Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
ahaaa 15. detsember 2014, kl 00.09
muidugi, P. teenis seximisega naistuttavale pappi, sest see ju tööl ei käinud ja võibolla P. ka ei käinud siis tööl. olid mõlemad meeste rahakoti küljes nagu puugid ja hargitasid vaid jalgu.
nüüd vananev prost ahastab, sest tööd napib, kui üldse enam leiab. no seda kõige vanemat tööd ikka ma mõtlen. ja nüüd siis tulevad peremõtted pähe. paneb tõesti karvu katkuma, kui ulaelu kõik röövinud on, pole kedagi, kes kalliks peab ja pole lastki, kes paneks käed ümber kaela ja ütleks: "emme, ma armastan sind"
eks see "töö" sulle tol ajal ikka meeldis ka, mitte vaid sõbranna heaks sa seda ei teinud. muidu sa poleks seda meest enda küljest lahti haakinud ja tema lapsukesest loobunud.viimane lollpea ka ei kihuta meest, keda armastab, enda juurest minema. sina, P. pole ju viimane lollpea, sest lollpea ei kirjutaks nagu sina siin. tunnista parem tõde ja su elu saab edasi minna. eitamisega ei muutu midagi.
 
P. 15. detsember 2014, kl 01.50
Ahaa
Sellist tobedust ei hakka kommenteerima.

Tegelt ju tore
Ei ole keegi intiimselt ära kasutanud ega ahistanud.

Ära kasutas mind ainult naistuttav. Selles mõttes, et kasutas ära mu süütundeid, et panna enda pilli järgi tantsima.

Aga ole loll edasi
Psühhopaat on ikka midagi muud.

Mina olen lihtsalt üks jobu.

Põhi alt ära, P
Heameelega elaksin, aga ÜKSINDA on seda niiiiiiiiiiii raske teostada.

Ei pea silmas ainult pereelu, vaid sõbrannade ja oma seltskonna puudumist.

Vaatasin tänagi, kõik naised nii hõivatud, nii asjalike, tarkade, reserveeritud nägudega, ära-teda-sega pilk ees.

Ei ole ükski naine huvitatud ei suhtlemisest ega seltskonnast.

Mida ma siin ÜKSINDA ka elan ... jama.
 
aga sex raha eest? 15. detsember 2014, kl 01.54
muidu sex raha eest on tuttav teema ju P?
 
tore, et on jobusid 15. detsember 2014, kl 01.54
kohe tore, et jobu P. netist alati võtta. kohe hakkab naljakas.
 
P. to 01.54 15. detsember 2014, kl 01.57
Ära mind endaga segamini aja.
Tuttav teema on sulle, mitte mulle.
Sest muidu sa niimoodi ei kirjuta, kui sa ise kokku putunud sellega ei ole.

Teine 01.54
Olingi jobu. Milline normaalne inimene nii käitub nagu mina.
 
P. 15. detsember 2014, kl 02.13
Viimaste päevade komme lugedes jääb mulje, et siin kadunud talendid.

Õelutsemise, ärapanemise, fantaasia ja ironiseerimise kohapealt saaksite küll Oscari auhinna.

Miks te oma annet siin foorumis raiskate ?

Sest ironiseerimine ja mõnitamine kukub osadel siin suurepäraselt välja, see on talent.
Mõtlen seda täiesti tõsiselt.

Võiksite kuskil raadios-televisioonis oma andega esineda jne.

Minusuguse opaka pooletoobise jobu peale oma osavat annet kahju ei ole raisata ?
 
P küib, ise vastab 15. detsember 2014, kl 02.21
P kirjutab: minusuguse opaka pooletoobise jobu peale oma osavat annet kahju ei ole raisata ?
----------
vastus: tõesti ei ole kahju.

nagu sinulgi täiesti võõraid inimesi oma talendiga mitte millestki kirjutada juba aastaid.
Taiesti sinu enda raiastaud aeg, elu.
 
kõik sinule, P. 15. detsember 2014, kl 03.11
P. kirjutab: minusuguse opaka pooletoobise jobu peale oma osavat annet kahju ei ole raisata ?
--------------
sinu õnne nimel ei ole mitte millestki kahju.
 
P.le 15. detsember 2014, kl 08.48
Sul pidi oma maja olema, kas seal tegevust pole või oled maja lohakile jätnud? Müü maja maha, osta korter ja tuuluta end soojamaa reisil.
Kui vanaks saad, käib maja hooldamine sulle nii ehk naa ülejõu.
 
Maja 15. detsember 2014, kl 13.08
Maja juures on alati midagi teha. Pane lindudele süüa ja vaata nende rõõmsat siblimist. Ja ongi päev korda läinud.
 
-RAHU- 15. detsember 2014, kl 14.08
P-le: Kas sul endal ei hakka juba halb sellest siunamisest ja kirumisest? Sa teed selle siunamisega ainult endale liiga... Olen ka koristaja... Aga millist ametit sa tegelikult pead? Arvan, et siin on ikka valet... Sa näed ja mõtled ainult halba... Kas midagi head ka oskad näha? Sa ei pea siin mulle vastama, aga võiksid siin teistele vastata... See on minu poolt sulle viimane postutus... Lähen ravi süsti saama... Liigu rohkem inimeste seas reaalis-soovitus! Häid jõule ja kaunist aasta lõppu, et lõppeks ka see sinu poolt siin see siunamine!
 
P. 15. detsember 2014, kl 14.26
Maja on korras ja vajadusel hooldan, kuid ega ma siis päev otsa ei jõua maja hooldada.

Milline normaalne naine laseks oma naistuttaval rikku oma õnne ja ajaks minema oma peigmehe?

Naistuttav on käinud mu maja juures, kuid ühendust pole võtnud.
 
?? 15. detsember 2014, kl 17.20
Või et naistuttav on käinud su maja juures?
Näed siis, ta ikka kipub sinu poole. Muidu ju pidi Tallinnas ja Norras vahelduvalt olema, õnnelik oma abielus ja lapse emana.

Sa siin väitsid, et ta kindlapeale abielus VEEL ja puha. Kust sina seda tead, kui sa oma silmaga pole seda näinud ja pole temaga otse rääkinud?
Nagu sinagi ei ole reaalis teistele oma "kurba saatust" kurtnud poole sõnagagi, nii ei räägi ka tema oma lahkuminekust poole sõnagagi, kui see ongi ehk juhtunud nii.

Imestama paneb, et SINA TEAD nii täpselt, kuidas teised mõtlevad, mida plaanivad, kuidas elavad ja on.
Kohe täpselt sa teadsid, mida sõbranna sinuga plaanis, ja teadsid ja tead siiani, mida ta mõtles siis ja mida nüüd...tead ilmeksimatult, miks TEMA kõike just tegi nagu tegi.

Kes sa omast arust oled, selgeltnägija vä?
Inimene ei oska vahel isegi omaenese tegudele seletust leida, aga vaat sina tead täpselt, mida teine mõtles ja plaanis ja tahtis jne...

Kui sinu juttu loen, siis tunnen, kui eemaletõukav on su suhtumine ja arusaam ja ma tänan taevast, et mul pole elus sihukestega tulnud kokku puutuda.
Imestad, miks sind oma kampa ei soovita, miks keegi sinuga pikalt suhtlema ei jää. Isegi, kui sa ei räägi nii nagu siin, tuntakse sinu negatiivne energia ära, tajutakse sinu eemaletõukavust ja ausõna, lastakse jalga su eest nagu katku eest.
Mind ajab su teema öökima, sest siin on ikka selliseid kohti, sellist vasturääkivust, meeletut enesekesksust, vaenu ja õelust, et ausõna, oksendama ajab.
 
P. to ?? 15. detsember 2014, kl 17.27
Oksendamine on sinu probleem. Naistuttav on minu probleem.

Tean, et naistuttav on endiselt abielus, sest vastasel juhul oleks hädaabipeika sugualselt seda kuulnud.

Toona olin äpu ega saanud naistuttava plaanidest täielikult aru. Arusaamine on tulnud aastatega. Nüüd tagantjärgi tean, et naistuttav kasutas mu süütunned äta.

Olin harjunud teistele naistele alt üles vaatama ja nendega nõustuma.
 
?? 15. detsember 2014, kl 17.38
Ja vahe on selles, et mina ei jahu oma oksendamisest siin aastaid ja ei aja lisaks teistel südant pahaks oma jauramisega.
Sina aga oled veel ülbe lisaks, et äääh, naistuttav on SINU probleem ja ole sina oma oksendamisega kuss.

Mingi aeg siin sa ise kirjutasid, et keegi, ehk seesama hädaabipeika??, ei tea, kes, ei teadnud isegi seda, et sa oma sõbrannaga enam ammuilma polegi sõbranna, ja nüüd, vaata imet, see hädaabipeika sugulane peaks nagu kohe teadma, et sõbranna ON abielus jätkuvalt.

Kas sa tõesti ei taipa, kuidas sa ise räägid endale vastu ja seda on siin palju ette tulnud, muide.
Mida peaks sinust sellise asja peale arvama, eriti, kui sa siin vahel ülbeks lähed lausa ja kukud igal pool aint susimist ja tea, mida nägema.

Sa, kas oledki selle sõbrannaga aegajalt suhelnud siiani, või on kogu teema 99,9% sinu fantaasiavili.
 
Logi sisse! 15. detsember 2014, kl 17.49
Miks mulle tundub, et viimased postitused pole P- lt...
 
miks mulle tundub 15. detsember 2014, kl 17.54
miks mulle tundub, et seda P-d ikka päriselt olemas polegi...miks ta end sisse logida ei taha? sest siis võetaks ta "kinni".. tabataks ta kahepalgelisus ja alatus, kes iganes seda teksti siia toodab.
 
selge 15. detsember 2014, kl 17.59
kui naistuttav on käinud P. maja juures, siis tahab ta P.-le otsa peale teha peale sihukesi süüdistamisi, mida P. mitu aastat sõbrannat kirudes on teinud.
Mina küll koristaks sellise jätise ära, kaua võib.
 
Viimasele 15. detsember 2014, kl 20.07
Nüüd sa läksid küll oma sõnadega liiale :((
 
selge 15. detsember 2014, kl 20.29
palun andeks.
ma alles harjun selliste mõtetega. iga päev vahin telkust, kuidas veri lendab iga tühisemagi asja peale. usukusingi, et mõnes sellises filmis oleks pikaajalise kirumise ja laimamise eest sedasi karistatud ehk. ju sain valesti aru.
 
issand 15. detsember 2014, kl 20.40
no issand, issand,nii tahtsin eemale hoida siit aga no kus sa saad siis ,hullumaja, jälle sama joru!! Mis imeloom on hädaabi- peika???? Ja kust sa kõike küll oma sõbrantsi kohta niipalju asju tead,uurid vä? Või kes räägib,väidad ju et ei suhtle kellegagi???
 
P. to issand 15. detsember 2014, kl 20.44
Mul on omad usaldusväärsed allikad, kellelt kõik teada saan.
 
P. to Issand 15. detsember 2014, kl 20.55
Eelmine ei olnud mina, ei ole mul mitte mingeid allikaid ning naistuttava praegusesest elust ei tea ma midagi.

See hädaabi - " peika " tekkis tal siis, kui me olime 24, nii et 9 aastat oli see inimene tal.

Kui olime 24, siis me ikka natule suhtlesime ju ja seda hädaabi - "peikat" nägin ma oma silmaga küll ja küll.

Ja kõik need aastad otsis ta paremat, sest selle isik oli talle rohkem sõber, mitte peigmees, sest tundeid ei olnud.

Seda ma ju nägin kõrvalt, sest selle "peika" juures ei tahtnud ta üldse olla ning kogu aeg lükkas kooselu edasi.
 
P. to Selge 15. detsember 2014, kl 21.02
Naistuttaval on sügavalt ÜKSKÕIK, mida minusugune ullike tunneb ja mõtleb või räägib.

Saad aru, ma olen talle täielik null, teda üldse ei huvita, kas ma põen või nutan või panin üldse endale nööri kaela.

Muide laim on see, mis ei ole tõde.
Aga kahjuks nii täpselt oligi.

Muide kui naistuttav teada saab, et siin kirjutan, siis see teeb talle nii palju nalja, et naerab naba paigast ära.

Saad aru, ta tunneb sellest ainult RAHULDUST, et mina siin piinlen.

Kogu see kirjutis pakub talle ainult SADISTLIKKU RÕÕMU, et ma ikka temast ja sellest loost üle ei saa.

See on ka üks põhjus, miks ma talle ammu ei helista.
Ei taha näidata, et ma ikka veel piinlen.
Ei taha talle seda rõõmu pakkuda.
 
sa oledki null P. 15. detsember 2014, kl 21.25
sa oledki suur ja ümmargune null. meile väga meeldib, et sa null oled. sa ju ise tahtsid.
 
P. to P-le ja ?? 15. detsember 2014, kl 21.26
Oma maja mul ei ole. Mäletan seda oma maja juttu.

Kahju, kui ei tehta vahet, kes kirjutab.

??
Tõenäoselt on ikka abielus, mees juba ka 51-52, vaevalt inimesed viitsivad selles vanuses lahutada.
Mees oli nagunii juba enne lahutatud.

Asi ei ole selles, et naistuttav ei taha muresid kurta, vaid selles, et TAL EI OLE enamm vaja minuga suhelda.

Mina olen oma ülesande ta elus täitnud, armastuse leidis, lapse ( lapsed ? ) armastatult saadud, milleks talle mind enam vaja on.

Seda ma ju tundsin kõik need 13 aastat, et teda minuga suhtlemine EI HUVITA.

Mina olin ainult selleks, et üksinda oli imelik käia, et üksinda ei leia abikaasat, sest vaadatakse kui luuserit.
 
to.P 15. detsember 2014, kl 21.32
Mis sul siis on kui oma maja pole? Elad korteris? Kas elad Tartus?
 
P. to to P. 15. detsember 2014, kl 21.34
Korteris ikka. Rohkem võimalusi elamiseks ei ole.
 
to.P 15. detsember 2014, kl 21.43
Mitu tuba ja kus maakonnas sa elad? Miks sa ei vasta sellele küsimusele?
 
muresid kurtma 15. detsember 2014, kl 21.49
mis muresid P-le peaks siis kurtma?
kui tervisega seoses- lähed ju arstile
kui rahaprobleem- lähed nõustaja panga jne juurde
kui remondimure- lähed töötegija juurde..

mis muresid P. nagu oskab siis lahendada, et talle kurtma peaks minema?
Minumeelest on P. ju täiesti kasutu inimesetükk.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!