Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
to P. 21. detsember 2014, kl 16.13
MIDA SA JÕULUÕHTUL TEED? Miks sa ei vasta osadele küsimustele ja neid peab pidevalt üle küsima?
 
sõltlasele P. 21. detsember 2014, kl 16.40
aga mis kasu sa sest vaimsest peksasaamisest saad? kas teeb õnnelikuks? Tunned sel viisil end vajalikuna? See peksaaanu tunne on siis nii mõnus?

Sa oled väga kade inimene ka, nii oma sõbrannale kui peigmehele. Et nemad omad elud korda said.

Nendest kibemõrudest "kasudest" tuleks sul lahti lasta.
 
P. 21. detsember 2014, kl 17.31
To P.
Ei tee midagi, mis mul ikka teha.

Ühele küsimusele vastasin hiljuti pikalt, aga tuleb vist välja, et seda vastust tegelikult küsijale vaja ei olnudki, tehti niisama nalja.

Sõltlasele P.

Huvitav küll, kes kade oli, kes ütles: Jäta peigmees maha, sõbranna on kõige tähtsam ????
Kes see ütleja oli ?

Kuidas ma peigmehele kade olin, kui mina olin ju see, kes ütles, et olen tema jaoks kole ja vana ?

Naistuttav oli see, kes kadedusest minu pool passis, mind ta ise üldse ei sallinudki.

Vot see on ülim kadedus. Mind EI sallinud, minuga suhelda EI tahtnud, minu juures olla EI soovinud.

Aga hambad ristis kannatas minu juures olemis ära ja seda ainult KADEDUSE pärast .
 
P. to Sõltlasele P. 21. detsember 2014, kl 17.48
Kirjutan veel.
Sinu mõttemaailm paneb imestama.

Miks peaksin peigmehe peale pahane või nn. kade olema ?

Peigmees suhtus minusse väga hästi, ei olnud mitte ühegi tuttava poolt nii head kohtlemist tundnud.
Pealegi oli ta ainuke, kes minust tõsiselt hoolis.

Täielik VASTAND naistuttavale, kellele meeldis, kui mul kõik halvasti on.

Isegi korteri pärast oli naistuttav kade, ta isegi ei varjanud seda.
 
nojaa 21. detsember 2014, kl 17.53
No näed, sul on ju vastus olemas. Sõbranna oli kade ja kõik. Milleks kogu see lõputu klatšimine ja imestamine siin?
 
to P. 21. detsember 2014, kl 17.56
Arvata oli, et sa midagi ei tee ja "mis sul ikka teha"
 
P. 21. detsember 2014, kl 18.05
To P.
Võin ju käsitööd teha, ÜKSINDA kuuse alla minna, ÜKSINDA jalutada, raamatut lugeda, ÜKSINDA jõulutoitu teha ja pärast ÜKSINDA ära süüa.
Ühesõnaga teha kõike seda, mida ma tavaliselt ikka teen.
 
P. to Nojaa 21. detsember 2014, kl 18.09
Imestan naistuttava HILISEMA käitumise pärast, HILISEMATE sõnumite ja minu üle irvitamise pärast.

Kui peigmees oli ära läinud, mina ei maininud naistuttavale poole sõnagagi, et tema meid lahku ajas, ma ei suutnudki ja ei tahtnud sellest rääkida.

Naistuttav seeeest hakkas väga üleolevalt ja vastikult käituma, justkui mina oleks hoopis teda peigmehest lahku ajanud.

Tema sai oma tahtmise ju, oleks pidanud rahul olema, sest kõik läks täpselt nii, nagu naistuttav tahtis.

Käitus aga nii, nagu hoopis talle oleks liiga tehtud. See on nii absurdne.
 
nojaa 21. detsember 2014, kl 18.17
Miks sa imestad, et irvitatakse inimeste üle, kes lasevad aastaid enda üle irvitada? Tal ei olnud sind enam meestejahile kaasa ega millekski muuks vaja ja tahtis kindel olla, et saab sust lõplikult lahti.
 
jaa 21. detsember 2014, kl 18.20
On mullegi paar sellist ligi tikkunud nagu su naistuttav. Ühele tegin täiega külma, sest ta oli selle ära teeninud, pärast ta tükk aega imestas. Teisest sain vaikselt lahti ja kogu moos.
 
no tõesti 21. detsember 2014, kl 18.31
"Ühele küsimusele vastasin hiljuti pikalt, aga tuleb vist välja, et seda vastust tegelikult küsijale vaja ei olnudki, tehti niisama nalja."

Sellepärast, et sa igale totakale küsimusele vastad ja veel ülipõhjalikult, mis kokkuvõttes on hirmnaljakas (ise põhjendades, et muidu ei ole viisakas, kui ei vasta), teebki sind ullikeseks.

See, kui suur totakas sa sõbranna ajastul olid, meil fakte ei ole, aga siin oled küll endast ikka väga puuduliku pildi loonud. Aga jõudu!
 
P. 21. detsember 2014, kl 18.32
Nojaa
Eks niimoodi oligi.

Irvitamine oligi selleks, et minust lahti saada, sest mind ei olnud enam vaja.

Ainult kuidas tal kasvõi ISEENDA ees piinilk ei olnud ? Inimesel on ikka mingi sisemine moraal ja südametunnistus, aga paistab, et sellel naisel ei olnud midagi tailist.

Pealegi mis mõnu talle minu põdemine ? Mu meelest ei ole normaalne, kui teise valu pakub lõbu.
Kuidas ta telefonis itsitas ja kihistas naerda, kui ma vaevu pisaraid tagasi hoidsin ja olin nutuse häälega.

Mida on selles naljakat, kui teise nutma ajad ?
Mu meelest psüühiliselt väärastunud sadisti käitumine.

Jaa

Väga õige, et ÕIGEL AJAL lahti said.
Muidu oleksid minu moodi aastid põdenud.
 
P. to No tõesti 21. detsember 2014, kl 18.37
Ikka käitusin kõrvaltvaatajale totakalt küll.

Inimene suhtus minusse põlgusega, aga mina käitusin, nagu kõik oleks hästi, kandsin kõik oma käimised ja asjad talle ette.

Naistuttav siis noppis sealt välja detaile, mida hiljem risti vastupidi pööras, et mulle hästi haiget teha.

Loogiline on nii, et kui näed, et sind ei sallita, muutud ise ka tõrjuvaks.

Mina aga käitusin, nagu oleksime südamesõbrannad.
Tegelikult ei olnud, me ei olnud isegi mitte sõbrannad.
 
nojaa 21. detsember 2014, kl 18.55
Kas sa mõtled nüüd kogu oma ülejäänud elu kulutada imestamisele, et inimesed on erinevad, mõnel on südametunnistus ja teisel pole? See peaks jääma kuskile vanusesse 10-15 aastat.
 
nõus 21. detsember 2014, kl 18.57
Siukseid libedikke on
 
RR 21. detsember 2014, kl 19.48
P, kas sulle muusika meeldib?
Mis on sinu lemmikbänd Eestis?
 
kade oled sa täna,P. 21. detsember 2014, kl 22.28
kadedus närib sind täna, sest teised siad oma elu korda. su peigmees noore naise, kes ka särke hoolega peseb ja kole sõbranna, kes siiski mehele sai ja lapsegi..

aga see eneses urgitsemine on selline kibe- magus massohistlik sõltuvussuhte valu ju, millest kuidagi ei raatsi lahti lasta..
 
P. Eelmisele 21. detsember 2014, kl 23.00
Probleem on ju selles, et KUIDAS NAISTUTTAV MINUGA HILJEM KÄITUMA HAKKAS.

Appi, selle naise vanust mainisin kellelegi vastuseks.

Särkide pesemist ütlesin ka sellepärast, et minul ei tulnud sellised asjad pähegi. Ei teinud ma ju tegelikult peigmehe meeleheaks mitte midagi.

Samuti ei teinud ma talle kunagi süüa ega mitte midagi.
Lihtsalt avaldasin imestust, et mulle sellised asjad pähegi ei tulnud.

Mis see naise noorus siia puutub ?
Arvasin kohe, et hakatakse arvama, et asi nooruses.
Sest tavaliselt nii arvatakse.

Ma ei ole ei peigmehele ega tema naisele mitte midagi ette heitnud, ei olegi põhjust.
Nende suhe tekkis siis, kui ma olin juba peigmehe ära ajanud.

----
Igasugused naised saavad lapsi ja mehele.

Mida sa nüüd öelda tahad ?
Et siis sinu arust koledad naised rasedaks ei jäägi ????
 
P. veel to Kade oled sa täna, P 21. detsember 2014, kl 23.05
Kahju, et sa mu jutu mõttest aru ei saa.

Vaata, naistuttava arust olin ja olen mina kole, ebard, kõlbmatu, värdja välimusega, keda mingil juhul ükski normaalne tahta ei tohi.

Minusugune naistuttava arust väärakas tohtis koos elada selle kõige viimase mehega, keda keegi ei taha.

Naistuttava mehelikku välimust mainisin sellepärast, et tema minu välimust kogu aeg maha tegi, nagu ma oleks mingi puudega.

Ei olnud mu välimusel häda midagi, aga see mehelik naine tundis mind maha tehes paremini, ta unustas oma mehelikkusse mind tümitades.

Ma ei oleks kordagi maininud tema mehelikku välimust, kui ta nii palju minu välimuse kallal poleks õelutsenud, kusjuures 20-ndates oli mul hea figuur.
 
issand 21. detsember 2014, kl 23.10
Oh jummel küll,ma olen juba ammu aru saanud su sõbrantsi kältumisest,aga sa lihtsalt ei taha saada ju.Ta ju ei sallinud sind,istus kadedusest sinu juures,sest ta VIHKAS sind,hämas ja vassis pärast,sest ta VIHKAS sind,ajas sulle pada et ta on kõige tähtsam,sest ta VIHKAS sind,irvitas hiljem telefonis,sest ta VIHKAS sind,käskis abordi teha ja ajas peikast lahku,sest ta VIHKAS sind,jne jne,ja sa lasid seda kõike ju teha endaga.mille üle sa küll imestad,ta vihkas sind ja sa olid see loll keda on kerge vihata ja enda kasuks ära kasutada
 
P. to Issand 21. detsember 2014, kl 23.16
Õudne on lugeda, aga sul on õigus.

Esitan ühe totaka küsimuse.
Kust selline viha tuli ????

Mina suhtusin temasse hästi, käitusin temaga igati ilusasti, ei teinud talle iial mitte mingeid märkusi, aga ometi oli temas selline viha mu vastu.
Miks ????

Kui ma hiljem telefonis küsisin, miks minuga suhtles, kui mind ei sallinud, siis ta isegi ei vaevunud tagasi ajama.

Kui hakkas hämama ja vassima, siis lõpuks ütlesin, et miks mind lolliks peab.
Seepeale vastas, et miks ma arvan, et KÕIK mind lolliks peavad.
Appi, jutt ei olnud teistest, vaid temast.
Nii vastikult hakkas keerutama.
 
aitäh, P 21. detsember 2014, kl 23.19
olen tänulik, et jõudsin naise juurde, kes oskab armastada, kes hoolib ja hoolitseb ja teeb hästi süüa.
P, sinu juures oli mu kõht kogu aeg tühi ja vahel oleks tahtnud, et sina oma armsate käekestega teed maitsva toidu ja annad mulle süüa.

Mu emagi ütles, et otsi ikka naine, kes on naine. Niisama panna võib igasuguseid, aga see pole õige, kui naine ei oska veidigi olla naine ja teha seda, mida naised iidsetest aegadest teinud on.
Mis puudutab sõbrannat, siis sa ei tea pooli asjugi ja parem ära süüdista siin teda, teed ennast üksnes lolliks.
Aga ma soovin su päevadesse rahu.
Sel eneses urgitsemisel pole tulevikku.
Lepi ja mine edasi.
Sa pole ju sisimas halb ja ma soovingi sulle head üksnes.
Lepi endaga ära ja naerata.
Kibedus sinu sees peletab kogu hea sinust ära, k.a. inimesed.
Häid jõule ja rahu sinu südamesse. Soovin parimat.
 
P. to Aitäh, P 21. detsember 2014, kl 23.27
Seda tean küll, et mind põlgas ja alaväärtuslikuks pidas ning peigmehe pärast kade oli.

Muide peigmees ütles pea kohe, et te ei ole sõbrannad, see naine ei hooli minust ja ei pea mind mitte kellekski.

Seda ütles inimene, kes naistuttavaga nii vähe kokku puutus, aga kohe sai aru.

Samuti nägi ka peigmees, et naistuttav meid lahku ajada püüab, ütles, et kaval strateegia tal.
 
P. veel to Aitäh P 21. detsember 2014, kl 23.32
Muide peigmees kirjutas mulle peale lahkuminekut, et leia endale ÕIGED SÕBRAD.

Ta ju teadis, et naistuttaval oli suur roll meie lahkuminekul.
Samuti ta nägi, kui halvustavalt see naine minusse suhtus.

Ma loll arvasin, et naistuttav tahab, et olen hästi riides.

Peigmees siis selgitas, et kas ma olen rumal või, sel naisel mu välimusesest ükskõik, aga kardab, et nõmedalt riides peletan tema mehed ja potensiaalsed armatused eemale.
 
novot 21. detsember 2014, kl 23.55
ja miks sa siis ei kuulanud teisi, miks sa kuulasid seda naist ja miks sa siiani põed selle naise pärast, kes ei vääri sinu elust ainsatki minutit meenutamist enam.
Saad sa sellest aru?
 
oijee 22. detsember 2014, kl 00.10
sa tahtsid ilusti riides käia, sest tahtsid sõbrannale meeldida, nagu ma sinu jutust aru saan. sind ei huvitanud, mis rääkis su peika, sa pingutasid ikka selle nimel, et sõbrannal oleks hea, et sa talle meeldiksid /kasvõigi riietuse pärast/.
Sinu suundumus ongi ju naised, mitte mehed, kuidas sa ei suuda seda tunnistada. Mis vahet on ses osas sinul ja sel sõbrannal. Tema ei tunnista sulle ju ka asju, mida sa väidad, et olid ometigi. Sina ei tunnista, et sind köidavad naised, mitte mehed. meile sa võid siin rääkida jah, et sul pole tõmmet naiste suunas, aga kogu su teema siin räägib muud. Sa oled kapipede, kes ei julge avalikkuse ette tulla ja tunnistada oma suundumust.
Mina naisena ei tunne mingitki tungi sõbrannade järele, jah, suhtlen naistega, räägin igasugustel teemadel, aga ma ei nuta nende südamesõpruse järgi.
Ma nutan normaalse mees-naine suhte järgi, kui üldse nutan ja igasugu naised, eriti klõtamoorid, skeemitajad ja susser-vusserid mingu heaga kukele.
Ma olen ise naine ja mida mulle nende seltskond niiväga pakkuma peakski. Kehka tunnis teadsin ka, et kuulun tüdrukute rivvi ja poisid on poisid.
Juba see, et sa ei teadnud juba koolis, kuhu kuuluda, kas poiste või tüdrukute rivvi, juba see näitab,. et sul sünnist saati orientatsioon nihkes. Tunnista seda vähemalt endalegi.
 
kasu? 22. detsember 2014, kl 00.23
mis otsest kasu sa saad sellest vaimsest peksust?
kas saad kuidagi õnnelikumaks?
rõõmsamaks?
rikkamaks?
aitab aega täita ja igavust peletada?
juskui elaks, vähemalt teiste elusid, kel tegelikult ju jumala ükstapuha, mis sina nendest arvad.
Kas see kättemaksuiha ja kadedus on need, mis sind elus hoiavad? annavad nagu elule mõtte?
 
P. 22. detsember 2014, kl 00.42
Oijee
Nalja teed ? Riietusega naistuttavale meeldida ?

Mul olid noorena ema ostetud nõmedad riided ning naistuttav selgitas muudkui, et ära seda ja seda selga pane, näed välja nagu 80a.

Ma ullike mõtlesin, et soovib mulle head.
Tegelikult oli tal häbi minuga käia, kui ma vanainimeselikult riides.

Olen sada korda kirjutanud, et ma teadsin, et ei meeldi sellele naisele nagunii.

Uskusin, et ma peangi selliseid imelikke riideid kandama, et minusugune ullike ei tohigi normaalselt riides olla.

Ma tükk aega ei võtnud kuulda, ta pidi palju kordi üle rääkima, et ära pane seda nõmedat mütsi pähe jne.

Mulle ei jõudnud kuidagi pärale, et ma tohin teisiti riietuda.

Muide nüüd, vanas eas võiks uudishimust küll mõne naisega olla, lihtsalt sellepärast, et see on UUS ja HUVITAV, aga noorena mul sellist mõtet pähe ei tulnudki.

Mis riietusse puutub, siis teiste naiste ees võin kole kui öö olla.

Kasu ?

Ei olnud plaanis naistuttavale sellest rääkida, sest mu jaoks valus teema ja ma ei soovinud sellest rääkida VALU PÕHJUSTAJAGA.

Kui irvitama ei oleks hakanud, siis ilmselt ei oleks ma siiani temaga peigmehe teemal rääkinud.
 
P. to Ojee veel 22. detsember 2014, kl 00.45
Nii madala enesehinnanguga olin, et ma tükk aega ei uskunud, et näen parem välja teiste riietega.

Uskusin, et vahet ei ole, mis mul seljas, nõme olen nagunii.
Võttis ikka aega, et aru saada.
 
Elfriide 22. detsember 2014, kl 01.07
äkisti oleksid nõus minuga sõbrustama. ma pisut alla 60 ja mu armas Nette lahkus pool aastat tagasi mu kõrvalt. nüüd nii nukker tunne, tahaks nii kallist sõbrannat tagasi, me nii kenasti klappisime igas mõttes.
PS. mehed mind ei tõmba

mul on oma maja, oma lambad ja lehm, oma kitsed ja kanad ja kuked, haned ja kalkunid ja küülikud, kassid ja koerad.
mul on aiamaa ja marjapõõsad ja õuna-pirni-ploomi-ja kirsipuud ja palju maasikaid, vaarikaid ja üldse on mul kena majapidamine ja elamine.
Nettega ärkasime vara, nautisime varseid päikesetõuse, karjatasime armsaid loomakesi, harisime aiamaad, korjasime sügisel saaki ja talvel nautisime vaikset aega.
tahaksid sa tulla mu elamisse, koos toimetama, koos tegema ja mõnusalt end tundma.
sa oled veel noor, sulle kindlasti meeldiks, ma küll usun seda. Nette kahjuks viis vanadus, aga ta oli nii armas naine, nii kallis mulle.

Süüa jaguks igaks elujuhtumiks
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!