Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Ah 19. detsember 2014, kl 17.21
Detaile ma muidugi ei mäleta, aga seda mäletan küll, et kõik tüdrukud on nii head, targad, tublid.

Kõikide kiitmine kestis terve minu lapsepõlve ja nooruse. Kuulsin veel 20+, kui targad ja tublid kõik teised on.

Nii palju, kui ma oma noorust ja lapsepõlve mäletan, siis tuleb kohe meelde kõikide ümbritsevate tüdrukute kiitmine.

Ja see, et mina tarkadega suhelda ei tohtinud.

Kuidas ma selle saan ära unustada, kui see kestis kogu mu lapsepõlve ja teismeliseea ?
 
P. to Ah 19. detsember 2014, kl 17.26
See on küll meeles, et olin nii 5 aastane ja tahtsin naabritüdrukuga mängida, aga mind kutsuti kohe tuppa, et ei tohi.

See oli esimene keelamine, mis mul meelde tuleb ning mõtlesin, et ma olen vist vigane või lollakas.

Neid keelamisi võis varem ka olla, aga ma ei mäleta.
moosimadu 19. detsember 2014, kl 17.27
P räägib õigust, ta ise on ehe näide oma väite, et naistel on ''ära sega mind pilk ees'', sest kes iganes, millal tahes ja kuidas ka ei püüaks P-ga teha juttu muust kui P raskest noorusest või karmist raugapõlvest- P laseb heasoovijatest nagu tank üle ja sulpsab kohe oma enesehaletsuse mädasohu, kust teised vastikusega eemale hoiavad.
Ta teeb hoopis ise seda, mida väidab teisi tegevat.
 
ah 19. detsember 2014, kl 17.27
no ja mis siis !
 
ah 19. detsember 2014, kl 17.28
minu komm muidugi p-le.
 
miks sa keeldud 19. detsember 2014, kl 17.29
miks sa keeldud oma elu elamast? miks sa keeldud kaasaegsest arstiabist? miks sa ei tahagi, et su elu muutuks?
miks sa koormad tavalisi inimesi haiguslooga, mida tavainimesed ravida ju nagunii ei oska?
samas saad ju aru, et päris normis sa ka ju pole?
see on sinust väga inetu ja isekas loota pealepressivalt ja ennast korrates ja korrates loota abi inimestelt, kel puudub vastva haridus ja töökogemus.
------------
umbes sama jabur, isekas ja rumal kui minna toruluksepalt aborti nõudma.
 
P. to Moosimadu 19. detsember 2014, kl 17.43
Selles sa küll rängalt eksid.

Ei meeldi mulle kellegi viha, täiesti vastupidi, segadust tekitab ning paneb ennast halvastu tundma.

Naistuttav nautis küll, kui suutis mind endast välja ajada, ma ei saa sellest aru.
 
P. to Miks sa keeldud 19. detsember 2014, kl 17.49
Abi oleksin pidanud otsima 20 aastat tagasi, siis oleks sellest mingit kasu ka olnud.

Nüüd aega tagasi ei pööra, elu otsast peale ei alusta.

Tõmbasin ligi ka inimesi, kes mu kiikse ära kasutama hakkasid.

Muide naistuttav saatis mulle ka sõnumi: sa oled väga haige.

Kui tema arust olen haige, siis mu haigust kõlbas küll oma huvides ÄRA KASUTADA ning veel 2 aastat mu juures passida ja seletada, et sõbranna on kõige tähtsam.
 
oijeerum 19. detsember 2014, kl 17.51
täiesti mõttetu siin midagigi rääkida. Kõik on pahasti, kõik on halvasti, kõik ei saa mittekui millestki aru ja vanene süütunnetega Peee muudkui kannatab ja seletab, aga tolku niih'uijaadki.

No jutusta oma kodust siis, siis ehk hakkab meil ka midagi koitma, et miks sa juba 5 aastaselt tundsid, et oled teistega suhtlemises vigane.
Mu lapselaps on ka 5 aastane ja kui ema teda tuppa kutsub, kuigi tema tahaks teistega õues mütata, kas ta peaks siis kohe arvama hakkama, et ta on kuidagi vigane ja teised temast paremad.

Kas sul on topelt suguorganid, võtad kord noku välja, et pissida, teinekord lased püksid maha ja kükitad?

Ainult nii võib mõista, miks sa end tüdrukuna koolis tunda ei suutnud.
Sulle on soovahetus oppi vaja siis ju.
Otsi see angela aak üles, las räägib sulle.
 
aga 19. detsember 2014, kl 17.53
mida see sõbranna siis nagu valesti tegi, kui sõnumi saatis, et sa oled väga haige. oledki ju väga haige.
mis ta oleks siis pidanud tegema? jätma oma elu elamata, et sind ninnunännutada vä?
praegu on üks elu tuksis, siis oleks kaks olnud.
 
meditsiini areng 19. detsember 2014, kl 17.57
meditsiinis on toimunud tohutu areng viimste, just viimaste aastate jooksul.
sinu lõputu jorutamine siin ei aita sind, küll võid abi saada spetsialistilt. sa oled nagu sõltuvushaigusega joodik, kes kuidagi pudelit ( intenetti ja oma imalat lugu) käest panna ei suuda.
 
P. Eelmisele 19. detsember 2014, kl 17.58
Mul KEELATI teistega suhtlemine. Asi ei olnud tuppa kutsumises, vaid EI lubatud teiste tüdrukutega rääkida.

RÄÄKIMISE keelamise tulemusena tundsin, et olen vigane.
Mitte sellepärast, et tuppa kutsuti. Tuppa kutsutigi sellepärast, et üritasin naabritüdrukuga mängida.
 
P. to Aga 19. detsember 2014, kl 18.01
Aga nii hea oli mu haigust ÄRA KASUTADA.

Väga alatu ikka.
Hoidnud siis haigest inimesest eemale ja elanud oma elu.
Kas ma keelasin.

Kui mul peigmees tekkis, miks naistuttav ei hüpanud suurest rõõmust lakke ja ei hakanud oma elu elama ????????

Miks ta siis minu juurde meelitama - keelitama tuli, selle asemel, et oma elu elada ?

Ja kõik need 13 aastat EI ÖELNUD ta kordagi, et haige. Silmakirjalik ja kaval.
 
lihtne 19. detsember 2014, kl 18.08
Sõbranna ei tahtnud, et sa peika elu ära rikuksid. Milleks talle selline segane naine? Ja sa poleks ju uskunud, et sa peast haige oled, ei usu praegugi, psühhopaat.
 
tallinlane 19. detsember 2014, kl 18.11
P, tulen homme Tartusse üheks päevaks. Kas saame kokku?
 
diagnoos 19. detsember 2014, kl 18.13
sa P. oled nagu joodik, kes haigust ei tunnista. samas tahad, et teised sinu terveks teeksid.. see on sinust väga alatu võte.
miks sa arvad, et see sõbranna nagu haigusele õige diagnoosi oleks osanud panna? jälle alatu trikk sinupoolt, et teised peavad sinu haigusest aru saama, selle ära tundma ilma mingisuguse spets. hariduse ja elukogemuseta.
ju peigmeeski tundis, et sinuga midagi on valesti, aga ta ei viitsinud ka sinuga tegeleda omas egoismis, kus noorem ka kohe saadava ja pakkumisel oli,ja arstile sind suunata.
 
mõte 19. detsember 2014, kl 18.24
Selline mõte tuli, et kas P ja terve see seltskond tema ümber (peika, sõbranna, siis veel mitmed teised tegelased) pole mingist nö "kergete" külast ... nagu näiteks Maarja küla?
Sel juhul on see story juba rohkem mõistetav.
 
P. to Lihtne ja Diagnoos 19. detsember 2014, kl 18.29
Et kohe nii ohvrimeelne, üllas ja õilis inimene on, et koguni kaks aastat oma elust pühendas inimese heaks, kes teda ennast üldse ei tahtnud.

Peigmehele muide naistuttav üldse ei meeldinud, lausa vastumeelne oli. Seda peigmees ise ütles mulle ning tema ja naistuttava vahel oli negatiivne pinge.

Naistuttavale ta väga meeldis, aga peigmehele tema oli antipaatne.

Diagnoos
Seda ma arvasin ammu, et usutakse, et asi vanuses.

Peigmees just nimelt ei võtnud tüdrukut tõsiselt, sest pidas lapseks.

Peigmees ütles mulle palju kordi, et ma ei pea ennast süüdi tundma.
Et peaksin just uhke olema teiste naiste ees, kui mul hästi läheb.

Ja nüüd naistuttav pühendas kaks aastat oma elust selle inimese õnne eest võitlemisele, kes temasse põlastavalt suhtus.
 
ma tänan 19. detsember 2014, kl 18.40
ma rohkem ei soovi suhelda sinuga P. sinusguse inteneti suhtesõltlasega, kes enda probleeme ei tunnista ja abi ka ei otsi.
ma olen alati alkohoolikuid haigeteks pidanud, mis samas paneb neid jälestama. Inimene, kes abist keeldub, saab süüdistada vaid iseennast.
 
vaatsiis 19. detsember 2014, kl 18.48
Et siis peigmees pidas seda noort neidu lapseks, aga ikka läks lõpuks tema juurde.
Igatahes ei olnud see peigmees sul ka täiearuline, kui laskis end suunata ja ajada ja ise ei suutnud oma peaga mõelda ega oma "suure armastuse" eest võidelda.

Tead, seda muinasjuttu räägi 3 aastasele lapsele, kes veel elust muhvigi ei taipa.

Ütle meile, mida arvas peika sinu rasedusest?
 
P.le 19. detsember 2014, kl 18.52
Tahaks ka sinuga kohtuda. Miks sa tallinnlasele ei vasta?
Muidugi pead ka ettevaatlik olema, mitte kõik, kes kohtuda tahavad pole heade kavatsustega. Mõni tahab sind ainult uudishimust näha.
 
lihtne 19. detsember 2014, kl 18.54
No näed, pee, on omakasupüüdmatuid inimesi olemas :D Mitte nagu sina, kes ei lepi sellega, et peikal nüüd tore pere ja sõbrannal ka, ja kadedus võtab silme eest mutaks.
 
P. veel to Lihtne ja Diagnoos 19. detsember 2014, kl 18.54
Diagnoos
Mind ja tüdrukut tundis peigmees sama kaua. Mingi nädal oli vahet.

Kui ta oleks tahtnud noorega olla, oleks ta ju kohe tüdruku valinud, sest tüdruk armus temasse esimesest silmapilgust.

Lihtne

Kui naistuttav on nii ohvrimeelne ja abivalmis, miks ta mulle KOHE selja keeras, kui mul ESIMEST korda elus päriselt abi vaja oli ????????

Ma ei rääkinud peighmehest sõnagi, ei öelnud talle kordagi, et meid lahku ajas, rääkisin hoopis muudel teemadel.

Olin täiesti omadega läbi ja mu elu raskemal hetkel keeras see " ennastohverdav " naine mulle südamerahuga selja.

Ilma igasuguste süümepiinadeta tegi mulle selgeks, et nüüd mind enam vaja ei ole.
See oli täelik shokk, täiesti ootamatu.
 
oi ullike 19. detsember 2014, kl 18.57
Sa, P., loed psühholoogiat. Kas sa siis ei tea, et salajasi ja keelatud toimetusi teise inimesega ongi kõige parem varjata nii, et näidata üles põlgust ja viha ja vastumeelsust selle inimese vastu. Keegi ju ei usu siis, et seal midagi susiseb.
Äkisti su peika pani ka sõbrannat vahelduseks, aga sulle rääkis, et teda ei kannata. Sõbranna aga ei häbenenud sulle tunnistada, et sinu peika talle meeldib.

Sa siin aina küsid, et miks sõbranna kaks aastat passis sinu pool ja miks ta pärast rääkis, et sina ju vajasid teda...
Vaata, võibki nii olla, et ta nägi, kuidas sina vajad kedagi, et oled muidu sihuke paras abitu, et tulebki su juurde mõneks ajaks tulla, et sul siis parem ja kindlam tunne. Aga kuna teil olid omad asjad puntras, siis lõppeski nii, et ta sind kukele saatis. Sa hakkasid talle ikka päris kõvasti närvidele ja ma ei imesta üldse, et hakkasid. Imestaksin hoopis, kui poleks hakanud.
 
P. to Lihtne 19. detsember 2014, kl 18.58
Mis mõnu sa sellest umbluust tunned.

Saad väga hästi aru, et naistuttav oli kena mehe pärast kade.

Kui talle peigmees nii sümpaatne ei oleks olnud, siis ta oleks tagabt ässitanud: võta ära, hoia kinni, muidu jääd vanatüdrukuks.

Nii on ta mulle öelnud MITU KORDA, aga ainult siis, kui mees talle ei meeldi.

Muide naistuttav on äärmiselt egoistlik ja omakasu peal väljas.
Sedasama on öelnud me ühine meestuttav, teda kasutas samuti ära.
 
lihtne 19. detsember 2014, kl 19.03
Ju sa siis olid talle nii vastumeelne, et niipea, kui tal tekkis võimalus sinuga mitte suhelda, siis nii ta tegigi. Selles ei ole ju midagi imestamisväärset.
Ja tõenäolisem on siiski, et see su nn peika oli ka peast veidi lihtne ja teie kahe kombinatsioonist oleks jumal teab mis sündinud.
 
P. to Oi, ullike 19. detsember 2014, kl 19.03
Kindlasti ei pannud.
Ja muide ta ei pidanudki rääkima, see oli sõnadeta näha.

Jäta nüüd, kui ma TÕSISELT teda vajasin, siis kadus naistuttav nagu tuul.

Et mina vajasin kedagi, kes mu elu HÄVITAKS.

Muide aastaid enne peigmees vajasin samuti naistuttavat, mul oli paha kogu aeg üksinda olla.

Ja üldse, kui ma teda vajasin, EI TULNUD TA MITTE KUNAGI.

Olen igavlenud, põdenud üksinduses, kutsunud naistuttavat. Ta ei tulnud kunagi.
Pean silmas seda aega, mil me veel suhtlesime.

Mul oli küll perioode, mil oleksin tahtnud suhelda, ennast tühjaks rääkida, aga naistuttav EI tulnud mitte kunagi mu kutsumise peale.
 
see 19. detsember 2014, kl 19.04
paistab olema mingi ummamuudude küla, kus kõik omasugused koos ja p vist heideti sealt v'lja :)
 
vaatsiis 19. detsember 2014, kl 19.06
no muidugi, kui juba ühine meestuttav nii ütleb, siis on tõsi küll.
Kas sa oma ajuga ka suudad mõelda, arukalt, mitte nii nagu sa siin meile pidevalt näitad, et sõbranna oli kade, on egoist ja et sina kohe 100% tead, miks sõbranna sind kiusas ja piinas ja mida mõtles ja et on üks igavene aferist sihuke......aga ma ikka ootan teda oma ellu tagasi, sest ma ikka ei usu, et ta nii halb on.....
Sa ju selgelt räägid, et sina vajad teda, täna veel ja edaspidi.... Ja samas oled shokis, et sõbranna ise ujus su elamisse sisse sind piinama ja mõtleks, julgeb takkajärgi väita, et sina teda vajasid... Sa ju vajadki ja vajasid ka siis. Mida sa ajad.
 
P. to Oi, ullike 19. detsember 2014, kl 19.07
Mitte midagi ei olnud meil puntras, mingeid probleeme ei olnud.

See oli nagu välk selgest taevast, kui mulle selgeks tegi, et mind enam vaja ei ole.

Ei olnud meil mingit tüli, ei midagi, järsku hakkas mind mõnitama, mu ema ja tädi üle irvitama, ühesõnaga tüli norima.

Tüli hakkas norima TÜHJALT KOHALT, mingit põhjust ei olnud.
Põhjus oli, et mind ei olnud enam vaja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!