Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Suitsevad naabrid
 
tigu 26. jaanuar 2007, kl 13.36
min aei saa aru, kuidas sulle see suits tuppa tuleb? missugusest avast siis? Kontrolli oma korter üle ja vajadusel vaheta aknad ära :)
Teed siis akende vahetusega endale suure teene ,et ei pea taluma naabrimaja suitsu ja ei tulesealt õuest muu jamps ka sisse.
 
einoh 26. jaanuar 2007, kl 14.31
tigu, sulle räägitakse ju sundventilatsioonist, uuri natuke ,mis see on...
Üldiselt on isegi kesklinna autodest saastatud õhk kopsusõbralikum kui Nõmme piirkonna toss külmal ja tuulevaiksel talveõhtul.
 
tigu 26. jaanuar 2007, kl 15.57
mina elasin 10 a tagasi ahiküttega majas, ja terve piirkond koosnes ahikütetega majadest. Pole kunagi probleemi olnud! ausõna!
 
vana eestlane 26. jaanuar 2007, kl 21.10
Vaesed õnnetud vanad eestlased, ei tea, kuidas nende kopsud küll sellises puuküttest saastatud õhus vastu pidasid! Ja jõhker lugu, et nüüd inimesed oma puuküttega meie puhast linnaõhku saastavad! Tükk aega pole nii palju naerda saanud!
Einoh on oma kopsusõbraliku kesklinna õhuga vist pisut liiale läinud, et pöördumatud ajukahjustused on tekkinud.
 
Undiin 26. jaanuar 2007, kl 22.49


* Ärge tehke pulli ... ma just olin hakanud mõtlema, et kõik üllatused on elust otsa saanud :S ... ja ongi päris ehtne teema:O Nüüd ma olen sunnitud minestama natuke.
 
Sokrates 27. jaanuar 2007, kl 00.22
Elen kirjutab:

See rõve suits tuleb mulle otse tuppa!!!! Ja elame korralikus uues majas mitte mingis juustus. Olen mõelnud ka kaevata (tervisekaitse, keskkonnainspektsioon, munitsipaalpoitsei - kellele?) las saavad trahvi.
Meie kütame õli ja elektriga, mingeid tossusid ei tule!

Aga eriti pange tähele järgmist Eleni lauset:

Kui inimesed on nii vaesed et kütta oma maja normaalselt ei jõua siis müügu oma maja maha ja koligu korterisse elama!

Mida me siit järeldame? Eks ikka seda, et Elen on tark ja elab korralikus majas ja teab väga täpselt, kuidas maailma asjad peaksid käima. Soovitused on tal olemas igaks elujuhtumiks, tema teab lahendusi.
Mul ainult üks küsimus - kuidas nii tark inimene nii kehva olukorda sattus?
 
Dame ALi to vana eestlane 27. jaanuar 2007, kl 10.13
regielamuid mäletad? ilma korstnata?
vot oligi vanade eestlaste life expectancy kusagil 40-50 a... kopsuhaigused nt tiisikus jne - rahvast suri nagu murdu...
samas aitas ruumide suitsuga steriliseerimine saja muu häda vastu, niiet - kahe otsaga asi.

Tänagem oma head õnne, et meil siin (Talnas) sudu pole - oleks ka astmaatikuid 3x rohkem - meretuuleke avitab.
 
XWC < 27. jaanuar 2007, kl 11.01
Regielamu??
ja rehilaul siis vôi?
 
megA IRW 27. jaanuar 2007, kl 11.39
tänud teemaalgatajale -tuju läks kohe väga heaks!
 
Undiin 27. jaanuar 2007, kl 16.11
Mnjaa ... regielamu on tõenäoliselt paar sajandit vanem versioon vagunelamust:P Aga et tiisikus näiteks korstnata ahjukütmisest tuleb, see on juba lausa põnev kohe. Siin on pikalt juttu, kuidas puudega ei tohi kütta, sest tiisikus tuleb kallale: http://www.epl.ee/?artikkel=46898
 
neti 27. jaanuar 2007, kl 16.38
Ma ei ole kunagi nii lolli inimese juttu lugenud, kui sina teemaalgataja.Ole hea mine arene puu taga või võta kanister ja tikud ja pane ennast põlema.Ainult sina oled ilus ,tark,rikas ja nutikas.Täielik idikas!
 
Marcus Aurelius 28. jaanuar 2007, kl 08.54
Neti, fuih, nii ei sobi öelda! Tuleb öelda, et osta Statoili stardikomplekt!
 
Dame Ali 29. jaanuar 2007, kl 14.09
(punastades)
sry, g ja h ju klaveril kõrvuti...
 
eid_153994ebf13828 25. november 2015, kl 03.14
Toppisin oma majal ventilatsiooniavad kinni. Nüüd naabri suits ei tule sisse.

Hea on ka see, kui ventilatsiooniavad on tehtud võimalikult madalale. Mul keldrikorrusel on ventilatsiooniavad lahti. Sealt suits eriti sisse ei tule, sest hõljub pisut kõrgemal.

Saan elatud.

Ise kütan gaasiga, sest mulle lihtsalt ei meeldi pidevalt tegeleda kütmisega. Vahel harva teen ahju (kaminasse) tule, et oleks ilus vaadata.

Üldiselt loodan, et ahiküte langeb peagi regulatsioonide alla. Et tuleks nõue, et ahi peab olema selline ja selline. Olen täiesti kindel, et mu naabri ahi on mingi räige jura. Seda saab aru kasvõi selle järgi, et naabri suits langeb kõik alla, minu oma aga hõljub kenasti otse üles. Mul lihtsalt ahi põletab kõik ära ja suits on kerge. Naabril põletab halvasti ja suits on raske.
 
Madis 29. november 2015, kl 13.02
eid_153994ebf13828 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Toppisin oma majal ventilatsiooniavad kinni. Nüüd
> naabri suits ei tule sisse.
>
> Hea on ka see,
> kui ventilatsiooniavad on tehtud võimalikult madal
> ale. Mul keldrikorrusel on ventilatsiooniavad laht
> i. Sealt suits eriti sisse ei tule, sest hõljub pi
> sut kõrgemal.
>
> Saan elatud.
>
> Ise kütan
> gaasiga, sest mulle lihtsalt ei meeldi pidevalt t
> egeleda kütmisega. Vahel harva teen ahju (kaminass
> e) tule, et oleks ilus vaadata.
>
> Üldiselt lo
> odan, et ahiküte langeb peagi regulatsioonide alla
> . Et tuleks nõue, et ahi peab olema selline ja sel
> line. Olen täiesti kindel, et mu naabri ahi on min
> gi räige jura. Seda saab aru kasvõi selle järgi, e
> t naabri suits langeb kõik alla, minu oma aga hõlj
> ub kenasti otse üles. Mul lihtsalt ahi põletab kõi
> k ära ja suits on kerge. Naabril põletab halvasti
> ja suits on raske.

Halvasti põleb seepärast, et naaber piirab ilmselt koldesse minevat õhku. Tee talle selgitustööd, niimoodi pigitab korstna ka seestpoolt ära ja tekib isesüttimise oht.
 
kärt 04. aprill 2016, kl 22.24
Ma lämbun ka praegu. Sundvent ja naaber tahab vist välja suitsetada. Mind on eluaeg see ving iiveldama ajanud ja millegipärast olen nüüd ise sellisesse piirkonda sattunud :(
 
multuleb suitsu(konide)hais 06. aprill 2016, kl 22.16
naabrilt sisse isegi kui ta ei suitseta . . . nüüd lõpuks märkasin ta aknalaual tuhatoosi konidega - kas peaksin selle mingi pika toikaga alla lükkama . . .???suved läbi olen lämbumas -- kas sellepeale kaevata pole kuskile???
 
Regielamu?! 09. aprill 2016, kl 13.53
Dame ALi to vana eestlane Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> regielamuid mäletad? ilma korstnata?
> vot oligi
> vanade eestlaste life expectancy kusagil 40-50 a..
> . kopsuhaigused nt tiisikus jne - rahvast suri nag
> u murdu...
> samas aitas ruumide suitsuga sterili
> seerimine saja muu häda vastu, niiet - kahe otsaga
> asi.
>
> Tänagem oma head õnne, et meil siin (Ta
> lnas) sudu pole - oleks ka astmaatikuid 3x rohkem
> - meretuuleke avitab.


Mis ime loom too regielamu on, kust neid müüakse?! Ostaks omale kaa..
 
G/H 09. aprill 2016, kl 14.03
No nüüd leidsid 9 aastat vana näpuka. Jube naljakas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!