Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
Soovitus P- le 04. detsember 2014, kl 15.51
Kui sa soovid veel siin teemas sõna võtta, siis tee seda sisselogituna. Siis on kohe aru saada, kes oled sina, kes teisik.
 
P. 04. detsember 2014, kl 16.36
räägi ilusti algusest peale. sõbranjest, peikast, pugemise tööst.
kas oli nii, pinginaabrist sõbrants hankis sulle rikka peika ja kõrgepalgalise pugemistöö? sul sai lõpuks rikkusest poohh, annetasid kogu nutsu kassiturvakeskusele ja ise tõmbasid taisse uttu. seal jäid lennujaamas kanepiga vahele ja sind kärutati siia harkusse trellide taha.
 
haige P uue teemaga 04. detsember 2014, kl 17.46
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?75,13371325,13371985#msg-13371985
 
P. uue teemaga 05. detsember 2014, kl 20.46
Kommige ka palun minu uusi teemasid ja ärge unustage naistuttava teemat.
 
P. 05. detsember 2014, kl 20.56
Mu viimane komm oli siin 24.nov. kell 13.45.
Pidasin meelega vahepeal pausi, lihtsalt võtsin kätte ja sundisin ennast.

06.04
Ei löönud ma noorena kellelegi külge, ma ei julgenudki seda teha. Uskusin, kõik teised naised rohkem õnne ära teeninud.

24.nov 14.36 komm on hea.
 
P. to Issand 05. detsember 2014, kl 22.10
Ei mõista su mõttekäiku kohe mitte.

Kui peigmees oleks naistuttava endale võtnud, kuidas on võimalik teda sellisel juhul taga nutta ja idealiseerida.

Näed, nägi me lahku ajamisega vaeva, tal oli peaasi, et PEIGMEHE SAAKS ÜKSKÕIK MILLINE NAINE, PEAAASI ET MITTE MINA.

Mina olin ju tema silmis see viimane, kellel kingil juhul ei tohtinud hästi minna.

Saad aru, naistuttav ju ei teadnud, kas ta ise leiab endale õnne või ei.
Minu õnne nägemine tuletas talle meelde valusat kohta.

Kust sul selline arusaam, et lahku aetakse ainult sellepärast, et endale saada ?
 
Õige P. on tagasi 06. detsember 2014, kl 09.18
Tore, et oled puhanud ja tagasi. Mida vahepeal tegid ja miks pausi pidasid?
 
P. 06. detsember 2014, kl 09.26
Peertasin endale suhu
 
vastaku ainult õige P. 06. detsember 2014, kl 10.15
teisikuid ei taha,
 
misasja 06. detsember 2014, kl 10.35
Mina küll tahan teisikuid ka, õige P on jõhkralt igav oma igava looga.
 
P. to Õige P. tagasi ja Issand 06. detsember 2014, kl 11.40
Õige P. tagasi
Midagi erilist ei teinud. Tegin meelega pausi, et mitte väga tüütuks muutuda.
Sundisin end selleks, aga kui jälle kirjutama hakkan, siis ei saa pidama.

Issand
Lisan, armukade ei olda ainult siis, kui on võimalus teine pool endale saada.

Seda ebamugavamalt naistuttav ennast tundis, sest peigmees talle meeldis, aga teda ei tahtnud.

Oli tal ju häiriv näha kedagi, kes talle nii meeldib, aga kes teda ei taha. See pani naistuttavat ennast halvasti tundma.

Pealegi ei teadnud ta ju siis, et oma õnne leiab.
Oli ta ju nii palju aastaid armastust tulutult otsinud.

Oleks naistuttav 100% teadnud, et ka tema saab peagi õnnelikuks, siis ta vaevalt oleks viitsinud nii palju vaeva näha me lahku ajamisega.

Vaata, tal oli hirm, et endale kedagi ei leiagi ja nii on sunnitud minuga HÄDAGA edasi suhtlema ning mu õnne kõrvalt vaatama, mida ta ei talunud.
 
to õige P. 06. detsember 2014, kl 12.41
Tore, aga kirjuta, mida sa tegid vahepeal. Sa paned kohe oma naistuttava möla peale. Midagi sa ju ikka tegid.
 
P- le 06. detsember 2014, kl 15.09
24.nov. 13.45 oli sinu viimane komm? Ma kahtlen selles :)
 
P. to issand 06. detsember 2014, kl 17.46
Naistuttav ei talunud minu õnne ja üritas mind peigmehest lahku ajada, mis lõpuks ka õnnestus.

Ta ei saanud alguses ehk ise ka aru, kas ta peigmeest tahab, kuid ta ei suutnud vaadata, kuidas minusugune tossike õnne leiab.
 
P. 06. detsember 2014, kl 21.07
P. to Issand 17.46
Su teine lause on veider. Loomulikult meeldis peigmees naistuttavale, vastasel juhul ei oleks ta hakanud meid lahku ajama.

Mis tahtmisse puutub, siis on kummaline mõelda, kas tahad või ei, kui sind nagunii ei taheta.

Ei kujuta ette, et vaevan oma pead, kas tahan teatud isikut, kui see isik mind nagunii ei taha.

to õige P.
Mis mul ikka teha, elasin oma tavapärast igavat elu.

P-le
Täitsa huvitav teada, millist vahepealset kommi minu omaks pead.
 
kedagi ei huvita 07. detsember 2014, kl 18.19
Keegi ei vasta enam sulle. Kõik: Helenavanje, issand jne on kadunud.
 
mnjh 07. detsember 2014, kl 19.09
Keegi ei vasta Peele ja Pee tundub, et on väsinud ootamast, selllepärast ta ise ka eriti ei postita.
 
Vahur 08. detsember 2014, kl 09.56
P puhkas kaks nädalat ja nüüd paneb uue hooga vaja jama edasi.
Sa oled ikka tõeline debiilik :)
 
------- 08. detsember 2014, kl 10.03
Miks mina debiilik olen?
 
MIKS ÄRA VAJUNUD? 08. detsember 2014, kl 18.33
Miks Pee ei kirjuta ja miks keegi ei kommi?
 
Sitik 08. detsember 2014, kl 18.40
Ega ei peagi kirjutama, teema on saanud küllalt tähelepanu ja lõputult ei saa ju ühest ja samast kirjutada. Nüüd võiksid kirjutada need, kes tahavad sõbrannat leida!
 
P. 09. detsember 2014, kl 11.07
Probleem selles, et arvuti on remondis, momendil netipunktis korraks. Kui remondist arvuti kätte saan, küll siin kirjutan.

Vahur
Kus normaalsuse piir ? Palju üldse on normaalseid ? Sina oled ?

Mu meelest on jälle ebanormaalne nii kirjutada, nagu sa kierjutasid.
Mina ei mõista sind, sina ei mõista mind ja nii me olemegi teineteiase jaoks ebanormaalsed.

Ainuke vahe, et mina ei käi siin dikteerimas, kes mida endast kirjutada tohib.

Ühe meestuttava arust foorumites käivadki ebanormaalsed. Muide mina nii ei arva.

Kõik on suhtline.
 
P. to Kõik on kadunud 09. detsember 2014, kl 11.10
Ei vasta, siis ei vasta, mis siis sellest.
Ära sina muretse.

Kui hing on väga valus ning vajadust tunnen, küll siin kirjutan, aga netipunktis seda keerulisem teha kui kodus, kus arvutit momendil ei ole.

Ega minu hingevalu ei sõltu vastustest, pigem halvustavad kommid teevad valu hullemaks.
 
Vahur 09. detsember 2014, kl 11.30
Mina tean täpselt, et sa oled ebanormaalne, pole mõtet vastu haukudagi :) Sa oled täpselt nii loll, nõme, pugejalik imbetsill nagu sa endast mulje oled jätnud.
Seega ära isegi ürita tagasi ajada midagi muud.
Ma loodan, et sa ei saa kunagi oma arvutit tagasi, jäävad enamuse silmad ja kõrvad s*itavett jooksmata sinu äraleierdatud mulast.
 
P. to Vahur 09. detsember 2014, kl 13.39
Ära piiksu siin. Keegi pole sinu arvamust küsinud.

Hea on olla ilma kohustusteta ja nautiga netipunktis kohvi.
 
P. 09. detsember 2014, kl 17.46
Eelmine ei olnud küll mina, aga oma arutit ei saanud tagasi tõesti, pea sama hinnaga ostsin kasutatud aruti.

Seda ei ole öelnudki, et normaalne olen, paljude silmis olen kiiksuga veidrik.
Naistuttavaga olime mõlemad teistest naistest erinevad.

Ainuke vahe, et mina seda tunnistan, aga tema ei tunnista iial.

P. 13.39
Ei ütle, et ilma kohustusteta hea on.
Maru igavaks läheb ju, kohustused peavad olema.

õib-olla väga noorena on ilma kohustusteta mõnus, hiljem TÜÜTAB ära, muutub üksluiseks ja igavaks.
 
nii 09. detsember 2014, kl 18.04
Sinu jama TÜÜTAB tõega kõiki, lõpeta ja mine Paldiski mnt-le, seal on õige koht
 
lihtsalt peeee 09. detsember 2014, kl 21.52
mina ju tunnistan, aga näää, sõbranje ei tunnista. vahi, kus jultunud ikka, ei kavatsegi surmatunnini tunnistada.
minul aga nii valus sellest, et ta ei tunnista. ja veel valusam, kui teie siin aru kah sellest ei taha saada.
peab ju tunnistama, kõike tuleb tunnistada. ilma tunnistamata on nii valus teistel ja eriti minul.
kui te pole seda kogenud, siis te ju ei tea, kui valus on, kui teine ei tunnista, aga sina ise muudkui tunnistad.
oi jeerum, peab aina üle rääkima.
 
P. Eelmisele 09. detsember 2014, kl 23.16
Millest end häirituna tunned ?
Natuke kummaline on tõesti kõike salata, milleks olnut tagasi ajada ?
 
irw 09. detsember 2014, kl 23.33
tõesti kogu see jura siin on ikka paras irvitus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!