et mul üks endine klassivend kandideerib ka ja oma postkaardile (mis mind siis rõõmsalt postkastis tervitas) oli ta kirjutanud, et elab haabersti linnaosas alates aastast 1980 - krt, ise on ta sellel aastal SÜNDINUD:P huvitav, kus ta enne 80-ndat elas??
kas keegi siis ei kontrolli, mida nad sinna taha kirjutavad?
 
Vali mind 20. märts 2023, kl 18.22
https://www.google.ee/maps/@58.9042057,24.4263941,3a,19.8y,278.83h,85.93t/data=!3m6!1e1!3m4!1sCUAceksE3RmjP9fSmqgJNQ!2e0!7i16384!8i8192

See vist jääb kuni järgmiste valimisteni
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!