Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Abielu plussid ja miinused
 
mhm 10. oktoober 2006, kl 15.32
Miks üldse tänapäeval abielluda, statistika statistikaks ja kui üks ei ole väga rikas ja teine mitte, vaid lihtsalt kaks noort, siis miks?
 
:) 10. oktoober 2006, kl 15.36
äkki armastusest?
 
Aukson 10. oktoober 2006, kl 15.58
Öhh, pikem teema. Abiellumine on igatepidi tore asi.
Aga:Praegu siin just jagan naisega puid ja maid, kumb minema läheb. Üle kahe aasta pole ma juba nikku saanud. Mina saaksin üksi eluga hakkama, aga naine ei saaks, nii et väljaviskamine tekitaks naisele probleeme. Harjunud ka nigu pisut - 17 aastat kooselu. Praegu mõtlen juba pikemat aega vabanemist kogu naise nõiamängimisest ja minu probleemistikust. Ja tõsiselt. Kust saaks püstolit osta, et iseendale kuul pähe lasta? MULLE AITAB!
 
:( 10. oktoober 2006, kl 15.58
ei tea, minu elukaaslane ei taha elus abielluda...
 
meie 10. oktoober 2006, kl 15.59
Jaaaa.... pulmapidu on üks ilusaimaid sündmusi. Kui on õige inimene, siis ei taha lihtsalt niisama koos elada. Öelge, mis te tahate, aga abielu annab naisele mingi kindlustunde. See on pühendumine üksteisele.
 
.. 10. oktoober 2006, kl 16.01
siis saad öelda, et minu abikaasa. muidu nuputa igatsugu imelikke sõnu nagu elukaaslane, boifreeend jne. kui noored on noored?
 
aga 10. oktoober 2006, kl 16.02
Mingist vanusest alates või kui lapsed, läheb imelikuks, et miks abielus pole, kui kõik teised on.
 
mari 10. oktoober 2006, kl 16.02
to :( te pole siis üksteisele loodud, mees kardab vastutust ja sidumist. Tahab olla vaba härra ja teha seda, mida ta tahab. Anna andeks, aga mina sellistest meestest midagi ei pea.
otsi uus mees.
 
liisu 10. oktoober 2006, kl 16.07
no ega nüüd abielu ka kohe vastutust tähenda, rumalad need, kes seda usuvad........sõrmus pole see, mis peab kinni meest..või naist..
 
no 10. oktoober 2006, kl 16.09
sõrmus pole küll see, mis kinni peab, aga paber on see, mis ei lase lihtsalt kaks kätt taskus minema kõndida, vaid kohustab hoolitsema oma perekonna eest.
 
liisu 10. oktoober 2006, kl 16.11
kohustab vara pooleks jagama? prrrrrrr
 
nojah 10. oktoober 2006, kl 16.12
"muidu nuputa igatsugu imelikke sõnu nagu elukaaslane, boifreeend jne."
- aga kas on siis parem öelda "neljas naine", "seitsmes mees" jne - kui päris igaühega, kellega magatakse, ka kohe abielluma hakataks??
 
ei 10. oktoober 2006, kl 16.15
paber küll kedagi kinni ei hoia,kui üks on ikkas mineja.ei hoolita perest ega lastest.
 
/// 10. oktoober 2006, kl 16.28
Kui abielu teema teile nii valus ei oleks, siis te ei murraks selle kallal pead. Kõigepealt nuputage, mis teil viga on, miks teiega ei taheta abielluda ja ärge tulge targutama, et teid abielu ei huvita. Kaks teineteist jäägitult armastavat inimest mõtlevad oma tulevikule-lastele.
 
cocci 10. oktoober 2006, kl 16.32
Turva- ja kindlustunne peaks igasse abiellu/suhtesse tulema mõlemast selle osapoolest. Paber, sõrmus ega pidu seda ei loo, kui asjaosalised seda ei tunne.
 
. 10. oktoober 2006, kl 16.49
Aukson
on ju bordellid olemas. mine vaata sealt endale keppi, kui naisega muidu ok suhe.
 
iccc 10. oktoober 2006, kl 17.06
plussiks on vist see, et nüüd ütleb mees mu kohta - minu naine. enne ütles partner ja elukaaslane jne valis väljendeid ;)
 
cocci 10. oktoober 2006, kl 17.09
Küsin täiesti siiralt, kas teid, kooselusolijad, tõesti väga solvab või riivab teie enesetunnet see, kui teie kohta öeldakse minu elukaaslane või minu teinepool?
 
huu 10. oktoober 2006, kl 17.23
///, meiega ehk tahetaksegi abielluda, aga me ise ei taha - mina küll mitte; ei tule pähegi. See paberiformaalsus annab kindlustunde või?? no ärge ajage naerma...
 
pähh 10. oktoober 2006, kl 17.26
Mina eelistan ikka "minu abikaasa" olla, mitte elukaaslane, teinepool, girlfriend vms.
Meie suhe on igatahes peale abiellumist tuntavalt tugevamaks läinud, kuigi ta oli ennegi väga tugev. Abielu annab mulle mingi kindlustunde, kuigi ma saan suurepäraselt aru, et paber ega sõrmus ei hoia kedagi kinni.
Lihtsalt armastan abielus olla ja armastan väga oma meest:)!!!!
 
kh abielus 10. oktoober 2006, kl 17.50
pähh-iga 100 % nõus!
 
suitsukana 10. oktoober 2006, kl 17.53
Olen oma mehele naine, mitte mingi X.
 
mhm 10. oktoober 2006, kl 17.55
Ja need kooseluselajad on kõik kohe väga x-d
 
iccc 10. oktoober 2006, kl 18.12
cocci
ei häirinud. naljakas oli lihtsalt, kui mees sõnu otsis alati, kui kellelegi telefonis vms minu kohta rääkis ;)
no näit lepps elektrikuga või torumehega kokkku, et siis on ... kodus ja võtab teid vastu jne

mehe vend aga lausa langes mulle kaela, kui kuulis, et me lõpuks vormistasime ära selle kooselu. hüüdis KALLIS SUGULANE, lõpuks ometi ;))

tundub, et mehed võtavad seda ametlikku paberit väga tõsiselt. tõesti palju siduvamalt ilmselt, kui naised..
seepärast sellest paberite ajamisest (iccc) reeglina nemad eemale põiklevadki.
 
:) 11. oktoober 2006, kl 09.08
Igatsugustes ankeetides ja andmetes vaja ju ka märkida perekonnaseisu. Ja kui ei ole abielus, siis järelikult vallaline. orkut on hea näide, kus defineeritaks oma suhet kui open marriage, teadmata selle sisu. seega hirmsasti tahetakse abielus olla ja oma suhet ikkagi sõnaga "abielu" tähistada, misiganes sõna seal ees on. Kuidas vastata küsimusele, et kes on see mees teiega. ää-nämmm elame koos nohh. natsa tobe terve elu niimoodi mökitada.
 
Hing 11. oktoober 2006, kl 09.17
Saan aru, et on 3 tüüpi inimesed.
Esimesed on veendunud kooselulised, kellele ei tekita mingeid probleeme, kui nende kohta öeldakse minu elukaaslane. Teised on need, kes sooviksid oma hinges olla abielus ja neid häirib väga, kui nende kohta kasutatakse muud sõna kui minu abikaasa ja kolmandad on abielus ja selle seisusega rahul.
 
mh the second 11. oktoober 2006, kl 09.49
Ma just hiljuti mökitasin, kui väliskülaline sõbralikult uuris, et kuidas mu kassid reiside ajal üksi hakkama saavad. Et..ee.. boyfriend... ee... life associate... or something... takes care. Õnneks oli külalise kohalikus keeles samamoodi väljend elukaaslane otsetõlkena olemas, muidu oleks ehk arusaamatuks jäänud. Veidi nõme on ka - praeguses vanuses pole veel hullu, aga 35-selt boyfriendist rääkida... hmm...
 
lihasööja lilleke 11. oktoober 2006, kl 12.14
Ja siis on veel neljas tüüp inimesi (jätkuks Hinge süsteemile).
Need on inimesed, kellel ei ole peatähtis staatus, kuhu siis inimest/kaaslast valima hakatakse, vaid lähtudes inimesest(kaaslasest) kujuneb välja vorm ja sellega rahulolu:)))
 
Elizabeth II 11. oktoober 2006, kl 16.34
jah, igaüks olgu õnnelik oma staatuses ja ärgu kritiseerigu teisi.Abielu, pulmad on tegelikult ilus tradistsioon-miks mitte.
 
punane meeri 11. oktoober 2006, kl 22.54
minu mees ütleb minu kohta ka abikaasa (a la ma ei ole ise kodus, aga abikaasa võtab kirja vastu vms), kuigi me pole abielus. nii on vist lihtsam ja selgem, kellega tegu. eks paber tuleb ka, aga hetkel tähtsamaid projekte käsil nagu maja ehitamine ja laste kasvatamine:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!