Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
välismaalasega magamine
 
mees 29. märts 2006, kl 14.08
Hakkasin just mõtlema, et mul on olnud 6 naisega sekssuhe ja nad kõik on ka mõne välismaalasega maganud. Imelik. On üldse eestis mõni naine, kes ainult eestlastega on seksinud?
 
katc 29. märts 2006, kl 14.10
mina olen.
 
c 29. märts 2006, kl 14.12
Kas välismaalne kui teise riigi kodanik v välismaalane kui teisest rahvuses?
 
sk 29. märts 2006, kl 14.12
Mis tähtsus sellel on ja on seal siis mingit vahet? Kas ei oleks aeg juba ükskord sellest rahvuslikust piiratusest üle saada?
 
krrr 29. märts 2006, kl 14.13
Ma pooksin end üles, kui mul oleksid kogemused ainult eestlastega. Oleksin poolest mõnust ilma olnud.
 
... 29. märts 2006, kl 14.13
mina näiteks
 
keegi 29. märts 2006, kl 14.14
Pole mina üheltki veel passi küsinud ega seksi ajal vestelnud, meie tegutseme.
 
Naine 29. märts 2006, kl 14.19
Mina olen ka ja juba üle 36 aasta ühe ja sama eestlasega.Tean küll,et seda ei peeta normaalseks,aga nii ta on:)
 
mees45 29. märts 2006, kl 14.26
välimaa naised on alati etemad olnud kui meie kohalikud naised. nad on tunduvalt vabameelsemad ja ei põe koguaeg, muidugi särtsu on nooo kõvasti rohkem.
 
Roosipuna 29. märts 2006, kl 14.32
Aga mina olen siis see eestlane, kes ainult välismaalastega (2) seksinud on.
 
to mees45 29. märts 2006, kl 14.36
jahh,samamoodi on ka välismaa mehed tunduvalt vabameelsemad, ega põe - jahh, välismaalased on etemad, sul on õigus :P

naine(välismaalasega abielus)
 
Muki 29. märts 2006, kl 14.49
Sel juhul oled sa ise ka välismaalasega maganud. Ja oma arv 6 korruta ka vähemalt 4-6-ga, siis saad teada, mitmega oled päriselt seksinud ja mitmelt suguhaigusi omastanud (õnne korral).
 
lilian 29. märts 2006, kl 14.51
Olen kahe välismaalasega maganud. Head kogemused mõlemad.
 
M 29. märts 2006, kl 14.58
mina olen see isik. A muide, kuidas nüüd võtta... palud meist ikka nii väga puhtaverelised eestlased on...
 
n21 29. märts 2006, kl 15.05
mul on vàlismaa mees ja vàga rahul olen. hoolivamad on nii voodis kui tavaelus
 
eesti naine 29. märts 2006, kl 15.18
Kuidas üldse saab öelda, et välismaalane on hoolivam tavaelus, parem voodis jne? Milline välismaalane? Kas ükstapuha kes, peaasi, et ei oleks eestlane? Haige suhtumine küll, ilmselt on tegemist naistega, kes mõnelt totakalt eesti mehelt "haiget" saanud ning nüüd tundub iga mees, kel eesti passi pole, otsekui taevakingitus. Nõme on niimoodi üldistada. Suhe, seks, misiganes toimub siiski kahe inimese vahel ja nende omavahelise sobivuse alusel, mitte tänu rahvusele. Ja et küsimusele vastata, siis endal on olnud ainult eesti mees.
 
To: eesti naine 29. märts 2006, kl 15.27
Eks siin räägitakse ikka oma kogemustest.
 
e 29. märts 2006, kl 15.28
Mis lapse jutt et ei peeta normaalseks et ainult eestlasega maganud oled?

Yldse lapsik teema, kelle asi mis rahvusest mees/naine sul on.. kasvage valja yxkord sellest Noukogude aegsest piiratud silmaringiga kaitumisest.
 
vana nats 29. märts 2006, kl 15.29

Seega pole ka varsti eestlasi ja eestit, kõik kepivad ja sigivad igasugu puruga ja pobisevad mingit segast reostatud keelt. NSVL oli kolhoos ja sõbralik pere kus hävitati rahvusi ja nüüd euroopa kolhoosnikuid kus tehakse sama. Selliseid eestlasi me ju tegelikult ei vajaks.
 
saaremets 29. märts 2006, kl 15.32
kui ma poisike olin siis kiideldi jenki nätsu ja välismaa kilekottidega.
tänapäeval kiideldakse välismaa meestega.
eks need staatusesümbolid vist ajaga muutuvad...
 
Pisikene IlliMarikene 29. märts 2006, kl 15.45
to to: Eesti naine

Mis asi on yldse oma kogemus ? Mis näitaja see on ?
See näitab tglt ju ainult oma maitset ja seda et sinul konkreetselt on niimoodi läinud. Seda aga absoluutse tõe pähe esitada ja ytelda , "et nii ongi" - on labane ja tobe.

Et kas kuuseriisikas või kaseriisikas ?
Kui mulle meeldib kuuseriisikas , siis kaseriisikas on @!#$ ja need kes eelistavad kaseriisikat on lollakad.
 
puravik 29. märts 2006, kl 15.46
täpselt, kukeseen on ülekõige. mis kukeseene rahvus on, ma ei kujuta ette:)))
 
keegi 29. märts 2006, kl 15.53
verd peabki värskendama, muidu on kogu väike riik vaid omavahel sugulased.
ise muidugi vaid eestlaseid eelistanud siiani ja karta on, et ka edaspidi
 
uus laul 29. märts 2006, kl 15.54
Tänapäeva eesti rahvalik laul võiks olla: On eesti iga eestimaalase müüa.
 
keegi 29. märts 2006, kl 15.57
rahvuslik laul on hoopis: on iga eestlane teiste eestlaste süüa.
 
eesti fänn 29. märts 2006, kl 16.01
ainult eeslased:P
 
ma 29. märts 2006, kl 16.03
Vastates vahepeal nagu küsimusele ka- mina,mina.
Kuigi ma ei tea, mis sa selle teadmisega peale hakkad.
 
haha 29. märts 2006, kl 16.19
ma pole kellegagi seksinud.:D
 
Kiisu 29. märts 2006, kl 16.20
välkarid on väkk!
 
Styg 29. märts 2006, kl 16.24
mina pole kah ühegi eestlasega maganud.

peale prantslast, kas tasubki?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!