Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
mida kinkida meesterahvale/isale sünnipäevaks?kui tal on nagu kõik olemas...
 
mari 13. aprill 2007, kl 23.04
Palun andke ideid mida kinkida isale sünnipäevaks.
tal nagu kõik olemas,ja mida ei ole,selle ta ostab ise...
tahaks midagi ..andke ideid,palun!
ette tänades.
 
Pläkk 13. aprill 2007, kl 23.18
räägi isast lähemalt, kui vana, mis tüüp ja ütle palju raha tahad välja käia, siis vaatame ünte pealt edasi:D
 
imes 13. aprill 2007, kl 23.43
kunstiline aktifoto endast?
 
hm 13. aprill 2007, kl 23.47
mõni raamat?
 
ikka varmalt aitamas 13. aprill 2007, kl 23.51
minu jaoks oleks äge kink nt tema sünniaastal välja antud kalender (tead, selline nagu raamat. antikvariaadis müüakse neid nii umbes 10 kr tükk) + CD tema sünniaastal eestis ja välismaal moes olnud lauludega.
 
rong on läind 14. aprill 2007, kl 01.21
Tundub, et parim kink talle oleks laps, kel on endal natukenegi fantaasiat.
 
emma 14. aprill 2007, kl 09.34
prostamol uno ja ööd on rahulikud.
 
Arusaamatu 14. aprill 2007, kl 09.47
Teatripiletid.
 
n 14. aprill 2007, kl 10.21
Kui tal on kõik olemas, siis kingi talle seda, mis tal pole.
 
ilus 14. aprill 2007, kl 11.29
mu isal on ka kõik olemas, aga ma tean, mida kinkida. tema kogub iusaid erilisi (alkoholi)pudeleid.
 
... 14. aprill 2007, kl 14.24
Mina soovitan midagi käsitsi teha. Ma ei tea, koo sokke, salli või midagi sellist.
 
kkpo 14. aprill 2007, kl 14.48
olen kinkinud oma isale
tööriistad (erinevad, alates töörisstakomplektidest lõpetades saega)
uued autoistmekatted
fotoka
kalastustarbed
dressid
raamatu "puutööd" vms- lahe raamat on!
 
oma vanemate laps 14. aprill 2007, kl 15.23
kas tõesti on tingimata vaja teha inimestele ebavajalikke kingitusi? Kas lilledest, koogist ja enda kohalolekust ei piisa? Minu vanemate puhul küll piisab, sest me teame kingitud asjadetagi, et teineteisest hoolime. Selles eas inimestel on reeglina kõik vajalik olemas ja kui ma just tõesti hetkel mõned konkreetset asja ei tea, mida nad sooviksid, siis mõttetuid asju küll ostma ei hakka. Vanemad ootavad alati lapsi külla ja see on arvatavasti kõige parem kingitus, mida nad oskavad soovida.
 
isasõber 14. aprill 2007, kl 16.05
ma olen viimasega täitsa nõus.
 
pärdik 14. aprill 2007, kl 16.37
Aga küsi issi käest, mida ta sooviks ja see kingigi. Ja kui ütleb, et talle pole midagi vaja, siis nii teegi!
 
kkpo 14. aprill 2007, kl 19.12
Mina olen oma vanematele küll kingitusi teinud ja peamiselt sellepärast, et nad ise elavad pensionist ning mitte väga jõukalt. Samas, kui neile niisama raha pakun või midagi osta tahan, siis punnitakse nii vastu, et hirmus kohe./muidugi lähen ja ostan teinekord vajaliku asja lihtsalt ära ja viin kohale ja jutul lõpp/ Sünnipäevad ja jõulud jne ongi suurepärane võimalus neile osta midagi sellist, mida tean, et nad vajavad või väga tahavad, kuid niisma osta ei luba.
Kuid sünnipäeva kingina võtavad heal meelel vastu. Muidugi käib sinna juurde alati "oi-mis-nii-palju-nüüd-kulutate!" jutt.
 
tjah 14. aprill 2007, kl 19.35
ma ei ole küll isale kunagi midagi kinkinud, aga emale kingin tavaliselt raamatuid. aga tema on selline vaesemat sorti inimene, kellel endal ei jagu raamatute ostmiseks raha, aga loeb meeleldi. näiteks olen kinkinud raamatuid tema lemmik-lauljatest, kirjanikest jne.
 
kats 14. aprill 2007, kl 21.15
Oma isale olen kinkinud
teatripiletid (kahele et emaga minna)
vitamiine
ühte kindlat salvi apteegist (tean et tarvitab aga see suht kallis temale)
raamatuid(loeb palju)
 
ö 14. aprill 2007, kl 23.13
Raamat, kus oli vahva ja korralik õpetus fotograafiast. Isal fotokas on- las õpib võimalusi juurde jne.Meeldis.
Lõhnad või habemeajamisvahendite komplekt.
 
... 15. aprill 2007, kl 16.32
Mingi raamat. Kui juturaamatut ei oska kinkida (noh, et ei tea tema lemmikkirjanikke jne), siis mingi selline huvitavatest faktidest, vaimukatest vanasõnadest vms. Mine vaata raamatupoodidesse, seal igasugu toredaid raamtuid niiet vähe pole :)
Teine variant teatripilet näiteks. Või kontserdi. Eestisse ju igasugu maailmakuulsaid bände tulemas, Aersosmith või Pet shop boys näiteks peaks sobima ka veidi vanemale inimesele. Või näiteks Piletilevi kinkepilet (nagu kinkekaart, saab ise valida, mida selle eest külastab ja kuhu läheb).
 
kana 02. august 2016, kl 07.42
eespool oli päris häid mõtteid. ja sünnipäev ei ole korjandus, kus kogutakse kokku nn "vajaminev raha ja/või -asjad".
sünnipäevakingitus on midagi, mis tuleb teha konkreetsele inimesele mõeldes. ja kui ei oska, ära tee üldse. lilled ja kook (soovitavalt siiski enda tehtud) on täiesti ok.
mul on hiljutisest lahe näide: naabriaine kinkis emale ümbrikus kümneka. kuna tal endal oli nädala pärast sünnipäev, viis ema kümneka ümbrikus tagasi ja palus, et memm seda rohkem tema juurde ei tariks :D
aga lahedaid kinke, mida olen saanud: isa tegi mulle suure uhke kiige, ema on mulle alati sünnipäevaks minu lemmikkooki teinud, poeg kinkis suure punase roniroosi, tütar tegi raamatu meie maja looga, tädi kinkis purgi omatehtud silgurulle, mees kirjutas mulle muinasjutu :)
 
JaanusKodus 09. november 2019, kl 11.55
Māngime unot
 
MUGSY 02. oktoober 2021, kl 01.18
Kingi kruus kirjaga, mis iseloomustab just Sinu isa … Ja kui Sa ei leia sellise kirjaga kruusi, siis kirjuta meile ja teeme just sellise spetsiaalselt Sinu jaoks … lisatasuta. Kättetoimetamine samuti muidugi tasuta
 
MUGSY 02. oktoober 2021, kl 01.19
www.mugsytrade.com
 
Liz Laydi 02. oktoober 2021, kl 05.58
Änälz & örälz töötavad alati. Proovitud & controllitud! Nii EST kui EUR + AM meeste peal...
 
Liz Laydi 02. oktoober 2021, kl 06.00
Väbändust, pärisisäle ehk tõesti ikkagist ei sobi njah, SugarDaddyle mõtlesin nigu..
 
Liiza 02. oktoober 2021, kl 09.14
Mina kingiksin mõne oma parima sõbranna üheks õhtuks....
4mkingiidee 10. november 2021, kl 10.50
Kingi isale humoorika disainiga t-särk või masintikandiga kaunistatud saunalina! Rohkem kingiideid leiad meie blogist: https://4mkingiidee.ee/mida-kinkida-isale-isadep...

Eestis loodud sõnumiga kingitused ja õnnitluskaardid erinevateks tähtpäevadeks! - https://4mkingiidee.ee/
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!