Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
vaimud, kummitused?
 
mnjah 27. jaanuar 2023, kl 23.26
Kes sust üldse midagi teada tahab. Ainuke, mida siin tahetakse, et sa poeksid sinna rentslisse tagasi, kust välja ronisid. Kirjanikluuletaja voodootola mai äss, kassid ka naeravad.
 
fufu 28. jaanuar 2023, kl 01.48
kirsti timmer, pedofiil, tarokaardid ja lapik maailm. täiskomplekt
 
kallis kallis teeskleja see kõik on vale ja sa tead seda 28. jaanuar 2023, kl 07.12
sina tahad ja sinu sõbrad tahavad . sina ja su sõbrad on mind kaks korda süüdi lavastand ja aastaid laimand siin ja sa tead seda. ma ütleks sulle sama SINA mine sinna renstlisse kust ASINA tulid sa riigireetur ja kogukonna reetur. äraandja sina ahistaja SINA oled pedofiil oma semudega mitte mina VAID SINa. jah ma olen kirjanik ja luuletaja ja vooodo tola. sa ei tohiks mind alahinnata aga ma tean ,et sa ikkagi teed seda ja edu sellega.


mulle ei meeldi kristi timmer. ma EI OLE pedofiil. seda oled sina ja sinu sõbrad. kullake mina ei ahistand seda blogijat ega ähvardand tema lapsi ega öelnud ta laste kohta perversseid asju. seda tegid SINA ja su sõbrad ma eeldan. mina ei teind neid pedofiilia poste siin öeldes ,et võinasju jagada SEDA TEGID SINA JA SU SEMUD ma eeldan. ma eeldan ka ,et teie tegite neid zoofilia poste ka. ma ei ole kunagi väitnud ,et maa on lame. kallis teeskleja tõmbleja ja näitleja ja tantsija ma EI OLE lamemaalane. pole kunagi väitnud ,et olen. ilmselgelt ma ei ole kristi timmer. ta ei ole relevent . ta on samasugune teeskleja ja etleja nagu sina.. ta teab maagiast sama palju kui vasikas kasside diskost eksole. kakoi täiskomplekt. ma ei tööta tarokaartidega sest ma ei ole mingi kuradi lasteaia laps. kuna ma eeldan ,et sa ja su sõbrad on pedofiilid siis teeb see info teid kurvaks. mina ei tööta tarokaartidega. ja jälle sa sitane teeskleja teeskled ,et tead minust kõike aga karm reaalsus on see ,et sa ei tea minust miskit. parimal juhul räägid endast. ma tean ,et sa ignoreerid seda küsimust aga kui sa nii aus ja õiglane oled ja nii tegija oled miks oma ideititeeti peidad. miks sa oma identiteeti peidad aga mitte mina. taas eeldan ,et ma ei saa sellele küssale vastust.
 
ja ootame istume nädal aega 31. jaanuar 2023, kl 08.19
seda millal vaimuhaiged teesklejad teevad mingi pasa comebacki . istun siin ja oootan. mõtlen teie seksikatest emadest . järjekordne tõestus miks ma pole pedofiil. aga heiterid ignoreerivad seda nagu seda ,et kui nad nii ausad inimesed miks nad oma identiteete peidavad ka.
 
sõjakuulutus 31. jaanuar 2023, kl 10.18
kuulutan sõja vaimuhaigetele reeturitele. naiste ja lapse tapjatele ja ahistajatele. riigireeturitele . venemeelsetele ja mitte meelsetele. ning ka vasakpoolsetele . nemad on kõik ära rikkund. homopropaganded koolis ja igalpool. transseksuaalsuse normaliseerumine. transseksuaalsus on vaimuhaigus. on VAID KAKS SUGU. ülejäänd on looduse äpardus. vasakpoolsed ka lasevad igasuguseid meie riiki. neid kes MITTE ei kuulu meie riiki. ma tean mida mõni mõtleb ahhh lamemaalane ekreniit poe tagune. 1 pole lamemaalane . tra maa on ümmargune. 2 olen ERAKONNATU konservatiiv. 3 ei chilli poe taga ega joo sest liiga külm on raisk. that is all.
 
das opinion. arvamus. 31. jaanuar 2023, kl 18.50
ma arvan seda ,et inimesed kellel on vaimsed probleemid ja kes on ahistand ja ähvardand inimesi ja neid inimesi rünnand füüsiliselt või tapnud neid. eriti naisi ja lapsi neile võiks määrata surma nuhtluse kõige karmima hukkamis viisi läbi. jah ma tean mida mõni moraalipiider või teeskleja või oeh vaimuhaige riigireetur mõtleb. aga sina kulla raul. sul ju pedofiili ja ahistamis kahtlused. mis sinuga tegema peaks siis . ma tean ,et mõned geeniused tahavad mind lapse tapjate ja röövlitega ühte patta panna kuna nad on harimatud matsid. samas ma saan ka neist aru miks nad seda teha sooviks . siin on taas SUUR aga. ma ei ole kedagi ahistand. ega tapnud . eriti naisi ega lapsi. samas ma pole ka lapsi ega naisi sobimatult puutund. kui aus olla mitte üldse puutund eriti naisi kuna hei ma olen 33 aastaselt ikka süütu aga see ei ole oluline. ehk peaks tegema minust filmi nimega 33 aastane neitsi ah. hea idee ju. seega ma ei ole mingi selline keda toppida nendesse kategooriatesse ehk siis lapse naise tapja või naise lapse vägistaja. ILMSELGELT. ahistamises mõisteti mind õigeks kuna duhhh ma pole kedagi ahistand . need olid valesüüdistused. ma ei tea kas need süüdistajad uskusid neid süüdistusi kui neid esitasid kuna nad olid kasulikud idioodid ja mu süüdilavastajad suutsid neid mu -süüs- veenda. mis ei olnud eriti raske sest need kasulikud idioodid ei ole eriti särava mõistusega. ausalt. mul võivad olla teatud kalduvused aga see ei tee mind pedofiiliks ja oeh sajandat korda ma saan abi ja käin psühhiaatri juures ja eelnevalt käisin psühholoogi juures . kahetsen oma tegusi ja proovin enda elu muuta ja end muuta. kui see ei tähenda midagi siis ei tea mis tähendab. the end.
 
veider 01. veebruar 2023, kl 01.34
kes üldse teab, et on ähvardatud kirsti timmerit ja tema lapsi? ilmselgelt see, kes neid ähvardas.
sa oled ikka vist paras tõbras, kes muudkui käib ja rikub teiste elusid.
politsei peaks tõesti sinu vastu huvi tundma. ilmselt tunneb ka.
 
oot 01. veebruar 2023, kl 02.26
Äkki see tropp veel mõnes räigemas kuriteos süüdi? Tapjad ju ka tunnistavad algselt kergema kuriteo üles?
 
ja jälle teeskleja kujutab asju ette mida ei ole ja ajab sitta anonüümselt 01. veebruar 2023, kl 07.32
Äkki see tropp veel mõnes räigemas kuriteos süüdi? Tapjad ju ka tunnistavad algselt kergema kuriteo üles?


ja millises räigemas kuriteos täpsemalt. millest sa räägid teeskleja. meeldin kuida anonüümselt mögised sa moraalipiider. ma ei ole millegis räigemas süüüdi. milles sa süüdi oled ja su sõbrad. ahistamises ja laste ähvardamises . laimamises ja jälitamises ja ähvardamises ehk. wow kas ma olen kedagi tapnud. ma eiteadnudki. valgusta mind veel tapmisest mida ma ei ole toime pand ja mis eksisteerib vaid sinu tühjas peas. soovin veel kuulda. ma ei tunnista üles asju mida ma ei ole teind. ma ei saa aru mida sa kuulda tahad. ma tean ,et sa eirad seda aga kui oled nii õiglane miks anonüümselt kobised. ehk sul endal miskit peita. midagi hullemat mida ma olen teind. ma julgen oma tegusi tunnistada ja end parandada . sulle vist käib see väga pinda nagu kivi kinga sees. sina ei julgeks oma tegusi iialgi tunnistada ega ju. teeslkled ,et oled nii õiglane aga kobised siin anonüümselt siis kui normaalsed inimesed magavad.
 
VITTU CÄPTCHAD 01. veebruar 2023, kl 08.44
oootame milla vaimuhaige teeskleja emme magama läheb ,et teeskleja saaks kell 2 hommikul sittta ajada kui ma magan õntsa ja õiglase und. või ootame milll lolli maja töötaka magama lähevad ,et see hull saaks jama ajada kell 2 hommikul.
 
dafuck 01. veebruar 2023, kl 09.07
veider
01. veebruar 2023, kl 01.34
kes üldse teab, et on ähvardatud kirsti timmerit ja tema lapsi? ilmselgelt see, kes neid ähvardas.
sa oled ikka vist paras tõbras, kes muudkui käib ja rikub teiste elusid.
politsei peaks tõesti sinu vastu huvi tundma. ilmselt tunneb ka.


ma EI RÄÄKINDUD kristi timmerist ja ta lastest. palun õpi lugema. ma ei ole kedagi ja kellegi lapsi ähvardand palun õpi lugema. ma ei käi ega riku teiste elusi ega laima teisi. palun õpi lugema. sinu vastu ka peaks politsei huvi tundma sa loll anonüümne teeskleja. olen oma vigade eest maksnud ja neid tunnistand . nüüd on sinu kord oma vigu tunnistada ja nende eest maksta.
 
misssssss 01. veebruar 2023, kl 09.09
tahad taas mind süüüdi lavastada ve. nüüd siis timmeri laste ahistamises ve. kaks korda süüdi lavastamine ebaõnnestus ehk kolmas kord õnnestub.
 
ja kuida sa sellest tead ma ei rääkind sellest timmerist 01. veebruar 2023, kl 09.14
oletame ,et teda ja ta lapsi ahistatakse ja ähvardatakse. see ,et sellest tean ei tähenda miskit. ehk lugesin sellest lehest või ajakirjast. sinu alternatiiv universumis selliseid asju ei juhtu. sinu alternatiiv universumis olen sajandi kurjategija.
 
ehk seletaksid seda 01. veebruar 2023, kl 09.18
fufu
28. jaanuar 2023, kl 01.48
kirsti timmer, pedofiil, tarokaardid ja lapik maailm. täiskomplekt


ehk seletaksid seda kommentaari teeskleja .
 
LALALALALALALALALALAALALA LAAAAAA 01. veebruar 2023, kl 09.26
isegi kui mu elu hävitad . isegi kui saad mu vangi või hullumajja. midagi ei muutu. sa oled ikka sitane teeskleja mina olen ikka originaal ja süütu. sa oled ikka ahistaja ja süüdilavastaja ja elude hävitaja ja ma mitte. miskit ei muutu. leiad uue ohvri jne jne. sa oled juba ette kaotand. kaotasid siis kui proovisid mind süüdi lavastada sa loll
T
E
E
S
K
L
E
J
A
 
lisa lollile teesklejale 01. veebruar 2023, kl 09.44
ok pedofiil ok teeskleja ok riigireetur . ok ahistaja ok laimaja ok jälitaja on moraalipiider ok argpüks ok sõjakurjategija ok vägistaja ok pervert ok zooofiil.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!