Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kas toetasite Pronkssõduri ära viimist ja miks?
 
Keegi 27. aprill 2007, kl 16.54
Tõesti huvitab, kas Savisaare pakutud 50% on tõsi.
 
punkt 27. aprill 2007, kl 16.58
mina ei toetanud äraviimist, ma toetasin meri ideed ehitada sinna kõigile teises maailmasõjas kannatadasaanutele memoriaal

praegune võimude käitumine on olnud läbimõtlemata ja halb, milleks omale ise häda kaela tõmmata, ma aru ei saa. mulle ei meeldi paingumatus ja jäikus. no kellele kuradile see kuju ette jäi, et temast äkki nii tähtis asi tehti.
 
toetan 27. aprill 2007, kl 16.58
toetsin küll mälestusmärgi teisaldamist selleks ette nähtud kohta. miks? see on VÄGA pikk jutt, vaata ajalukku ja saad teada.
 
eestlane 27. aprill 2007, kl 17.00
minul oli ükskõik.
kuid nüüd näen, et see oli ainuvõimalik ja hädavajalik otsus.
varjatud värdjaid on liigpalju meie keskel. see tegu langetas nende maskid
 
jah 27. aprill 2007, kl 17.01
toetasin.
sest mulle ei meeldi kui tiblad käivad tallinna 'vabastanute' mälestusmärgi juures sõja võitu tähistamas kuna eesti ju kaotas sõja. see polegi oluline, et eesti oleks selle sõja nagunii kaotanud, ükskõik, kes selle ka võitis.
 
anubis 27. aprill 2007, kl 17.03
toetasin. toetan edasi. seepärast, et ma olen õel inimene ;-) har har.
 
mõistlik eestlane! 27. aprill 2007, kl 17.06
EI! sest see on ajuvabadus ja ei vii mitte kusagile ega tee gedagi/midagi paremaks!
 
lollused 27. aprill 2007, kl 17.12
EI,EI;EI;EI;EI;EI:::::

sest olen normaalne ja mul on tähtsamatki teha,kui mingi pronksu pärast siin tõmmelda!
 
ka eestlane 27. aprill 2007, kl 17.12
ei toeta, see oli vale samm
 
tiidu 27. aprill 2007, kl 17.12
ka ei!

milleks?
 
ei 27. aprill 2007, kl 17.13
 
irw 27. aprill 2007, kl 17.14
te olete lihtsalt argpüksid. te meelest on normaalne kuidas tiblad käisid eesti vallutamist tähistamas? :D
 
cocci 27. aprill 2007, kl 17.18
Enne tänast ööd oli mul ükskõik, kas see monument oli seal või mitte, ma kardan, et Lennart Meri idee ei oleks eriti viljakas olnud, sest kõigile meenub see koht siiski ühe teise ausambaga ja ühe teise rahvuse mälestajatega.
Täna olen ma rahul.
 
N47 27. aprill 2007, kl 17.24
Toetasin küll!
 
ki 27. aprill 2007, kl 17.38
olin erapooletu ja ei moista kas inimestel toesti paremat teha pole kui mässata seal.-...
 
jannu 27. aprill 2007, kl 17.38
100 prossa poolt.
 
..... 27. aprill 2007, kl 17.48
poolt. miks? aga mis sa ise arvad? selleks on vähemalt 20 põhjust, ei jaksa loetleda. loe lehti ja tutvu uuesti ajalooga.
 
kokutaja 27. aprill 2007, kl 17.51
ja-jah-jajahh poolt.
 
Tuulelipp 27. aprill 2007, kl 17.53
Olin erapooletu
nüüd poolt
 
ma 27. aprill 2007, kl 17.58
kindlasti ei toetanud. venelastel ei pea keset linna oma kummardamise koht olema.koligu kalmistule.
 
kass 27. aprill 2007, kl 18.29
Ei toetanud.
Nüüd muidugi asjalood sellised, et teist võimalust eriti pole...
 
k 27. aprill 2007, kl 18.35
ma ei jõudnud seisukohtagi võtta, arvasin, et nagunii ei vii. aga nu, ega ma ka tea
 
nii 27. aprill 2007, kl 18.54
enne erapooletu, nüüd 100% toetan
 
teokarbike 27. aprill 2007, kl 19.09
poolt!krdi kultuuritoojad.kui ei meeldi,mingu koju-mõnulegu vatijopedes ja ajagu täisid taga.vabastajad ehk päevad!
 
mull 27. aprill 2007, kl 19.44
nii ga täiesti ühel arvamusel. idioodikari.
 
vahvavunts 27. aprill 2007, kl 20.46
Ei toetanud
 
Pläkk 27. aprill 2007, kl 21.01
olin äraviimise poolt, kuna kunagise võõrvõimu okupatsioonisõdurite austamise koht pole vabariigi pealinna südames. ka käis vastu iga-aastane palagan seal. küüditajate, looduslike lobotoomikute kokkutulek suguvõsiti.
 
weis 28. aprill 2007, kl 00.26
 
meid jagub 28. aprill 2007, kl 01.11
Milleks selle üle enam vaielda, asi on tehtud ja nüüd tuleb vaadata, kuidas võimalikult arukalt edasi tegutseda. Võib-olla see asi oleks lahvatanud ikkagi. Selle eest juba hoolitsejaid jagub.
Nendel purjus ja märatsevatel noortel, nende käitumise põhjal arvata, pole sellest sooja ega külma. Neile meeldib lõhkuda ja karjuda.
 
kirke 28. aprill 2007, kl 09.54
Toetasin.1.Monumendi rajamise ajal nägi Tallinna kesklinn välja hoopis teistsugune.Aeg on aga edasi liikunud ja linn on arenenud tundmatuseni.Hukkunute mälestamiseks ei ole see koht enam piisavalt väärikas.Seda enam,et ega need sõjaveteranid ja nende omakesedki,ka praegused "monumendi kaitsjad" ei käitunud seal teab kui väärikalt langenute mälestust austades(joomingud,kaklused omavahelgi,ropp vali sõim).2.Pole vahet,millise erakonna juhtimise ajal pronkssõdur oleks teisaldatud,täieliku vastastikuse kokkuleppega poleks seda niikuinii saanud teha.Lihtsalt Ansip võttis selle riski,mida keegi teine pole julgenud eelnevalt teha ja ilmselt oleksid lõuga väristanud ka edaspidi(ka Savisaar tegelikult kardab oma reputatsiooni pärast ainult).3.Lisaks-punaväelased,okupeerides meie riigi,ei halastanud mitte ühelegi vabadussõjas langenute mälestusmärgile,rääkimata kultuurilise tähtsusega monumendile...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!