Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Koerapeksja Reporteris!
 
. 31. jaanuar 2006, kl 20.24
Nii vihaseks ajas see turvamees Aleksander! Ise veel irvitas seal kohtusaalis.

Sellisele paneks isiklikult tule otsa. Krdi loomapiinaja!!
 
. 31. jaanuar 2006, kl 20.28
Aleksander Kurõšin on ta nimi.
 
ria 31. jaanuar 2006, kl 20.31
täielik värd

varas võeti turvameheks :S
 
barbs 31. jaanuar 2006, kl 20.33
mis teha, kui mõistust pole. oleks võinud tegelt karmim karistus talle olla.
ma üleüldse ei saa aru, miks loomapiinamise (v tapmise) karistused nii õrnakesed on. karmim tuleb olla. looma piinata on ju kergem kui inimest. loom ei hakka vastu.

mina olen ka lapsena kohutavat juhtumit pealt näinud. üks mees tulistas minu silme all tänaval mu tuttava koera. kahju, et tollel ajal polnud kohtuasjad nii popid.
 
mari 31. jaanuar 2006, kl 20.39
Süüdimatu venelase näss !!!
Terve Tallinn sellisied täis!
 
SIIL 31. jaanuar 2006, kl 20.45
torkan teda okkaga trra. Hahahaa.
 
lembi 31. jaanuar 2006, kl 21.02
kus see värd turvab?
 
mees 31. jaanuar 2006, kl 21.51
Ega see paks paaba-jagaaga oma koeraga parem olnud. Ise piinab ju samamoodi looma - hoiab teist ketiotsas, suukorv peas ja lisaks kuskil korteriuberikus. See on samamoodi loomapiinamine aga meie ühiskonnas lubatud miskipärast!
 
see 31. jaanuar 2006, kl 22.21
paks lehm oli ju kohtlane. ei usu, et asi nii oli. meenutas hirmsasti presidendi tütart
 
hähh 31. jaanuar 2006, kl 22.47
kuule, mees, no mina küll koera korteris pidamist ja ketis hoidmist ei võrdleks nuiaga peksmisega! ainult väga debiilne inimloom tuleks sellise asja peale...
mis aga puutub sellesse turvamehesse, siis jääb tal ainult üle loota, et ta mõnel pimedal tänaval mulle ja mu koerale vastu ei koperda.ausalt ka, sellise venna laseks küll koertel vigaseks pureda!!! ise peksaks harjavarrega ka pärast.
 
ootoot 31. jaanuar 2006, kl 23.09
Kuule, mees! Inimeste keskel koeraga liikumiseks on kehtestatud sellised asjad nagu sedaused, mis kohustavad koera rihma otsas hoidma ja suukorvi kandma. Loomapiinamine? Pean suurt koera korteris. Koera jaoks on tähtis, et inimene olemas on, kõht täis ja muud vajadused rahuldatud. Või oleks parem koera kusagil maal ketis keset hoovi pidada? Ikkagi idee järgi vaba ruum ja kõik need teised sõnad?
Ja nüüd paluks kõikide korteris koerapidamise vastaste tarkust -millises maailma osas siis KOERAD vabalt metsikus looduses ringi traavivad ja mida nad söövad, karusid või? Inimene on koerale eluks tähsam, kui see, et ta lõputult traavida saaks.
 
F 31. jaanuar 2006, kl 23.56
As Falck Eesti... Mis parata.
 
Mia 01. veebruar 2006, kl 09.12
mees, sa pole just tark. vähemalt mitte koerte ja nende pidamise suhtes.
 
jih 01. veebruar 2006, kl 14.13
Mul tekkis küsimus,et kuidas saab poes turvana töötada inimene kel ebastabiilne närvikava ja "tulin eila vanglast"väljanägemine.pluss veel see,et ta ei rääkinud ju eesti keelt.Kohtus oli tõlk kes talle kõike üle rääkis.
 
go Falck 01. veebruar 2006, kl 16.50
Aga see on ju Falck, mida siis veel tahta?! Töötasin mõned kuud tagasi ühes kaubanduskeskuses, kus turvas Falck, ja no andke andeks, aga KÕIK turvamehed (ja naised) keda seal kohtasin, olid ikka...värdjad ei taha inimeste kohta öelda, aga no kohe väga imelikud. Nii välimuselt kui käitumiselt, aeg-ajalt tekkis tõesti kahtlus, et kas nad ikka on terve mõistuse juures. 99% neist olid ka venelased. Mul on üleüldse selline tunne, et Falckis on vaid sellised inimesed, keda lihtsalt mitte kuhugi mujale tööle ei võeta. Mis siis imestada, et ka igasugused piinajad ja muidu afferistid sinna sattunud on.
Isiklikult lõikaks sellel koerapeksjal munad otsast ära ja söödaks sisse. Haige debiil, omasugusest ei käi jõud üle, siis peab kinniseotud koera peksma. Väärakas.
 
Aleksandr 01. veebruar 2006, kl 18.21
ta oskas eesti keelt küll, pärast reporteris kommenteeris eesti keeles
 
kessu 01. veebruar 2006, kl 20.14
vähemasti hea, et see tropp karistada said, politsei, prokuratuur ja kohus on väga head tööd teinud
 
Kuradi elajas selline 14. jaanuar 2024, kl 20.49
Andke andeks et vana teema . No on Värskas! Sellel peksaks ise vere välja oma käega lõikaks kuradil riista maha! Need vaesed loomad ei saa ju ennast kaitsta!
 
ooooooooooooooooo oooooooooooooooooooo 15. jaanuar 2024, kl 07.42
issand netihiiro. sa ei peksa kedagi ega midagi ja su 300 mma sõber ei tee ka mitte midagi kullake
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!