Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
võõras 12. detsember 2014, kl 01.44
kuidagi vastuoluline see sinu jutt siin. kõik tüdrukud on sinu arust ka praegu nii meeletult head ja siinsamas on nad sinu arust nii meeletud halvad, et kiusavad ullikest. sa vali juba mida sa kokku jahud.
 
ja seda 12. detsember 2014, kl 01.50
võid oma halvatud vanaemale rääkida, et 46 aastat vana peast soe naine on oma psüühilist haigust nii kaua kõikide eest varjata osanud. kui see tõesti nii on oled sa valetaja ja psühhopaat nagu siin ennegi kirjutatud.
 
P. to Ja seda ja Võõras 12. detsember 2014, kl 02.14
Võõras
Mis sa igast sõnast kinni haarad.

Uskusin jah kaua aega, et kõik tüdrukud-naised on head, tublid, targad jne.

Lihtsalt üllatusin, et ei olegi nii targad, raske uskuda seda.

Ja seda
Eks see naistuttavale allumine oligi psüühiline haigus ilmselt.

Normaalne naine ei hakka ju teise naise käsul oma õnne hävitama.

Ei ole ma midagi kellegi eest varjanud, mis varjamisest räägid ????????????????????????

Lihtsalt oma üksindusest, naistuttavast, hävinenud õnnest ei ole reaalis rääkinud, ei söanda, sest reaalis ei huvita see mitte kedagi.
Ei hakka ennast lolliks tegema.
 
P. to Võõras 12. detsember 2014, kl 02.21
Vaata, kirjutada või rääkida - see on tohutult suur vahe.

Reaalis tõesti ei lähe kellelegi kurtma, et olen nii üksik, kellegagi suhelda ei ole.

Lihtsalt ei hakka ennast lolliks tegema, mitte keegi nagunii kuulata ei viitsi, olen 100% kindel.

Kirjutada on teine asi.
Kirjutada julgen mõtteid, mida reaalis välja öelda ei söanda, selleks ei ole mitte mingit võimalustki.
 
valetaja tüüpkäitumine. õppematerjal .P-st 12. detsember 2014, kl 03.34
egelikult ma ei usugi, et keegi päriselt mõtleb, et ma sellise kommi kirjutasin.

Lihtsalt mõnel tuli tahtmine ullikest kiusata ning siis mõtles sellise meetodi välja.

Ma üldse ei imetsa, kui kiusaja ise selle kommi seal kirjutas, et siis susima hakata ning vaadata, kuidas ullike - tobuke vingerdab.

Ma ei ole üldiselt mingi kahtlustaja, aga praegu tekib vägisi selline tunne.
----------
eitamine, tagasiaajmine, teiste süüdistamine, tõe väljaütleja süüdistamine.. see ju tüüpiline valetaja käitumine.
sa oled tõesti räpase hingega osav manipulaator.
 
P. Eelmisele 12. detsember 2014, kl 13.02
Ei hakka su provokatsioonile regeerima, seda rahuldust ei ole sulle mõtet pakkuda.

Ei näe mõtet lasteaiamängudes osalemises.

Mis muidu alimentidesse puutub, siis näiteks minust küll ei ole mingit alimentide nõudjat ja kuidagi imelik vaadata, kuidas mõni naine ennast selle nurumisega alandab.

Samuti tekitab sõna "üksikema" minus ebameeldivaid tundeid, ei kannata seda sõna.
Tekitab süütundeid, et mina olen kohustatud aitama või kohustatud neile mehe leidma.

Jubedalt häirib see trall nn. "üksikemade" ümber ja üldse selle sõna kasutamine.
See sõna paneb ju kõrvalseisjaid SÜÜDI TUNDMA, vähemalt mind paneb küll.

Umbes nii, et mina olen vastutav, et neil meest ei ole.
Nii ma tunnen.
 
P. 12. detsember 2014, kl 13.08
Keegi eespool kirjutas, et ega öösel siin kedagi ei olegi, aga 03.34 on küll öösel valvel.
Kuidas siis kedagi ei ole ?

Aga üldiselt selle lasteaiamänguga ma kaasa ei lähe, tean väga hästi, mis minu kirjutatud, mis mitte ning provotseerija teab tõenäoselt tegelikult ka, 100% muidugi teise inimese sisse ei näe.

Selge on see, mida rohkem ma vastan, sest suurema õhinaga öine kommija vastu hakkab.
 
Riina 12. detsember 2014, kl 13.33
Sa oled ikka tõeliselt eluvõõras ja rumal naine.
Alimentide nurumisega alandab mõni naine ennast?
Saad sa ikka aru, et naised nõuavad neid alimente, et oma last kasvatada, sest laste isa ei ole piisavalt mees, et seda ise koos temaga teha. See ei ole mingi enda alandamine, kui naine armastab oma last piisavalt, et talle pakkuda rahulduspakkuvat elu. Paraku on selleks vaja ka raha.

Nojah, muidugi mida sina tead ka elust või perekonnast või lastest. Sinu elu mõte on ju ainult kuskil kuradi foorumis soiguda ja kedrata teemat, millest kõigil on oksendamiseni ja rohkemgi veel.
Tõeline pugeja oled ikka. Ära ei väsi sellest?
 
Laura 12. detsember 2014, kl 13.37
Iga kell olen enne üksikema ja oma kahe lapse üle, kes on mingu elu õnn ka rõõm, õnnelikult koos perekond kui sinusugune hall ja vinguv pugeja, kes muud ei tee kui üritab oma vingumisega foorumis haletsust tekitada.
Hakka aru saama, et viimne kui üks siin jälestab juba sind ja siiralt loodab, et keegi sulle soki suhu suruks, et sa ometi vait jääks. Debiilik!
 
P. to Riina ja Laura 12. detsember 2014, kl 14.06
Riina
Aga ma ei võtagi sõna mehelemineku ja pereelu teemadel, ei teagi midagi ja ei oska midagi öelda ka.

Sellepärast ongi eriti solvav, kui arvatakse, et Saame tuttavaks rubriigis kirjutasin sellise tobeda kommi mina.

Mida minusugune ligi 50a vanamutt oskab öelda 20-ndates noorele naisele mehelemineku kohta ?
Täiesti võõras teema mu jaoks.
Ma ise ei ole ju iial mehel olnud.

Mulle tundub see alandamisena, olen mõelnud, et mina ennast nurumisega alandama ei hakka.

Laura
Sa oled millesti täiesti valesti aru saanud.

Kirjutasin ju, et mina sellistel teemadel sõna ei võta, tundmatu maa minu jaoks.

Sellepärast ongi nii solvav, et nn. "alimentide" ja "üksikemade" komm minu kaela määritakse.

Minu jaoks tundmatu maailm ja ma ei oska sel teemal kaasa rääkida.

Täiesti väsinud olen juba pidevast üle kordamisest.

Kui on teema "üksikemadest", siis see paneb mind SÜÜDI TUNDMA, et ma OLEN KOHUSTATUD AITAMA, neid ise toetama või abikaasa neile leidma.

Igasugused sellised artiklid tekitavad minus süütundeid.
 
Margit 12. detsember 2014, kl 14.19
Issand kui tore, et sa oled väsinud üle kordamisest :)
Äkki siis paned oma suumulgukese kinni nüüd?
Usu mind, me oleme ammu väsinud su pläusti lugemast.
 
P. to Margit 12. detsember 2014, kl 14.55
Kui mulle mingit jama kirjutatakse, kas pean siis alandlikult kaasa noogutama, nagu seda vanasti tegin ?

Loomulikult on solvav, kui öeldakse, et mina olevat mingi nilbuse kirjutanud.

Varem jah lasin endale halvasti öelda ja veel koogutasin alandlikult ning naeratasin häbelikult.
 
to P. 12. detsember 2014, kl 15.08
Mida sa praegu siis teed kui sulle halvasti öeldakse? Alles hiljuti kirjutasid, et siiamaani noogutad ja koogutad. Kas kael suurest koogutamisest-noogutamisest kooku pole jäänud?
 
P. to to P. 12. detsember 2014, kl 15.13
Ma ju ei koogutanud selle isiku ees, kes süüdistas mind nilbe kommi kirjutamises.
Tõsiselt solvav on.
 
to P 12. detsember 2014, kl 15.14
Mida sa tegid siis?
 
P. to to P. 12. detsember 2014, kl 15.52
Ei saa täpselt su küsimusest aru, mis mõttes mida tegin ?
 
P. 12. detsember 2014, kl 15.57
Mõtlesin just preagu, et kui mõni 20-ndates neiu tuleks minu käest mehelemineku kohta nõu küsima, siis mida ma oskan öelda - mitte midagi.
Tõstan käed ja annan alla.

Sellistel teemadel saavad sõna võtta need, kellel endal on kooselukogemus olemas, minul seda ei ole.

Ning kas 50a on üldse 20 aastasele pereplaneerimisel mingi nõuandja ?
Aeg on edasi läinud ju.
 
to P. 12. detsember 2014, kl 15.59
Ega siis pole midagi teha.
 
Bosch 12. detsember 2014, kl 16.15
Noored võiksid vanemate inimeste käest rohkem nõu küsida, mitte otsustada oma peaga või samavanade sõprade nõuandeid kuulata. Vanematel on elukogemus ja tarkus, mida noortel pole. Usun, et palju suuri vigu jääks olemata, kui kuulataks eakamate nõu ja arvamust.
 
P. to Bosch 12. detsember 2014, kl 16.42
Nõu saab anda ainult selline vanem inimene, kellel on endal vastavad kogemused olemas.
Minul need puuduvad.

Samuti ei tea ka ju vanemad inimesed ette, kuidas kellegi kooselu kujuneb.

Pealegi see komm, milles mind süüdistatakse, on ju nõme nilbitsemine, mitte mingi nõuanne.

Uskumatu, milline mõju on anonüümsel süüdistajal. Olen sellest alusetust süüdistusest täiesti löödud ja endast väljas.
 
P. veel 12. detsember 2014, kl 16.44
Kohe tuleb torm ja võin jääda interneti ühenduseta.
 
P. to P. veel 12. detsember 2014, kl 16.44
Nojah, siis on paha lugu.
 
seigad ja tõigad 12. detsember 2014, kl 16.50
no P. kasutab sõna "alimendid" oma nilbes kommentaaris. Tänapäeva noored seda sõna ei teagi, nüüd on ju "elatusraha" alimendid siiski vene keskkonnast pärist sõna, kus ka meie P on üles kasvanud ja sellise sõna kasutamiseks on ta just õiges vanuses.
 
P. 12. detsember 2014, kl 16.51
Võin tormi tõttu internetita jääda ja keegi ei saagi lugeda mu heietusi naistuttavast, peigmehest ja teiste naiste ees koogutamisest, noogutamisest.
 
P. to Seigad ja tõigad 12. detsember 2014, kl 17.10
Kahjuks mind see "alimentide" teema jätab täiesti külmaks, ei paku mingit huvi sellest kaasa rääkimine.

Ei ole minul selliste asjadega mitte mingit pistmist.
Pigem vastumeelsust tekitab sellest rääkimine, kuidagi ebameeldivad on kõik sellised kommid ja artiklid ning kurtmised.

Olen 100% kindel, et ma ei oleks ennast küll alandanud kellegi käest raha nuiamisega, nii palju ennast tunnen.
Alati olen mõelnud, et kus küll on nende naiste väärikus.

Ja kuidas tänapäeval seda sõna ei kasutata ?
Nii palju on selliseid artikleid, kus just see sõna sees.

Mina sellist nilbet kommi igal juhul küll ei kirjutanud. Lõpeta see kiusu ajamine.
 
P. to Sigad ja tõigad 12. detsember 2014, kl 17.12
Muide olen kasvanud just üles ajal, kus enamus abielud jäid kestma, lahutusi oli ikka ülivähe.

Ei rääkinud minu noorusajal küll keegi alimentidest, vähemalt mina küll ei kuulnud.

See raha nuiamine ning enda alandamine on just viimase aja probleem, pidevalt ilmuvad vastavad artiklid.
 
mis ma näen 12. detsember 2014, kl 17.14
Valevorst P möllab taas :D
 
P. 12. detsember 2014, kl 17.17
Endiselt on suur oht tormi tõttu internetita jääda.
 
P. to Seigad ja tõigad ja eelmine 12. detsember 2014, kl 17.21
Eelmine
Miks peaksin su provokatsioonidele alluma ?

Ütle päris ausalt, mis mõnu sulle provotseerimine pakub ? Täiesti siiralt küsin, sest ma sellest aru ei saa.

Mulle tõesti ei paku mitte midagi, et võtan kätte ja hakkan kedagi susima ning siis mõnulen.
Ei paku selline asi mulle mitte mingit mõnu, vastikustunnet hoopis tekitab, eelkõige iseenda vastu.

Ei mõista neid inimesi, kellele pakub pinget kedagi õrritada ja lollusi kirjutada, ei mõista.

Ole nii kena, selgita mulle.
Päris tõsiselt huvitab, mida selline jama kirjutamine sulle pakub.
Ma ei saa sellest aru.

Seigad ja tõigad

Tõenäoselt on vanema inimese kirjutatud muidugi.

Vaevalt ükski noor sellist kirjutab, vanainimeselik stiil.

Mitte see üks sõna, vaid kogu komm on vanainimeselik ning kindlasti vanema naise kirjutatud.

Noored kirjutavad hoopis teistmoodi.
 
apppiiii 12. detsember 2014, kl 17.41
Sa P oled ikka kõvasti põrutada saanud. Kas ema lasi sul maha kukkuda või raputati sind titena ogaraks, et sa vait oleksid ja magaksid?

Sa ise kirjutad, et vastumeelsust tekitavad sulle teatud kommentaarid, arutlused ja muu jutt üksikemadest, alimentidest jne jne...
Mida see sind peaks häirima, kui inimesed, kel selliste asjadega tegemist on, seda omavahel räägivad või lapse heaks mehelt raha tahavad saada.
Isal on võrdsed kohustused lapse ees ja kui teda ennast pole nõu ja jõuga kohal aitamas, siis maksab vähemalt rahagi, kuigi see närune raha ei korva isaarmastust ega ema vaeva. Mind ajavad hoopistükkis vihale need mehed, kes taovad rusikaga vastu rinda, et näe, nemad maksavad LAPSE jaoks, aga ema kasutab raha tea milleks...Eriti vastikud on veel sellised mehed, kes, ise ammuilma uutes naistes, aga valvavad oma laste ema taga, ega see, teiste meestega ringi ei aja. No mida peaks see enam nende asi olema. Nende asi ongi maksta alimente ja vait olla. Kui maksta ei taha, siis tuleb nõuda ja see pole mingi enda alandamine. See oleks hoolimatus enda ja laste vastu hoopis, kui ei nõuaks.

Tegelikult tahtsin sulle öelda, et niisama, kui sind ajavad paljud normaalsed asjad, ja jutt neist, närvi, niisama ajad sina oma kujuteldavate kannatustega ja selle sõbranna-ilaga siin meid kõiki juba ammuilma närvi.
Öakkkkk, lähen oksendama
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!