Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
taksod täna hommikul
 
S. 20. jaanuar 2006, kl 11.44
karm. helistasin poole tunni jooksul hommikul tööle sõitmiseks läbi kõik taksofirmad. enamikel oli telefon kogu aja kinni, kaks ütlesid, et taksot ei saa ja kolmas ütles, et ooteaeg kaks tundi. jäin tööle väga hiljaks. eks ise oleks pidanud ette nägema seda jama, aga no jõuad sa alati ettenägelik olla :) taksoäri aga õitseb:)
 
neverwhere 20. jaanuar 2006, kl 11.49
ega see pole ainult külmade ilmade probleem :( mul on KOGU AEG jama takso tellimisega. näiteks pühapäeval lennujaama juurde ei õnnestu tellida, sest kõik magavad laupäeva ööd välja. ok, seal jah tulikad ja linnataksod seisavad ukse ees, aga need on liiga kallid. siis kesklinna tellimiseks olen teinekord 4-5 kohta pidanud helistama. tabasallu saab ainult väga hea õnnega üleüldse takso. ette tellida ei saa (muidu telliksin õhtul ära, kui hommikul sõita vaja) ja kui siis minek käes, siis pole htegi vaba taksot.
 
m. 20. jaanuar 2006, kl 11.49

ja nii see täna hommiul oli taksofirmasid oli võimatu kätte saada
 
mari 20. jaanuar 2006, kl 12.00
mul oli sama olukord kolmapäeval, pidin end surnuks vihastama, et varem helistama ei hakanud (no aga ei tulnud selle pealegi)
 
mure 20. jaanuar 2006, kl 12.02
ei tea, kas tartu bussijaamas täna saan takso, kui sinna jõuan, et edasi liikuda? kas keegi oskab öelda?
 
,,, 20. jaanuar 2006, kl 12.03
Kusjuures Tallinnas ja Londonis on kõige rohkem taksosid Euroopas :)
 
* 20. jaanuar 2006, kl 12.05
see väga loomulik, et ektreemsed ilmaolud muudavad taksod eriti populaarseks. ise olen püüdnud suvel hirmsa paduka ajal taksot saada - lootusetu üritus. aga suvel soojaga räästa all passida ja lõputult helistada on ikka kordi parem kui pakasega oodata.
 
Liisa 20. jaanuar 2006, kl 12.31
Ka eile hommikul ei saanud taksot.
 
juta 20. jaanuar 2006, kl 12.45
kõigepealt vaadake termomeetreid ja siis arvake kas taksot saab? paratamatus ju..
 
to neverwhere 20. jaanuar 2006, kl 13.01
to neverwhere:
tabasallu takso tellimisega ei ole kunagi probleemi olnud. Tulikas on alati õigel ajal kohal.
 
neverwhere 20. jaanuar 2006, kl 13.35
ma räägin, et tulikas on liiga kallis :( niigi maksab tabasalust linna saamine suht palju, siis ei tahaks ettesõitmise eest 50 krooni maksta...
 
krõõta 20. jaanuar 2006, kl 13.37
ma sellise külmaga bussiga ei sõida. eile sõitsin terve päev taksoga ja hommikul sain kohe takso ja ka kõik ülejäänud korrad ka. pole kordagi järjekorras oodanud, samamoodi ka täna :) mul vist väga hea taksofirma
valitud :)
 
j 20. jaanuar 2006, kl 14.17
palju ca maksab kesklinnast tabasallu taksosõit?
 
gb 20. jaanuar 2006, kl 14.25
mina olen nii teinud, et kui ette teada,et taksosõit ees ja ei taha hiljaks jääda, siis võid näiteks eelmine õhtu takso ära tellida endale sobivaks kellaajaks.
 
neverwhere 20. jaanuar 2006, kl 14.41
to j:

keskmiselt 90 - 125 krooni (oleneb kellaajast).

to gb:

minul ei ole kordagi õnnestunud taksot tabasallu varem ära tellida. kuna on mitu korda probleemid olnud, et vaba taksot ei ole, siis üritasin varem ära tellida, aga ei ole võimalik. öeldakse, et helistagu ma siis, kui taksot vaja ja kui on vaba, siis saadetakse, kui ei ole, siis ei saagi :(
 
* 20. jaanuar 2006, kl 14.48
kui tahad mingite odavate firmadega asju ajada, siis tuleb ka leppida sellega, et taksot ei saa ette tellida. ega vähese raha eest kõike ka saa - loogiline ju.
 
S. 20. jaanuar 2006, kl 16.10
krõõta, mis taksoga sa siis sõidad?

ma helistasin läbi KÕIK taksofirmad, mitte ainult odavad. arvatavasti ka sinna sinu omasse. ma olin valmis maksma kahekordset hinda, et jõuda tööle normaalseks ajaks. aga taksot ei olnud lihtsalt.

eile õhtul sain lihtsalt takso. logo oma. päeval ka. jala keeldun üle 20m kõndimast. külmavares olen.
 
krõõta 20. jaanuar 2006, kl 17.46
krõõta hoiab oma takso nime kiivalt saladuses, tahaks ise kah hommikuti tööle saada. :)

aga vihjeks nii palju, et takso on tallinnas odavaim, uute autode ja hea teenindusega. kui taksot kohe ei ole, siis lasen end ootele panna. 10 min jooksul tuleb alati.
 
mimm 21. jaanuar 2006, kl 19.26
see oli ka eile õhtul nii :S
 
E AUTO 20. juuli 2023, kl 17.19
MINEVIK

Pidin juhiload tegema maksa
Ostan auto maksa
Ehita garaaž maksa
Remont maksa
Ja varguse pärast muretse ka veel
Et punktist a punkti b saada kuram peab mul terve tööstuskompleks olema

TULEVIK

Võtan taskust nuti lähen netti näpin äppi ise olen seejuures happy et ei ole mingit lubade garaaži remondi jama. Auto tuleb teen sõidu ajavõidu õnnes kõigun. Peale selle on asi saasta müra ja juhivaba.

https://etv.err.ee/1608595783/pakirobot-liiklusesse
 
Taksikoer 20. juuli 2023, kl 17.20
Nojaa aga tea kas selline lüke läheb läbi et kui siin foorumis panen oma numbri ja hakkan sisestama et kus ja mis parasjagu Tallinnas et näiteks olen vaba sõidan klienti olen vaba seal piirkonnas parasjagu. Äkki oo päris hea äri ei pea nendele kullerfirmadele ja riigile maksma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!