Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
ülekäik
 
jalgsi käija 13. september 2006, kl 19.52
Nojah, täna siis oleksin võinud järjekordselt surmalapseks saada.
Hakkasin Pärnu mnt-l kurikuulsat Vineeri trammipeatuse lähedast ülekäigurada ületama Abakani-Ajakirjandusmaja suunas. Olin hästi ettevaatlik, astusin lausa aegluubis.
Trammilt tulles jäin sõidutee ääres seisma ja ootama, aga sisemisel sõidureal peatus sõiduauto. Selge - aeg minna! Astusin 2 sammu ja peatusin, et piiluda, kas järgmine rada ka peatub, aga kus sa sellega - hiigelsuur veoauto kihutas otse nina alt läbi ja tema järel sõiduauto.
Süda peksis, kui lõpuks kõnniteele sain. Mis ma valesti tegin - et jala käin, et üldse olemas olen?
 
Ly 13. september 2006, kl 20.11
Mkm, ära nii küll mõtle. Selles on süüdi veoautojuht.Sian ei teinud midagi valesti :D. ja mõnele on see hea, et Sa olemas oled :D
 
karma 13. september 2006, kl 20.21
mõnedel autojuhtidel on liikluseeskiri meelest läinud...kahju et eestis ka kaameraid sellistes kohtades pole,väänaks neile....
 
lotte 13. september 2006, kl 20.32
juhtusin eelmine suvi olema bussis, mis jäi seisma ülekäiguraja ees, et jalgrattaga poisike üle tee lasta. bussi kõrvaltrajalt tuiskas mööda sõiduauto - õnneks see poisike ületas teed sõites, oleks ta ratast käekõrval lükanud, oleks otse sellele autole ette astunud. nii mina kui bussijuht olime ehmatusest kanged, nii napilt läks seekord. ei märganud isegi auto numbrit meelde jätta :(
 
jala käija 13. september 2006, kl 20.34
Tegelikult kogen sellist asja iga päev, nt Kosmose juures üle tee minnes, ka seal kihutavad autod kogu aeg seisva 1. rea auto ning seisva trammi vahelt läbi üle sebra, õnneks pole veel alla jäänud. Kuna astun seda teed iga päev juba palju aastaid, siis näen, et selline karistamatuse tunne autojuhtidel on tekkinud just sellel aastal, mitte varem. Varem oli see harv juhus, nüüd pigem reegel.
 
xexe 13. september 2006, kl 21.04
eelmisel aastal elasin pärnu mnt-l magdaleena haigla juures, vot see ülekäik on tõeline ekstreem ja igakord mõtlesin kas ma seekord pääsen elusalt üle tee. pidevalt juhtus, et 2 rida peatusid ja kolmandast kimas keegi 100-ga läbi, tavaliselt blondiin, kes moblaga mulises. ükskord just olin üle poole tee ja paar senti jäi puudu et oleks alla jäänud, tibi roolis hüppas vist kahe jalaga pidurile ja siis selle asemel et mind siis üle lasta, pani uuesti gaasi ja minema. hea et tagasi sain hüpatud. väga lühikese aja pärast kordus sama asi. masendav. mõtlesin, et ma ei jõuagi koju, vaid otse haiglasse kui mitte kasti. üldse võimalusel väldin foorita ülekäike, käin kasvõi suure ringi maha, aga lähen fooriga kohast üle tee.
 
piia 13. september 2006, kl 22.05
Mulle miski selline veokijuht kunagi ütles, et väikesed autod ja jalakäijad-ratturid ei tee tema masinale midagi, järelikult ta nendega arvestama ei pea. St suurema õigusega läheb kõigest üle.
 
nukker 14. september 2006, kl 10.06
Eriti nördima pani, kui samasugune olukord - esimese reas auto peatub, kuid teisest paneb 100-ga edasi - leidis aset fooriga reguleeritud ülekäigurajal, kus parasjagu jalakäijatele põles roheline ning autodele punane tuli !!!! Tee ületajateks olid minu 7-a laps koos oma vanaemaga, ei suuda mõeldagi, mis oleks, kui laps oleks vähe kiirema sammuga astunud :(( Vanaemal käed värisesid pärast tükk aega, auto numbrit poleks olnud parima tahtmise juures võimalik tuvastada - vot niisugune oli kiirus !!!
 
Foorimees 03. oktoober 2019, kl 15.23
https://forte.delfi.ee/news/auto/eesti-idufirma-avas-tallinnas-nutika-ulekaiguraja-mis-saastab-elusid-ja-robotite-aega?id=87633735

Raisk need viimased kommid oo head
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!