Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Tantsuõpetaja nimi
 
Unustaja 30. detsember 2005, kl 17.57
Mis oli selle tantsuõpetaja nimi, kes oli eestiajal kuulus või sama kuulus nagu Ants Tael praegu?
 
g 30. detsember 2005, kl 17.58
kes on ants tael+
 
cc 30. detsember 2005, kl 18.02
helmi tohvelmann?
 
unustaja 30. detsember 2005, kl 18.09
Ants Tael on võistlustantsu juhtfiguur, aga eesti ajal oli üks teine. Lihtsalt nimi ei tule meelde, aga mul oleks seda nime vaja. Tänan ette kui keegi on suutnud meenutada!
 
. 30. detsember 2005, kl 18.49
mait agu?
 
irw 30. detsember 2005, kl 18.54
Baari-Tõnis
 
unustaja 30. detsember 2005, kl 18.56
See tantsuõpetaja on sündinud aastal 1910 või selle ümber.
 
aa 30. detsember 2005, kl 18.59
sellised vanad kadunud mehed nagu Ullo Toomi, Kristjan Torop,
kui mõni on elus, siis palun vabandust
 
veel 30. detsember 2005, kl 19.03
naisi tuli ka meelde - Anna Raudkats, Helju Mikkel
 
k 30. detsember 2005, kl 19.10
Are Orb?

Mis tantsustiili ta tantsis?
 
unustaja 30. detsember 2005, kl 19.54
Stiilid olid valss-tango-fokstrott jne. Ladinatantse siis vist veel ei harrastatud. Are Orbist ja Ants Taelast oli ta igaljuhul eelmine põlvkond. Minu vanaisa käis tema juures tantse õppimas. Kes ära ütleb saab auhinna.
 
hugo 30. detsember 2005, kl 20.30
 
kiq 30. detsember 2005, kl 20.36
Arseni Poolgas võibolla? Või Herbert Küttim?
 
unustaja 30. detsember 2005, kl 20.49
Võitja selgunud -see on Poolgas. Vanaisa rääkis veel, et nad olid koos sõjaväljal ja algul teda tümitati, et tantsi tantsi,aga pärast ta hakkas neile tantsimist õpetama ja siis ta oli tehtud mees. Herbert Küttimi nimi on mulle võõras, aga kui tead temast midagi rääkida anna teada, siis maütlen ka miks ma seda tahan kõike teada. Olen öötööl ja nüüd on mul mõtlemist.Igatahes suured tänud minu väikese murega kaasa elamisel.
 
lalaa 30. detsember 2005, kl 21.27
aga lubatud auhind????
 
unustaja 30. detsember 2005, kl 21.42
auhind on "VIIMNE VALSS"- kuhu tuua?
 
Tantsija 12. juuli 2022, kl 01.22
Heli Lee juures käisin mina kunagi mitu aastat peotantsu õppimas. Tunnid toimusid Endla 8 teisel korrusel, kus praegu, 2022 aastal on Sotsiaalkindlustusamet. Olin sel ajal suhteliselt noor laps, aga mäletan üht ilusat paari, nimed olid äkki Ülo ja Eve, kes tantsisid perfektselt ja käisid palju võistlemas. Kahjuks oma tantsupartneri nime ei mäleta ega tea mis tast saanud on. See oli 45 a. tagasi.
 
to Tantsija 12. juuli 2022, kl 01.34
sul on väga ilusad mälestused. meeldiv lugeda, aitäh.
 
Ka harrastaja. 12. juuli 2022, kl 03.42
Ants Tael koos ona prouaga olid ja omalajal väga head tantsuõoetajad. Nende tunnid toimusid Pikal tänaval peaeguses Mustpeade majas. Käisin omalajal kõik tema kursused koos oma prouaga läbi. Pärast oli meil midagi tantsuklubi taolist, mida viis läbi Ants Tael Mustamäel Mängude majas. Härra Tael mängid oma plaatidelt head tantsumuusikst, õppisime juurde uut ja sai hea muusika saate mõnuga tantsida.
See kõik olisel ajal väga tore ja mõnus. Väga head mälestused nendest õhtutest!
 
Boris 11. detsember 2022, kl 04.11
Tartus oli Edgar Lepik.
 
vaadakene 12. detsember 2022, kl 13.29
Käisin ka võtmas tunde Virve Mutso juures, Pühavaimu tänavas, see oli aastal 2000. Ants ja Malle Tael olid kuulsad võistlustantsijad 60-del aastatel. ( Jõhvis kooli ajal sai käidud õp. Moori tantsutundides). Kuid nimesid peotantsu, seltskonnatantsu ja hobitantsu maailmas siin väikeses Eestis on väga palju ja aastate lõikes ei jõuagi kõiki meenutada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!