Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
rääkiga peerukultuurist
 
peerukultuur 29. september 2006, kl 14.51
@!#$=@!#$=asi mida teha vetsus
endal naljakaid juhtumeid ei olegi a la panin linnas peeru, keegi peeretas aga ise rääkige
ja minu peres keegi avalikult ei lase isegi mitte kass
 
ssss 29. september 2006, kl 15.02
ma juba ütlesin - kao noortekasse vinnis värd
 
kummik 29. september 2006, kl 15.03
mul koer ükskord peeretas öösel nii kõvasti et ise kaa ehmus ja ärkas üles ja hakkas aukuma :D
 
mis teha 29. september 2006, kl 15.04
no meie peres lastakse küll avalikult. ma ise ka sealjuures. viimasel ajal olen täheldanud, et ei õnnestugi peeru eriti kinni hoida, lausa vägisi tuleb. söögilaua ääres päris ei lase, aga mujal kodus küll.
avalikus kohas ei lase, välja arvatud siis, kui on need juhud, et ei õnnestu kuidagi kinni hoida. seda on juhtunud ka teiste juuresolekul ja siis oli küll piinlik natuke.
aga mina olen välismaal näinud seda, et lastakse ilma häbenemata teiste juures peeru, näiteks kontoris tööl olles.
 
autor 29. september 2006, kl 15.25
tore
jätkake:)))
ssss- rooma ära uss
 
xxx 29. september 2006, kl 16.09
*kunagine kursakaaslane oli jaapanlanna ja see lasi kogu aeg vaikse susina, aga selle eest jubeda haisuga :( ei julgenud küsida, kas see ongi neil nii kombeks.
*paar päeva tagasi seisime mehega tööstuskaupade poes riiulite vahel, selja tagant läks mööda üks päris soliidse välimusega proua ja lasi sellise kõva kärtsu, et oi-oi.
*kunagi oli meil suur koer, kes sättis ennast salaja laua alla magama. mängisime sõpradega kaarte ja hais läks ikka järjest hullemaks, algul ei öelnud keegi midagi, ainult vaatasid kahtlustava pilguga teisi laua ääres istujaid. siis keeras koer ohates laua all külge ja järjekordsele haisupilvele eelnes vali peeruhääl :D
*mul olid hirmsad gaasid, jalutasime linnas ja otsustasin ennast vaevast vabastada. jäin kaaslasest veidi maha, vaatasin ringi, et kedagi läheduses ei oleks ja lasin mõnuga ja valjusti. ohkasin kergendatult ja samal hetkel möödus minust kiirel sammul üks mees. ilmset keeras ta kuskilt hoovist välja, loodetavasti oli tal lihtsalt kiire ;) jube häbi oli küll, aga tõesti kui ma selja taha vaatasin, siis teda seal küll polnud.
 
pussukott 29. september 2006, kl 16.15
ma lasen ühistranspordis ka. keegi ju ei tea , et mina. kodus küll keegi ei peereta teiste kuuldes. kui , siis kogemata.
 
klopi 29. september 2006, kl 16.31
no peerulaskmiseks on ikka WC või mõni muu miski kaugem koht perekonnaliikmetest. kui väike olin ja hädas kõhugaasidega, siis erandjuhul siiski lubati, aga ikkagi üritasin eemale minna.
lapsest saati nii kasvatatud ja ma vist kukuks pikali kui õhtusel ajal teleka ees kõik järjest kärtsu laseksid. rõvvee.
mäletan, et veel kunagi oli klassiõde, kes tunni ajal isegi kergitas oma taguotsa, et @!#$ paremini välja vupsaks... arvake ära, kuidas temasse keskkooli lõpuni suhtuti?
 
murts 29. september 2006, kl 16.32
oleks nagu kõrva jäänud, et idamaades kuskil olevat kombeks peeretamisega pererahvale märku anda, et lõunasöök oli hää. võibolla on tegu linnalegendiga, aga võibolla see jaapanlanna väljendas lihtsalt oma tänulikust. :)
 
pussukott 29. september 2006, kl 16.46
see komme on sakslastel.
 
oll 29. september 2006, kl 16.53
Tavaliselt ikka lasen WC-s aga vahepael olid kõhuprobleemid ja siis polnud lihtsalt midagi teha. Hoidsid kinni nii kaua kui jaksasid ja siis tuli ikka ära. Ja kui linnas olid, ei jõudnud küll alati WC-sse.
Nagu rahvasuu ütleb-häda ei anna häbeneda.
 
trrrrrrr 29. september 2006, kl 16.56
Meil ka koer kui peeretab, siis ise ehmatab selle peale. Kargab püsti ja vahib pahura näoga ringi, et kes see tema tagumiku kallal urgitseb.
 
Koiot 29. september 2006, kl 17.11
Need koeralood on küll nii naljaksd!*naerab veelgi* Kõige võikama haisuga @!#$ on tulnud ühe väikese triibulise kassi seest. Loodetavasti oli see esimene ja viimane kord, kui seda tundma peab.
Inimesed, kes võõraste inimeste juuresolekul peeretavad on matsid ja lausa põlastusväärsed. Kui just tervislikel põhjustel kõhutuult kinni pidada ei suuda. Muidu, võiks ikka mingit retsepti teiste vastu olla.
 
ahsooo (koiotile) 29. september 2006, kl 17.15
või nii, kas peaks peerule parema retsepti tegema või?
 
jupski 29. september 2006, kl 17.17
Kuii kõik peerud kahel otsal lausa löövad lõkendama,
küll siis Kalev koju jõuab oma lastel õnne tooma, eesti põlve uueks looma...
 
einoh 29. september 2006, kl 17.25
siin te rõvedad haisukotid oletegi, kes igalpool poes ja ühistranspordis teisi oma haisuga tapate!
Pärnu Rannahotelli restoranis lasi kord üks soomlane kõva ja haisva käraka üle saali, kus teised püüdsid üpris suure raha eest maitseelamusi saada.
Pianist mängis klaveril ja oli tõesti õdus miljöö, mille see peeretaja ära rikkus.
 
Koiott 29. september 2006, kl 17.29
Näh, see ju uus släng, kas sa ei tea?! ;) Mitte respekt vaid retsept!
Ja, oh imet, kõhutuul e. peeretus on siis siin "DELFI keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele". Einoh! Ime, et kakajunn ja ninakoll sinna NENDE sõnade hulka ei kuulu!
 
killu 29. september 2006, kl 17.39
keegi eestlane on öelnud, et õige armastus on siis, kui julged kahekesi koos olles ka kõvasti peeru lasta. st et ei pea häbenema.
ise nagu püüan vaikselt asja kodus ära teha aga kui vahel mees teleka ees iga viie minuti tagant peeeretab siis on naljakas küll :) eriti veel kui ütleb et oh kui hea nüüd oli..
paar korda magama minnes on ta ka nii hullult lasknud et aken tuleb lahti teha, siis meeldib tal mind kiusata ja tõmbab mulle tekki üle pea kuigi seal all võiks lämbuda :)
 
meenutus 29. september 2006, kl 17.46
mulle tuleb meelde selline asi, et vahel mees öösel peeretab nii, et ma ärkan HAISU peale üles. jube on siis olla!
 
role 29. september 2006, kl 18.17
saatke oma peeretajad Rolesse!
Kes viitsib vaeva näha, saab sellest hädast küll lahti.
 
k 29. september 2006, kl 18.25
parem häbi silmis kui valu kõhus ;)
 
miu 29. september 2006, kl 18.31
ja mina hirnun siin;DD
 
mina 29. september 2006, kl 19.20
ka hirnun, tahaks lisa kuulda. Ise ka kõva peeretaja.
 
napalm 29. september 2006, kl 19.29
Koerad on kõikse jubedamad peeretajad, kusjuures tavaliselt on neil @!#$ munahaisuga. Mõni koer peeretab lakkamatult, selline tunne on, et tagaauk kokku ei tõmbugi, vaid võbeleb lakkamatult peerutuultes.

Mehega üksteise kuuldes peeretada ei häbene, pigem on see naljakas. Ehkki ma tegelikult alati noomin teda, kui pilve lendu laseb. Magamistoas on tekk vahel lae all.

Endale meeldib peeretada vannis ja vaadata neid toredaid mulle.

Kunagi ilmus meie ajakirjanduses tore koomiks, nimeks Peerukott, mehel oli rinna peal suur "P" täht ning lendas peerujõu abil, suitsujutt taga. Autorid pärinesid Soomest, kui ma ei eksi.
 
napalm 29. september 2006, kl 19.30
naljakas, et konksudeks muundati sõna p.e.e.r.
 
miu 29. september 2006, kl 19.42
uiuiui;DD
see peerutuule peeruvõbelus seal tagaaugus, uiui, ma ei või;DDD
ma muutun varste peeruherneks;DD
 
@!#$ 29. september 2006, kl 19.47
 
mina ka 29. september 2006, kl 20.09
minu mees laseb kull monuga peeru, ukskoik kusja millal, kuid tema ei haise kunagi, mitte uhtegi korda pole ma tundnud halba lohna.
ise aga teen seda vaikselt, nii, et ainult mina kuulen.

Vahest on ette tulnud, et oosel magades mees peeretab nii valjult, et me molemad kohkume ules, hommikul saab aga hea kohutaie naerda selle peale.

peeretamine on tervislik, kinni hoidmine mitte, sest @!#$ on ju gaas ja gaas on murk, pole vaja ennast murgitada, koik murgid ikka kohe valja lasta , kui saab.
 
sain naerukrambid 29. september 2006, kl 20.16
Eriti see väike triibuline kass...
Kurvema poole pealt- Kui koolis käisin ja klassis kellelgi juhtus sihuke äpardus ja siis õpetaja küsis, kes tegi, siis mina alati punastasin koledasti, ehkki iial poleks julgenud teiste hulgas midagi sellist teha, pigem mine või lõhki. Oi seda irvitamist.
 
Ülla-ülla 29. september 2006, kl 20.28
Ettevaatust suitsuanduriga, mis reageerib mürkgaaside peale! Mul sugulane (vana meesterahvas) ostis eriti terase tulekahju-anduri, paigaldas väikesesse magamistuppa otse oma voodi kohale, sõi õhtul kõhu kapsasuppi täis ja öösel hakkas sireen üürgama, vanamees ei saanud kuidagi aru, millest . . . asi paranes alles siis, kui anduri toast välja viis ja mujale paigaldas - tõsilugu.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!