Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
MIKS HÄÄLETAKSIN KESKERAKONNA POOLT
 
Nagu rusikas silmaauku 09. märts 2006, kl 23.21
Re: MIKS HÄÄLETAKSIN KESKERAKONNA POOLT

Teema algatus õiges rubriigis. Tõesti halb kogemus!
 
meris 09. märts 2006, kl 23.38
tarkadel, tublidel ja virkadel ei ole meie riigis viga midagi. miks peaks rumalad ja laisad elama sama hästi, kui need, kes pingutavad? tehke lollile selgeks :S
olen tavalisel palgatööl, mu mees ka ja elu on ikka kordades parem, kui nõukogude ajal. kõht head toitu täis, kodu ilus, kenad riided seljas, käime palju reisimas jne.
 
Norija 10. märts 2006, kl 08.30
Mida Sa pead silmas, kui räägid võitlusest madalate üüride säilitamise eest? Üüri, see tähendab korteri omanikule makstavat raha, või kommunaalkulusid, see tähnedab raha, mida tuleb maksta tarbitud sooja, vee, elektri ja muu sellise eest?
Kui esimest, siis ainsad, kelle huvide eest võideldakse, on sundüürnikud. Tõsi on, et keskerakond on nende huvide (vähemalt lühiajaliste huvide) eest meie erakondadest kõige aktiivsemalt väljas.
Kui jutt on muudest kuludest, siis mina küll ei näe, kuidas keskerakond siin nii hirmus aktiivselt võitleb.
 
Feliks 10. märts 2006, kl 08.36
einoh kui madal yyrihind on ainus oluline asi maailmas, siis on kyl õige valik. mina eelistan maailma , eestis ja majandust natukene laiemlt haarata. ka madal üürihind on millegi arvelt.
 
Liisa 10. märts 2006, kl 08.47
Sorry aga, kus need madalad üürihinnad teil on. Mina elan Tallinnas ja ei saa küll nõustuda, et üür madal on.
Keskerakonda valivad enamasti muulased, pensionärid, ja madala haridusega inimesed( ehk vähese mõtlemisvõimega inimesed). Huvitav millisesse gruppi Margit sina kuukud.
 
lihasööja lilleke 10. märts 2006, kl 09.13
Minul tuli küll kerge ahastus peale ja maailmavalu ründas, kui lugesin, et keskidele toetus tõusis...
 
//// 10. märts 2006, kl 09.21
Ei ole kesk hullem kui môni muu erakond ja kui valida ,siis valin selle erakonna ,mis teistest üle.
 
rehepapp 10. märts 2006, kl 09.26
kuna KE vee hinda lubatud kombel kontrolli all hoiab (mis sest, et yha rohkem tõusvas joones, peaasi, et just nende kontrolli all), tuleb ju yyrid kah kontrolli alla võtta. lubada võib kõike, nagunii lambukesed järgi jooksevad, suu ammuli ja silmaklapid peas.
ee...kuidas see lugu nyyd selle 150 milliga oli, mida konkurendid soovitasid lasteaedade remondiks kulutada, kohukesed aga leidsid siiski paremaks olevat maailma kalleima muru alla matta?
 
Minake 10. märts 2006, kl 09.38
Mitte mingil juhul.
 
Margit 10. märts 2006, kl 10.05
Sa liba oled oma teemaalgatusega vist ära keeranud :D Pealegi pole mul õhtuti neti kasutamise võimalust, nii, et natuke viltu läks. A anname andeks :)
 
targit 10. märts 2006, kl 10.52
Libake, õige Margit kommenteerib ainult võõra raha eest (tööl), kodus tal arvutit põle.
 
krantsu 10. märts 2006, kl 11.00
keegi ütles õieti- meid võib päästa ainult revolutsioon. Kes teist, tarkadest, kandideerib ülla juhi kohale?
 
K.Gena 11. märts 2006, kl 02.34
Keski kummardajad on kõige tihedamate silmaklappidega inimesed üldse. Jumala eest, Margit, kuidas sa aru ei saa, et Edgar on jõle kaval ja muuseas veel kohutavalt nahaalne seejuures. Ta teeb sigadusi nii, et silm kah ei pilgu ja siis vaatab teleekraanilt sinusugustele sinisilmsetele rumalukestele suurte silmadega vastu "mina ei ole midagi teinud" ja teie kõik usute! Masendav. Ta isegi petab oma naist täiesti julmalt. Mis ses inimeses head on, mina küll aru pole saanud.
 
türahIInlus 11. märts 2006, kl 17.43
Mina hääletaksin ka kui ma loll oleks. Aga kahjuks ma ei ole.
 
... 12. märts 2006, kl 18.00
kaktus, 12.03.2006 14:34
KOHUTAV KESKERAKOHUKE

Kohuke väidab, et Kohuke hoolib,
kui saab mandaadi ja saadikutooli.
Kohuke vannub, et Kohuke aitab,
näljaseid toidab ja vanureid paitab...,
iga õnnetu temalt saab konksu,
nööri ja seebi ning asi läeb jonksu...

Kohuke lubab, et Kohuke lohutab...
Tegelikult on Kohuke kohutav !

Minust küll Kohuke seisma jääb poodi,
kuna mind kohutab, milleks ta loodi.
Kohutav Kohuke kohutab lapsi,
kohutab emmet ja kohutab papsi...
 
Kesineerakond 18. aprill 2024, kl 00.47
Jaa kesine see asi riigikogus opositsioonis nüüd teine suurem koht Tallinn. Savisaar ikka oskas aga need noored viivad partei põhja
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!