Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to No tore siis ju 11. detsember 2014, kl 14.37
Mis sa sõnast kinni haarad ?

Midagi muuta on hilja, olen rongist maha jäänud.
Vanus ...
Eepool ka korduvalt tuletati meelde, et vanamutt.
Tean isegi, et vanamutt olen.
 
Helenavanje 11. detsember 2014, kl 14.37
Mina ei saa ka aru, mis kergendust sa sellest siin saad, kui jahud ühest ja samast asjast, selle asemel, et midagi muuta oma elus. Vaba naine, üldse mitte vana veel, pool elu ees ja juba on ennast maha matnud. Miks sa ei muuda midagi oma elus?? Kergem on tõesti oma sopahunnikus vegeteerida ja soiguda?

Ja palun ära hakka jahuma, et mida mul ikka teha on, kuhu mul ikka minna, kellel mind ikka vaja on. See on ainult sinu haige fantaasia vili, et see nii on.
 
hilarious 11. detsember 2014, kl 14.40
Ma tahaks näha inimest, kes need 3032 postitust läbi loeb :D
 
P. to Hlenavanje 11. detsember 2014, kl 14.51
Tegelikult, kuhu on minna ligi 50a naisel, kui nüüd päris tõsiselt rääkida.

Väljas pikalt olla ka ei saa, külm hakkab, olen väga külmakartlik.

Kahjuks elu on nii, et noorus on lühike aeg. Kui elada 80a, siis suure osa elust ollakse vana.

Lähen välja. Kus minuealine kellegagi jutule saab. Näiteks kaubanduskeskuses, teatris, kinos, kohvikus EI SAA ometi teiste naistega jutule.

Vaadatakse ju kui hullu, kui kellegagi juttu teed.
 
Helenavanje 11. detsember 2014, kl 14.57
Esiteks, kui su jutt sinu haridusest vähegi tõele vastab, otsi endale uus töökoht!
Teiseks, otsi abi psühhiaatrilt. Ükskõik kui palju sa seda kinnitad, et sa abi ei vaja, siis tegelikult see pole tõsi. Sa vajad abi ja seda päris tõsiselt.
Kolmandaks, 47 aastase inimese elu pole läbi. Kui sa "terveks" saaksid, siis näeksid ise, kuidas tutvused tekivad iseenesest.
Paraku praegu tõesti sinusugusest hoiavad kõik kauge kaarega eemale. Sa lihtsalt tapad inimesed oma pugemisega ja jutuga.
 
Mõtle järele 11. detsember 2014, kl 14.57
Aga P, kui nüüd hästi järele mõelda, kindlasti leiad võimaluse omast mullist natuke välja astuda ja elu huvitavamaks teha!
 
Vahur 11. detsember 2014, kl 15.12
Mõtle järele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga P, kui nüüd hästi järele mõelda, kindlasti lei
> ad võimaluse omast mullist natuke välja astuda ja
> elu huvitavamaks teha!

Ei, ei P ei leia.
Temale meeldib oma s*tahunnikus istuda ja soiguda.
Jörr jörr, sõbranna ja peigmees.
 
P. tõeline pale ja kaunis hing avldub selles siisn 11. detsember 2014, kl 16.15
Teema oli: tahan mehele
-----------
meie kaunishingP. kirjutas siis nii:

no mis sa ootad veel??? 11. detsember 2014, kl 02.34
No mis sa ootad veel???

Võta esimene ettejuhtuv joodik või narkomaan ära.

Kui ta sind maha jätab, siis pane alimendid peale ja oledki üksikema valmis. Ja ilus tore perekond ongi olemas. :)

Ainult rumal naine ootab ja valib korraliku töökohaga mehi.
-----------
Teema oli siis: tahan kohe mehele
P. jõuab kribada kohe mitmel rindel..polegi nii totakas kui laseb end paista.
---------------
Netis kirjutas P. samaaegselt oma lollaka teema alt ja paari miuti möödudes siinse teksti ja kohe oli uuesti Omas teemas tagasi. Kirjastiil sama, sama allasurutud viha ja jõhkrus ja pahatahtlikkus.
 
P. Eelmisele 11. detsember 2014, kl 16.50
Kus ma veel kirjutasin su arust ?
Täpsemalt kus ? Ise nagu ei tea.

Kui ma pahatahtlik oleksin olnud, oleksin mõelnud iseenda õnne, mitte naistuttava ja teiste naistre heaolu peale.

Olen tõesti nördinud ja pettunud, et teiste naiste pilli järgi tantsisin ning hiljem irvitavaid sõnumeid sain: HALE PUGEJA, PUGEMINE ON SINU TÖÖ jne.

Naistuttav mitte kordagi ei öelnud mulle PUGEJA, kui ma talle kasulik olin ning ära kasutada vaja oli.

Siis käis meelitamine, et sõbranna kõige tähtsam, jäta peigmees maha.

Kui peigmees oli läinud, tuli pea kohe naistuttavalt mulle sõnum: PUGEMINE ON JU SINU TÖÖ.
Väga masendav, olin täielikus shokis.
 
P. to Helenavanje 11. detsember 2014, kl 16.58
Ei saa kedagi oma jutuga reaalis tülitada, sest reaalis olen väga väikese jutuga ning ühegi naisega EI ole ma oma muredest rääkinudki.

Mitte keegi ei tea ei peigmehest, ei naistuttavast, ei muudest mu muredest mitte midagi, ma ei ole sellest reaalis rääkinudki.
Esiteks on HÄBI, ma ei söandagi rääkida.

Teiseks tean, et see reaalis kedagi ei huvita, teen ennast ainult lolliks.

Märtsis jah saan juba 47, aeg lendab.


Kuidagi ei söanda reaalis kurta, et olen nii üksik, keegi minuga suhelda ei taha jne.
Ma ei suuda selliseid asju reaalselt välja öelda.

----
Just reaalis teen näo, et kõik on korras.
Et mitte ennast lolliks teha.
 
et millest sa ngu aru ei saa P. 11. detsember 2014, kl 17.10
Teema oli: tahan mehele
-----------
meie kaunishingP. kirjutas siis nii:

no mis sa ootad veel??? 11. detsember 2014, kl 02.34
No mis sa ootad veel???

----------
Kell oli siis kaks ja kolmkümmend neli minutit öösel üheteistkümnendal detsembril aastal kaks tuhat neliteist.
P.-le, kes numbritest ei näi aru saavat.
kuupäeva ja kellaega ikka näed,P.?Nii näitab P meile oma kavalust, alatust ja tõelist hinge.
 
vaatame kellaaegasid valetaja P. 11. detsember 2014, kl 17.22
nii, öised kirutised P.-lt
kell 2.10, 2.31 ja siis teemas "tahan kohe mehele" kell 2.34
Siis P.ehmatas ära, et on ära tuntud, kadus, kuna keegi kopis ta lollaka vastuse ta enda teemasse ümber, ja jätkab uuesti kell 13.02,süütute silmadega ja ilma midagi tunnistamata.

Miks ei võiks ju tunnistada P. , mina ju tunnistan, et sa valetja oled.Kohe hakkaks sul ju kergem.
 
P. Eelmisele 11. detsember 2014, kl 17.24
Sellist väljendit ma kasutanud ei ole, nagu sa siin kirjutad.

Vastu hakkab see ütlus, eriliselt totakas väljend. Samuti ei ole näinud siin sellisel kellaajal olevat kommi.
 
P. to 17.22 11. detsember 2014, kl 17.26
Mis tahan kohe mehele ? 25 aastased kirjutavad nii ? 2.34 all ei ole siin ühtegi kommi.
 
valetmine pole ilus, P. 11. detsember 2014, kl 17.27
kas emme ei õpetnaud, et valetada pole ilus P.? häbi peaks sul olema. mine nüüd nurka, väga paha tüdruk.
 
P. eelmisele 11. detsember 2014, kl 17.33
Kus see teema "tahan kohe mehele" siis on ? Halva kogemuse all seda küll ei ole.

Või olen juba nii vana ja ei näe ?

Algul sain aru, et 02.34 komm on siinses teemas, aga siit sellist kellaega ei leidnud.
Nüüd tuleb välja, et kuskil teises teemas, aga sellenimelist teemat ma siit foorumist küll ei leia.

"No mis sa ootad veel ? " on nii vastikult naiselikult ilge ja susiv ütlus, ma ei ole sellist väljendit küll kasutanud, vastik ütlus, selline naiselikult tänitav.
 
P-le meeldetuletuseks 11. detsember 2014, kl 17.59
No mis sa ootad veel??? 11. detsember 2014, kl 02.34
P kommentaari peakiri.
P-le iseloomulik kirjavahemärkide kasutamise viis.

Teema: "Saame tuttavaks" ja selles "Tahan mehele" kirjutaja teemataja- "agar"
 
Ei usu 11. detsember 2014, kl 18.17
et P soovitab kellelegi joodikut või narkomaani...
 
to hilarious 11. detsember 2014, kl 18.24
Mina lugesin...kohutavalt kaua võttis aega...mitu päeva.
 
valetaja metsateel 11. detsember 2014, kl 18.34
eks niimoodi need elukutselised valetajad teisi alt tõmbavdki. Täna õnne, et isklik kokkupuude puudub.
eelmisele: no pole neid kell 2 netis oleskleijaid võõraid nii palju..ikka kõik kodumaised psühhid.
 
P. 11. detsember 2014, kl 22.50
P-le meeldetuletuseks

Kuskohal selline teema on ? Halvas kogemusesest seda ei leia. Ah, saame tuttavaks all, kahjuks ei ole seda rubriiki pikemat aega külastanud.

Lähen vaatan nüüd.

Muide on teatud väljendid, mis on mu arust väga ebameeldivad ning mida ma kunagi ei kasuta, nii häirivad on ning seda väljendit ma küll ei kasuta, endal hakkab ebameeldiv.
 
P. to P-le meeldetuletuseks 11. detsember 2014, kl 22.59
Lõpuks leidsin üles selle kommi.

Täiesti absurd, kui mina nii kirjutaks.
Esiteks ei ole ma iial ise mehel olnud, mis nõuandja ma mehele mineku suhtes olen, ei oska ma mitte mingit nõu anda.

Mitu küsimärki on tõesti minu stiil, aga kommi sisu kindlasti mitte.

Ei ole ma kellegi meheleminekut ega mittemeheleminekut arvustanud, see ei ole minu valdkond.
Samuti ei oska ma ühelegi naisele selles suhtes mingeid soovitusi anda.

Ainuke soovitus on mitte oma õnne kellegi teise meeleheaks hävitada.
Midagi muud ma teistele naistele küll selles suhtes soovitada ei oska.
 
P. veel to P-le meeldetuletuseks 11. detsember 2014, kl 23.11
Lugesin huvi pärast kogu sealse teema.

Täiesti õige on nendel, kes ütlevad, et vanus ei klapi. Mida on öelda mul, pea 50a vanamutil 20-ndates noore neiu mehele mineku kohta.
Mu jaoks täiesti võõras teema, ei oska ma nii noorte asjus kaasa rääkida.

Raske uskuda, et siinsed tarkpead ei näe mõttelaadi erinevust, olen üllatunud.

Kunagi ammu käis mulle ju naistuttav peale, et abielluksin tüseda joodikuga, et muidu jään vanatüdrukuks.
Ei kujuta ette, et kellelegi teisele samasugust iba ajaksin, nõme ju.
 
ära valeta 11. detsember 2014, kl 23.55
keegi ei olnud sinuga öösel ühel ajal siin kommimas üleüldse, normaalsed ju magasid.. ära valeta, nii pole tõesti ilus teha, meenuta, mis emme ütles ja sõbrannagi..
sa kommenteerisid oma vaimusünnitust 2.31 öösel, siis ilmus lollakas kommentaar 2.34 ja siis kasusid magama, sest mina tõstsin sellest koopia su lollaka teema lehele. Kuna sa lugesid ja said aru, et sind on vahele võetud, põgnesid...netist sellks korraks.
 
P. Eelmisele 12. detsember 2014, kl 00.45
Tõesti ei näe mõtet sellel lasteaiamängul sinuga.

Kui sulle pakub elevust mõelda, et oli nii, siis võid ju mõelda, mina ei saa sinna mitte midagi parata.

Aga öelda 20-ndates neiule, et võta joodik - see on ju absurd.
Sellises vanuses on küllalt valikut.

30+ on valik juba väiksem, ma olingi 33a rongilt maha jäänud.

Olen juba ligi 50 ning noortele neidudele ma küll mingit nõu anda ei oska.

Noortel on valik ju suur ja aega samuti piisavalt, loomulikult tuleb võtta see, kelle poole kisub süda.
Mitte kuulata kadedaid. Nagu kahjuks mina tegin.

Sellist viga ei soovita mitte kellelegi.
Loodan, et vähemalt minu kogemusest on mõnele kasu.
 
P. veel to Eelmisele 12. detsember 2014, kl 00.53
Muide mulle noored inimesed üldiselt meeldivad, nad on südamlikud ja rikkumata.

Erandeid on küll ka, näiteks naistuttav on noorest peale õel ja pahatahtlik, aga see seotud tema kompleksidega.

Muide seda olen ka siin palju kirjutanud, et 20-ndates ei ole naistel mitte mingit probleemi
kedagi leida.

Kui sa päriselt nii arvad, et mina kirjutasin, siis sa kommide põhjal ei tunne üldse inimesi või ei saa sa lihtsalt kommidest aru.

Suurema tõenäosusega saad aru küll, et kirjutaja oli keegi teine, aga naudid oma susimist ja vastu vaidlemist, et põnev, mida ullike nüüd ütleb.
Selge see, et sa naudid seda, nii rumal sa ju ei ole, et üldse millestki aru ei saa.
 
P. 12. detsember 2014, kl 01.07
Täiesti huvist lugesin veel seda "minu" kommi.
Selliseid sõnu nagu "alimendid", "üksikema" ma üldse ei kasuta.

Alimentide teema mind üldse ei huvita ning sel teemal kunagi kaasa ei räägi.
Samuti ei arva, et lahutatud naine üksikema on, lahutatud naine on lahutatud naine.

Lihtsalt ei kasuta neid sõnu ei reaalis, ei kommides.
Mu jutt ja mõtted on hoopis teises stiilis.
 
P. 12. detsember 2014, kl 01.25
Tegelikult siin kõik anonüümne ja peaks ükskõik olema, mida keegi arvab, aga miskipärast ikkagi häirib süüdistamine asjus, mida sa kirjutanud ei ole.

Muide ei ole kordagi kasutanud teatud märki koos kooloniga, nagu seal kirjas on.

See komm seal on küllalt nõme ja solvab küll siin kellegi arvamus või lihrsalt kiusujutt.
Kogu see kirjutis on vastumeelne. Öelda noorele naisele, võta joodik - see on selline ajuvaba komm, milleks üldse nii teravmeelitseda.

Siis üksikema, juba see sõna hakkab vastu, saab ometi öelda lihtsalt ema.

Kogu see komm on vastumeelne.

Üldiselt minu viga on see, et usun siiani, et KÕIK NAISED ON TARGAD, sest olen ikkagi üllatunud ja pettunud, et sisul vahet ei tehta.

Olen ilmselt ikkagi kõikidest naistest liiga heal arvamusel, kui usun, et kõik naised asjadest aru saavad.

Mõtlen ikka veel nii, nagu 40a tagasi, et kõik tüdrukud on head, targad ja tublid ning mina üksinda olen saamatu ja rumal.
 
P. veel 12. detsember 2014, kl 01.38
Ja veel.
Tegelikult ma ei usugi, et keegi päriselt mõtleb, et ma sellise kommi kirjutasin.

Lihtsalt mõnel tuli tahtmine ullikest kiusata ning siis mõtles sellise meetodi välja.

Ma üldse ei imetsa, kui kiusaja ise selle kommi seal kirjutas, et siis susima hakata ning vaadata, kuidas ullike - tobuke vingerdab.

Ma ei ole üldiselt mingi kahtlustaja, aga praegu tekib vägisi selline tunne.
 
võõras 12. detsember 2014, kl 01.39
mida kauem sa soiud seda vähem läheb su soig kellelegi korda. no ei ole sust kahju, mitte ei ole. ja mida rohkem sind siin tundma õpin seda vastikum inimene sa tundud. räägid siin aina, kuidas sa reaalis kellelegi oma muret ei kurda, aga miks siinsed inimesed sinu jaoks mitte kuidagi korda ei lähe, et oma s.itta võid siin riputada kõigi kõrvadele oksendamiseni. see, kes teisi austab ei tee nii mitte kunagi, mitte kusagil ja sellepärast, et sa teisi ei austa, üksi oledki ja ole edasi, vähemalt reaalis ei pea inimesed sind kuidagimoodi taluma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!