Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to P. irvitab 14. detsember 2014, kl 16.59
See minu AINUKE võimalus suhelda, muret kurta, arvamusi lugeda.

Ma ei tea, kuidas teistel, aga mul on suhtlemise PUUDUS.
Mõtlen, et ma olen vist küll maalmas ainuke naine, kes nii tugevalt kannatab suhtlemise puudumise all.

Reaalis jääb mulje, et naised üldse ei vaja mingit suhtlemist.
Siis mõtlen, et kas olen vigane, et mina vajan suhtlemist.

Naistest jääb mulje, et suhtlemiseks neil ei ole ei aega ega tahtmist.

Igatahes see tekitab minus tunde, et olen mingi alaarenenud.
Sest normaalne paistab olevat tegeleda muude ajadega, aga mingi ullike tahab suhelda.
 
õigus 14. detsember 2014, kl 17.04
oledki alaarenenud, oledki ullike, see on nii ja lepi juba ükskord sellega.
normaalsest jutust sa aru ei saa ja sellepärast ükski normaalne inimene sinuga suhelda ei tahagi. normaalsed ajad sa ainult vihale. ainuke võimalus on vaadata suhtlemiseks kedagi, kellel on ka mingi arenguhäire nagu sul endal, noh hullumajas saavad omasugused näiteks sõbrannasid.
 
P. to D 14. detsember 2014, kl 17.11
Olen 100% kindel, et nad lahus ei ole.
Naistuttav on nii kange oma õnne eest võitleja, tema juba lahku ei lähe.

Pealegi on ta suhelnud aegajalt kõik need aastad oma hädaabi - peigmehega, seal ka külas käinud. Ei tea, miks, ilmselt süümepiinadest, sest selle "peika" jättis ta ju maha.

Hädaabi - "peigmees" elab mu majast paar maja edasi ning tema sugulane mu majas ning ütles mulle, tundsin teda vanast ajast.

Kui oleksid lahus, siis oleks seda öelnud.

Samas naistuttav käis hiljuti minu maja juures, aga minuga kontakti EI VÕTNUD ja ei võtagi.
 
P. to Õigus 14. detsember 2014, kl 17.14
Vaata, ma ei ole naistega reaalis rääkinudki, kust keegi teab, milliseks me jutuajamine kujuneb.

Seda ei tea mina, seda ei tea keegi.
 
P ja norra abi 14. detsember 2014, kl 17.18
http://www.saeioleyksi.net.ee/foorum/

seal nagu Norra raha huugama pandud psühh nõusatmiseks.
järsku P. see sobib sulle ka?
või on see nii lihtne abistamisviis, et erakordsele rikka siemaailmaga paljukannatanud psühhile P-le nagu ei sobigi?
 
P. on aus vähemalt 14. detsember 2014, kl 17.21
P kirjutab: Igatahes see tekitab minus tunde, et olen mingi alaarenenud.
Sest normaalne paistab olevat tegeleda muude ajadega, aga mingi ullike tahab suhelda.
----------
nii ongi.et noirmaalne on muud teha, kui netis konutada.
 
ooo 14. detsember 2014, kl 17.29
Kuidas tead, et ta su maja juures käis? Nägid aknast? Läinud siis ise välja õigust nõudma.
 
P. Perssssse 14. detsember 2014, kl 17.33
ja P. mutt on kõva pläägutaja ja susija netis. Kirjuta kiri siis oma sõbrannele, riputa netti ülesse, FB-ki või kuhugi, saada ametliku postiga, tee talle piiramisrõngas, lase ahelatesse panna ja toimetada sinu juurde.. mida iganes, see susimine siin ka ju nagu sõbranna suhtes tulemust ei too.
 
P. to Õigus 14. detsember 2014, kl 17.34
Eelmine
Ma ei kirjutanud netist, vaid reaalis suhtlemisest. Netis oled sa ise ju täpselt samuti.

Õigus
Vaata, õelutsemisest ma tõesti aru ei saa, nii juhm olen.

Ma ei saa aru, kas õelutsetakse meelega ning MILLEKS seda õelutsejatele vaja on, MIDA see neile pakub.

Või mõni tõesti mõtlebki nii halvasti ? Aga millest ja kust nii halvad mõtted ?
Kas neil endel elus midagi nii pahasti ?

----
Ole rahulik, normaalsest jutust saan väga hästi aru.

Küll aga tekitab segadust tigedus ja ironiseerimine.
Seda tõesti ei mõista.
 
õigus 14. detsember 2014, kl 17.39
aga millest sinuga rääkida? täitsa tõsiselt ootan vastust.
 
P. to Ooo 14. detsember 2014, kl 17.40
Kirjutasin ju, et hädaabi - "peika" elab minust paar mina eemal. Tema sugulase sõnul käis seal külas.

Imestasin, et miks käib inimesel külas, keda ta üldse ei tahtnud ning kelle maha jättis.
 
vasta 14. detsember 2014, kl 17.41
Kust tead, et sõbranna su maja juures käis?
 
P. to Ooo 14. detsember 2014, kl 17.41
mitte mina vaid maja
 
P. to Õigus 14. detsember 2014, kl 17.45
Millest õüldse inimesed omavahel räägivad ?
Millest näiteks sina oma tuttavatega räägid ?

Ma ei tea, millest naised räägivad, tundmatu maailm.

Rääkida saab igasugustest asjadest. Inimene on küll väga piiratud teadmistega olevus, aga midagi ikka räägitakse ju.
Erandid on muidugi suured teadlased - geeniused.

Kust ma ette tean, milliseks kellegagi jutt kujuneb. Oleneb, mis keda huvitab.

Ma ei saa ju midagi taolist rääkida, mis kuulajat üldse ei huvita.
Eks vestluse käigus selgub, mis asjad teist poolt huvitavad, kust ma seda ette tean.
 
P. to Vasta 14. detsember 2014, kl 17.46
Vastasin ju 17.40 kommis.
 
to P. 14. detsember 2014, kl 17.46
Miks te hädaabipeikaga kokku ei koli kui ta oli su elu armastus ja elab sinust kõigest paari maja kaugusel?
 
õigus 14. detsember 2014, kl 17.48
sa oled peast segi, seda näitab see, et mingi sõbranna mögin käib su ajudes juba 13 aastat. muideks sulle on siin väga palju hüva nõu antud, millest pole sa mitte muffigi aru saanud, ka see näitab, et oled absoluutselt suure anenguhäirega. sellepärast on normaalsed naised siit teemast minema läinud, et nad on lõpuks aru saanud, et sinuga suhtlemine on ajaraiskamine, sest sa tõesti ei saa mitte kui millestki normaalsest aru. ja kuna sa mitte millestki normaalsest aru ei saa jääbki üle vaid sinu üle irvitada, sest mingit suhtlust sa siit ju päevast päeva kerjad. mida sa oma sassis ajuga siit ootad siis, et ka foorumlased hakkavad su sõbrannast heietama 13 aastat või? ei hakka. ülejäänud 13 aastat võid oma sasssis ajuga heietada teemal, mis kõigil viga on, miks kõik sind norivad, mida nad sellest saavad.
sa oled peast väga, väga haige ja sa tead seda isegi.
 
P. to Õigus 14. detsember 2014, kl 17.50
Ma olen täiesti kindel, et naistega ma rääkida ei oska, nende meele järgi olla ei oska ning mina kellelegi ei sobi ning me jutust ei tule mitte midagi välja.

Lootusetu ettevõtmine.
 
P. to Õigus 14. detsember 2014, kl 17.52
Jah, tükk aega tagasi oled mõned tõesti väga head kommid. Aitäh neile.
 
P.le 14. detsember 2014, kl 17.54
Miks sa ei vasta? Miks sa oma kunagise peikaga kokku ei koli kui ta sinust kõigest paari maja kaugusel elab?
 
õigus 14. detsember 2014, kl 17.58
46 aastane naine peaks olema mitte lihtsalt tark vaid lausa elutark. nii vana nainje peab oskama noortele juba nõu anda, kui küsitakse. sinus pole midagi, ei tarkust, ei elutarkust, pole sinus ei huumorimeelt, mitte mingit loomingulisust.
mitte midagi ei ole.
jahud siin noorte foorumis ja noortele ei paku sa ka mitte midagi, sellepärast noored sinu üle irvitavadki, et oled niivõrd rumal, ebahuvitav, ajuvaba, et mis muud suga peale hakata ongi.
 
P. to P-le 14. detsember 2014, kl 18.01
Paar maja edasi ei ela minu peigmees.

See on naistuttava kunagine hädaabi - "peika", s.t. keegi, kes oli tal parema puudumisel, et kui kedagi teist ei leia, siis hädaga lepib.
Aga leidis parema ning hädaabi saatis kohe pikalt.

Seepärast imestan, et miks oma suure armastusega koos elades hädaabiga läbi käib, keele vastu tal kunagi tundeid ei olnudki.
Kas süütundest või naudib, et hädaabi tema piili järhi tantsib.
 
P. to Õigus 14. detsember 2014, kl 18.04
Võib-olla mõni noor irvitab ka, aga enamus irvitajad on ikka vanemad naised nagu ma ise.

Ei paista, et siin eriti noori käiks, enamus kommid tunduvad olevat natuke vanemate naiste omad.

Muide ma eriti ei usu, et noored tüdrukud siin nii väga käia viitsivad. See foorum ei ole nagu noorte stiil.
 
P. to Õigus 14. detsember 2014, kl 18.06
Ütle, mis nõu ma oskan noortele anda kooselu suhtes, kui ma ise koos elanud ei ole ?
 
õigus 14. detsember 2014, kl 18.09
see sulle tundub lihtsalt, sest sul on arengupeetus. mina saan küll aru, et siin on ikka nooremad koos. tegelt vanemad naised suhtlevad 50+ foorumis.
 
P. veel to Õigus 14. detsember 2014, kl 18.10
See on küll päris naljakas, et noorte foorumis.

Minu meelest on see just KESKEALISTE foorum, selle noorte foorumi jutu peale jäi küll suu lahti.

Põhikäijad on siin ju keskealised.

Sa ajad ju sulaselget jama, kust otsast see noorte foorum on ? Olen 100% kindel, et nii 95% mulle vastajad on keskealised, nii 35-55 enamus.

Mõni noor võib siia vahel teema teha, aga vastajad on pea kõik vanemad naised.
 
jummel 14. detsember 2014, kl 18.11
Miks sa, P, ennast registreeritud kasutajaks siin ei tee? Lõpeks su teisikute klounaad siin ära!
Kui on punkt juba võetud, pane siis kriips või koma või koolon P-le otsa, what ever!
 
no 14. detsember 2014, kl 18.12
Sa löö naistuttavalt hädaabipeika üle või ei kõlba see hädaabi peika sulle ka?
 
P. to Õigus 14. detsember 2014, kl 18.12
Ära hakka keksima ja nõmetsema. Saad väga hästi aru, et enamus on keskealised.
Loe kasvõi komme, väga palju on vanemate inimeste komme.
 
õigus 14. detsember 2014, kl 18.12
tead, kui ma räägin kellegi, et 10ndalt korruselt alla hüpata pole hea ja saab surma ei pea ma ise enne ise alla hüppama. empaatia on see, mis on igal inimesel ja see areneb aastatega. siin on öeldud juba, et sul puudub empaatia, sa ei oska panna ennast teise inimese olukorda, et sa oled psühhopaat ja see on õige.
sellepärast sa ei saagi aru teistest inimestest ja nende tegudest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!