Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
välismaalasega magamine
 
nii see on 29. märts 2006, kl 16.28
Tunnistagem ausalt eesti oma rahvas on ikka üle kõige, kuid paraku vahel ebakaines olekus on ka teised ka ilusad, kas pole nii, hommikul peavaluga ei tahaks neid enam näha, nii see on enne olnud ja on tanapäeval ja eks vist jääbki nii. Kuna aga eesti mehel on ka raha ka mujale panna( neid auke on ju palju), siis seda naistele asjade ja joogi otsimiseks ei jätku kõigil niipalju kui naistel ihasid, siis välismaa onklid platsis ja kui naine saab ihaldatud saapad ja veel ka joob ka, siis ei tee ta enam vahet peaasi, et oleks mees.
 
väkk 29. märts 2006, kl 16.45
litsid ei vali, kellega nad magavad, tähtis on sissetulek.
 
kook 29. märts 2006, kl 18.46
Olen kahe välismaalasega maganud ja umbes 5 eestlasega oma elu jooksul, kellest 1 oma mees. Mõlemad väljamaalased olid paremad kui eesti variandid, kahjuks ka oma mees kaasa arvatud:(
vähemalt tean nüüd mis olla võib..
 
ega 29. märts 2006, kl 19.10
eesti naist tahagi enam, prantslannad, itaallannad, slovakid jne on mind nii ära hellitanud juba. eesti naine on nagu puunott voodis või surnu kirstus.
 
vahe 29. märts 2006, kl 19.22
Aga mis vahet sellel on, mis rahvusest keegi on ja mis rahvusest meestega keegi magab?
 
nem 29. märts 2006, kl 20.28
mees:

no see näitab, et me ei ela enam raudeesriide taga, maailm on lahti, inimesed käivad, reisivad, suhtlevad, tutvuvad ja tõesti (ohh imet !?!)- ka seksivad ! Ja lühisuhte puhul sageli sügavale üksteise hinge ei tungitagi, kui tüüp meeldib, mis tähtsust on tema rahvusel-kodakondsusel? Ei magata ju rahvusega, vaid ikka konkreetse mehega.

Päris huvitav oleks teada, kas ntx hollandi mees ka sellest teema tõstataks, kui kuuleb, et tema naise eks oli näiteks prantslane? Või belgia mees, kelle naise eksvoodikaaslane oli austerlane, inglane või itaallane? Või on see ainult meie kaua aega suletud olnud ühiskonna probleem?

Mõningane probleem on (rahva seisukohalt) ainult koos välismaalasega Eestist (e. eesti keele- ja kultuuriruumist) ära kolinud ja seal perekonna loonud naised. Muul juhul (sh. Eestis elavad segaperekonnad, kus lapsed oskavad eesti keelt ja kasvavad eesti kultuuris) pole vaja nutta eesti rahva tuleviku pärast !!!

Enda kohta ütlen, et olen maganud ainult 1 mehega, ta kodumaine. Juhtus nii, et ta oli esimene, kes sobis mulle ja pole siiani vajadust olnud teda välja vahetada. Tutvusringkonnas on aga segapaare küll, kõige eksootilisem neist hinduga, elavad ja kasvatavad last Eestis.
 
n21 29. märts 2006, kl 20.50
10 punkti nem'ile,olen sinuga 100% nòus
 
ohsaa 29. märts 2006, kl 22.08
aga olen ma maganud aafriklasega, hinduga, araablasega, ameeriklasega, inglasega, soomlasega ja ei ühegi eestlasega
 
mees 30. märts 2006, kl 09.41
Ma lisan teemaalgatusele juurde, et keegi ei olnud maganud venelasega. Välismaalaste protsent eestis on ikka niivõrd väike, tundub uskumatuna, et nendega magamise protsent on naistel nii suur. Ööklubides on küll väljamaalasi palju, võibolla on siis eesti naised lihtsalt kiiremini kätte andma hakanud. Kuigi minu naised kõik ei olnud oma suhteid välismaalastega ööklubist alustanud.
 
mhm 30. märts 2006, kl 11.32
Välismaalastega tutvutakse välismaal. Nad on sealsed täiesti tavalised inimesed, mitte siin jõlkuvad kepiotsijad.
 
Ainuomanik? 30. märts 2006, kl 12.17
Oled armukade kukk, et teised kah sinu karja pannud on?
 
:DDDDDDD 30. märts 2006, kl 12.18
Kas teemaalgatajale on öeldud, et ta kehvem on ja igati alla jääb?
 
mall 30. märts 2006, kl 14.18
olen välismaalasega abielus, eestlasega pole oma 10 aastat enam maganud
 
aida 30. märts 2006, kl 14.22
Mis viga? Võta ise mõni välismaa eit rajalt maha!
 
j 02. aprill 2006, kl 02.56
9 mehega maganud. Neist kõige eksootilisem on olnud pooleldi venelane. Kõik teised puhta eestlased :)
 
Räme sitahais on! 30. aprill 2021, kl 19.33
Kas kuskil on jälle kaltsupead, kitsekeppijad liikvel?
 
Nufik 04. mai 2021, kl 16.45
Mulle jääb mulje, et osad naised on maru kergeusklikud - välismaa mees teeb mõned komplimendid ja saabki mees oma kotid tühjaks pumbata suvalisele....

Läheb hästi - kasutab kondoomi - läheb halvasti on taas üks üksikemme kes eesti meeste seast lapsele isa otsima hakkab kuna välsimaa mees on teab kes ja kus...
 
öäkk, paha hakkas juba seda lugedes! 06. mai 2021, kl 15.06
ohsaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga olen ma maganud aafriklasega, hinduga, araablasega
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!