Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mina valin Keskerakonna!
 
Vaike R. 02. märts 2007, kl 11.04
Minule jääb arusaamatuks, miks inimesed Keskerakonda vihkavad, saamata aru, et tegelikult teeb Keskerakond kõigile head. Hr. Savisaare ja hr. Ratase juhtimisel on nii Eesti riik kui Tallinna linn õitsele löönud. Keegi pole eakate peale nii palju mõelnud, kui seda teeb Edgar Savisaar. Ja kui kauniks on läinud Tallinn- Tartu maantee on ju Eesti kauneim tänav- avar ja võimas.
Kutsun kõiki eesrindlikult mõtlevaid inimesi toetama Keskerakonda, kes tegutseb meie kõigi, mitte vaid ärimeeste huvides!
 
... 02. märts 2007, kl 11.06
mina toetan ka Savisaart, ausalt
 
väsi ära lammas! 02. märts 2007, kl 11.06
mine @!#$, ausalt!
 
jah 02. märts 2007, kl 11.07
kao ära loll, vali ! miks sa pead seda siin kuulutama!! mine vali!!!!
 
maria 02. märts 2007, kl 11.16
oh issand.........
 
:) 02. märts 2007, kl 11.16
Ma tean ühte teist Vaiket ka, kes natuke totu on!!
 
Piinlik rahva lolluse pärast 02. märts 2007, kl 11.20
Ega kui mõistust pole antud, siis usudki kõike seda valelikku iba mida Savisaar suust välja ajab.
 
oeh 02. märts 2007, kl 11.21
tea, kas savisaart siis ka armastatakse kui ta putiniga salaliidu sepistab ja tuleb NL vol2 ?
 
issand 02. märts 2007, kl 11.22
issand kui hea, ma tean ka ühte lolli vaiket! järelikult vaike ongi lolli nimi!!
 
!!! 02. märts 2007, kl 11.24
Ega pole ju mingi saladus, kes on keskerakonna nö tüüpvalija - madala haridustasemega, vanem naisterahvas ja muidugi veel ka venelased.
 
Maya 02. märts 2007, kl 11.36
Mina ei toeta Keskerakonda!!! Miks? sest vaadake kui palju on nad vahelejäänud häälteostmisega ning meie raha loopimisega(Evelini taksoarved, Lengi rahaloopimine jne)- siin puudub ju igasugune moraalitunnetus, aususest rääkimata. Mina olen sündinud eestis ja olen puhas eestlane ning ma ei toeta inimest ehk siis Savisaart, kes põhendab oma mitteilmumist EESTI VABARIIGI SÜNNIPÄEVALE, et " ma ei ole nii sinivereline" andke andeks, kui sa savisaar ei ole nii sinivereline siis palun mine tee oma poliitikat mujal, kus ei ela sinivereline rahvus. Peaks olema tervel keskerakonnal häbi, et nii auväärt üritusest nagu Eesti Vabariigi aastapäeva ballile ei tulda. Eesti Vabariigi eesotsas olgu nii hingelt kui füüsiliselt siniverelised inimesed, kes on ausad ja omavad mingisugust eetikakoodeksit. ja mul on kahju inimestest, kes on end keskerakonnal lasknud ära osta-nad kõik ongi sinna ostetud seega mis inimesed need sellised on, kes oma põhimõtted ja väärtused suurema materiaalse väärtuse vastu maha kannavad?
Ei keskerakonnale!!!!
 
ka vanamutt 02. märts 2007, kl 11.39
Kuid valisin SDE ka, IRL norm.
Peab valima uusi, mitte laskma vanadel vanas vaimus püsida . Muutumisi on vaja, Keskerakonna poliitika tõttu võib majandus
es tulla katastroof. Mida teeb riik ilma tootmise ja tööstuse, kes maksab sulle pensione, kas riigitöötajad? ja sööme ainult euroopa toitu, kuna EESTLASED panevad oma tootmised kinni. Ei taha ükski tootmises töötaja sel juhul 10000, vaid ka 25000, aga see ei ole ju võimalik. Ühel juhul, kui piim hakkab maksma näit. 12 kr. pakk,kui ostad leiva 20.kr eest jne. Pikk jutt....
 
vahi naiivitari 02. märts 2007, kl 11.40
ja-jaah ega muidu poleks linnas midagi muutnud. nemad avasid rahapaja ja hakkasin ehitama.
 
vana õpetaja 02. märts 2007, kl 11.40
Ka mina valin keskerakonda, olen pensionär ja kui nad riigikokku saavad, tõuseb mu pension ju 8000 kroonini kuus. Ootan seda päeva väga. Reisiplaanidki juba tehtud.
 
... 02. märts 2007, kl 11.46
penskarid päris lolliks läinud....nagu teil raha veel vähe we...
 
krt küll 02. märts 2007, kl 11.47
Keskerakonna valimiskampaaniast jään selline mulje, et Eestis elavad ainult eakad. Aga nendega ju hea manipuleerida.
 
mina mitte 02. märts 2007, kl 11.48
Mina küll seda õitsvat eestit ei näe aga võimalik,et elan Tallinnast veidi kaugemal ja siia lihtsalt ei ulatu see sära...Ei vali kindlalt keskerakonda.
 
Undiin 02. märts 2007, kl 11.50
Tädi Vaikel on ju täiesti õigus - Tallinn-Tartu maantee ongi tänav. TEE on veel ehitamata.
Ülejäänud jutu võinuks rääkimata ka jätta, suu ainult kulub asjatult.
 
B 02. märts 2007, kl 12.18
Kõik, kes esimese postituse peale põlema läksid, ongi sellised poolearulised eestlased: kas siis irooniat ei mõika keegi??
 
! 02. märts 2007, kl 12.22
Kas sa selle suuga sööd ka?
 
anna aga minna 02. märts 2007, kl 12.22
vana õpetaja. egas siis sinu kasvandikudki targemad ole kui nende suur juht! ja selline õpetaja.
 
je-jee 02. märts 2007, kl 12.23
minule vaike R. must huumor meeldib.

Nii loll, et sellist teksti tõsiselt panna,.. no ei saa lihtsalt olla
 
to je-jee 02. märts 2007, kl 12.35
saavad olla, kuis mudu kesikud jälle tipus. peale valimisi näha ju kui suur % meil jobusid elab.
 
Jolkipalki 02. märts 2007, kl 12.50
"Minule jääb arusaamatuks, miks inimesed Keskerakonda vihkavad"

Ma vastan sulle: sulle jäävad paljud asjad arusaamayuks, sest oled ilmselt harimatu inimene.
 
Mia 02. märts 2007, kl 12.55
Mina ei vali keski, sest ma ei taha seda venestamist, mis nad meie riigis tahavad korda saata. Nende skandaalid ja skandaalikesed mõjuvad tülgastavalt. Presidendi balli boikoteerimine näitab, et nad ei austa presidenti ja Eesti riiki.
Ja pensionärid ja teised vaesed: arvestage, et koos teie palga/pensioniga kasvavad sama jõudsalt ka hinnad!
 
prr 02. märts 2007, kl 13.03
Toredad pensionärid meil siin Eestis, selleks et ise natuke pappi juurde saada, ollakse valmis Eesti riik kasvõi maha müüma.
 
tehtud 02. märts 2007, kl 13.19
vaike nimega vanemad naised ongi tüüpilised kesikutele halleluuja lauljad
 
kristi 02. märts 2007, kl 13.22
vana õpetaja, kui keskmine palk on vägisi tõstetud 25000 peale ja tänu sellele tekkinud hüperinflatsioon, nagu majandusteadlased on hoiatanud, siis arva ära, kuhu sa oma 8000 krooniga reisida saad?
Heal juhul kusagile Tõrvasse võib-olla.
 
mammi 02. märts 2007, kl 13.26
kuidas saab valida keskerakonda , kui nende liikmed on sellised 90 aastased kännud , kes midagi ei jaga ja keelt ka ei oska. kas meie riiki peavad ikka juhtima stalini laureaadid?edumeelsed venelased on ok, aga enamus ..... ei kesikutele. eesti asja ajagu eestimeelsed.
 
mõelge peaga, kui teil see on 02. märts 2007, kl 13.26
kui keskerakond poleks hiigelsummasid kruudale, leedole, annusele, sõõrumaale jt kantinud, oleks tallinna arendamiseks ja ka pensionäride toetamiseks palju rohkem järgi jäänud. kui riigiteenistujate keskmine palk tõuseb 25 tuhandeni, siis tähendab see seda, et ministeeriumide poliitbroilerid hakkavad saama 50 tuhat aga õpetajad ja pollarid ikka 6-7 tuhat. ja kui pension on 8 tuhat, siis leivapäts maksab 50 krooni.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!