Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mida teha värdja naabriga?
 
m 22. veebruar 2007, kl 13.44
Mida teha, kuhu kaevata - kui naaber ainult käib irisemas, et tema ei saa elada, sest meie käime oma toas tema jaoks liiga kõvasti. Ülespoole märatseb, kõrval elavate inimestega õiendab - mis krt ta'ga ette võtta? Kuidas terrorist pääseda?
 
eksu 22. veebruar 2007, kl 13.54
Üks õhtu hüppa hästi hästi kõvasti toas ringi ja kui tuleb virisema, ütle, et istusid kogu aja tugitoolis. Nii umbes kümneid kordi ühe õhtu jooksul peaks inimene surmani tüdinema.
Kui tal kõrgelt arenenud kuulmine, soovita tal keset metsasid elama minna. Või kõrvatropid osta.
 
z 22. veebruar 2007, kl 13.55
ignoreeri teda, ära tee ust lahti, kui jälle irisema tuleb.kaevata pole küll kuhugile.
 
x 22. veebruar 2007, kl 13.57
lähenege probleemile teisest otsast ja pange omale vaip maha
 
m 22. veebruar 2007, kl 13.59
Aga see on ju samamoodi minu rahu rikkumine, kas siis mingit kohta ei ole, kuhu kaevata?
 
mhh 22. veebruar 2007, kl 14.04
naabril hea kuulmine, raske juhus, ronib juba teiste elude kallale oma irinaga. muud ei olegi vist kui mitte avada, mitte suhelda jne
 
irw 22. veebruar 2007, kl 14.04
saada lihtsalt persssseeeee selline uroodd
 
mnjah 22. veebruar 2007, kl 14.22
mul on koguaeg hirm, et ma häirin oma naabreid. kutsikas jookseb ringi ja mängib palli, muusika mängib jne. aga samas kui neile ei meeldi, nad ei pea ju kortermajas elama. neile, kes tahavad 100% vaikust ja rahu, sobib elamiseks tõesti mõni metsamaja.
hakka tema ukse taga ka käima. kaeba, et tal kraan tilgub nii kõvasti, et sa ei saa magada.
 
tjah 22. veebruar 2007, kl 14.24
ütle talle, et hea küll, kui käimine ei sobi, siis nüüdsest hakkate te ainult hüppama ja jooksma. ja siis hüppaks ja jooksekski. vot siis hakkab ta tagaigatsema seda aega, kui te veel kõndisite. ja mina ei teeks talle tegelikult ustki lahti, uksesilmast ju näha, kes on.
 
arvamus 22. veebruar 2007, kl 14.29
ütle talle, et kella üheteistkümnest öörahu, enne seda teen, mis tahan!
 
mnjah 22. veebruar 2007, kl 14.29
Kui palju ülbust!! Kõigil ei ole kahjuks võimalik elukohta valida.
Natuke inimlikkust ei teeks paha.
 
///// 22. veebruar 2007, kl 14.35
See on kaunikesti tuttav probleem, mille inimesed ona kortereid romontides ise tekitanud on. Vanad nõukaaegsed põrandad võetakse ülesse, võetakse vahelt täidis. Peale pannakse kaasaaegne õhuke materjal. Ja tõesti alumisele naabrile kostab nüüd iga vaiksemgi krabin kolistamisena.
 
tjah to arvamus 22. veebruar 2007, kl 14.36
päris nii ikka ei ole, et kuni öörahuni teen mis tahan. aga mnjahile: oma toas käimise keelustamine nüüd ka õige pole.
 
...? 22. veebruar 2007, kl 14.36
täidisex oli liiv aga jh..tõesti naaber veel vihasem nüüd
 
appi 22. veebruar 2007, kl 14.37
Kasutada väljendit värdjas........oi,oi, oi!
 
teadja 22. veebruar 2007, kl 14.50
muideks, kui naaber kutsub välja eksperdid oma oma lage ja sinu põrandat kontrollima ja avastatakse, et oled põranda õhema teinud kui normid ette näevad, saad trahvi ja pead põranda ümber tegema. neid juhuseid on olnud.
 
...? 22. veebruar 2007, kl 14.53
põranda kõrgus jäi samaks ..vaip on ka maas ..rohkem ei oska küll midagi teha
 
teadja 22. veebruar 2007, kl 15.25
põranda kõrgus ei loe. kui täidis on eemaldatud on sinu põranda ja naabri lae vahel tühi ruum, sellel on nüüd kitarri kõlakasti efekt. siis ei olegi imestada, miks ta nii vihane on. kogu müra saab veel võimenduse. pead hoopis vabandama minema, mitte naabrit värdjaks sõimama.
 
eee. 22. veebruar 2007, kl 15.45
äkki on ta mingi hull. meil näiteks on alt naaber skisofreenik. arvab, et me laseme talle gaasi ja mida kõike veel.
 
naabri kaitseks 22. veebruar 2007, kl 15.49
tead sinu naabrit ma ei tea, aga hiljuti elasin korteris kus minu korter varises kui ylevalpool ringi kaidi. Taiesti j6le oli elada, miskid jalgid jaapanlastest tydrukud elasid seal, jooksid 66 ja paev otsa ringi myta myta oma lyhikeste jalgadega (konservatooriumi yli6pilased--mitte Eestis muidugi). Kolisin valja, muud ei jaand yle. Kaebasin ka algul korteri omanikule aga midagi ei lainud paremaks. See kartis yyrnikke kaotada. Ole oma naabri vastu kaastundlikum--pole tore elada kui kogu aeg selline tunne et elevant tammub su pea kohal ja k6ik ymberringi rapub ja variseb.
 
milli 22. veebruar 2007, kl 15.53
Äkki sa käid kontsaga kingades kodus ringi? Tegelikult on paneelmajades kuuldavus jube hea. Kunagi elasin ma majas, kus korrus kõrgemal elas üks imelik perekond. Päevad läbi lõugas seal muusika, õhtuti trambiti ja kiljuti kohutavalt, 3-aastane laps kaasa arvatud. Nende korteris oli parkettpõrand ja kui ikka tänavakingades ringi tatsata, siis need helid, mis mulle korterisse kostsid meenutasid haamrilööke Mõnikord lõppes see tramburai kusagil 2-3 paiku öösel. Magada ma ei saanud, sest hommikul oli minul tööle minek, kui nemad ilmselt just kõik õndast und nautisid. Olin täiesti ära kurnatud ja magamatuse tõttu tige. Esimesel võimalusel kolisin sealt ära ja mul on siiralt kahju uutest elanikest, aga mis teha, sest ise tahan ju ka elada.
 
tigu 22. veebruar 2007, kl 15.55
aga kutsuge siis koosolek kokku, kõik teised naabrid ka ,kes seda sinu "värdjat naabrit" häirivad ja rääkige asjad selgeks.
 
merike 22. veebruar 2007, kl 15.56
tere!
tahtsin teemaalgatajale öelda, et tegelikult on see teie käimine ikka tõeliselt häiriv küll, kui see kostab kogu aeg kõrvalkorterisse. mina ei ole küll teie naaber, kuid olen samasuguses olukorras kui teie naaber. sa ära sõima, vaid mine ükskord rahulikult tema juurde ja istu seal toas, samal ajal palu enda korteris kaaslasel kõndida ja tegutseda nii, nagu te igapäevaselt teete.Ja siis kuul ise ka, mismoodi see kostab ja mõtle, kas sa ise tahaksid TERVE KODUSOLEMISE AJA JOOKSUL KUULATA / KUULDA, kuidas kõrvalkorter elab? Üldiselt ma ei usu, et tahaksid.
Miks ma seda räägin-sest ise olen samas situatsioonis, nagu enne ütlesin juba. kui asi käib 1-2 päeva, nädalake, kuid kui ikka aastate kaupa, siis usus mind, annab see sama efekti,nagu vanadel indiaanlastel oli kombeks inimesi piinata-seoti ühele kohale kinni ja korrapäraste ajavahemike takka tilkus vesi neile pähe.
Kui sellest ei ole pääsu, tekitab see lõppeks mõrvamõtted lausa pähe. Ma arvan, et oleksin ise juba ammu naabrile kuuli pähe lasknud, kuid mul pole lihtsalt püstolit.
Hetkel ma tegelen uue elamispinna otsimisega, kuigi mul on kahju lahkuda, ei jaksa ma sellist olukorda enam taluda. Kardan tõepoolest, et ma kellegi neidt maha löön, kuid kuna mul on laps kasvamas, siis ei taha nagu vangi ka minna.
ja soovitus selline: et naaber teidki rahule jätAKS-PANGE VAIP OMETI MAHA!!!!!
 
milli veel 22. veebruar 2007, kl 16.01
Ja tõesti, need helid võimendusid märgatavalt peale seda, kui naabrite korteris remont tehti. Iga samm ja iga kõvasti öeldud sõna olid kuulda. Olin kursis kõikide pereprobleemidega ja sain osa nende pereelust. Äkki autoril on sama olukord? Selles mõttes, et te ei kujutagi ette, mida kõike naabrid teie kohta teavad. Aga võiksid teha eksperimendi: saadad kellegi oma tuttavatest üles koretisse ja las ta käib seal natuke aega. Siis veendud ise, kas kostab või mitte. Pakkusin seda oma naabritele, aga neid see ei huvitanud.
 
ka naaber 22. veebruar 2007, kl 16.10
Ära nimeta naabrit värdjaks, tõesti püüa sõbralikult asja lahendada, võta karp komme ja mine tee see proov läbi mida siin soovitati.Kui ka on kiuslik naaber, heaga jõuab alati kaugemale.
 
muide 22. veebruar 2007, kl 16.12
aga mina kuulen kuidas ülevalkorrusel öösel mees norskab:) Ja seda samuti peale nende väga põhjalikku pool aastat kestnud remonti.
 
c 22. veebruar 2007, kl 16.14
no aga pole ju midagi teha, kui maja nii ehitatud, et kõik läbi kostab.ei saa ju kogu päeva tooli peal ka istuda.samas jälle alumise naabri käimised kostavad ju ka tema alumisele läbi
 
siki 22. veebruar 2007, kl 16.18
virisevaid naabreid on igasuguseid.meie ei tohtinud isegi wc-s öösel käia,veetõmbamine ei laskvat magada.samas ei saa ma last kinni siduda,et ta ei jookseks kodus ringi.mida ma siis oma kodus üldse teha võin,kui käia ei tohi ja wc-d kasutada ei või?
 
keeks 22. veebruar 2007, kl 16.26
majad on ehitatud normaalselt, aga nii kui korterisse kolitakse hakatakse lõhkuma. seinad lõhutakse ja puuritakse vahelt välja. põrandad kistakse lahti ja uuristatakse tühjaks. keegi selle peale ei mõtle, et nii kukuvad majad kokku, sest kandvad talad ja seinad on vahelt lõhutud.
 
kui hea .. 22. veebruar 2007, kl 16.49

Kui hea, et elan viimasel korrusel ... keegi ei trambi, samas ka alumised naabrid ei kurda. Tõsi, varem paneelelamus eldases oli kuulda nii alumise naabri norskamine kui ka kõrvalkorteri peretülid. Nüüd elan telliskivimajas, mingil määral on kuulda kõrvalnaabreid, kuid harva. Ilmselt ka rahulikud naabrid vist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!