Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. 10. detsember 2014, kl 11.05
Oleksin ka võinud hakata naistuttavaga peigmehe ajal lolli mängima, et kus mind ikka taheti, sina üksinda oled hädavares.

Aga ma ei teinud seda, see oleks olnud alatu.
Ja veel mitmekordselt alatu on hakata siis irvitama, kui teine on õnnetu ja hädas.

Mina naistuttava õnnetust ära ei kasutanud, tema hakkas aga minu puhul kohe julmalt ära kasutama ilma mingite süümepiinadeta.

Mul oleksid tekkinud tohutud süümepiinad, aga naistuttaval mitte.
Tema on veel uhke ka, et nii julm ja kaval on.
 
Helenavanje 10. detsember 2014, kl 11.09
P elufilosoofia:
1. naistuttav on kõiges süüdi
2. peigmees on kõiges süüdi
3. kõik mu sõbrad-tuttavad on kõiges süüdi
4. P ise on inglike ja kukupaki ja ilgelt lahe tegelane, kellega MISKIPÄRAST keegi ei taha suhedal.

Paldiski mnt on tõesti su õige koht, aga sinna sa vana uss ka ei lähe. Egas siis midagi muud kui anna ka uue arvuti klaviatuurile valu ja trüki nõrkemiseni. Ja ikka sellest kuidas su sõbranna sind maha tegi.
Ära jumala eest lõpeta - saad veel elus õnnelikuks.
 
P. to Helenavanje 10. detsember 2014, kl 11.29
Nüüd sa paned küll täiega segast, ei tea miks.

Olen palju kordi kirjutanud, et peigmees käitus minuga väga hästi, teda ma ei ole iial milleski süüdistanud.

Ei olnudki mul mingeid sõpru ju ja jutt on ainult naistuttavast, mitte kellestki teisest.

See on umbes nii, kui naistuttava käest hiljem telefonis kirjutasin, miks mulle sellist absurdi räägib, miks mind idioodiks peab.
Selle peale kostis, et miks ma arvan, et teised ( ! ) mind totakaks peavad.

Appi, jutt oli ju TEMAST, MITTE TEISTEST.

Olen ju selgitanud, et mõjub imelikuna ning naised hoiavad minust eemale.

Millal mina oma süüd eitanud olen ?
Olen ennast siin küll kirunud.

Jah, mina ei kasutanud naistuttava komplekse ja puudusi ära.

Tema aga minu puudusi kasutas ära oma huvides.
 
Helenavanje 10. detsember 2014, kl 12.43
Jah, mina panen segast :D
Loomulikult, mina, kõik teised ja kogu maailm.
Ainus kes siin selget juttu räägib oled sina P :)

Millal sa hakkad aru saama, et ammu ei huvita kedagi enam selle loo algus ega lõpp vaid asjaolu, et sa siin foorumis jahud sellel teemal juba 4.a on nii haige, et tahaks karjuda.
Millal sa hakkad aru saama, et sa oled vaimselt haige inimene ja vajad abi?
MILLAL???
 
lihtsalt peeeeee 10. detsember 2014, kl 14.03
saage juba ükskord aru, et MINA olin hea, MINA ei kasutanud sõbranje kehva olukorda ära, MINA ei mõnitanud ja MINA tunnistan oma vigu.... tema ei tunnista, saage aru, tema ei tunnista ega hakka iial tunnistama....mina tunnistan, tema ei tunnista ja teie ei saa mitte millestki aru....

ja sõbranje kasutas MIND ära, mõnitas, oli kade ja nääää, nüüd ei tunnista ka, et tema MINUGA halvasti käitus.
issand küll, kaua peab rääkima siin veel, et te aru saaksite.....MINUL oli hale naistuttavast, MINA ei kasutanud tema õnnetust ära..... seda tegi tema, saate aru, tema, see naistuttav, hoopis minuga....tema kasutas MINU kehva olukorda ära, t.e.m.a......mitte MINA. MINA olin hea, tema paha,....saage juba aru ükskord.....ja nüüd tema ei tunnista.
MINA ju tunnistan, et tema MIND ära kasutas, tema ei tunnista, et tema MIND ära kasutas. Saage aru, MIND kasutati ära, MIND....
 
siis on kõik ju hästi 10. detsember 2014, kl 16.51
siis on ju kõik hästi ja P. aga funktsioneerib edasi..
nagu lõpmata aja kulgemine..
 
P. to Helenavanje 10. detsember 2014, kl 17.57
Ei olegi ju peigmeest milleski süüdistanud, selleks ei ole mingit põhjust.

Samuti ei ole juttu teistest, ainult ÜHEST pahategijast.

Ennast olen alati süüdistanud, et olen teistest naistest viletsam, et mind on õigus mõnitada.
Samuti ma ise lasin naistuttaval endale pähe istuda ja ennast käsutada.
 
lihtsalt peeeee 10. detsember 2014, kl 18.45
tead,P., mis see meie asi peaks olema, mida sina ja su armas naistuttav koos tegite või kuidas olite. mis see teiste asi peaks olema. ei huvita see teie värk siin kedagi. kõigil omad asjad ajada ja oma elu elada.

sama oleks, kui keegi jauraks aastaid, et tegi parimaid pannkooke ja mees ei söönud ja nüüd nad ammugi juba lahus ka, aga mees ikka ei ütle, miks talle need pannkoogid ei meeldinud ja miks ta ei söönud neid.
kas sulle meeldiks aastaid seda pannkoogi juttu lugeda ja lahata? oleks huvitav see sinu jaoks v?
see on jabur, see sinu jabla siin, saa aru juba.

see on sinu isiklik teema ja sa oled sellest üleriigilise topi teinud. see on tõeline ajupesu, mida sa siin korraldad, see on terror.
täpselt sama, et võtke aga suhu, et parim viis ongi suhu võtta ja veel parem, kui aga neelad ja neelad ja jäädki neelama...
sama järjekindel poliitika nagu see pedede, ohh milline diskrimineerimine, et neile õnnetutele kaitsvaid seadusi vaja jne jne.

see on ajupesu, see on manipulatsioon ja sina pole normaalne, kui sa sellest aru ei saa. kui aga saad aru, aga ikka jaurad, siis oled psühhopaat.
 
apppi 10. detsember 2014, kl 20.09
Jälle on välja ilmunud Pee ja tema nõuandjad. Helenavanje ega sa ka normaalne pole.
 
P. to Lihtsalt Peeee 11. detsember 2014, kl 00.46
Kes sul keelab aastaid mingist asjast kirjutada, mis sind TÕSISELT HÄIRIB või mis su elu traagiliselt mõjutas ?

Jah, kui naistuttavaga suhtlemisel ei oleks olnud nii suurt ja traagilist mõju, siis muidugi nii pikalt ei kirjutaks.

Kas pannkookide pärast jäi sul pere loomata, lapsed sünnitamata ? Oled nüüd üksik ja õnnetu, kõikide poolt hüljatud ?

Naistuttava käskude täitmine, teiste naiste ees KOOGUTAMINE JA KUMMARDAMINE ei olegi normaalne.

Kui olin terve elu kõikide tüdrukute - naiste ees koogutaja ja kõiki teisi taevast alla sadanud ingliteks pidasin, siis kuidas saan järsku normaalseks muutuda.

Ma päris tõsimeeli kaua aega uskusin, et kõik naised ongi ilmseksimatud pühakud, kel alati on õigus !!!!!!!!!!!

Mis manipulatsiooni puutub, siis ei mõista sind.
Kus ütlen, et teised naised peaksid samasugused ullikesed olema, nagu mina olin ?

Usun, kirjuisesest on mõnele arglikule kasu ka, et ei tasu aferistide pilli järgi tantsida ja enda elu hävitada.
 
tore et häirib 11. detsember 2014, kl 01.32
tore, et P.d ikka asjad häirivad. siis on ikka elus ju veel. Ma olen rõõmus su pärast.
Oled sa kindel, et sai õige arv hüümärke pandud ühe lause lõppu. Loe palun üle.
 
suur ja traagiline 11. detsember 2014, kl 01.34
Kui suur ja traagiline see mõju siis oli, P? maailmahädadega võrreldes nagu?
 
P. Eelmisele 11. detsember 2014, kl 01.56
Iga inimese jaoks on tema probleemid tähtsad.

Sa samuti ei mõelnud mehele minnes ja last sünnitades, et võtad teiste naiste eest hea mehe ära või et on maailmas küllalt õnnetuid orbusid, kes hoolt vajavad.

Kas jätsid sellepärast mehega suhte loomata, oma lapsed sünnitamata, et maailma õnnetuid päästa ????

Kui ei jätnud, siis ei ole vaja targutada.
 
mismõttes traagiline 11. detsember 2014, kl 01.58
mismõttes oli nagu traagiline see mõju? ja mille mõju? Kas toimus kliimasoojenemine või mid hädasid said alguse?
 
targutamine 11. detsember 2014, kl 02.02
miks siis ei ole vaja nagu targutada? ja mida see sõna nagu tähendab? kas sa päästsid nagu õnnetuid oma eluga? Sa oled ju täna ka veel elus, nagu ma aru saan.
Keda ja missuguseid õnnetuid ja orbe sa siis päästsid?
Millal sa seda tegid?
Missugused probleemid on absoluutselt igaühele tähtsad? Kui tähtsad? Millal osutusid tähtsateks?
 
P. to Mismõttes traagiline 11. detsember 2014, kl 02.03
Kui näiteks su pere hävib, siis on see jah ilmselt sinu jaoks tühiasi.

Ei ole vaja tänitada.
Kui su pere saaks õnnetult hukka, sa jääksid ihuüksinda, siis samamoodi tänitaksid või ?

Kui näiteks terve su pere kaotaks õnnetuses elu, siis samamoodi praaliksid, et mis sellest, see ei ole mingi häda ?
 
tänitamiskeeld 11. detsember 2014, kl 02.07
millise seadusega tänitamine keelati? kes keelas ja milla? ja mida see sõna nagu tähendab?
kas su pere kaotas elu? missuguse elu? kas su terve su pere sai õnnetult hukka? milla see juhtus ja mis siis edasi sai?
 
P. to Targutamine 11. detsember 2014, kl 02.09
Jäta oma mõttetu tänitamine.

Seda ei usu iial, et sinu pere ja lapsed sulle mitte midagi ei tähenda.

Igale naisele on tema pere kõige tähtsam, isegi siis, kui nendega ei viitsita tegeleda.

Ära tee tühje suuri sõnu, millel mingit sisu ei ole.
 
P. to Tänitamiskeeld 11. detsember 2014, kl 02.10
Väga hästi saad kõigest aru.
 
millest aru saada? 11. detsember 2014, kl 02.17
millest peaks nagu aru saama? sa pole isegi ju millestki aru saanud. Kogu su teksti mõte ongi ju mõttetus.
Mismoodi on igale naisele pere kõige tähtsam, kes seda ütles, mõni kuulsus vä? Kas kuskil on selline seadus kohe olemas? ja kõik naised läbi küsitletud. Mis vanuses need naised olid? ja mis neil seljas oli?
 
P. to Millest aru saada ? 11. detsember 2014, kl 02.31
Sul pere on, lapsed on ?
Kui on, siis miks muretsesid nad, kui sulle tähtsad ei ole ?

Muide naistuttava edasisest jaburdamisest ja minu üle irvitamisest ma tõesti aru ei saa.
Peale kõike seda, mida mina tema heaks tegin ja ohverdasin.

Kohtlesin teda nagu kuningannat.
Võtsin kahel käel vastu ja hoolitsesin tema eest.
Hiljem saatis mulle sõnumi PUGEMINE ON SINU TÖÖ.
Pole sõnu.
 
miks pole sõnu? 11. detsember 2014, kl 02.43
võta sõnaraamat, seal on väga palju sõnu. ja siis on veel võõrkeelsed sõnastikud, seal on ka väga palju sõnu.
 
sul sõnu ju küll, P. 11. detsember 2014, kl 02.52
no mis sa ootad veel??? 11. detsember 2014, kl 02.34
No mis sa ootad veel???

Võta esimene ettejuhtuv joodik või narkomaan ära.

Kui ta sind maha jätab, siis pane alimendid peale ja oledki üksikema valmis. Ja ilus tore perekond ongi olemas. :)

Ainult rumal naine ootab ja valib korraliku töökohaga mehi.
-----------
Teema oli siis: tahan kohe mehele
P. jõuab kribada kohe mitmel rindel..polegi nii totakas kui laseb end paista.
 
tülgastav kahepalgeline P. 11. detsember 2014, kl 05.52
see P. kahepalgelisus, kadedus, õelus, pahatahtlikkus, on väga tülgastav.
 
P. tõelised palged 11. detsember 2014, kl 05.57
no mis sa ootad veel??? 11. detsember 2014, kl 02.34

P. meie õrnahingeline süütu kannataja kirjaneitsi kirjutab teemas "tahan mehele minna!"
----------------------

No mis sa ootad veel???

Võta esimene ettejuhtuv joodik või narkomaan ära.

Kui ta sind maha jätab, siis pane alimendid peale ja oledki üksikema valmis. Ja ilus tore perekond ongi olemas. :)

Ainult rumal naine ootab ja valib korraliku töökohaga mehi.
----------------
ilus paljukannatanud haledust, kaastunnest, kerjav ilmsüütu hing saigi otsa, avalikkuks tuleb pisike räpane ärapõlatud vanamutt P.
Häbi võiks inimesel olla!
 
kindel? 11. detsember 2014, kl 06.35
Kust sa tead, et see P. kirjutatud?
Vastik vanamutt on see Pee
 
P. 11. detsember 2014, kl 13.02
Ei regeeri provokatsioonidele.

Väga hästi saadakse kõigest tegelikult aru.

Ei jäta ju ükski naine ennast õnnest, armastusesest ja pererõõmudest maailma ja kliimasoojenemise pärast ilma.

Kas mõni targutaja - tänitaja siin tõesti loobus õnnest, pereelust, laste saamisest, armastusesest sellepärast, et maailmas on probleeme, muresid, katastroofe ?

Näiteks kas eelmised kommijad loobusid oma õnnest ja laste sünnitamisest kliima soojenemise või muu maailmas toimuva pärast ?

Targutada ja tänitada ning ennast tähtsaks teha on ju mõnus, on ju ?

P. tõelised paled ja viimane

No mis rahuldust või mõnu te oma kommist tunnete ?

Tegelikult ei mõista teie hingeseisundit ega mõttelaadi.

Püüan olla viisakas ning siis kirjutama tulin, sest on mure ja hing on haige.

Hingel on väga valus, muidu siin ei kirjutaks.

Raske, valus ja tühi tunne on.

Aga provokatsioonidele või suisa õelustele ma lihtsalt ENAM ei suuda sõbralikult ja hellalt reageerida.

----
Varem oli küll nii.

Naistuttav või mõni teine naine õelutses, aga mina OLIN VAIT ja NAERATASIN HÄBELIKULT.

Mõni naine ütles mulle halvasti, mina põdesin, tundsin ennast süüdi, aga midagi vastu iial ei öelnud.
Uskusin, mulle tohib halvasti öelda, sest olen selle ära teeninud.
 
Riina 11. detsember 2014, kl 13.48
Aga mida see sulle enam annab kui sa seda oled tuhat korda juba siia ära kirjutanud?
Sa saad aru kui kohutavalt sinu kirjutised kõiki vihale ajavad?
Rääkisid korra ära, rääkisi veel viiskümmend korda, aitab nüüd äkki?
 
P. to Riina 11. detsember 2014, kl 14.25
Ju siis hing on haige, kui uuesti kirjutan.

Ju tunnen natuke kergendust, niisama nalja pärast ei kirjutaks.
Kirjutan, sest tunnen vajadust.

Tunnen iga päev, millest selle naise kaasabil ilma jäin.
 
no tore siis ju 11. detsember 2014, kl 14.31
P. to Riina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ju siis hing on haige, kui uuesti kirjutan.

"Ju siis" - et siis nagu pole päris kindel? Haige on see kindlasti.

> Ju tunnen natuke kergendust, niisama
> nalja pärast ei kirjutaks.
> Kirjutan, sest
> tunnen vajadust.

"Ju siis" - et siis nagu pole päris kindel? Skisod teevad ka asju, sest tunnevad vajadust. Joodikud joovad ja narkarid panevad narkot, sest tunnevad vajadust.

> Tunnen iga päev, mille
> st selle naise kaasabil ilma jäin.

See on sinu otsus - iga päev oma s...tahunnikus istuda ja tungivat vajadust tunda lisa juurde lasta ja lastagi. Selle asemel, et luua midagi. Ma tean, kohe tuleb küss, et mida luua ehk siis katse jällegi võõra peaga mõelda ja võõra jalaga kõndida, parem ikka s...tahunnikus edasi istuda. :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!