Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Appiiii 12. detsember 2014, kl 17.58
See, millest seal kommis juttu oli, on minu jaoks tundmatu maailm ja ma ei oskagi kaasa rääkida, mul lihtsalt ei olegi midagi selles teemas kaasa rääkida.

Ei ole kokku puutunud selliste asjadega, ei oska midagi öelda.

Vaata, minus tekitab selline asi süütundeid, et ma olen nüüd kohustatud naistele appi minema või et ma olen kuidagi süüdi, et nad üksi last kasvatavad, sest minu kohus on seista naiste heaolu eest.

Mul on ikkagi siiani teiste naiste ees süütunded, et ma olen neile midagi võlgu ja kui kellelegi on midagi pahasti, siis ma pean aitama.

Piisab ainult pealkirja lugemisest, juba sõna "üksikema" paneb mind süüdi tundma, et nüüd on minu ülesanne appi tulla.
 
RR 12. detsember 2014, kl 18.05
Kui sind on milleski valesti mõistetud, mõtlen seda võõrast kommentaari, siis ütled ÜKS KORD, et see ei ole sinu kirjutatud ja PUNKT. Äärmiselt tüütu ja nõme on, kui sa siis jäädki seda selgitama ja põhjendama ja välja vabandama ...

Kas sul on raske milleski piiri pidada või?
Mida sa seletad alati igat asja tuhandeid kordi üle!

Ja see sinu pidev solvumine siin ... kuidas saab mingis foorumis üldse solvuda? Võtad ikka väga tõsiselt seda virtuaali, ja jätad reaalis oma elu elamata!

Taevane arm - 46a naine ja elu otsas?!
 
ka oksendan 12. detsember 2014, kl 18.05
kui kavalalt keeras kohe rajalt kõrvale. näed, ei ajagi närvi, hoopis süüdi tunneb tema ennast. ühes kommis nii ja teises naa, mine võta sa kinni eksole
 
P. to RR 12. detsember 2014, kl 18.09
Vaata, see komm on nii ebameeldiv minu jaoks, sellepärast kordasin.

Aga ei piisanud ühest korrast, kogu aeg provotseeriti ju.

Raske uskuda, et päriselt arvati, et mina kirjutasin. Kogu see sõnastus ja kommi sisu on ju minu ülejäänud kommidele risti vastupidine.

Siin ju kirjutatakse, et sisu järgi saadakse aru, kes kirjutab.
Ju siis ei saada või ?

Lihtsalt äärmiselt ebameeldiv.
 
P. to Ka oksendan 12. detsember 2014, kl 18.12
Sa haarad igast sõnast kinni ja hakkad norima.

Kirjutasin ju, et sellised kirjutised on mulle vastumeelsed, häirivad, panevad mind süüdi tundma, et mina pean neile heaolu tagama ning olen vastutav.

Milleks sa norid. Kordan ju sama asja mitu korda üle.
 
valetaja 12. detsember 2014, kl 18.59
valetajale ongi omane pikalt jaurata, ikka tõestada küll nii, küll naapidi oma süütust ja valetaja ei saa ise arugi, kuidas ta oma pika tõestamisega oma valed reedab.
kui inimene pole süüdi, siis ta ei hakka vaeva nägema, et endast mingit pilti kellelegi luua. Ta ütleb, et see pole tema tehtud ja jutt otsas. Tal ei teki kahtlustki, et teda võidakse valesti mõista. Kui siiski teda mõistetaksegi valesti, siis õige ei tunne end halvasti, sest see pole tema probleem, see on valestimõistja, provokaatori või kelle tahes, teise, probleem.
Valetaja aga teab, et ta valetab ja et veenev näida, ta tõestab ja tõestab ja eitab ja eitab....
Oma olemuselt on psühhopaat valetaja, manipulaator ja väga minakeskne. Ta peab oma tahtmise saama, vähemaga ta ei lepi.
Niiet, kuni terve foorumitäis rahvast ei nõustu P-ga, seni kõik jätkub ja lõppu ei tulegi.

On kaks võimalust lõpetada see soigumine siin, kas boikoteerida P-d või samamoodi valetada ja pugeda P-le ja kiita tema arvamus heaks ja nõustuda sellega, millega päriselt nõus ei oldagi.
 
ja kaust me teame? 12. detsember 2014, kl 22.41
kuidas saaame meie teada, et see kommentaar, mille sa ise kirjutasid, sind häirib? järsku mõnuled hoopis tähelepanus, mille siit saad, istudes oma kirjatükkide hunniku otsas. Nüüd paha ja häbi olla, et su veletamine ja kahepalgelisus päevavalgele ronis. Ja murtud inglitiivaga süütust kannatajast toimus muutus tõeliseks agressiivaseks, jõhkraks, kesekealiseks mutistunud mutiks..
oh, mine sa ka õige pessssse.Paras psühhopaat tõesti.
 
P. to Ja kust me teame 12. detsember 2014, kl 23.55
Kahjuks ei ole mingit põhjust mõnuleda.

Mitte midagi mõnusat ei ole selles, et peigmehest ja tema lapsest loobusin, mitte midagi ei ole mõnusat piinavas üksinduses, sõbrannade puudumises.

Kohutav kahetsus ja igatsus millegi järele, mida minu vanuses enam ei tule.

Kui mind süüdistakse õigusega, ei häiri see mind üldse.

Õigustatud kriitika on teretulnud ning see ei saa mitte kuidagi panna halvasti tundma.

Miks ma peaks vait olema, kui mind provotseeritakse ?

Võin ju psühhopaat olla, aga kas provotseerijad siis ei ole psühhopaadid.

Selline provotseerimine ja jauramine täpselt samuti psühhopaatia tunnus.

----
Loe oma komm üle.
Kas see ei ole õela naise õelutsemine ?

Mis sul viga küll on ?

Püüdsin ilusasti ja viisakalt seletada, et taoline mõtlemine ei ole mulle omane ja ma tõesti ei oska noortele kooselu suhtes nõu anda.
Mul endal ei ole ju kooselu kogemust.

Kas nüüd sinu salvav ja irooniline komm on nüüd terve psüühikaga inimese kirjutatud ?

----
Ma ei olegi normaalne.
Keegi kargab turja, mul kohe süütunded.

Loen artikleid õnnetutest üksi lapsi kasvatavatest naistest ning kohe tunnen ennast süüdi, et minu kohus on neid naisi aidata.
 
P. veel to Ja kus me teame 13. detsember 2014, kl 00.05
Sinu õelutsemine võtab täiesti tummaks.

Hakkan päriselt uskuma, et ma olengi totakas, pooletoobine ullike, sest ma üldse ei mõista sellist susimist.

Ma tõesti ei saa aru, milleks seda salvamist sulle vaja on, mida see õelusemine sulle pakub.

Ei saa aru, löö mind või maha, ma ei saa aru.

Ju ma olengi üks hale ullike, totakas pugeja, kui ma millestki aru ei saa.

Ma üldse ei saa aru, milleks on üldse vaja selliseid salvavaid komme kirjutada, selgita palun, MIS SIND SUNNIB NIIMOODI SUSIMA.

Võib-olla olengi alaarenenud totakas, aga sellest fenomenist ma aru ei saa.

Ju mul ongi midagi viga, et aru ei saa.
Ilmselt olengi poolearuline.

Päris tõsiselt hakkan enda mõistuses kahtlema, sest ma EI mõista selliste kommide tagamaid.

Ma mõtlen täiesti tõsiselt, et ju siis olengi puudega, kui ma näiteks kommide 18.59 ja 22.41 tagamaid ei mõista.

------
Võib - olla sellepärast ma sõbrannasid ei leiagi, sest teiste naiste mõttelaadist, irooniast, salvamisest aru ei saa.
Selles mõttes, et ma ei saa aru neid põhjustavatest teguritest.

Oma mõistuses kahtlen täiesti tõsiselt.

Olen alaarenenud debiilik.
 
P. 13. detsember 2014, kl 00.29
Viimaste päevade kommid on tekitanud minus tugeva alaväärsuskompleksi, sest ma ei saa enam üldse aru, mis siin toimub.

Ju ma olengi totakas.
ükski naine pooletoobisega suhelda ei taha, sellepärast ma ÜKSINDA olengi.

Võidakse öelda, et miks ma siin kirjutan, kui ainult negatiivsust vastu saan.

Kirjutan, sest see on AINUKE koht, kus saan endast ja enda muredest pajatada, vaatamata negatiivsele stressile, mida siit saanud olen.

ÜKSINDUS, SUHTLEMISVAEGUS ja ÄNGISTUS on nii suur, et kannatan siinse negatiivsuse välja, mis mul muud üle jääb.

Reaalis ma ju suhelda ei saa.
 
no ja tore siis ju 13. detsember 2014, kl 00.42
no ja tore siis ju.
 
P. 13. detsember 2014, kl 01.43
Naistuttavaga sama moodi.

Telefonis kõne lõppedes hoidsin vaevu pisaraid tagasi ning värisesin üleni alandusest ja solvumisest, naistuttav aga seda enam irvitas, mida nutusemaks mu hääl muutus.

Õudne meenutada.
 
no ja tore siis juu. 13. detsember 2014, kl 02.31
no ja tore siis ju.
 
arvamus 13. detsember 2014, kl 02.42
aga P. mis sa ise nagu arvad?
 
P. to Arvamus 13. detsember 2014, kl 03.24
Mis suhtes arvan ?

Arvan, et olen ilmselt nõrganärviline, et kõike siin öeldut südamessse võtan.

18.59 ja 22.41 kommidest kohe ei oskagi midagi arvata. Hämmingut tekitavad.

Alaväärsuskompleksi suurendavad sellised kommid ainult, sest hakkasin mõtlema, et kas olen arengupeetusega, et selliste kommide tagamaadest aru ei saa.

Hakkasin päriselt oma mõistuses kahtlema.
Minuvanune peaks inimeste mõtte - ja meelelaadi mõistma, aga mina siinkohal ei mõista, juhm olen.
 
Kokkuvõtvalt 13. detsember 2014, kl 05.45
Mida oligi tarvis tõestada..
 
P. kas sa jäid tormis ellu? 13. detsember 2014, kl 12.12
Kulla P. kuidas möödus su tormine öö?
 
P. 13. detsember 2014, kl 12.25
Toas olen ikka ju.

Minu häda on selles, et hakkan kõige pärast pead vaevama. Et mis mõttega selliseid viimaste päevade komme siis kirjutatakse, millest neil inimestel puudu, mis PÕHJUSTAB neil selliseid kirjutisi.

Ja ma ei ole mitte mingile järeldusele jõudnud, ma lihtsalt ei mõista neid inimesi.

Kõik see tekitab minus komplekse ja alaväärsyst, et kas ma siis olen puudega, et nendest kommijatest aru ei saa.

Ei teki endal vajadust tulla netti ja lihtsalt hakata kellegi kallal norima ja susima.
Ma EI saa sellisest vajadusest aru.
Mida see küll asjaosalistele pakub, täielik müstika.

Ju mul see ajuosa puudu, olen juhm, et viimaste päevade kommijaid ei mõista.
 
to P. 13. detsember 2014, kl 12.32
Kas ootasid tormi, kas üldse jälgid uudiseid või murrad pead naistuttava üle. Sulle ei paista miski peale naistuttava korda minevat.

Mis sind huvitab üldse?
 
näh 13. detsember 2014, kl 13.08
Teda huvitavad teiste inimeste pead. See, mis tema enda napakas ajus toimub, ei ole talle huvitav.
 
P. 13. detsember 2014, kl 13.16
Loen ikka uudiseid loomulikult.

Näh
Enda käitumise olen ammu selgeks teinud.

Kuule, kui mulle siin kirjutatakse sellist jama ja muudkui raiutakse, miks mind ei tohi huvitada, MIKS seda tehakse ?

Ja muidugi tekib tunne, et olengi poolearuline opakas, kui nende kommide PÕHJUSTEST ja MÕTTEST ning VAJADUSEST aru ei saa.
 
Ja 13. detsember 2014, kl 14.22
P, su tunne ei peta sind, oledki poolearuline opakas.
 
P. to Ja 13. detsember 2014, kl 14.29
Sina oled tark, siis on hästi.

Seleta poolearulisele opakale, MIKS selliseid absurdseid komme kirjutaTakse, MIDA SEE KIRJUTAJALE PAKUB, milleks neile seda VAJA ON ?
 
no ja tore siis ju 13. detsember 2014, kl 14.47
Nähes seda sinu purskavat s..itafontääni, millele oled kaunistusteks lisanud vilkuva ja värvivahetava LEDvalgustuse ning lased kõrvale mõnda vaibakloppimiseks seatud Vivaldi pala, tunneb mõni lugeja lihtsalt vajadust prundi ette panna, sest on teistsuguse esteetika kandja. :) Selleks on seda vaja. Aga ega sinu võimsa s...ta-Mardalsfosseni jaoks pole miski takistuseks ju. :)
 
P. 13. detsember 2014, kl 15.06
Kahju, et ei saa targemaks.

Mõtlen täiesti tõsiselt, MIKS mõni targem isik ei või selgitada, MIS selliseid absurdseid komme põhjustab ?
Täiesti siiralt tahan teada.
 
seda et 13. detsember 2014, kl 15.54
mitte teiste kommid ei ole absurdsed, vastupidi, need on normaalsed. sina ja sinu nö probleem ümber sõbranna on absurdne nagu tants ümber aurukatla. kuidas võib nii loll olla, et seda mitte mõista ning ikka ja jälle otsida vigu teistes mitte endas.
sa näed kõike nagu läbi mingi kõverpeegli, millel pole reaalsusega midagi ühist.
 
P. Seda et 13. detsember 2014, kl 16.02
Nilbe kommi mulle pähemäärimine, lõputu tänitamine - targutamine, susimine nüüd küll normaalne ei ole, aga püüan ka neid inimesi mõista, aga kahjuks ei mõista.
 
aga 13. detsember 2014, kl 16.13
Sa püüa parem mõista, miks sa kõikidele närvidele käid. Teised saavad ju oma eluga kenasti hakkama ja ei süüdista pidevalt kõiki õeluses ja susimises. Sinul on ju probleem.
 
idioodist p-le 13. detsember 2014, kl 16.22
ülejäänutel on elus kõik korras, kõigil on sõbrannad, pered, lapsed ja keegi 46selt ennast veel maha matta ei kavatse. nii et mis tolku sul nende peades koukida. ikka oma pea on see, mis elu jamaks muudab. kougi seal sees.
13 aastat koukida sõbranna ajudes selmet oma ajudes korrektsiooni teha, on küll idiootsuse tipp.
 
ja 13. detsember 2014, kl 16.27
mida sa kujutasid ette, et kõik hakkavad siin delfis su teemas hüva nõu andma ka 13 aastat ve?
ainult idioot nagu sina võisid midagi nii tobedat arvata. laku panni, head nõu on sulle siin antud juba küll, kui sellest aru ei saanud, on see sinu probleem ja muud sa pole ära teeninud, kui sügavat põlgust kuna nõu kuulda võtta ei taha, ainult hädaldada tahad. hädaldajad saavadki vaid põlguse osaliseks, ole õnnelik, et läbi arvuti sulle peksa anda ei saa, muidu saaksid sa veel oma inina peale pidevalt tümmanit ka. nii et parajalt kaval oled, et reaalis ei halise, seal saaksid jalaga peessee
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!