Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. veel to Läbinägelikkus 24. detsember 2014, kl 16.11
5.-s kiri veel.
Kui naistuttav mind algusest peale ei sallinud ning minu tossikese olemus ärritas, miks siis küll ei lõpetanud minuga läbikäimise juba 25 aastat tagasi ?

Mitte keegi ei hoidnud teda kinni.

Kui keegi on sinu jaoks nii nõme ja ärritav, sa lõpetad ju ruttu temaga suhtlemise.
 
kes see keegi pidi siis olema? 24. detsember 2014, kl 16.28
kes see keegi siis oleks pidanud olema, kes ta sinu elust välja oleks lükanud?
suures plaanis, mis tähtsust sel enam on. mis tehtus, see tehtud.
 
P. to Kes see keegi pidi siis olema ? 24. detsember 2014, kl 16.37
TEMA ISE oleks pidanud minuga juba 25 aastat tagasi suhtlemise lõpetama, kui mind ei sallinud.

Ei ole normaalne hakata suhtlema kellelgagi, keda sa algusest peale silmaotsaski ei salli ning kes on sinu meelest viimane nõmedik, kes kuhugi ei kõlba.

Naistuttav hakkas minuga teadlikult selliste mõtetega suhtlema, ju talle meeldis kedagi mõnitada, et ennast paremini tunda.

Muidugi see ka, et tal ei olnud siis kedagi teist võtta.

Hämmastav, kuidas keegi eespool minusuguse ullikese ära kasutamist õigustab ja aferisti kaitseb.

Naistuttav ei ole loll, tal oli kõik julmalt kalkuleeritud.
 
armastuse jõuetus 24. detsember 2014, kl 16.46
Füüsilise läheduse ja puudutuste puudumine mõjub laastavalt närvisüsteemile. Teaduslikest vaatlustest on selgunud, et nende laste seljaaju närbub, kes ei koge piisavalt füüsilist lähedust. Armastuse nappuse keskkonnas väheneb inimese võime olla tundlik iseenda ja teiste suhtes ning üleüldse mingeid tundeid tunda.

Sagedane sümptom on vaimsed häired, mis võivad kulmineeruda krooniliste füüsiliste ja vaimsete haigusseisunditena. Raskematel juhtudel on tagajärjeks psühhoos või surm. Kultuurid, kus lapsi paitatakse, on rahumeelsemad. Laps, keda paitatakse, kogeb heakskiitu nii füüsilisel kui vaimsel tasandil.

Positiivne tunnustus innustab last aina uutele avastustele ja tema sünnipärane potentsiaal saab avalduda. Lapsest kasvab julgem, intelligentsem ja empaatilisem inimene, kui sellest lapsest, kelle elus positiivne ja tunnustav füüsiline kontakt puudub.
----------
kui seda ramastust ikka lapsena juba vähe on, siis see elu ikka perrrrrse lastaksegi minna.
 
pole olnud, pole näinud 24. detsember 2014, kl 16.50
pole teiega koos olnud, pole teid koos näinud, raske arvata, kes valetab, kes roomas rõõmust, kes alandusest ju palju ja kui kaugele..

vaevalt nüüd sõbranna su elamisse lausa ise sisse tungis, on ju?
kui midagi küsis, sa ju vastasid..
Hüpnoosi siis kasutas vä?

sa ikka ise tegid ukse lahti, sa ise ikka ütlesid ju "Tere" ja kutsusid edasigi astuma. sa ei lükanud ju teda trepist alla? Politseid ka ei kutsunud kalletungi ja sissetungi eest..

ülejäänu võib olla ka puhas luule su inglikeelelt...
 
nii 24. detsember 2014, kl 19.04
Pee, su piinad (või mõnud, kes teab) kestavad niikaua, kui sa ei õpi andestama. Seda sulle soovingi jõuludeks.

Häid pühi kõigile!
 
P. to Pole olnud, pole näinud 24. detsember 2014, kl 23.02
Füüsilise jõuga ta muidugi ei tunginud, vaid mängis minu süütunnetega.

Kui inimene sõbrannat MÄNGIB, siis sellest piisab, et mul süütunded tekiks, et kuidas talle selja keeran, kui mul hästi läheb, nii ei sobi lihtsalt.

Väga alatu oli temast hiljem rääkida, et üldse ei tahtnud minu pool olla, hoopis mina tahtsin seda.

Tema tahtis olla hoopis hädaabi - " peigmehe " juures. Et " peika " ema olevat ka pahane, miks tema poja juures ei ole, vaid minu juures.

See on täiesti jabur jutt.
Hädaabi - " peika " EI huvitanud teda üldse ja seal ei tahtnud üldse olla, ainult hädapärast oli, hoidis teda tagavaraks, et kui kedagi teist ei leia, peab leppima.

Peigmehe ajal oli pealegi hoopis vastupidsine jutt tal.
Meil oli 2 aasta jooksul hästi pisike paus, aga sellest piisas, et naistuttav närvi läks.
Siis ütles, et " peika " ema olevat talle ütelnud, et kus su suur sõbranna nüüd on, kas enam ei tahagi sind tunda või.

Usun, et "peika" ema ei öelnud ei seda ega teist, see jutt oli minu lollitamiseks.
 
siis on nii nagu sina mõtled 24. detsember 2014, kl 23.37
vaata, P. me sinu mõtlemist muuta ei saa, ses mõttes ju täiesti suva, mida sa mõtled või ei mõtle.
 
P Eelmisele 24. detsember 2014, kl 23.43
Nii lihtsalt oli.
Musta valgeks mõelda ei saa. Mõtlengi nii, nagu asjad olid.
 
P. to Siis on nii, nagu sa mõtled 24. detsember 2014, kl 23.47
Vaata, kui naistuttav ei oleks tahtnud minu pool olla, siis ta EI oleks olnudki.

Oli, sest tal oli eesmärk.

Kui peigmehest oli mind lahku ajanud, miks ta ei läinud siis oma " igatsetud " hädaabi - "peika" juurde, kus ta oma sõnul nii olla tahtis.
Vaid põrutas kohe Tallinna armastust otsima.
 
MOTT, kulla P. 24. detsember 2014, kl 23.48
mida oligi tarvis tõestada.
Täiesti suva, kas mõtled, mustaks, valgeks, roosaks või helekollaseks. Sellest ei juhtu ju mitte kui midagi.
 
P. Eelmisele 25. detsember 2014, kl 00.26
Kas ütlesin, et midagi juhtub.

Mõtlen nii, nagu asi oligi. Ei suuda sisendada endale, et kõik oli hästi, kui TEGELIKULT oli halvasti.

Naistuttavaga suhtlemise ajal ma nagunii mõtlesin halva heaks ja püüdsin halva unustada.
 
qwerty 25. detsember 2014, kl 00.41
Kle, P sa leiuta endale ajamasin, viimane aeg, sest aeg liigub edasi ja surm varsti sul ukse ees! Eluga nüüd! Hakka liigutama!
 
P. Eelmisele 25. detsember 2014, kl 00.52
Seda ju ütlengi, et aega tagasi ei keera ja otsast alustada ei saa.
 
qwerty 25. detsember 2014, kl 01.15
Sa P ei saanud päris hästi aru!
Kordan: leiuta endale ajamasin, viimane aeg, sest aeg liigub edasi ja surm varsti sul ukse ees! Eluga nüüd! Hakka liigutama!
 
P. to Läbinägelikkus 24.dets 04.05 25. detsember 2014, kl 01.19
Mitte kuidagi ei leevendanud selle naisega nn. " suhtlemine " minu suhtlemisvaegust.

Suhtlemist kui sellist meil ei olnudki, sest naistuttav seda minuga EI soovinud.

Kokku saime ainult siis, kui TEMA SOOVIS.

Kui mina soovisin rääkida, siis ei olnud teda mitte kuskil.
Näiteks kui tegin ettepaneku kuhugi minna või kutsusin enda poole, siis sõna otses mõttes naeris mu välja.

Kuidagi valus on lugeda, et rahuldasin oma suhtlemisvajadust.

Mitte mingit suhtlemisvajaduse rahuldamist ei olnud.
Tundsin ennast samamoodi üksikuna.

Kokku saime suhteliselt harva ja ainult siis, kui ta soovis minna endale meest otsima.

Kust otsast sa välja nuputasid, et meil mingi suhtlemine oli ?
Olen palju kordi kirjutanud, et suhtlemist kui sellist meil ei olnudki.
 
psühhiaater, psühholoog 25. detsember 2014, kl 10.04
Seda kõike sa oled juba kirjutanud. viimastel päevadel oled eriti hoogu läinud. sa oled haige ja vajad abi. mine psühhiaatri ja psühholoogi juurde
 
P. to Psühhiaater, psühholoog 25. detsember 2014, kl 14.08
Kahju, et sa aru ei saa, et kirjutasin vastuseks inimesele, kes raiub, et tegelikult oli kõik vastupidi.

Siis jääbki mulje, et kommija ei ole mu eelnevaid komme üldse lugenud või siis lihtsalt meelega ajab kiusu, et las ullike vingerdab.

Enamus kordused ongi vastuseid risti vastupidistele kommidele, mis on väga ebaõiglased.
Kuidas sa sellest aru ei saa ?

Kui keegi kirjutab ilmselget umbluud, kas ma ei tohi kirjutada, kuidas TEGELIKULT oli ?
 
kulla P 25. detsember 2014, kl 14.11
Mind ei huvita, millele sa siin vastu vaidled või tõestada üritad ja paljusid ei huvita. Ma ei loegi su komme, viskan korraks pilgu peale ja näen et kirjutad seda mida sa siin juba 1000 korda öelnud oled.
Kõik on ebaõiglased ja keegi ei saa aru.
 
asjatu vaev 25. detsember 2014, kl 14.42
Pee, sa võid kasvõi miljon korda kirjutada, kuidas TEGELIKULT oli, need on ikka ainult sinu sõnad, samas tüütus sõnastuses pealegi, keegi ei viitsi neid enam lugeda. Kuidas andestamise rindel edeneb?
 
P. to Asjatu vaev 25. detsember 2014, kl 15.11
Tee mulle parem selgeks, milleks on kellegil vaja selliseid kiususõnumeid saata, nagu 24.dets öösel ?

Saa aru, ei soovigi üle korrutada, aga on selliseid, kes mõnuga provotseerivad.
Ju neile nii väga meeldib, kui üle kordan.

Mis mõttes minu sõnad ?
Naistuttava lasin peigmehe ajal sisse REAALSELT, peigmeest ajasin ära ka REAALSELT.

Või arvad tõesti, et palusin naistuttavat põlvili, et aita mul armastatud inimesest lahti saada ja temast aborti teha ????

----
Samuti totakas meeldida tahtmise jutt.
See oli ju selgemast selgem, et mida heasüdamlikum ma olin, seda lollakamaks naistuttav mind pidas.

Suu jääb lahti jutu peale, et hea olemisega tahtsin naistuttavale meeldida. Ilmselt inimene naudib oma kiusujuttu.

olin selline, sest see oli minu loomus, minu jaoks elementaarne käitumine, ma ei osanudki teisiti.
 
P. veel to Asjatu vaev 25. detsember 2014, kl 15.27
Just nimelt andestada ma ju soovisingi.

Aastaid tagasi püüdsingi naistuttavale andestada.
Üritasin hästi ettevaatlikult asjad selgeks rääkida, et siis andestada ja unustada.

Sellest ei tulnud mitte midagi välja minu suureks üllatuseks.
Ei mõistnud, MIKS inimenme EI soovi selgeks rääkida.
Nii oleks me mõlemad saaanud rahulikult oma teed minna.

Nii nagu 24.dets öine kommija, nii ka hakkas naistuttav oma kiusu ajama ja minu poolt oli mõttetu üritus.

Et mina olen ju nii hale, lollakas, pugeja, naeruväärne opakas.

Selle asemel, et normaalselt arutada ja vabandust paluda, hakkas mind ründama.

Tegi minu jaoks andestamise ja unustamise VÕIMATUKS.
Kuigi selle mõttega tema poole pöördusingi.
 
lollakas pugeja, naruväärne opakas. 25. detsember 2014, kl 15.38
Mida sa sest sõbrannast taga nutad, mõtle parem sellele, et su elu parimad aastad on läinud mööda mitte midagi saavutamata ja ma ei mõtle perekonda.
 
P. Eelmisele 25. detsember 2014, kl 15.57
Saavutamata jäigi tänu sellele kurvale loole.

Sellepärast on eriti masendav, kui keegi ütleb, et kasutasin ära, et suhelda.

Esiteks EI olnud meil mitte mingit normaalset suhtlemist.
Kokku saime ainult siis, kui naistuttav soovis ja ta EI tulnud minuga suhtlema, see teda üldse EI huvitanud.

Olen temaga " suhtlemise " ajal samamoodi üksik ja õnnetu.
Välja arvatud aeg, kui peigmees oli.
 
kle opakas 25. detsember 2014, kl 16.25
Kuidas takistas naistuttav sul karjääri tegemast ja vähemalt tööalaselt midagi saavutada, sa tohman ei saa küsimusest ka aru, muudkui korrutad nagu katkine plaat.
 
P. to Kle opakas 25. detsember 2014, kl 16.44
Kui nii võtta, siis naistuttav surus mu enesehinnangut alla kogu me tutvuse aja.
 
aheldatud P. 25. detsember 2014, kl 17.36
kole lugu küll, kui sõbranna teda ahelates hoidis kõik see 13 aastat. täiesti kole lugu, ainult see kõik toimus ju P. peas. Sõbrannatki ju polnud, nagu ta nüüd väidab, ta pole isegi ühist ruumi sõbrannaga jaganud.. aga sõbranna on siis väljamõeldud tegelane, keda olema pole olnudki. kelle süüks kogu oma ebaõnn veeretada.

sul tõesti kruvid loksuvad, P.
 
mõistmine 25. detsember 2014, kl 17.41
mõistmiseks peaks teadma ka teise poole arvamusi, mõtteid ja tundeid ja käitumisviise. Siit saab lugeda vaid P raevukaid, vihast täidetud meenutusi tema elust, sellest ikka vähe, et mingit tõest pilti saada. ja sel tõel, olgu milline tahes, pole mõtet ju nagunii.
 
P. to Aheldatud P. 25. detsember 2014, kl 18.34
Sõbrannad me kahjuks ei olnudki, sest naistuttav seda EI soovinud.

Olime lihtsalt TUTTAVAD, sellepärast jutumärkides oligi.

Mõistmine

Naistuttav ütleb, et olin HALE PUGEJA ja POOLETOOBINE OHMU. Et tema minuga üldse suhelda ei soovinudki.

Uskumatu, et ta kõike salgab.

Mulle on siiani täielik shokk, et sel naisel oli kogu see aeg minusse nii hull suhtumine.

Kas mina olin liiga sinisilmne või tema liiga kaval ?
 
P. to Mõistmine 25. detsember 2014, kl 18.40
Vaata, shokk on selle naise HILISEM mõnitamine mulle sellepärast, et mina ei öelnud talle kõik need aastad MITTE ÜHTEGI halba sõna.

Ka hiljem ei öelnud. Minu katsed temaga asjad selgeks rääkida olid nii HÄDISED.

Sellepärast ei mõista tema vajadust mulle õelusi öelda, sest minu palve kõik ära klaarida oli rohkem arglik, kartsin haiget saada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!