Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
esimene abort 17. detsember 2014, kl 10.39
Miks ja kui vanalt esimese abordi tegid? Puci julgesid küll meestele letti panna,
 
P. 17. detsember 2014, kl 10.41
Abordiulg
Kahjuks ei ole eile 50+ nurgakeses käinud.

See pidev kahtlustamismaania ja kolli nägemine seal, kus seda ei ole, tundub vägisi psüühilise häirena.

Võib - olla ka mõni naudib seda, kui saab kellelgi teise kirjtisi mulle pähe määrida, nii naljakas on näha, kuidas ullike reageerib.

Teisalt teevad tarkpead ennast rumalaks, kui nii kindlad milleski on, mis ikka nii ei ole.

Ise oled süüdi P.
Kahjuks kolmas oli.

Miks arvad, et oleksin ka lapsele rääkinud, et kõik teised on sinust paremad, kõik nii tublid, targad, andekad, ilusad, aga sina ei ole.

Oled 100% kindel, et oleksin hakanud kõiki kiitma ja oma last maha tegema ?
Kust sa seda nii kindlalt tead ?
 
P. to Esimene abort 17. detsember 2014, kl 10.42
Ära mängi süütukest, selliseid naisi meie riigis ei ole.
 
to P. 17. detsember 2014, kl 10.47
Juba KOLMAS. Paar kommi tagasi kirjutasid, et oli teine?
 
to P. 17. detsember 2014, kl 10.48
Otsusta ära, mitu aborti sul olnud on ja miks sa esimesed abordid tegid?
 
P. to Esimene abort 17. detsember 2014, kl 10.49
Olen kirjutanud, et alaväärsust tundsin TEISTE NAISTE ees ning uskusin ka, et normaalne mees minusugust endale päriselt ei taha.

Muide 26a oli lühike suhe ühe meeldiva mehega, kes kutsus mind enda poole elama ning siis ka oli naistuttav kohe vahele segamas.

Kui sümpaatne mees oli, siis naistuttavale ei meeldinud.
Kui mõni nõme minu vastu huvi tundis, siis naistuttav ässitas kohe tagant, et võta ära, muidu jääd vanatüdrukuks.
 
P. to to P 17. detsember 2014, kl 10.51
Ma ei ole mitte kuskil öelnud, et kaks tegin, mida sa norid.

Ütlesin lihtsalt, et see ei olnud esimene.
On aga vaja norida.
 
P. to to P. 17. detsember 2014, kl 10.53
Kus kirjutasin sõna " teine " ?
Tean kindlalt, et seda sõna kirjutanud ei ole.

Olen ka eespool kommides kirjutanud, et 3.
 
P. to to P. 17. detsember 2014, kl 10.57
01.46 kommis kirjutan, et kahjuks ei olnud see mul esimene abort.
Sõnast "teine" ei ole jälgegi.
 
Kiku 17. detsember 2014, kl 11.03
P ei saa lõpetada siia kirjutamist põhjusel, et see rahustab teda. Aga lugejaid ajab see kordamine närvi. Nii ongi nokk lahti, saba kinni, saba lahti, nokk kinni. Vahepeal tuleb sekka häid komme ka ja nii kordub kõik taas...
 
P. to Kiku 17. detsember 2014, kl 11.15
Sul on täiesti õigus.
Nii ongi.
Kahjuks suur osa kordamisi on kellegi teise kirjutatud ning sellest ei saada aru, kes kirjutab.

Väga madal oli hakata veel elu karistusega ähvardama, kusjuures ähvardaja seda üldse ei karda, et sõmimamise ja ähvardamisega tõmbab karistuse hoopis endale kaela.
Nii nagu netis armastatakse korrutada, et kõik teisele soovitud halb tuleb endale kaarega tagasi.
 
P. veel to Kiku 17. detsember 2014, kl 11.28
Olen alati väga liigutatud, kui keegi minust aru saab.
Hingekosutav on sinu kommi lugeda.

Ma tõesti ei näe muud võimalust rahustamiseks.
Jah, võidakse öelda mine jalutama, korista, loe raamatut, aga kahjuks see kõik ei rahusta.
Nii jalutades kui koristades on piinavad mõtted minuga kaasas.

Kirjutamine on tõesti ainuke asi, mis natukenegi aitab.

Kui näiteks lõpuks õnnestub reaalis rääkida, sis see võib asja hullemaks teha, kui näen, et mind ei kuulata.

Näiteks mul on siiani ebameeldiv tunne, et 3 eri arstile sellest rääkisin.
Kuigi siin soovitatakse psühhiaatrit, siis mul on halb tunne, et seal ennast avasin.
Mitte midagi ei läinud paremaks, piinlik oli hoopis.
 
no tore siis ju 17. detsember 2014, kl 11.29
Peee, sa oled ilmselt ikka s...taks väga palju halba teinud, et mitme elu jagu lausa.
 
P. to No tore siis ju 17. detsember 2014, kl 11.31
Hakkad jälle provotseerima.
Ei allu, ei paku sulle seda naudingut.
 
P. 17. detsember 2014, kl 11.44
Häda on selles, et piinlemine ei lähe üle.

Eespool küsiti, kas peigmehe naine loeb. Seda ei tea, aga ta nagunii ära ei tunne, sest tema ei tea sellest asjast midagi.

Teab küll, et peigmehel olin mina, aga midagi täpsemalt ta ei tea.
Peigmees ütles ka, et uuele pruudile minust midagi ei räägi, sest ta ei saa nagunii aru ja peab mind hullumeelseks.
 
no tore siis ju 17. detsember 2014, kl 12.22
No ikka täiega pakud, Pee!!! Sa lihtsalt ei ole võimeline vait olema, s...tapaisud tahvad välja saada su seest ja need on lõpmatud. Augeiase tallid on kahvatu kärbsemust pildiraamil sinu hingesügavustega võrreldes.
 
Pillekas 17. detsember 2014, kl 12.24
Aru ma ei saa mida on meie lugejad on teinud, et seda P sitarahe enda kaela peavad saama?
 
jummel, kui nõme 17. detsember 2014, kl 14.15
No ja nii ongi, Pee ei saa mitte kui millestki aru. Ainult see, mis tema peas toimub ja mille ta on pähe võtnud, see on tõde. Teistel pole mingitki arusaamist, mitte ainsat õiget mõtet, õiget sõna. Teised saavad aina valesti aru, on pahatahtlikud ja kes teab, mis veel.

Nüüd ma mõistan täielikult, miks Peee siiani jahub selle sõbranna sõnade ümber, miks ta on nii veendunud, et sõbranna talle halba soovis, et sõbranna iga sõna oli irvitamine ja et sõbranna sihilikult kõike tegi Pee elu rikkumiseks.

No, P. kui sa minu jutust juba lugesid välja, et ma sulle soovin karistust, siis ei saa sinu juttu sõbranna tehtu kohta kuidagigi tõesena võtta.
Ise tõestad ju siin iga oma reageeringuga, et saad asjust puhta valesti aru, näed tonti seal, kus seda ei ole, tõlgendad sõnu omatahtsi ja pigem halvasti kui hästi.
Sa oled sõlmes, sa oled omaenese paranoia võimuses.

Just, just, P. nii on.
Vaata, sa oled solvunud, et julgesin rääkida karistusest. Julgesin jah, ja see ei tähenda üldsegi seda, et ma sulle karistust soovisin, et ma sulle halba soovisin oma sõnadega.
Sa loe läbi mu jutt ja saa ARU, muidugi, kui sa seda suudad üldse.
Sa ise kutsud oma ellu kõike seda, mis on. Ja kurb selle juures, et see sulle isegi meeldib. Kui ei meeldiks, siis sa põgeneksid antud seisust ja muudaksid midagigi.
Kui kuskil on halb, siis leitakse endas jõudu ja minnakse ära. Vahetatakse kasvõi elukohta, kui vaja. Vahetatakse tööd, kui vaja. Loobutakse inimestest enda ümber, kes meile kahju teevad. Ja lõpetatakse enda hinges kogu pasaga kõik sidemed.

Kuidas saab hea tulla su ellu, kui seal pole selle jaoks kohta ega ruumigi?

Saad sa aru, millest ma räägin?
Võibolla tõesti on mu jutt sinu jaoks keeruline, aga seni, kuni sa oled blokeerinud edasimineku, seni sa saadki vaid karistust elult. Eriti, kui sa iseennast ei armasta, kui sa ei suuda endale andestada ja ei hakka head märkama ega taha seda vastu võtta.
Sa kontsentreeru endale, mitte teiste lahkamisele, mitte teiste öeldud sõnadele ja tehtud tegudele. Kontsentreeru tänasele päevale ja iseendale, omaenese elule...armasta ennast, sa oled seda väärt..
 
no 17. detsember 2014, kl 14.29
nii kaua, kui ta sellest aru ei saa, aga ta ei saa ning paistab, et ei hakkagi saama, ei muutu tema elus midagi. ta ju otsib ainult neid kommentaare, millest leiab pisutki kinnitust oma mõttele, et ta on nii hea, aga sõbranna nii halb. süüdistustele kinnitust. see elu ilusaks küll ei tee.
 
K 17. detsember 2014, kl 14.32
"Ma tõesti ei näe muud võimalust rahustamiseks.
Jah, võidakse öelda mine jalutama, korista, loe raamatut, aga kahjuks see kõik ei rahusta.
Nii jalutades kui koristades on piinavad mõtted minuga kaasas.

Kirjutamine on tõesti ainuke asi, mis natukenegi aitab."
.............................................

Igal pool on piinavad mõtted kaasas, aga kui sa siin seda kuid ja aastaid nämmutad, siis ei ole neid mõtteid kaasas? Kes su mõtted siia siis üles tähendab??
 
P.le 17. detsember 2014, kl 16.00
P. räägi nüüd rahulikult ära, kuidas kõik oli ja kui palju sul on aborte ja miks tegid varasemad abordid?
 
Arvamus 17. detsember 2014, kl 16.02
Sa P oled siin osaliselt kasutanud, jäljendanud -RAHU- sõnu, mida on kasutanud muudes teemades. Mõnele lugejale võib jääda mulje nagu oleks sama inimene. Lugejad ärge laske ennast segadusse viia ja -RAHU- ja P ei ole sama inimene. Miks P jäljendab kellegi sõnu? P- kirjuta midagi siia vene keeles. Ja vasmu svai slava saboi i vasmu svai slava atibja abratna-mida see tähendab? Kuidas sa saad koristajana töötada, kui sa siin passid enamus ajast. Kas koristad siin delfis kellegi sõnu endale ainult? -RAHU- on vähemalt päriselt koristaja. Miks jäljendad kellegi sõnu? Vasta või muidu põgened ainult.
 
P. to Arvamus 17. detsember 2014, kl 16.34
Pole ka kedagi jäljendanud ja pole öelnud, et töötab koristajana. Keegi lihtsalt arvas, et koristaja olen.

Tõlkima siin aei hakkaks, kuid keelt valdan täielikult.
 
P. 17. detsember 2014, kl 17.14
Eelmine komm pole minu kirjutatud.

Olin harjunud teiste naiste ees lõmitama, sest arvasin, et teen teistele naistele sellega teene ja ehk ka meeldin teistele naistele.

Põdesin ma ju süümepiinu teiste naiste pärast, sest olin neist kohati ilusam ja mõnikord tegin end meelega koledamaks, et teisi naisi mitte kadedaks teha.

Jäljendamise jutust ei saa ma aru, sest pole kedagi jäljendanud. Ikka juhtub, et inimesed kasutavad samu väljendeid. See pole veel meelega jäljendamine.

Varasemad abordid on minu isiklik asi, ei pea kõigest ka siin kirjutama.

Ainus asi, mis mind häirib ja mida püüan mõista on see, mis juhtus peigmehe ja naistuttava ja minu vahel.
 
peele 17. detsember 2014, kl 17.20
Mis tööd ja kas sa üldse teed ja miks olid varasemad abordid?
 
P. eelmistele 17. detsember 2014, kl 17.25
ei ole minu kirjuatud tekst.
 
P.veel 17. detsember 2014, kl 17.32
mind polegi olemas olnud iial, kõik on teisikute fantaasia.
 
P. ja integratsioonihäire 17. detsember 2014, kl 17.59
Skisofreenia puhul on probleemiks haigusega kaasas käiv stigma. Erika Saluveeri sõnutsi näitas hiljuti tehtud ülevaade 54 uuringust, kuhu oli kaasatud ligi 6000 patsienti, et 64,5 protsenti patsientidest koges stigmat, kirjutab meditsiiniuudiste portaal med24.ee.

87 protsenti patsientidest oli tundnud tõrjumist inimestevahelistes suhetes ning ühtlasi olid paljud kogenud stigmat enese suhtes (self-stigma inglise keeles), mis tähendab subjektiivset kogemust, identsuse muutumist, mis võib viia loobumiseni eelnevatest positiivsetest uskumustest iseenda kohta.

Eelnevast ja uutest skisofreeniaalastest teadmistest lähtuvalt on mitmed teadlased seisukohal, et haiguse võiks ümber nimetada integratsioonihäireks. Ettepaneku selleks tegi Jaapani teadlane Mitsumoto Sato, kes pälvis selle eest ka preemia.

Psühhoosi tekkega seostatud virgatsaine dopamiini düsregulatsioon võib Erika Saluveeri kinnitusel alguse saada juba varases lapsepõlves, olles seotud keskkonnatingimuste, varase ajukahjustuse, komplitseeritud rasedusega jmt. Varases täiskasvanueas võivad stressifaktorid viia meelepetete ja luulumõteteni, mis omakorda tõstab stressi ja häirib dopamiini regulatsiooni. Noormeestel tekib psühhoos üldiselt varem kui neidudel, kuna mingil põhjuse on dopamiinisüsteem neil haavatavam.

«Kahjuks algab haigus ka üsna varases eas, ravi maksab paju, kuid veel kalimaks lähevad kaudsed kulud, mida krooniline haigestumine kaasa toob. Haigus on tõsine ning iga 10. noormees lahkub selle haiguse tõttu elust,» nentis dr Saluveer.
 
alluuu P. 17. detsember 2014, kl 18.57
P. kus sa oled
 
nonoo 17. detsember 2014, kl 19.11
tere, P, mina siin jälle.

Tahtsin sinuga arutada raamatutest ja filmidest ja elust ja igast muustki asjast, aga sa nii kergelt libisesid mu jutust üle. Vastasid nagu vastutahtmist nii muuseas ja mitte midagi ütlevalt.
Kas sa siis ei tahagi, et ma sinuga räägin?
Me võiks isegi kokku saada või muul moel kirjavahetust pidada. Mulle meeldiks sinuga rääkida, sul on hea süda ja sa mõtled teistmoodi, kui enamus inimesi.
Ootan sind tagasi ja ära tee välja neist, kes provotseerivad.

Kas sa kirikusse lähed Jõulu ajal?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!