Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
see mihkel pargi ausammas
 
exel 21. juuni 2006, kl 12.46
Hakkame aga igale lollile sambaid püsti ajama. Järgmiseks paluks sammast traagiliselt hukkunud nigeeria teivashüppajale...
 
no 21. juuni 2006, kl 12.51
ajukääbik oled
 
oeh 21. juuni 2006, kl 12.52
ära muretse, sulle ei pane küll keegi...
Aga mul on sinu kui rahvuskaaslase üle väga piinlik.
 
mihkel park 21. juuni 2006, kl 12.53
Õige! Mis kuradi päralt peaks mingile rallisõitjale ausammast püstitama? Fakt on ju see, et ta ise pani oma elu ohtu nii ohtliku alaga tegelemisega. Paras talle siis...
 
. 21. juuni 2006, kl 12.53
milleks sellest rääkida laiades ringides. Las need, kes mälestavad, las nad mälestavad siis, peaasi, et mingit kujuskandaali ei tule jälle.

aitab juba kujuskandaalidest!
 
kuulge 21. juuni 2006, kl 12.54
ta ei olnud ju isegi eestist! ta oli ju mingi inglismaa p edekas, kes mingi eestit tuli solvama oma surmaga!
 
. 21. juuni 2006, kl 12.57
vahet pole, kes ta oli, lihtsalt aitab juba sellest jutust. Pole näinud enne, et keegi räägiks nii palju kellestki, kes talle üldse korda ei lähe!

mingi eestlaste omapära?
 
tsiisas 21. juuni 2006, kl 13.01
täiesti haige jutt, nagu kade meel oleks, uvitav kas saate ka mingi rahulduse surnud inimesi laimates ja rõvedate sõnadega sõimates???

phmtl tõsiste psüühiliste probleemidega tundub siin tegemist olevat
 
keegi to kuulge 21. juuni 2006, kl 13.01
Kuidas ta Eestit oma surmaga solvas?
 
kurblik 21. juuni 2006, kl 13.06
minul on lihtsalt kahju neist eestlastest kes oleks ka mälestusmärki väärt, aga ei meenu kellelegi...
 
Piilu 21. juuni 2006, kl 13.10
Ma ei ole absoluutselt mingi rallifänn, kuid selle ausamba vastu pole mitte kõige vähematki. Minu meelest väga ilus just, et see sinna tehti.
 
. 21. juuni 2006, kl 13.17
no krt, tee siis mälestusmärk....!!

kes sind on keelanud?

jutuksolev märk oli ka ju omaalgatusel valminud või kuidas?

ettevõtlikkust napib ja siis tahaks vinguda, et teised ei tee, aga ise ka ei taha....krt nii vihaseks ajab!!
 
to . 21. juuni 2006, kl 13.24
vot see muudabki kurvaks, kuidas eestlasele teine eestlane kunagi meelde ei tule.
 
. 21. juuni 2006, kl 13.26
alati peab keegi teine meelde tuletama! millal sa ise kedagi meelde tuletasid? miks ootad, et teised mäletaksid? näita siis eeskuju!
 
to . 21. juuni 2006, kl 13.29
oeh, punktike, katsu nüüd isikulisest tegumoest välja saada ja asja laiemalt vaadata.
 
. 21. juuni 2006, kl 13.39
eeee...sama sulle, ma ei olnud mingi fänn, kuid suudan siiski taluda teiste austust ...miks see sulle nii raske on, seda ma ei viitsi edasi mõelda
 
kk 21. juuni 2006, kl 13.42
Alati on mingi ohkimine.

Peale Lauri Ausi lahkumist tegi Jaan Kirsipuu temanimelise fondi, kuhu sai raha annetada.
Juba siis kostus hädakisa,et miks tema parem on kui teised hukkunud jne....

Kus on teie vingatsite kodanikualgatus?

Sina exel algata tundmatu teivashüppaja jaoks kampaania, kes sul keelab.

Alati on kergem hukka mõista, kui mõista.
 
to . 21. juuni 2006, kl 13.43
aa, siis sa said lihtsalt valesti aru. mul ei ole selle ausamba vastu mitte kui midagi. see jätab mind ausalt öeldes täiesti külmaks. kurb on lihtsalt et eestlased kunagi omi inimesi nii agaralt meeles ei pea.
 
jukka 21. juuni 2006, kl 13.56
S´itaratas oled, exel. Muud midagi
 
. 21. juuni 2006, kl 13.59
 
toronto 21. juuni 2006, kl 18.18
alustame sellest: millal viimati käisite oma lähedaste kalmudel (nt. vanaema, vanavanaema, vanavanavanaema)? ikka teate, millisele kalmistule nad on maetud? alles seejärel hakkaks vinguma, et püstitatakse siia ei-tea-kellele-ei-tea-milleks-ei-tea-miks-ei-tea-mida-tegelikult-mind-üldse-ei-sega-ausammast.
tõesti uskumatu suhtumine, eestlased, mis-iganes-vanuses olete.
 
? 21. juuni 2006, kl 22.13
No Joey Dunlop sai ainult pisikese tahvli, oli aga suurem legend maailmas.
 
wee 22. juuni 2006, kl 00.33
ma tulen kord ilkujate haua peale sülitama.austage surnuid, varsti teil kah kõrvad pea all.
 
kk 22. juuni 2006, kl 08.33
Autor: ?
Aeg: 06-21-06 22:13

No Joey Dunlop sai ainult pisikese tahvli, oli aga suurem legend maailmas.


Sa ikka ei saa aru veel? See oli tegijate valik.

Sa püstita oma koduhoovi suurem.
 
E4 22. juuni 2006, kl 10.12
Mina olen rallifänn...
Väga valus lugeda
 
Aus Sammas 14. mai 2022, kl 15.15
See Riia traktoriga oli ikka näotu aga veel natslikum oleks olnud kui traktori asemel oleks Saksa pioneertank Leopard olnud. Tahavad ka vist pronksööd. No ma arvan et peale seda madinlikku märulit ei jää sellelt järgi muud kui sitt veri lilled ja vene kirsa jäljed
 
Soe soovitus sovettidele ja Stalini nuhile 21. oktoober 2022, kl 20.01
Ah mis te nutate selle vana tankirisu pärast me anname teile haakristiga Leopardi toru keerame Ivangorodi poole ja torru paneme eriti suure päevalille
 
VaSSistliku meelsusega Siberimees 09. mai 2023, kl 13.20
Jah see oleks mõjusam olnud keerand titel teine ots toruga Ivangorodi poole haakrist peale joonistada ja kiri ka vene tähtedega Edasi Moskva peale
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!